1

@DonCarletto To już zależy co kto woli i lubi. Ja także uwielbiałem Kiepskich ale nie dałbym ich wyżej niż na 3 miejscu co nie zmienia, że to też sam TOP.

@Yamal_Williams Akurat w Miodowych latach praktycznie bardzo mało scen jest właśnie z alkoholem.

3

@DLFCB Ranczo i Miodowe lata to TOP 2! Świat według Kiepskich też TOP ale za nimi. Być może numer 3.

Szkoda tylko, że nie zrobili ostatniego sezonu Rancza jak Paweł Kozioł był Prezydentem, a Arkadiusz Czerepach Premierem. To mogłoby być złoto.
Biskupa Kozioła mogliby na sam koniec zrobić papieżem choć to mogłoby być już za dużo.

1

Norek: Jest 10 butelek
Krawczyk: Tylko 10?
Norek: Sierpień miesiącem trzeźwości

Miodowe lata to totalny TOP. Chyba obok Rancza najlepsze co mogło być w telewizji z seriali.

1

@TR3YWAY Bardzo fajna przygoda. Mimo wszystko poziom meczu wysoki zapewne nie będzie i prawdopodobnie Wisła Kraków niestety przegra ale wspomnienia zostają na zawsze.

0

@MesQueUnClub96 A drugie pytanie? Jest to oficjalny turniej seniorskich reprezentacji liczący się do statystyk pierwszego zespołu czy bramki nie są brane pod uwagę w pierwszych reprezentacjach?

1

Z racji tego, że już w przyszłym tygodniu zaczynają się Letnie Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024 to mam do Was pytanie.

Nie oglądam w sumie piłki nożnej kobiet, a na IO jest turniej kobiet tak więc grają tam reprezentacje w najmocniejszych składach czy tak jak w turnieju panów?

Druga sprawa - są to oficjalne mecze liczące się do statystyk czy tak jak w piłce panów, że bramki czy asysty nie są liczone do dorosłych reprezentacji?

1

@koksik2700 Karol Krawczyk i Tadeusz Norek swoimi hitami biją wszystkich.

5

@xvcWinterSoldier Z tych dźwięków wynika
Poezja Krawczyka,
Z dna serca jak z worka
Melodia to Norka!
Miłosna piosenka,
Gdy dom tonie w dźwiękach
I słucha już Wola przeboju Karola!
Ten rytm Tadeusza,
Co serca porusza,
Ta cudna muzyka,
A słowa Krawczyka!

0

@tristan87 Strzelili bramkę z karnego?

2

@Iniesta997 Dlatego napisałem, że wszystko poszło do przodu więc rozumiem, że wyceny są większe ale jeśli popatrzymy na sam aspekt sportowy to wygląda to śmiesznie.

2

@FCB_dimiC No Haalanda na Euro w ogóle nie było to ciężko żeby bym widoczny.
Vinicius także jako Brazylijczyk nie mógł na nim zagrać ale fakt, na CA także nie zachwycił.

2

@Culer9002 Śmieszne się patrzy na te wyceny tym bardziej pamiętając za ile przechodził Cristiano Ronaldo do Realu (94 mln euro). Oczywiście wiem, że wszystko poszło do przodu i w ogóle ale dalej nie zmienia to faktu, że te wyceny to jakaś tragedia.
---
Poza tym 10 piłkarzy z takimi wycenami, a mam wrażenie, że poziom piłki nożnej spadł.

2

@Faro Po pierwsze to nie przesadzaj z tym wuefistą bo gość zrobił dwa finały Euro z rzędu czyli coś czego nie zrobił z reprezentacją Niemiec Hansi Flick, a po drugie ja nigdzie nie napisałem, że Fermin Lopez jest świetny tylko nie zgadzam się z tym, że to, że na Euro nie grał oznacza, że jest słaby.

Cole Palmer patrząc na sezon klubowy powinien grać na Euro każdy mecz, a grał ogony tak naprawdę - czy to oznacza, że jest słaby? Moim zdaniem nie i jego mała ilość minut na Euro nic nie zmieni.

Średni? Można tak powiedzieć bo jest tylko zmiennikiem i akurat na zmiennika pasuje idealnie.

8

@Faro 149 minut w 5 meczach na ME zagrał Cole Palmer. W dwóch w ogóle nie podniósł się z ławki.
Czy to jest wyznacznik czegokolwiek?

Oczywiście nie twierdzę, że trener na treningach nie widział w jakiej formie jest Fermin Lopez ale generalnie w Barcelonie nie zawodził i zawsze dawał radę mając przy tym bardzo dobre liczby więc akurat ja bym nie powiedział, że brak gry na Euro to wyznacznik tego czy jest dobry tym bardziej, że jednak Hiszpania miała kim grać.

2

@FcPortoFan1999 Jak Radomiak będzie mistrzem Polski to chyba Radom zostanie stolicą Polski.

0

@AFA Dobra daj spokój. Nie szukaj problemu tam gdzie go nie ma. Nic do Ciebie nie mam i tyle, a że Ty coś sobie wmawiasz to nie moja wina.
Jeśli Ty masz coś do mnie to trudno, jakoś to przeżyję.

0

@mekston Dziękuję za odpowiedź, a teraz mi powiedz w czym one są lepsze od Red Bulla, że uważasz, że Mclaren jest teraz szybszy?

I pytam serio bo ja nie wiem... I słowa "nowy, nowa" mnie nie zadowolą ponieważ Red Bull chyba by się skapnął, że wystarczy wszystko zmienić na nowe i dalej wygrywać.
---
No to teraz mówisz o zachowaniu kierowcy ale skąd wiesz, że ten sam kierowca w innym bolidzie nie zrobi tak samo?

0

@AFA Dobra, to jak Cię nie interesuje to po co odpowiadasz? Powiem ci po co. Żebyście poklepali się po plecach i nawzajem polecali.
A i to ja dziękuję za uwagę. Nie spodziewałem się, że specjalnie wjedziesz w wątek który Cię nie interesuje żeby tylko mi odpisać.

Aha i jaki problem w Tobie? Nigdzie nie napisałem o Tobie, a Ty pojawiłeś się wesprzeć swojego internetowego kumpla.

Szczerze? Dajcie spokój z tą dziecinadą. Dorośli (takie miałem wrażenie) ludzie, a wiecznie jakieś płacze i klepanie się po plecach nawzajem.

Ogólnie to zarówno Ty jak i każdy inny jest mi obojętny. To jest Internet i nie szukam tutaj przyjaciół i Wam radzę podobnie.
Nie mam żadnego problemu ani do Ciebie ani nikogo innego, a że czasem pośmiejemy się z ambasady to tak w ramach żartu. Wrzuć na luz.

0

@mekston Jakie poprawki? Po dwie opony na kole mają czy dwa lusterka wsteczne? Konkrety panie.

0

@AFA To masz się czym chwalić. Weź jakąś szmatę i się wytrzyj.

A no i ambasador jak tylko zauważył wpis o Argentynie od razu reaguje mimo, że piszę. Je na temat. Nie dziwi mnie to.

0

@mekston Przykład z tym Yamalem TOP. Mówisz, że ja podałem zły przykład, a Twój jest jeszcze gorszy.

Yamala wystarczy obejrzeć i widzisz co gra, a jak oglądam Red Bulla to widzę, że jeździ w kółko. Nie mów mi, że Ty wyciągasz jakieś wnioski patrząc na sam bolid jeżdżący w kółko bo nawet szkoda to komentować.

0

@mekston Ale co się zmieniło, że jest taka zmiana?
Obserwowanie jest dobre ale ja czekam na konkrety. Co, Max na trzech kołach jeździ czy silnik od malucha mu włożyli?

Ale co to za różnica ile obejrzałem skoro pytam eksperta, a ekspert powiedział, że z obserwacji wie, że Red Bull nie jest najszybszy, ale dlaczego? Konkretnie.

0

@mekston Oczywiście, że można ale to, że ktoś ma słabszy weekend czy dwa nie oznacza od razu, że to wina bolidu, a kierowcy, a Ty usprawiedliwiasz brak zwycięstw Maxa tym, że jego bolid nie jest już najlepszy, a nawet sam nie wiesz dlaczego.
Może właśnie bolid Maxa dalej jest najlepszy tylko Max już jest słabszy? Dlaczego tego nie przyjmujesz do wiadomości?

0

@mekston No właśnie. Sam nie wiesz dlaczego Verstappen jest lepszy, a kłócisz się, że jest bo ktoś kto siedzi w padoku tak mówi. Ok, ja nie jestem ekspertem i nie będę mówił, że nie jest najlepszy ale śmiesznie to wygląda jak się kłócisz o sam nie wiesz co, a jak ja Ci podałem przykład to oczywiście wyśmiewasz bo tylko Ty i "Twoi" z F1 mają rację.

Mój przykład nietrafiony ale twój trafiony. Aha.

0

@mekston Aha i powiedz mi dlaczego to Verstappen jest lepszym kierowcą od Norrisa?

Ja ktoś kto wyłączył wyścig w połowie czy tam kiedy się nie zna więc pytam eksperta.
Co Max mocniej wciska medal gazu czy jeździ tyłem?

Albo jak zauważyłeś, że Red Bull nie jest teraz najlepszy. Po czym stwierdzasz, że Mclaren jest teraz szybszy?

0

@mekston Właśnie, wtedy była bodajże Lekkoatletyka, która chciałem w tamtym momencie bardziej obejrzeć niż F1, a F1 oglądałem do momentu włączenia transmisji z LA. Dlaczego tak się uparłeś tej F1 u tego wyłącznie wyścigu? Wrzuć na luz gościu bo to było takie zapchanie czasu zanim będzie coś co w tamtym momencie bardziej mnie interesowało i daj spokój tym "zmuszaniem" innych to oglądania tego co Ty.

Nie będę podawał żadnych argumentów bo po prostu mam to gdzieś. Dla mnie Messi jest najlepszy i gówno mnie interesuje zdanie ekspertów z Polski czy świata.

1

@mekston Dlaczego pudło? Ronaldo nawet w Polsce ma więcej "za sobą" ekspertów niż Messi także co, uważasz, że oni się nie znają?
To tak samo Ci z F1 mogą się mylić.

Już zauważyłem, że w rozmowie z Tobą najlepiej Ci potakiwać bo inaczej napiszesz, że nie masz z tym problemu, a potem elaborat na pół strony.

0

@mekston A poza tym, wielu ekspertów lub ludzi związanych z piłką nożną uważają Cristiano Ronaldo za lepszego piłkarza od Leo Messiego, też potwierdzisz, że tak jest bo mówią i tym sami zainteresowani?

0

@mekston Skomplikowana ale nie mówię, że będzie nim w tym lub w przyszłym sezonie ale gość moim zdaniem ma to coś co w połączeniu z świetnym bolidem może dać mu tytuł mistrza świata.

0

@mekston No i co, że wyłączyłem? "Wy" serio macie jakiś problem z tym, że jak ktoś nie ogląda tego co wy albo nie daj Boże wyłączy w trakcie to już trzeba takiego ukrzyżować.
I to samo z kibicowaniem. Jak nie kibicujesz Argentynie to jesteś tym gorszym...

A poza tym nie wyłączyłem, a przełączyłem. Wolałem wtedy oglądać coś innego, nie wolno? Wybacz ale o zgodę nikogo pytał nie będę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?