0

@FcPortoFan1999 Wyobraź sobie, że ja też przeżyję i będę żył dalej co nie zmienia faktu, że w meczach z takimi rywalami awans i dwa zwycięstwa to konieczność.
Jedno nie przeczy drugiemu.

0

@brzucho Zależy jak na to patrzeć. Z jednej strony mogłoby to mówić o potencjale Widzewa ale jak sobie przypomnę ostatni sezon i bankruta z Zabrza walczącego praktycznie do końca o puchary to raczej powiedziałbym, że to słabość Ekstraklasy, a nie potencjał Górnika choć z Ennalim czy Pacheco mieli ten potencjał większy.

1

@Safrani To za pół roku jeszcze wraca Davo, który także po dobrym pół roku odszedł z Wisły Płock do Belgii i tam zginął.
Teraz oczywiście jest oo niezłym sezonie w Deportivo ale w Segunda może już tak dobrze sobie nie radzić i za pół roku/rok Davo podobnie jak teraz Hamulić może tutaj wrócić.

0

@FcPortoFan1999 Nie takie kompromitacje się zdarzały ale to nie znaczy, że dzisiaj nie liczy się tylko zwycięstwo.
Dzisiaj Jagiellonia musi wygrać i tyle. Remis to będzie przede wszystkim rankingowa porażka.

0

@FcPortoFan1999 I co, że miał problemy? Tam też oczekiwałem dwóch zwycięstw bo takich rywali trzeba ogrywać.
Tu też trzeba wygrać jeśli marzy się o czymś więcej niż o 2 rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.
Jeśli dla Ciebie ostatnia drużyna ligi litewskiej - 42 ligi w Europie to za dużo to lepiej niech od razu Ekstraklasę rozwiązują.W meczach z takimi drużynami trzeba wymagać wygranej, a nie.

Już widzę jak jesteś trenerem Jagiellonii i motywujesz piłkarzy "weźcie nie przegracie, proszę zróbcie remis ".

0

@FcPortoFan1999 Ja nie mówię o lekceważeniu rywali tylko o tym, że trzeba ich ograć dwa razy.

To, że Finowie się skompromitowali bo tak to była kompromitacja HJK nie znaczy, że teraz "mamy" wyjść na boisko i modlić się o remis.
Jeśli Ty się modlisz o remis z ostatnią drużyną ligi litewskiej to nie dziwi mnie, że w Polsce jest jak jest. Jak chce się grać w Europie to takich trzeba ogrywać i zapominać, a nie myśleć o remisie...

0

@FcPortoFan1999 W rewanżu można ich porobić? Ich dwa razy trzeba porobić. Nie mówię, że mają być dwa zwycięstwa po 5-0 ale bez jaj.

42 liga według rankingu krajowego UEFA. Ostatnia drużyna w tabeli ligi litewskiej, a ten o remisie.

Oni jak się nie ogarną to zaraz będą walczyć o utrzymanie, a Ty marzysz o jakimś remisie. Tu mają być dwa zwycięstwa.
Ciekawe co będziesz pisał jak przyjdzie zagrać im z Bodo - chyba, że 3-0 w dupę będzie ok.

1

@FcPortoFan1999 Grają z ostatnią drużyną ligi litewskiej. W ogóle czytasz co piszesz?
Jeśli Tobie wystarczy remis to z czym do Europy?

Szanować rywala ale tutaj tylko zwycięstwo. Przewaga przed rewanżem, lepsze humory i punkty do rankingu.

1

@NeroTFP1 Trochę pech, że jego kariera była podczas karier wielkiej trójki aczkolwiek mocni zapisał się na kartach tenisa.

Które miejsce historycznie może zajmować Andy Murray?

@MesQueUnClub96 @mekston

1

@Yamal_Williams Tak to jest fakt - nie będę się z nim kłócił bo ja o tym wiem. Zaznaczam tylko to, że sytuacja w klubie moim zdaniem pozwoliła szybciej wejść do drużyny Lamine Yamalowi niż wtedy Leo Messiemu.

Poza tym takie eksploatowanie chłopaka w wieku 16-17 lat na najwyższym poziomie nie jest do końca dobre. Leo Messi wchodził trochę później, wolniej i zobacz na jakim poziomie praktycznie do dzisiaj gra. Życzę Yamalowi żeby był jeszcze lepszy i jeszcze dłużej grał na wielkim poziomie ale jeśli gość w wieku 16-17 lat gra 50 meczów w sezonie klubowym i 65 meczów wliczając mecze reprezentacji Hiszpanii to też znak, że nie tylko jest świetny tym bardziej patrząc na wiek ale i bardzo wyeksploatowany. Na Euro oczywiście nie wyglądał jakby nie ma już siły grać ale prędzej czy później może przyjść zmęczenie, a wtedy i gra Yamala będzie dużo gorsza.

3

@Yamal_Williams Tylko zauważ też, że w Barcelonie tak młodzi zawodnicy dostają szanse też niejako z przymusu.
Oczywiście nie kwestionuje umiejętności i formy Lamine Yamala bo chłopak w takim wieku robi coś niemożliwego ale w czasach wejścia Leo Messiego do pierwszej drużyny nie trzeba było "ratować" się 16-17 latkami więc i Leo wchodził trochę później.

Nie wiem oczywiście co by było gdyby ale jeśli w Barcelonie dalej graliby piłkarze z dużymi nazwiskami i nie byłoby żadnych problemów finansowych to tacy jak Yamal, Cubarsi, Gavi czy inny Fort zapewne też tych minut dostawaliby dużo mniej i mogli by nie być na tym poziomie na jakim są.

5

To już dzisiaj debiut Jagiellonii Białystok w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

O 17.30 Jagiellonia zagra na wyjeździe z FK Panevezys. Litwini w weekend przegrali mecz ligowy z trzecią obecnie drużyną ligi litewskiej i sami zajmują ostatnie miejsce (10) w lidze. Oczywiście mają mecz rozegrany mniej ale nawet gdyby go wygrali to zajmowali by i tak miejsce 8 z dużą stratą punktową do podium i lidera Żalgirisu.

Teraz tak popatrzeć to serio nie wiem jak oni ograli HJK Helsinki - lidera fińskiej ligi i drużynę bardziej doświadczoną w europejskich pucharach.

Jagiellonia swoim dobrym startem w lidze pokazała, że ma wszystko żeby przejść Panevezys i zameldować się w 3 rundzie.
Ja poza awansem po prostu wymagam dwóch zwycięstw. Nie chcę lekceważyć rywali ale jeśli takich drużyn Jagiellonia (czy jakikolwiek inny polski zespół grający w Europie) nie będzie pokonywać to znak, że nie nadajemy się na grę co najmniej do zimy w jakichkolwiek rozgrywkach ligowych (dawniej grupowych) europejskich pucharów.

Także dzisiaj Jagiellonia Białystok po zwycięstwo i pierwszy krok do historycznego awansu chociaż do fazy ligowej (grupowej) Ligi Konferencji aczkolwiek dopóki piłka w grze to trzeba grać o coś więcej.

0

@zadafcb A to czemu Iga Świątek nie może zagrać w parze z Janem Zielińskim?

3

@MesQueUnClub96 Jedno złoto mniej dla Polski, a może nawet dwa. Szkoda.

2

@Kgorecki2500 174 cm ma Krzysztof Bosak.
Czy ja wiem czy taki wielki?

5

@mekston Ale bez Leo Messiego więc większość nawet nie włączy zapewne meczów Interu Miami.

0

@kuz Teraz 8 drużyn więcej wychodzi z grupy (to Ci, którzy szli do LE w sumie) bo będzie 1/16, a więc przy w miarę korzystnym losowaniu właśnie taka Girona nie byłaby bez szans aczkolwiek jeśli będą się osłabiać to słabo to widzę.

0

Transfer Patryka Klimali do Standardu Liege odwołany!

Chyba się skapnęli, że z nim to mogą co najwyżej spaść z ligi, a nie walczyć o mistrzostwo.
Śląsk Wrocław dalej na liście płac ma gościa, który inkasuje około 160 tys miesięcznie, a przy tym nie robi kompletnie nic.

2

Przydałoby się takie och i ach.

1

@Popitek12 Rekord Polski zrobiłeś. Mam nadzieję, że będziesz pił w Paryżu setę?

1

@mordini123 Legia trafiła fatalnie tak na prawdę ale mimo wszystko wymagam od nich awansu.

Śląsk nie najgorzej choć zapewne i tak tej rundy nie przejdzie (ciekawe czy drugą przejdą).

A Wisła Kraków dostanie rywala (zakładając, że polegną z Rapidem), którego w teorii można przejść ale obawiam się, że to może być mimo wszystko za dużo dla Wisły.

Jagiellonia w LM generalnie nie trafiła źle aczkolwiek prawdopodobnie z Norwegami będzie ciężko ale zanim oni to najpierw przejść Litwinów i wtedy martwić się co dalej.

Gdyby tak Jagiellonia jednak przegrała z Panevezys to w 3 rundzie eliminacji Ligi Europy miała by także mocno pod górkę podobnie jak Wisła Kraków choć oni wiadomo, że z Austriakami polegną. Jagiellonia nie może po prostu odpaść z mistrzem Litwy.

0

@Michael24 Zależy czyim.

0

@FcPortoFan1999 Dodałbym jeszcze fakt kontuzji - jeśli ich nie będzie lub będzie mało to będzie na plus ale jeśli któremuś z zespołów odpadnie jakiś ważny piłkarz (lub dwóch czy trzech) to wtedy także można trochę punktów pogubić także to też będzie bardzo ważne.

2

@Herato Wszyscy byli piłkarzami.

0

@FcPortoFan1999 Kryzys może przyjść to jasna sprawa ale ja obstawiam, że poza Legią kryzys może dopaść każdego nawet Lecha czy Raków nie grających w Europie.

Popatrz właśnie na poprzedni sezon - Lech szybko odpadł (bardzo szkoda bo mogliby padnie zapunktować ale woleli się skompromitować) z europejskich pucharów, a mimo to w Ekstraklasie mieli jeszcze większy kryzys niż grająca w grupie LK Legia.

0

@FcPortoFan1999 A moim zdaniem nawet jeśli Legia wejdzie do fazy grupowej ligi konferencji to wcale nie musi mieć mniejszych szans na mistrzostwo od Lecha czy jakiejkolwiek innej drużyny.

W tym momencie Legia ma dosyć szeroki skład i na papierze wyglądający całkiem dobrze. Oczywiście to jeszcze nic nie znaczy ale jeśli Feio to poukłada to myślę że jest szansa by grać dobrze na każdym froncie.
Jeszcze ma przyjść do nich ten napastnik z Francji - oczywiście to zapewne oznacza, że któryś odejdzie - pewnie Blaz Kramer - ale to akurat może być zmiana na plus.

2

Nie wiem czy on wie ale zarobki są uzależnione od zainteresowania daną dyscypliną, a jestem pewny, że nikt jeszcze przez bardzo długie lata nie zainteresuje się piłką nożną kobiet tak jak piłką nożną panów więc nigdy zarobki kobiet nie będą na tym samym poziomie co panów.

Jeśli Bellerin chce coś z tym zrobić to niech swoją pensje im oddaje. Nic innego nie zrobi.

0

@FcPortoFan1999 W sumie nie pisałem jeszcze o grupie bo żeby tam zagrać to trzeba tam się zakwalifikować, a u nas jednak nie jest to żadna pewność choć i tak nawet w czasie eliminacji nie zdziwi mnie jak faworyci zaczną gubić punkty.
Śląsk już zgubił, a jeszcze nie zagrał meczu w Europie.

5

Polscy siatkarze wrócili z 0-2 i wygrali cały mecz z USA 3-2.
Nie no to jedziemy do Paryża jednak po złoto.

0

@FcPortoFan1999 Poczekajmy aż grę w Europie zacznie nasza najlepsza trójka z poprzedniego sezonu - nie mówię, że nagle w lidze zaczną przegrywać ale granie co 3-4 dni może się na nich odbić, jak to w Polsce, sierpień i zmęczenie sezonem.
---
Wiem, że nie jest ale w meczu z Lechią był faworytem i startują z pozycji wicemistrza także chcą nie chcą będą porównywani do najlepszych.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?