Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Gaz "- Jest przekozakiem. Dawno nie widziałem zawodnika w tym wieku na takim poziomie."
Dawno? Chyba nigdy. Nawet Leo Messi w tym wieku nie grał tak jak Lamine Yamal.
Wiem czepiam się ale chciałem to podkreślić.
5
@Comentateiro 2 lata to i dużo i mało. Ciężko cokolwiek wyrokować ale moim zdaniem właśnie Hiszpania za dwa lata na MŚ może być tylko mocniejsza niza obecnie.
Francja z nowym trenerem bo nie wyobrażam sobie żeby dalej marnowali potencjał z wypalonym Deschampsem również może być bardzo mocna tym bardziej, że MŚ robią się rozgrywkami Kyliana Mbappe, a jeśli będzie chciał zdobyć Złotą Piłkę to może zdarzyć się tak, że będzie musiał zaprowadzić swój zespół do złota MŚ.
Dalej myślę, że może być Argentyna z ciekawymi piłkarzami ale kto wie czy już nie bez Leo Messiego. Myślę, że wreszcie przebudzą się Brazylijczycy bo chyba czas na lepszego trenera.
Anglia i Portugalia? Ciężki temat - pierwsi mają mega potencjał ale trenera, który robi finały ale ich nie wygrywa, a drugi zespół może mieć zaciągnięty hamulec w postaci Ronaldo.
We Włochów nie wierzę wcale. Holandia poza meczem z Anglią wyglądała na tym Euro coraz lepiej - jeśli wywalą Koemana to kto wie choć dla mnie drugi szereg.
Niemcy to dla mnie duża niewiadoma - nie zdziwi mnie jak powalczą o medale ale i nie zdziwi mnie jak nic nie osiągną. Myślę jednak, że będą bliżej dobrego wyniku niż trzeciego z rzędu out już po fazie grupowej.
Kolumbia lub Urugwaj - tutaj może być niespodzianka in plus. Oczywiście wiem, ktoś zaraz powie jaka to niespodzianka skoro są obecnie lepsi od Brazylii, a Brazylię stawiam wyżej - no jednak MŚ, a CA to różnica i za dwa lata myślę że role mogą się trochę odwrócić.
W Belgię też nie wierzę jeśli chodzi o złoto MŚ. Raczej czeka ich spadek jeśli zaczną odchodzić najlepsi piłkarze.
11
Polska 3-2 Niemcy w memoriale Huberta Wagnera!
Polscy siatkarze wygrywają z ekipą Michała Winiarskiego.
2
@Comentateiro Moim zdaniem MŚ w 21 wieku wygrywały historycznie najlepsze drużyny w historii piłki nożnej.
Oczywiście, jest Holandia, Anglia czy Portugalia ale moim zdaniem patrząc na historię to taka druga grupa.
2
@TheNekro94 Mam wrażenie, że oni szału nie robią od dłuższego czasu ale mają nazwiska więc miejsca w kadrze na IO pewne. Słabe to ze strony Grbicia.
0
@TheNekro94 Siatkówka teraz? Jeszcze 2-3 godziny temu sprawdzałem o której grają Polacy z Niemcami i było, że o 20.30 - w takim razie czemu zmiana?
0
@maroon Dlatego właśnie napisałem, że wiem dlaczego są rozgrywane mecze o 3 miejsce w LN ale tak na słowo to ciężko mi uwierzyć, że mają one większe zainteresowanie i pieniądze niż mecz o 3 miejsce na Euro.
Serio chciałbym zobaczyć jakieś dowody bo tak na słowo to wiesz.
Nie wiem jak inni ale przynajmniej ja wychodzę z założenia, że ME ma bardzo dużą przewagę nad LN i ewentualny mecz i brąz również chętniej byłby oglądany niż mecz k brąz w LN, który jak sam wiesz jest bardziej turniejem towarzyskim niż mistrzowskim.
1
@maroon Jak nikogo? Mnie ekscytuje mecz o 3 miejsce i chętnie bym go obejrzał właśnie na Euro. Uważam, że w imprezach mistrzowskich, które są raz na 4 lata takiego mecze powinny być rozgrywane by wyłonić trzech medalistów.
To już w Lidze Narodów można by było to usunąć, a nie na ME/MŚ czy nawet IO.
Oczywiście wiem dlaczego mecz i 3 miejsce jest rozgrywany w LN ale to właśnie pokazuje trochę ułomność UEFY. Na Euro nie ma bo to nie ważny mecz ale w LN jest bo to jeszcze mniej ważny mecz.Brawo UEFA.
0
@FcPortoFan1999 Młody jest. Dałby radę. 13 lat to dobry wiek na rozpoczęcie przygody z kolarstwem.
A co do tych 13 lat to oczywiście nie jest to już śmieszne ale przez wielu naszych ludzi związanych ze skokami narciarskimi to dalej młody utalentowany skoczek, który ma czas.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiem ale wiem, że nart za bardzo nie lubi.
0
@PaPo Sędzia piłkarski.
A tak na poważnie to jakiś Francuz. Nazwiska zapomniałem.
0
@FcPortoFan1999 Może lepiej Klemens "Kredens" Murańka. On miałby większe szanse.
1
@Culer9002 A najlepsze jest to, że Primoż Roglić w skokach narciarskich kompletnie nic nie osiągnął, a w kolarstwie 3x Vuelta, Giro i złoto olimpijskie. O końcowych podiach w Giro, Vuelcie i TdF nawet nie wspomnę.
1
@Sysia11 Mogłoby się tak skończyć. Przecież ja nie mówię, że nie ale jakby Kolo Muani strzelił to byłoby 3-4 także gdybaniem możemy zmienić wynik w obie strony.
Faktem jest, że Argentyna piłkarsko bardzo długo była dużo lepsza od Francji, a mało tego nie wypuścili - raz na dogrywkę co w ostatecznym rozrachunku nie miało większego znaczenia, a drugi raz mogło skończyć się dużo gorzej ale ostatecznie się udało.
@Comentateiro Może trochę przesadziłem ale mimo wszystko sam hat trick w finale w takim meczu pod taką presją w takich minutach nawet mając rzuty karne (co ciekawe w konkursie także strzelił co w teorii powinien być łatwiej rozczytany) to moim zdaniem pewnego rodzaju coś dużego. Geniusz geniuszem ale gość mentalnie utrzymał Francję do końca i mało tego - gdyby Kolo Muani mu podał to podejrzewam, że wtedy by to skończył. Oczywiście teraz nie ma co gdybać ale właśnie Mbappe w tym finale był kimś wielkim. Oczywiście wiem, że przez większość meczu praktycznie go nie było ale jego powrót był w świetnym stylu. Gdyby nie on to Francja nawet nie miała być co marzyć o dogrywce i karnych.
0
Barbora Krejcikova mistrzynią Wimbledonu!
Czeszka pierwszy raz w karierze wygrywa Wimbledon i zdobywa drugi tytuł w Wielkim Szlemie.
Wcześniej w 2021 roku wygrała French Open. Oczywiście mówię tylko i wyłącznie o singlu bo w deblu ma jeszcze większe sukcesy.
Czeszka wróciła także do TOP 10 rankingu WTA i zajmuje 10 miejsce.
0
@Sysia11 Właśnie kontrolowane ale w końcówce szczególnie z Francją dwa razy wypuszczone z rąk, a raz prawie na porażkę. Dla Argentyny dobrze, że wtedy piłkę miał Randal Kolo Muani, a nie Kylian Mbappe.
3
@AFA Oczywiście trzeba przyznać, że Argentyna za bardzo wielkich rywali w formie to nie miała ale nie oznacza to, że tylko dzięki temu wygrali MŚ tym bardziej, że w finale jednak po karnych wygrali z Francją.
Mimo wszystko niezła hipokryzja z tymi Włochami i Chorwatami.
Dla Argentyny to żadnej rywale, a dla Hiszpanii drabinka śmierci. Aha.
@TheNekro94 Samą grą oczywiście Argentyna wyglądała dużo lepiej od Francuzów i mimo że wyglądało to tak jakby Argentyna ich niszczyła to właśnie geniusz Kyliana Mbappe dał Francji w tym meczu remis. Oczywiście Argentyna wygrała ostatecznie po karnych ale oficjalnie w tym meczu był remis więc mało zabrakło, a z tego niszczenia nic by nie było.
0
@Wittgenstein Leo Messi nie ma szans nawet z CA na Złotą Piłkę. Gdyby jeszcze grał tak jak na MŚ i miał takie statystyki to mógłbym komuś uwierzyć, że może się jako tako liczyć ale obecnie mimo że przecież nie gra źle dodając do tego tylko MLS już sama nominacja będzie ok. Oczywiście wiele osób pewnie pójdzie na nazwiskiem i odda na niego głos ale myślę że nawet nie ma tematu żeby Leo Messi miał dostać ZP.
Jeśli Bellingham czegoś wielkiego w finale nie zrobi i nie zdobędzie złota z reprezentacją Anglii to Złota Piłka będzie Viniciusa Juniora.
0
@MesQueUnClub96 Novak Djoković jednie co może w tym secie stracić to jednego seta choć i w to wątpię. Musetti TOP Wimbledon ale to już koniec jego drogi w tym turnieju.
1
@Herbert Może się mylę ale Barcelonie miejsce zabrały też głupie zasady nie więcej niż dwóch ekip z jednej ligi i tym samym na KMŚ jedzie Salzburg.
0
@mekston Już nie pamiętam. Ktoś mi tu odpowiadał ale nie chce mi się szukać kto.
Dlaczego właśnie zastanawiam się jak do tego doszło.
0
@barcelonaLM No ale właśnie było już po meczu z Sinnerem u czytałem tutaj, że Hiszpan nie ma szans z Miedwiediewem, a tu nagle Alcaraz prawie bez problemu sobie go pokonuje.
7
Po pierwsze ten ranking i tak żadnego większego znaczenia już nie ma, a po drugie jeśli LE i LK będą tak samo punktowane jak LM to właśnie jeszcze większe kwiatki w takim rankingu będą.
Inną sprawą jest to, że Barcelona w swojej normalnej dyspozycji nigdy poniżej pewnego poziomu by nie spadła mimo że punkty w poszczególnych rozgrywkach były takie same jak teraz.
Ten ranking nie ma teraz prawie żadnego znaczenia ale pokazuje jak na przestrzeni ostatnich lat upada Barcelona.
Niestety trzeba wrócić do gry o najwyższe cele bo patrzeć na Barcelonę na 18 miejscu to jakiś totalny dramat.
0
@mekston Mówiłem, że hiszpański dzień szykuje się w niedzielę to ktoś mówił, że Alcaraz nie ma szans z Miedwiediewem. Co się stało, że zrobił go luźno?
0
@FcPortoFan1999 Chce żeby w Kosowie były jeszcze emocje.
0
@Prorokk Nawet nie wiem. Dawno go nie słyszałem ale zawsze mi się kojarzył właśnie z eliminacjami europejskich pucharkw.
4
Wisła Kraków wygrywa swój pierwszy mecz w 1 rundzie eliminacji Ligi Europy 2-0 z Llapi.
Można było wygrać wyżej i z większym spokojem jechać do Kosowa na rewanż ale ważne, że udało się wygrać i zdobyć punkty do rankingu. Szkoda, że ta gra nie wygląda najlepiej ale po pierwsze po kilku ważnych odejściach i zmianie trenera normalne, że nie będą grali na miarę mistrzostwa Polski, a po drugie najważniejsze nie skompromitować się w rewanżu i nie będzie tragedii.
2
Angel Rodado 2-0. Nowy sezon, stare zwyczaje. Wisła Kraków znowu strzela w doliczonym czasie gry.
1
@FCB_dimiC Niech tam ruszy na Berlin, wejdzie na minutę i ewentualne złoto zapisze sobie w CV.
A tak na poważnie to ciekaw jestem jakby wyglądała reprezentacja Hiszpanii właśnie z Gavim.
1
@mordini123 W teorii Walijczycy powinni być łatwiejsi więc Legia przynajmniej patrząc na papier może się cieszyć. Oczywiście boisko wszystko zweryfikuje ale póki co mamy wyniki i losowania (może poza 2 rundą eliminacji Ligi Europy Wisły Kraków ale tutaj nie było co liczyć przez brak rozstawienia na kogoś słabszego) pod nas. Tylko to wykorzystać.