1

@takisobiektos Że Patryk Klimala? Ogólnie bardzo dziwne, że gość prawdopodobnie pójdzie do Belgii do takiej marki jak Standard Liege.

Oczywiście ostatni sezon mieli słaby ale Patryk Klimala miał jeszcze gorszy, a bramki to już chyba z rok nie strzelił. Serio nie wiem jak jego agent mu to załatwia ale cyrk roku.
I wiem, że teoretycznie Klimala może tam wypalić - tego mu życzę ale skoro nawet w Polsce potykał się i własne nogi go w Belgii szybciej zginie niż jemu się wydaje.

2

@bartekvisca Ja bym się kłócił, że nie wszyscy bo jednak Śląsk grał u siebie z beniaminkiem - mimo że to była Lechia to jednak Śląsk wicemistrz Polski.

0

@TheNekro94 Oczywiście to jeszcze nic nie znaczy ale to co mówiłem. Grbić poleciał trochę z nazwiskami zabierając Kurka i Kaczmarka w słabszej formie, a zostawiając Bołądzia tylko na rezerwie.

Zobaczymy co będzie na IO, oby wrócili do swojej najlepszej gry bo bez ataku wiele się nie zdziała.

1

@FCB_dimiC Też się właśnie zastanawialem nad tym bo pamiętam jak wrócił w końcówce poprzedniego sezonu na chwilę i znowu wyleciał i nie ma praktycznie do dzisiaj.

0

@blakkudium Moussa Diaby w Arabii? Już "kończy" karierę?

Rozumiem, że tam zapewne dostał duży kontrakt ale dopiero co poszedł do Anglii, zrobił z AV Ligę Mistrzów i nawet w niej nie zagra bo Arabia ważniejsza? Szkoda, w reprezentacji także może już nie pograć.

0

@FcPortoFan1999 Czyżby kolejny faworyt zainkasował w tej kolejce 3 punkty?

Co w ogóle z Ivi Lopezem? Kiedy wraca do gry?

0

@Xxxbarca4ever Mimo wszystko trochę pojechał nazwiskami. Brak Bednorza i Bołądzia może odbić się wynikami. Oczywiście Bołądź jest rezerwowym to może wejść ale na ten moment moim zdaniem był w lepszej formie niż Kurek i Kaczmarek.
Bartosz Bednorz także Semeniuka i Śliwkę pokonywał.

Ale mimo wszystko poczekajmy do IO i zobaczymy. Może w tym przypadku doświadczenie będzie górą.

0

@FcPortoFan1999 Ogólnie 28 lat to jest się młodym człowiekiem ale jak na piłkarza to już mocno doświadczony gracz i śmiesznie brzmi "młody Buksa".

1

@Nieznajomy Oczywiście Jonas Vingegaard bez tego wypad na pewno byłby tu dużo mocniejszy ale z drugiej strony Tadej Pogacar pojechał kapitalnie. Mimo wszystko na pewno byłaby lepsza walka.

1

@Amidamaru Gdyby wtedy Francja wygrała mundial to zapewne Zinedine Zidane dostałby Złotą Piłkę jako już piłkarz, który zakończył karierę.

A co do Michaela Owena to w sumie taka duża niespodzianka. Gość z Pucharu UEFA bez wygranej ligi, bez żadnego tytułu króla strzelców dostał Złotą Piłkę, teraz nie do pomyślenia.

0

W piątek pierwszą bramkę w barwach Midtjylland i to w debiucie strzelił Adam Buksa, a wczoraj pierwszą bramkę w pierwszej kolejce w szwajcarskiej lidze w barwach Lugano strzelił Kacper Przybyłko.
Do siatki trafił dwie minuty po wejściu na boisko.

Do tego bramka po powrocie do USA Karola Świderskiego, co prawda z karnego ale bramka to bramka i kolejna już 13 bramka Mateusza Bogusza.

Bardzo dobry weekend polskich napastników za granicą w ten weekend.

1

@mrboom Z racji pozycji z której startują siłą rzeczy muszą być w gronie kandydatów do górnej części tabeli aczkolwiek także uważam, że Śląsk w tym sezonie o puchary walczył nie będzie.

1

Tadej Pogacar wygrywa czasówkę (ostatni etap) i wygrywa Tour de France 2024!

Słoweniec wygrał 6 etapów w tym wyścigu.
Przypominam, że Pogacar wygrał w tym sezonie już Giro d'Italia.

4

Lech Poznań jak Legia Warszawa i Jagiellonia Białystok.

2-0 w pierwszej kolejce i inkasują 3 punkty. Wyżej w tabeli tylko Pogoń Szczecin ze względu na wyższe zwycięstwo w tej kolejce (3-0).

Najwięksi faworyci poza Śląskiem Wrocław czyli wicemistrzem Polski notują świetny początek sezonu.

1

53 bramka Mikaela Ishaka w Lechu Poznań w Ekstraklasie.

Szwed rozpoczął właśnie piąty sezon w Poznaniu.
Królem strzelców Ekstraklasy jeszcze nie był, a teraz jest na 9 mieści wśród obcokrajowców z największą liczbą bramek w Ekstraklasie.
W tym sezonie powinien atakować może nawet podium.

0

@MesQueUnClub96 Ansu Fati zostaje, z czasem będzie coraz lepszy i wejdzie na poziom na którym nigdy nie był.

2

@Cule1234 Z jednej strony to się chwali ale z drugiej odpoczynek i regeneracja też jest bardzo ważna. Cóż, zobaczymy co z tego będzie.

0

@Ojciec5tkidzieci Radomiak nie spadnie. Oni zrobią swoje i w końcówce sezonu będą dostarczać punkty innym potrzebującym.

0

@FcPortoFan1999 "Niech już nie kombinują" nie właśnie napisałem, że od razu po 10 sezonie mogłoby to być świetne ale teraz mogłoby okazać się porażką.

0

@FcPortoFan1999 Teraz w tym momencie istnieje bardzo duża szansa, że taki sezon trochę popsuł by ten serial jako całość ale od razu moim zdaniem mogliby zrobić właśnie ten 11 ostatni sezon.

W tym momencie kiedy wielu aktorów już nie ma lub się trochę zestarzeli mogliby to być słabe ale wcześniej? Uważam, że byłoby to świetne zakończenie serialu.

0

@TheNekro94 Dlatego dałem na samym końcu żeby potem już tego nie nagrywali bo to juz byłoby za dużo.

1

@DonCarletto To już zależy co kto woli i lubi. Ja także uwielbiałem Kiepskich ale nie dałbym ich wyżej niż na 3 miejscu co nie zmienia, że to też sam TOP.

@Yamal_Williams Akurat w Miodowych latach praktycznie bardzo mało scen jest właśnie z alkoholem.

3

@DLFCB Ranczo i Miodowe lata to TOP 2! Świat według Kiepskich też TOP ale za nimi. Być może numer 3.

Szkoda tylko, że nie zrobili ostatniego sezonu Rancza jak Paweł Kozioł był Prezydentem, a Arkadiusz Czerepach Premierem. To mogłoby być złoto.
Biskupa Kozioła mogliby na sam koniec zrobić papieżem choć to mogłoby być już za dużo.

1

Norek: Jest 10 butelek
Krawczyk: Tylko 10?
Norek: Sierpień miesiącem trzeźwości

Miodowe lata to totalny TOP. Chyba obok Rancza najlepsze co mogło być w telewizji z seriali.

1

@TR3YWAY Bardzo fajna przygoda. Mimo wszystko poziom meczu wysoki zapewne nie będzie i prawdopodobnie Wisła Kraków niestety przegra ale wspomnienia zostają na zawsze.

0

@MesQueUnClub96 A drugie pytanie? Jest to oficjalny turniej seniorskich reprezentacji liczący się do statystyk pierwszego zespołu czy bramki nie są brane pod uwagę w pierwszych reprezentacjach?

1

Z racji tego, że już w przyszłym tygodniu zaczynają się Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 to mam do Was pytanie.

Nie oglądam w sumie piłki nożnej kobiet, a na IO jest turniej kobiet tak więc grają tam reprezentacje w najmocniejszych składach czy tak jak w turnieju panów?

Druga sprawa - są to oficjalne mecze liczące się do statystyk czy tak jak w piłce panów, że bramki czy asysty nie są liczone do dorosłych reprezentacji?

1

@koksik2700 Karol Krawczyk i Tadeusz Norek swoimi hitami biją wszystkich.

5

@xvcWinterSoldier Z tych dźwięków wynika
Poezja Krawczyka,
Z dna serca jak z worka
Melodia to Norka!
Miłosna piosenka,
Gdy dom tonie w dźwiękach
I słucha już Wola przeboju Karola!
Ten rytm Tadeusza,
Co serca porusza,
Ta cudna muzyka,
A słowa Krawczyka!

0

@tristan87 Strzelili bramkę z karnego?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?