0

@partymaker No logika wskazuje, że tak.

1

@Herato Podasz całą listę czyli TOP 10?

3

Inter Mediolan 3-2 Lugano w meczu towarzyskim.

Oczywiście wiem, że to początek przygotowań do sezonu, składy nie w pełni najmocniejsze ale chciałbym zaznaczyć, że w tym meczu dwie bramki Interowi strzelił Kacper Przybyłko.
Składy składami, forma formą ale Polak nawet w sparingu strzela dwie bramki Interowi - mam nadzieję, że to początek jego dobrej gry w Szwajcarii.

Dwie bramki dla Interu strzelił Mehdi Taremi. Nawet nie wiedziałem, że przeszedł do Mediolanu. Jakoś mi to umknęło.

0

@PatrychoO Jak Samuel Eto'o to śpiewał to nawet tu konta nie miałem więc gdzie miałem pisać o tym?

Po drugie, nawet nie wiedziałem, że Hiszpanie cokolwiek na kogoś mówili więc nie pisałem bo nie wiedziałem. O Enzo też nie wiedziałem ale zrobił się taki szum tutaj to zauważyłem.

Po trzecie, odniosłem się do Argentyńczyków głównie ze względu na to że ich "bronicie". Gość zrobił głupotę, a Ty nie powiesz, że nie powinien tak zrobić tylko bronisz go bo jest z Argentyny.

Martinez? Brał udział czy nie, nie ważne. On już swoim zachowaniem pokazał jaki z niego patus i oczywiście nie powiesz, że zachował się nieelegancko i że wstyd bo dzieci to oglądały tylko też broniłeś go ślepo jakby zrobił coś z czego można brać przykład i go chwalić.

Gość sobie może robić co chce, mam to gdzieś ale kiedy pokazuje go cały świat w telewizji, a przed tv siedzą dzieci to mógłby się trochę zachować dla nich. Nie dla FIFY, nie dla mnie tylko dla dzieci żeby nie brały potem przykładu z głupka.

1

@sendesara I masz odpowiedź "Carvajal i Rodri zaczepiali Gibraltar" - niektórzy z tej ambasady będą bronić "swoich" choćby nie wiem co. Jeśli ktoś inny mógł to i Argentyńczyk może bo jest Mistrzem Świata, nie rozumiesz tego?

1

@MesQueUnClub_87 Ja też mam kolegę na którego mówiliśmy "czorny" przez całą szkołę. Teraz już trochę mniej bo tak często się nie widujemy ale też się zdarzy i z tego powodu ani nie płakał ani nie płacze.

0

@Lucyfffer No właśnie to jak ktoś tam coś powiedział to Enzo nie mógł być mądrzejszy i nie mówić nic? Oczywiście nie mógł.
I to porównanie tego dotyczyło, że jeśli ktoś jest głupi nie znaczy, że trzeba to powtarzać, a w tym przypadku Enzo to zrobił.

2

@Lucyfffer Ale jeśli ktoś zabije to znaczy, że Ty musisz zrobić tak samo?

1

@Sysia11 A chętnie zobaczyłbym Argentynę, myślisz, że nie?
Niestety żadnej latynoski nie znam poza Tobą, a Ciebie podrywał nie będę ze względu na duży szacunek do @Luciano99

0

@Sysia11 Nie aż tak jak ty Enzo. @Luciano99 koleżanka @Sysia11 chciała by na Maderę.

1

@FabianekMrozek A ten Mac Allister to czasami nie jest bratem Kevina McCllistera?

0

@Sysia11 A wciąż o niej piszesz...

0

@Sysia11 Wolisz Maderę od Buenos Aires?

7

@Luciano99 Jak chcesz żeby @Sysia11 się na Ciebie rzuciła to powiedz jej, że Julian Alvarez przeszedł piłkę nożną. Gwarancja sukcesu tej nocy.

0

@Sysia11 Od momentu kiedy Leo Messi został mistrzem świata to zrobił się jakiś dziwny kult przechodzenia piłki nożnej..., a wiesz, że Xavi, Iniesta, David Villa, Sergio Ramos, Carles Puyol, Gerard Pique, Iker Casillas czy Ronaldinho także wygrali wszystko i jakoś nie piszesz, że przeszli piłkę nożną.

Julian Alvarez wygrał wszystko ale nikt poza jego fanami nawet o tym nie będzie pamiętał jeśli nie wejdzie na wyższy poziom osiągalny tylko dla najlepszych więc skończ z tym dziwnym kultem bo to zaczyna być śmieszne.
I polecam zdjąć te plakaty Ronaldo.

0

@Sysia11 Możesz sobie wmawiać różne rzeczy. Mnie to nie rusza ale to, że ktoś nie uważa, że Alvarez przeszedł piłkę nożną nie oznacza, że jest z Madery.

Aha, plakaty Ronaldo jeszcze wiszą nad Twoim łóżkiem?

0

@Sysia11 Z Madery? Ja jestem Polakiem.

1

@AssisMoreira Jak to skąd? Z Buenos Aires no bo skąd?

0

@Kuchar Dla Ciebie normalne? Może żyjesz zupełnie gdzieś indziej niż ja ale ja uważam, że z roku na rok jest coraz gorzej i takich upałów jak w tym roku rok temu nie było więc nie, to nie jest normalne.

0

@Kredon Na ostatnich MŚ w lekkoatletyce czyli rok temu mieliśmy zaledwie 2 medale - dwa srebra Wojciecha Nowickiego i Natalii Kaczmarek.

Rok wcześniej mieliśmy 4 medale. Złoto i 3 srebra. Poza srebrem Nowickiego, złoto zdobył Paweł Fajdek, który już nie jest w tej formie co wtedy, wieku też niestety nie oszuka i dwa srebra Katarzyny Zdziebło, która rok później już tak nie chodziła.

Szczerze? Mocno spadliśmy lekkoatletyce i te 5-6 medali na IO będzie bardzo ciężko bo nawet patrząc na tegoroczne ME gdzie mieliśmy 6 medali to 2-3 z nich w Paryżu niestety nam uciekną bo raczej Swoboda z Jamajkami i Amerykankami nie wygra. Skrzyszowska także będzie miała ciężko, a Haratyk zupełnie bez szans jak pojawią się Amerykanie ze swoimi prawie 23 metrowymi pchnięciami.

Oczywiście mogą się zdarzyć jakieś niespodzianki ale mimo wszystko wygląda na to, że nasza lekkoatletyka mocno poszła w dół i w tym sezonie na IO ciężko będzie nawet o te 5-6 medali.

1

@FcPortoFan1999 Normalnego? Ja tam może się nie znam ale dla mnie te obecne upały normalne nie są.
Pamiętam upały z poprzednich lat - było gorąco ale dało się żyć, a teraz oddychać nie ma czym, nago człowiek spocony jakby maraton przebiegł, schować się do cieniu nie ma sensu bo to nic nie daje... Serio będziesz za tym tęsknił?

1

@FcPortoFan1999 Jeśli odśnieżam łopatą to uwierz mi, że zawsze jest mi ciepło, a wiesz dlaczego? Bo robię coś fizycznie więc jestem rozgrzany.
Ja ogólnie lubię lato - długo widno, ciepło i w ogóle ładnie ale do momentu kiedy są afrykańskie upały, tego nie nawidzę bo żyć się nie da i nie wiem kto za tym będzie tęsknił bo ja na pewno nie.
Co innego w zimie tęsknić za 20-25 stopni, a co innego za 35... niech ta pogoda idzie i nie wraca nigdy więcej.

1

@takisobiektos Odszedł Olivier Giroud więc kogoś musieli ściągnąć. Oczywiście Alvaro Morata nie jest TOP "dziewiątką" ale akurat dla Milanu nie jest to zły transfer.

Obecnie teraz nie ma zbyt dużo świetnych napastników i wyboru zbyt dużego nie mają bo na TOP gwiazdy typu Haaland czy Mbappe liczyć nie mogą.

A i jeśli Milan będzie grał dobrze i samemu Moracie będzie się chciało to dwucyfrówką liczbę bramek w samej lidze strzeli.

0

@VegetaPolska @Jackazz Ja nie twierdzę, że to była wina Waldusia i że potem już nie było ciekawych odcinków no były (sam oglądałem jak był już Prezes Kozłowski czy ten Badura ze złomu) no ale dla mnie najlepsze odcinki były właśnie wcześniej.
Podobnie jak chociażby Miodowe lata - najlepsze z typowych ML, a ta najnowsza seria czyli całkiem nowe lata miodowe mimo że z tymi samymi aktorami to już nie było to.

0

Lincoln wygrywa po karnych z Hamrun i awansuje do 2 rundy eliminacji Ligi Mistrzów.

Trzecia niespodzianka pierwszej rundy bo na papierze większym faworytem był Mistrz Malty.
Mistrz Gibraltaru w 2 rundzie zagra z Qarabagiem.

4

@TheNekro94 Świat według Kiepskich zanim wrócił Walduś z Ameryki to był totalny sztos.

0

@FcPortoFan1999 Cóż, Ennali, że odejdzie to było pewne ale Pacheco? On jednak swoją robotę w Zabrzu zrobił i że odchodzi to może nie jest bardzo dziwne ale, że idzie na ligi niżej to już trochę bardziej zastanawiające.

1

@KrychaFCB Mogę się mylić ale moim zdaniem tej cały Yoro miałby lepiej w Madrycie niż w Manchesterze.

0

Dani Pacheco w Wiśle Płock!

Hiszpan odszedł z Górnika Zabrze dla którego zdobył 4 bramki w Ekstraklasie i teraz zagra w Betclic 1. Lidze.
Może zbyt dużego szału w Zabrzu nie robił ale na pierwszą ligę moim zdaniem bardzo dobry transfer.

Przypominam, że Dani Pacheco był królem strzelców ME u-19 i z reprezentacją Hiszpanii właśnie na tym turnieju zdobył srebro w 2010 roku.
Poza tym piłkarz, który jako junior grał w Barcelonie.
---
Wisła Płock zrobiła kilka ciekawych transferów, ściągnęła niezłego trenera - mam nadzieję, że będą obok Wisły Kraków największymi kandydatami do awansu do Ekstraklasy.

0

@Kgorecki2500 U mnie są dni, że jest gorąco tak normalnie jak to latem ale są dni takie jak choćby dzisiaj, że jest totalna tragedia.
Chciałbym już żeby te upały się skończyły.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?