0

@VamoSBarca88 Nie trzeba być kibicem Niemców ale jeśli trener Hiszpanów robi takie zamiany to najpierw jego powinieneś nie cierpieć. Dramat co on zrobił. I kim teraz chce straszyć Niemców?

7

Nigdy nie lubiłem defensywnego futbolu. Jeśli grają je drużyny, które po prostu są do tego zmuszone ze względu na to, że są zwyczajni dwa poziomy niżej od rywali to jestem w stanie to zrozumieć ale żeby Hiszpania zdjęła swoich najlepszych skrzydłowych to kompletnie tego nie jestem w stanie zrozumieć.

Mieć 1-0 i już myśleć o obronie to dla mnie niezrozumiałe.
Nie jestem trenerem, nie znam się ale czemu Ci trenerzy tak robią? Przecież jest to proszenie się o wpi*rdol.

4

Można robić zmiany powrotne jak w piłce ręcznej? Yamal i Williams teraz by się przydali Hiszpanii.

0

Florian Wirtz!!! Niemcy 1-1!
Szał radości!

0

Chyba Niemcy tego nie wcisną. Robią co mogą ale na końcu albo bramkarz albo Havertz.

0

Kai Havertz jest z Hiszpanii.

0

@Sulimo Bardzo duża szkoda. Byłby remis i duże szanse na dogrywkę. Poza tym Niemcy po półfinał! Choć Hiszpanów też lubię więc jeśli awansują to płakał nie będę.

1

Eh, szkoda. Niklas Füllkrug blisko bramki. Hiszpanów ratuje słupek.

0

@Donnie_Darko Trafić do psychiatryka nie możesz czy jak?
Nie będę Cię przekonywał kogo jestem fanem. Fan Messiego nie oznacza odklejeniec do Ronaldo ale co Ty tam możesz wiedzieć odklejeńcu.

0

@betonito No zabójcze ale ruch i komentarzy sporo więc kilkanaście osób oglądało.

0

@mekston Też tak myślę ale właśnie idąc tym tropem, że Mbappe w ostatnich 5 latach był najlepszy i powinien dostać ZP to głupie myślenie bo ZP jest za rok/sezon, a nie za 5 lat więc jeśli Francuz nie zrobi show to Vinicius bierze ZP.

1

@mekston Tak ale tutaj raczej Ekwador nie bronił się do karnych tylko musieli gonić wynik i sami w doliczonym strzelili także to też nie było tak, że ten potencjalnie słabszy czekał na karne bo jednak przegrywali w tym meczu.
Oczywiście potencjalna dogrywka mogłaby dużo zmienić, a że były karne to Ekwador więcej grać nie musiał mimo wszystko nie zmienia to faktu, że gonili wynik więc w tym przypadku nie ma mowy o graniu na karne.

0

@betonito Patrząc po komentarzach to pewnie nikt nie oglądał.

1

@AFA @mekston Ja tam nie mówiłem, że będzie łatwo ale sam wasz lider @Lionel_Messi10 mówił, że Leo Messi lekko dzisiaj ładuje dwie bramki także widzisz.
Poza tym chciałbym też zauważyć, że Argentyna nie zagrała tego co potrafi zagrać. Dobry Ekwador ale i trochę słabsza Argentyna.
Mimo wszystko i tak chyba lepiej być w tej połowie drabinki niż z drugiej strony z Urugwajem, Kolumbią i Brazylią.

2

@adamek20151 @zodiak_10 Zdaje sobie z tego sprawę, że tzw. odklejency jeszcze śpią i jak wstaną to swoje zrobią ale to tak jak Ci "nasi" odklejency po karnym Ronaldo.
Cóż, taki jest internet.

0

@Encore Kylian Mbappe? "Niestety" Złota Piłka nie jest za 5 lat tylko za sezon więc jeśli nagle w tych trzech meczach Kylian Mbappe nie zrobi czegoś gigantycznego to żadnej Złotej Piłki nie dostanie i nie dlatego że jest słaby ale dlatego że Vinicius ma w swojej talii poważne karty i mega wsparcie Madrytu. Medialności także ma już dosyć dużą.

To tak jakby mówić, że Robert Lewandowski powinien dostać ZP w 2021 roku bo w ostatnich dwóch latach był świetny i rok wcześniej zabrali mu ZP. Tak to nie działa dlatego w 2021 roku ZP wygrał ten najlepszy.

1

@zodiak_10 Póki co nie widzę żadnego pojazdu po nim. Nie wiem jak w całym internecie i na pewno nie będę tego sprawdzał o tej godzinie ale każdy normalny wie, że rzuty karnego w dużej mierze to loteria i nie ma co się z tego śmiać.

3

@Encore Wiadomo, że Ronaldo ma swoje głupie zachowania i jeśli ktoś się śmieje z tego to trudno - w sumie często jest to właśnie śmieszne ale pamiętam jak niektórzy śmiali się z tego, że nie strzelił karnego. Nie chcę ich oznaczać bo zaraz się zlecą i będą robić śmietnik ale sam jestem trochę ciekaw jak by tłumaczyli Leo.
Mimo wszystko obaj mają takie kariery, taki wiek, a tutaj jeden przechodzi do półfinału CA, a drugi wieczorem zagra o półfinał Euro. Oczywiście mam nadzieję, że wygra Francja ale jeśli będzie grała jak to tej pory to Portugalia będzie miała sporą szanse.

0

@adamek20151 Nigdy nie krytykowałem Leo Messiego i nie zamierzam tego robić teraz będąc w takim wieku mając taką karierą. Cóż pech z tym karnym. Nie ma darmo się mówi, że rzuty karne to często loteria.

Ja się cieszę, że mimo tak złego początku Argentyna wygrywa rzuty karne i Leo Messi dalej w grze o Copa America. Liczę, że wygra ten turniej bo to zapewne jego ostatnie CA, a kto wie czy w ogóle nie ostatni turniej reprezentacyjny choć dalej będę się upierał, że może spokojnie zagrać za 2 lata na MŚ i wtedy zakończyć karierę.

10

Argentyna w półfinale Copa America!

Leo Messi nie strzela rzutu karnego, a mimo to koledzy mu pomagają i ostatecznie pokonują Ekwador.

Nie chciałbym być złośliwy i całe szczęście, że Argentyna awansowała do strefy medalowej ale bardzo szybko karma wróciła do tych co śmiali się z Cristiano Ronaldo.
Dwóch wielkich piłkarzy już w takim wieku, że moim zdaniem zamiast ich wyśmiewać to należy cieszyć się, że jeszcze grają. Oczywiście zachowania Ronaldo często są dziwne i głupie ale wyśmiewanie go za nie strzelonego karnego było nie na miejscu. Nie chcę mi się czytać wszystkich komentarzy i przeglądać całego internetu o tej godzinie ale ciekawe jakie są reakcje na nie strzelony karny przez Leo i co powiedzą Ci, którzy nie mogli ze śmiechu jak Ronaldo pudłował swojego karnego.

1

@MesQueUnClub96 Myślę, że to będzie trudny mecz aczkolwiek obstawiam, że Hubert Hurkacz wygra.

0

Bartosz Bednorz w Asseco Resovii Rzeszów.
Polak opuszcza ZAKSĘ z którą wygrał rok temu Ligę Mistrzów.

0

@mekston Oczywiście Ekwador to nie żadne placki ale moim zdaniem wcale nie grają za dobrego turnieju. Oczywiście formuła bez dogrywki mocno wspomaga właśnie słabych lub w słabszej formie ale mimo wszystko Argentyna ma duży potencjał w ofensywie, a bramek póki co nie traci. Myślę, że coś strzelą w podstawowym czasie gry, a potem jadą do półfinału.

1

@mekston Coraz większe mam obawy, że właśnie wszystko do tego zmierza. Oczywiście wydaje się, że po prostu nie ma szans żeby Portugalia mając taką drabinkę wygrała to Euro ale patrząc na to jak gra Francja to nie jest powiedziane, że nie mogą ich ograć, a potem to już wszystko może się zdarzyć choć dalej będę się upierał, że Hiszpania i Niemcy wyglądają najlepiej i to w tej parze powinien być nowy mistrz Europy. Chyba, że Francuzi się nagle obudzą bo może ich gra nie porywa to nie tracą bramek.

1

@mekston W ogóle to jestem trochę zaskoczony bo 4 ostatnie mecze Interu Miami bez Messiego i Suareza i same zwycięstwa. Wydawało się, że wraz z początkiem Copa America zaczną się problemy Interu, a tu o dziwo mimo, że bez większych szaleństw punktują świetnie i to nie mając wcale słabych rywali.

0

@Krzywy95 Oczywiście tamta drużyna była świetna i aż szkoda, że ni dali rady zastąpić gwiazd i nie grają już tak dobrze jak kiedyś.

0

@messi33 Długo i dużo palisz (paliłeś)?

2

Za nami faza grupowa Copa America więc chciałbym napisać kilka zdań na temat drużyn z Ameryki Południowej.

Bardzo słaby turniej Chile i Peru. Nie dość, że nie wyszli z grupy to jeszcze nie strzelili ani jednej bramki. Plusem jest to, że mało tracili - szczególnie Chile bo tylko jedną.

Dosyć średni Ekwador, który z grupy wyszedł ale nie z pierwszego miejsca zdobywając "tylko" 4 punkty.

Fatalna Boliwia i niewiele lepszy Paragwaj. Te dwie ekipy nie dość, że bez punktów to jeszcze straciły najwięcej bramek ze wszystkich drużyn.

Do grona drużyn, które rozczarowały lub były po prostu słabe dodałbym Brazylię, która oczywiście z biegiem turnieju może się rozpędzać ale sama faza grupowa moim zdaniem na minus.
---
Na drugim biegunie oczywiście Argentyna, Urugwaj, Kolumbia i moim zdaniem największa niespodzianka (choć wiem, że ostatnio są w dobrej formie co pokazują eliminacje do MŚ) Wenezuela, która wygrała grupę z kompletem punktów tracąc tylko jedną bramkę mając w niej Ekwador.

Z 10 drużyn cztery można powiedzieć, że grają bardzo dobry turniej. Dwie średni (póki co), a cztery po prostu słaby lub fatalny.

Oczywiście wiem, że niektóre grupy mają po dwa lub trzy zespoły z Ameryki PŁD więc logiczne, że wszyscy ani nie mogą wygrać grupy ani nawet z niej wyjść ale wyniki w innych meczach także pokazują, że jednak można było zanotować lepsze rezultaty.
A wy jak to widzicie?

9

Piotr Zieliński piłkarzem Interu Mediolan!

0

@FcPortoFan1999 @budel17 @takisobiektos Mimo wszystko jestem nieco zdziwiony, że gość w sumie łatwo leci z Argentyńczykiem, który jest poza setką w rankingu. Mimo wszystko myślałem, że na Wimbledon się ogarnie ale może być tak, że ten rok będzie miał już stracony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?