0

@Kgorecki2500 W ostatnich minutach? Chyba w dogrywce. Niesamowite jest to, że była dogrywka w fazie grupowej.

4

Ale ten Śląsk póki co jest fatalny. Sami nic nie potrafią stworzyć, a już powinni przegrywać minimum 2-0, a grają tylko (z całym szacunkiem) z wicemistrzem Łotwy.

3

Śląsk Wrocław przegrywa! Tak myślałem, że będą ciężary i jeśli ktoś ma coś popsuć to pierwszy będzie to Śląsk.
Oczywiście czasu jeszcze dużo więc walczymy dalej.

0

@Nicko Nie ma pojęcia ale fajnie by było.

1

@FcPortoFan1999 Nie obraź się ale te Twoje wpisy to totalny dramat.

Jak można cieszyć się z porażki jak najniżej... Weź może lepiej oglądaj tylko Ekstraklasę, a puchary zostaw bo z takim podejściem nic nigdy się nie osiągnie.
Tutaj obawiam się, że Śląsk Wrocław będzie miał problemy ale muszą to wygrać. Jak chce się cokolwiek osiągnąć to Łotyszy trzeba ogrywać.

1

@FcPortoFan1999 Ogólnie moim zdaniem lepsze dla Adama Małysza były IO 2010 w Vancouver niż w SLC w 2002 roku.
W Kanadzie jednak były 2 srebra, a w USA "tylko" srebro i brąz, a istniało duże ryzyko na dwa brązy także moim zdaniem jednak lepiej wspomina 2010 rok.

No chyba, że przez brak złota ten jeden kolor nie jest dla niego jakiś szczególnie wielką różnicą i ważniejsze są jego pierwsze medale z 2002 roku ale generalnie lepiej wypadł 8 lat później.

0

@AlexDark00 Ja nie mówię, że jest słabym piłkarzem tylko nie ma tak głośnego nazwiska i szczerze? On moim zdaniem nie zastąpi Mbappe.

Poza tym po prostu uważam, że nie ma teraz takich nazwisk, którzy w tym okienku robiłby głośne transfery.

1

@Yamal_Williams Ogólnie potencjał w kadrze mają duży - kto wie co mogą osiągnąć w tym sezonie tym bardziej, że nowy format LM, zobaczymy.

1

@Yamal_Williams Dublet Edina Dzeko!
Jose Mourinho po Ligę Mistrzów?

1

@July_6_BcN Poza tym lepiej żeby było więcej niż ma zabraknąć j wstyd by był.
Poza tym po weselu nadwyżkę zawsze można sprzedać.

0

@Kidd Szczerze? Wątpię żeby poza Mbappe były jakieś duże transfery. Tzn. oczywiście może być np. Osimhen do PSG ale czy to jest tak głośny transfer, który poruszy całą piłkarską Europę? Wątpię. Mnie nawet to nie ruszy.

1

@Elosek Podobno pół litra na głowę włącznie z nie pijącymi ale najlepiej trochę więcej kupić bo wiadomo, jeden wypije trochę, a drugi litra obali i ciągle "trzeźwy".

Druga sprawa to to czy rozdajesz butelkę do domu dla rodziny/pary?
Jeśli tak to już jest spora ilość dodatkowa.
Oczepiny to też kilka flaszek do rozdania, jakieś bramki (w moich okolicach wciąż są).
Poprawiny będą? Jeśli tak to znowu musisz pomyśleć o większej ilości także jak napisał @michal26 to ja się nie zgadzam i 150 butelek nie starczy.

Chyba, że rzeczywiście mało osób będzie pić ale w to wątpię. Ja tam mało chodzę po weselach ale nie zauważyłem żeby wesela były mało pijące.

1

@Kidd Z jednej strony dopiero co skończyło się Euro i CA więc piłkarze na wakacjach. Myślę, że jakieś większe transfery jeszcze się pojawia choć rzeczywiście, takie spokojnie póki co to okienko jeśli chodzi o jakieś duże transfery.

Michael Olise to moim zdaniem taki dosyć duży i głośny transfer do Bayernu.
Sávio do Man City także choć oczywiście obaj nie są jeszcze tak głośnymi nazwiskami więc i takiego show nie ma.

1

Liga Mistrzów w tym sezonie w Lublinie i Białymstoku?
A mówią, że nasza Ekstraklasa taka zła, a mając jednak miejsce w eliminacjach Ligi Mistrzów zrobimy dwa awanse.

0

@AlexDark00 Pisał o bramkach, a nie o trofeach, a w tym elemencie wciąż Lewandowski jest lepszy.

Bramki odkąd Alvarez gra w Europie w rozgrywkach klubowych we wszystkich rozgrywkach:

Sezon 2023/24:

Alvarez - 19 bramek, 13 asyst
Lewandowski - 26 bramek, 9 asyst

Sezon 2022/23:
Alvarez - 17 bramek, 4 asysty
Lewandowski - 33 bramki, 8 asyst

Asysty dałem żeby porównać w klasyfikacji kanadyjskiej. Oczywiście wiem, że Alvarez w pierwszym sezonie grał mniej, a w poprzednim mimo, że więcej to wciąż Haaland był tym numerem 1 w ataku City ale chciałeś porównanie bramek to masz.

A i jeszcze jedno - piszesz co mają bramki do aktualnej gry, a później za argumenty podajesz MŚ i LM z 2022 i 2023 roku - czyli co mają te trofea do aktualnej gry?

Co teraz wymyślisz?

1

@escarabajo Pewnie tak jest bo jednak tutaj nie ranga meczu, a medialność zespołu robi bardzo dużo.
Dwie bramki przecieki Interowi sprzedadzą się dużo lepiej niż bramką w lidze szwajcarskiej ale dla mnie ta bramka z ligi bardzo cenna bo po pierwsze ligowa (szwajcarska wyżej od Ekstraklasy ogólnie stoi) czyli z meczu o punkty, a po drugie pokazująca, że te bramki z Interem nie były przypadkowe.

1

@michal26 Ja będę kibicował każdej polskiej drużynie ale mam jakieś przeczucie, że jutro będą wielkie ciężary Śląska. Mam nadzieję, że wygrają bo tego od nich oczekuję ale mam duże obawy, że to może się skończyć remisem, a co do Wisły to jednak Rapid w tym momencie stoi dużo wyżej - ostatnio nawet zremisowali z Milanem w sparingu. Oczywiście to mocno rezerwowy Milan ale wciąż piłkarze dużo lepsi od tych z Krakowa.
Będę zdziwimy jeśli Wisła zdobędzie z nimi jakieś punkty, a zwycięstwo to już dla mnie sensacja.
Legia wręcz nie ma prawa nie wygrać dwa razy, a i Śląsk też powinien takiego prawa nie mieć ale o nich się obawiam, że coś popsują.

0

@AlexDark00 To skoro chodziło o aktualną formę to po co piszesz o trofeach i podkreślasz MŚ zdobyte przez Alvareza?

2

@escarabajo Kacper Przybyłko strzelił także w weekend bramkę w meczu pierwszej kolejce ligi szwajcarskiej.

6

"Oby dzisiaj Jagiellonia zremisowała!"

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że ten wynik (0-4) Cię nie cieszy.

5

@adamek20151 Zakochał to się w Bearmanie. Hurkacz to tylko kolega.

0

@barca__rządzi Właśnie dlatego napisałem, że jazda takim autem nie musi oznaczać, że śpi na forsie.

@Hartge Problem w tym, że na filmiku nie widać ile w portfelu było pieniędzy, a to, że Ty mówisz, że było ponad tysiąc to jest tylko słowo. Nie twierdzę, że kłamiesz bo zapewne tak nie jest ale gość, który podniósł portfel i de facto go oddał (wiem, że nie Tobie) może powiedzieć, że kasy tam nie było, a portfel tak jakby "zwrócił". Słowo przeciwko słowu.

A że sobie wziął te pieniądze? Cóż, zapewne ich już nie odzyskasz, a gość na zawsze pozostanie złodziejem tym bardziej, że jeśli były tam Twoje dokumenty to widział czyj jest portfel..., a nie że znalazł 1000 zł na ulicy i sobie wziął bo nijak nie idzie udowodnić czyje to, a ogłosić się to znajdzie się 100 właścicieli.

6

3 mecze i 3 zwycięstwa polskich drużyn w eliminacjach europejskich pucharów.

0,750 pkt już jest, a jutro do gry przystępuje wicemistrz Polski Śląsk Wrocław.

Pierwszy mecz zagrają na wyjeździe z Riga FC - w teorii Śląsk jest faworytem tego dwumeczu ale obawiam się, że tą zwycięską serie mogą popsuć właśnie Wrocławianje już jutro. Oby nie ale ten Śląsk bez Erika Expostio strasznie jest niepewny.

3

Koniec meczu! FK Panevezys 0-4 Jagiellonia Białystok w pierwszym meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów!

Mistrzowie Polski zrobili coś co powinni zrobić ale i tak brawa za to pewne i wysokie zwycięstwo, punkty do rankingu i awans jedną nogą do 3 rundy.
Teraz w rewanżu u siebie w Białymstoku nie odstawić jakiejś szopki i jedziemy podbijać Norwegię.

Europa się boi bo Jagiellonia nadchodzi.

0

Lamine Diaby Fadiga świetna akcja i Jesus Imaz marnuje szanse na swoją czwartą i ogólnie piątą bramkę w tym meczu.
Szkoda bo był sam na sam.

1

Zszedł Lucas de Vega, były piłkarz Barcelony B i brat Patryka Vegi.

4

Kristoffer Hansen! Jagiellonia Białystok 4-0!

1

Za 3 dni oficjalne otwarcie Igrzysk Olimpijskich Paryż 2024, a już jutro pierwsze mecze turnieju piłki nożnej.

Argentyna, Francja czy Hiszpania?

Bo mimo, że to turniej olimpijski, który rządzi się swoimi prawami to moim zdaniem ktoś z tej trójki zdobędzie złoto olimpijskie.

3

@Hartge Gość podjechał Lexusem za 100 tys i ukradł Ci 1000 zł?
Oczywiście samochód za stówę jeszcze nie oznacza, że śpisz na forsie ale raczej biedak takich samochodów nie kupuje.
Tragedia Ci ludzie teraz no ale jeśli ma kasę to właśnie w taki sposób mógł się dorobić.

0

@AlexDark00 "Jak on jest przeciętny to co o Lewandowskim powiedzieć?"

W moim odczuciu to wyrażenie oznacza, że skoro Alvarez jest przeciętny to Lewandowski jest jeszcze gorszy.

Ale tak, nie napisałeś tego tylko zasegurowałeś w dość czytelny sposób.
---
A wracając do tych trofeów to oczywiście, że je zdobył tym bardziej będąc jednym z ważniejszych piłkarzy szczerze na MŚ ale nie zapominaj gdzie gra, a gdzie gra Lewandowski.
Nie chcę nic mówić ale zamień tą dwójkę na reprezentacje i wyniki będą odwrotne. Tak samo Messiego wrzuć do reprezentacji San Marino i o MŚ także mógłby pomarzyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?