1

@fart Ja akurat dzisiaj parę spraw na mieście więc wolne z pracy ale ciężko chodzić bo oddychać to już kompletnie nie ma czym. Jutro idę do pracy, a to będzie męczarnia w taką pogodę bo niestety w klimatyzowanym pomieszczeniu nie posiedzę.

0

@Cioldan Bardziej mi chodziło o następne sezony i walkę Barcelony z Realem przez co liderzy bo mam nadzieję, że takim będzie Lamine Yamal będą największymi rywalami, a więc właśnie Yamal i Kylian Mbappe bo nie wyobrażam sobie żeby w Realu kto inny był liderem.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z różnicy wieku - jednak dosyć dużej ale taki Yamal kto wie czy jeśli nie teraz to za 2-3 lata nie będzie już takim wielkim liderem Barcy, a wtedy chcąc nie chcąc będzie dużym rywalem dla Mbappe, który moim zdaniem wciąż będzie grał na wysokim poziomie.

1

@fart Oczywiście. Nie przeszkadza w pracy taka pogoda?
No chyba, że zjedziesz w klimatyzowanym pomieszczeniu lub gdzieś nad wodą to jako tako rozumiem.

1

@fart Właśnie ta pogoda do tego chyba doprowadza. Fatalna jest.

4

@KrychaFCB Statystyka dość słaba żeby nie powiedzieć tragiczna ale Kylian Mbappe w 2026 roku będzie miał 28 lat (rocznikowo bo urodził się pod koniec roku więc nawet 27,5) i pojedzie na swój trzeci Mundial z 12 bramkami na koncie i szansami na dogonienie najlepszego strzelca w historii Miroslava Klose.

5

@escarabajo Adam Buksa z bardzo dobrej strony pokazał się w mocniejszej lidzie tureckiej więc mam nadzieję, że w Danii także zakręci się koło 20 bramek w sezonie.

2

@FabianekMrozek Miałem z nim duże nadzieje i mam nadzieję, że jeszcze wróci do dobrej formy. Będę kibicował żeby Ansu Fati w nadchodzącym sezonie pokazał, że nie wolno o nim zapominać.

0

@against_modern_football To sumie pamiętam Kyliana Mbappe od samego początku kiedy wszedł praktycznie z buta do poważnej piłki i serio dziwne się patrzy, że on już ma 26 lat - rocznikowo.

Sukcesy oczywiście duże przede wszystkim na MŚ ale właśnie Euro i Liga Mistrzów póki co nieosiągalne, a i Złotej Piłki i Złotego Buta nie ma co też jest moim zdaniem trochę szokujące bo wydawało się, że będzie zbierał te nagrody hurtowo, a tutaj nic. Vinicius Junior za chwilę z ZP, a Francuz musi poczekać co najmniej rok, a na horyzoncie już Lamine Yamal, który mam nadzieję będzie jego wielkim rywalem.

0

@FcPortoFan1999 No jeśli Wisła Kraków będzie grać w Ekstraklasie to oczywiście, że najpierw im będę kibicował w walce o mistrzostwo ale generalnie to nie jest tak, że resztę drużyn mam gdzieś bo Ekstraklasa to jest sam TOP.

0

@FcPortoFan1999 Ja ogólnie lubię polską piłkę. W eliminacjach europejskich pucharach będę kibicował każdej naszej drużynie.

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że nikt mnie nie oznaczył. Oczywiście nie oglądam każdego meczu ale ligę śledzę.

0

@mekston Co nie zmienia faktu, że po dwóch MŚ miał jedną bramkę, a teraz ma 13 bramek także nie jest powiedziane, że Kylian Mbappe na Euro zostanie z tą jedną bramką bo jeden turniej taki jak w Katarze, a Mbappe może to zrobić za 4 lata i już będzie bardzo wysoki w klasyfikacji strzelców wszech czasów.
I jak sam zauważyłeś, jeśli zdrowie i formą pozwolą to Mbappe spokojnie zagra dwa turnieje Euro, a kto wie czy nie trzy. Wciąż ma wszystko w swoich rękach lub jak kto woli, nogach.

4

@JimMorrisonFCB Łukasz Piszczek

1

@against_modern_football Statystyki bardzo słabe ale co to zmienia? To nie znaczy, że na kolejnym Euro nie zrobi show jak na ostatnim Mundialu.

Leo Messi te dosyć długo czekał na wielki Mundial, a bodajże na swój trzeci Mundial w 2014 roku także jechał z jedną bramką... Oczywiście ten pierwszy rozegrał po kontuzji w Barcelonie i jako młody zawodnik ale to właśnie tam strzelił bramkę bo w 2010 nie było nic. I co to zmieniło? Czas pokazał, że nic bo przyszedł odpowiedni czas i Leo Messi zrobił to czego od niego wszyscy oczekiwali.

0

@tadzik447 20 stopni to pogoda idealna. Ja nawet wolałbym jeszcze trochę chłodniej no ale latem 20 stopni może być. I jest ciepło i można popracować nie zalewając się potem bez przerwy, a i czym pooddychać jest bo dzisiaj to tragedia.

5

@FcPortoFan1999 Być może tak ale ja uważam, że tutaj też duża rola trenera. Powinien odejść po ostatnich MŚ i myślę, że z Zidane wyglądałoby to dużo lepiej.

6

@FcPortoFan1999 W ogóle ja też uważałem, że kiedy dostawał opaskę kapitana to wtedy powinien ją dostać Antoine Griezmann no ale skoro już ją ma, jest ich liderem i już naprawdę doświadczonym piłkarzem to zostawiłbym tak jak jest.

0

Już w poprzednim sezonie widziałem, że to świetny piłkarz ale to Euro tylko mnie utwierdziło w tym, że Barcę po prostu musi go ściągnąć.
Lamine Yamal - Nico Williams, eh marzenie żeby mieć takie skrzydła w Barcelonie.

5

Kylian Mbappé: "W piłce nożnej jesteś dobry lub nie dobry." Nie byłam dobra”.

"Moje euro było porażką".

„Chciałem zostać mistrzem Europy... Pojadę teraz na wakacje, odpocznę dobrze, dużo mi to zrobi, potem będę się szykować do nowego życia. Jest wiele do zrobienia”.

O Kylianie Mbappe można mówić dużo ale widać, że wie, że zagrał słaby turniej i przyjmuje to co jest by w przyszłości znowu powalczyć o lepsze wyniki.

W ogóle dla mnie to jest pewien fenomen. Mieć taką drużynę, samemu być moim zdaniem piłkarsko najlepszym piłkarzem świata - statystycznie robi dwa Mundiale lekko, a na Euro znowu słabo tym razem z ledwie jedną bramką i to z karnego.

10

Jeśli FC Barcelona stworzy drużynę na miarę walki o La Liga i Ligę Mistrzów to wraz z Lamine Yamalem, który będzie liderem tego zespołu Hiszpan będzie, a przynajmniej mam taką nadzieję kandydatem do zdobycia Złotych Piłek.

0

@Kgorecki2500 Też lubię Kolumbię. Pamiętam ten ich skład właśnie z Radamelem Falcao, Carlosem Baccą czy Jacksonem Martinezem i gdyby nie Leo Messi to zapewne bym im kibicował tym bardziej, że grają świetną piłkę ale ostatni turniej CA Leo Messiego, chciałbym żeby pożegnał się z nim złotym medalem.

0

Leo Messi wreszcie strzelił bramkę na CA i Argentyna w finale Copa America.

Jeszcze jedno zwycięstwo Argentyny najlepiej z bramką w finale Leo Messiego i będzie można uznać turniej za bardzo udany.

0

@Jackazz Urugwaj i Kolumbia grają bardzo dobry turniej więc wiadomo, że jeśli Argentyna zagra w finale to będzie bardzo trudno ale cóż, chciałbym CA dla Leo Messiego i mam nadzieję, że wygra.

3

Czyli co? W niedzielę Carlos Alcaraz wygrywa Wimbledon, a reprezentacja Hiszpanii pod wodzą Lamine Yamala wygrywa Mistrzostwa Europy i Hiszpania odlatuje?

0

@arasz1819 Szczerze mówiąc to ja tego nie zauważyłem w tym roku. W poprzednich latach właśnie tak mówiono ale w tym sezonie większość Francuzów albo szału nie robiło albo po prostu z Deschampsem są już wypaleni. Jak mówiłem już jakiś czas temu - dziwi mnie, że go zostawili po ostatnim Mundialu bo już tak było widać pierwsze problemy.

1

Świetny turniej w wykonaniu Lamine Yamala. Mam nadzieję, że w finale wraz z kolegami zrobią swoje i zdobędą złoto.

Lamine Yamal MVP. Świetna wiadomość.

2

Hiszpania w finale Mistrzostw Europy 2024!

0

Zinedine Zidane w kolejnym meczu na ławce reprezentacji Francji?

0

@RoberDzik Lamine Yamal vs Leo Messi i oficjalnie przekazanie pałeczki najlepszego piłkarza świata? Jestem za.

2

@macio_944 Co ciekawe - trener Podoliński nie zrozumiał. Aż dziwne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?