Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Arden No tak bo on pije przed meczem. Ewentualnie w trakcie.
1
@FCB_dimiC A w ataku Kylian Mbappe, Antoine Griezmann, Olivier Giroud, Marcus Thuram, Ousmane Dembele, Kingsley Coman, Randal Kolo Muani czy Bradley Barcola. Wstyd.
3
Kaziu Węgrzyn już myli bark z nogą. Nie jest dobrze.
2
@kubix05 Świetni napastnicy. W ogóle statystyka w LM Ruud Van Nisterlooy'a jest świetna. Do tego 3 razy król strzelców. Widać, że w LM czuł się świetnie.
0
@Volk Ja uważam, że Francuzi zrobili błąd przedłużając kontrakt z Deschampsem po ostatnim Mundialu. Zrobił świetne wyniki ale to srebro i tak było dużym osiągnięciem i powinien odejść w chwale.
Myślę, że współpraca na linii Deschamps - piłkarze trochę się wypaliła i z takim Zidane mogliby złapać więcej świeżości i kto wie czy nie byliby teraz lepsi, mocniejsi.
3
Marsylianka TOP!
0
Ale by sobie człowiek takiego hat tricka Kyliana Mbappe obejrzał.
0
@mekston A tu cyk i Yannick Hanfmann robi Jannika Sinnera i po hicie.
1
@NeroTFP1 I pomyśleć, że są ludzie, którzy myślą, że Wisła Kraków nie da rady zespołowi z Kosowa.
1
@Lionel_Messi10 Wyluzuj. Zapakowanie to nie grzech tylko miła chwila. Polecam bardzo.
@Mario96w polecasz też czy nie?
1
@Lionel_Messi10 Każdy zrozumie, że czasem trzeba wsadzić. Udało się?
0
Harry Kane nawet nie wie, że jest problemem tej drużyny i złota i tak nie będzie.
7
Na miejscu sędziego i tak skończył bym mecz i kazał jechać Anglii do domu.
0
Jude Bellingham.
Bo kto inny?
1
@Dosq Trudno. Lepiej Vinicius Junior niż Anglik.
0
W Ranczo Wilkowyje właśnie na koniach gonią męża Lucy. Ależ emocje. Kusy liderem grupy goniącej.
Wesele rozwalili.
Bzykali się w lesie co tatuś ich nakrył.
Pralkę jedna wygrała w losowaniu audiotele.
Chyba najlepszy moment w całym filmie nie licząc sytuacji w której Kusy wali w pysk Czerepacha.
0
@tadzik447 Nieoficjalnie bo oficjalnie to jednak turniej, który liczy się do wszystkiego włącznie z rankingiem FIVB.
0
@Gibbon_FCB Stary, taka sprawa jest - nie szukasz szwagra?
1
@Gibbon_FCB Bardzo dobrze zrobiłeś.
1
@mekston Mam nadzieję, że Gareth Southgate jeszcze długo pozostanie na stanowisku trenera reprezentacji Anglii.
1
Mówcie co chcecie ale chętnie usiadł bym z Pietrkiem, Hadziukiem, Solejukiem i Stachem Japyczem na ławeczce przed sklepem Więcławskiej i obalił nie jedno wino Kozioła Mocnego.
5
@Comentateiro Zgadzam się z jednym ale. Anglia jest tak tragiczna, że nawet Francja i Holandia grają od nich lepiej.
0
@Hindus Bardzo kibicuję żeby był taki półfinał. Drugi to oczywiście Niemcy vs Francja. Byłoby zajebiście.
1
@Hindus Cicho bo się nie zwolni i na jego miejsce nie wejdę. Idź stąd.
2
@Comentateiro Zwolnij się, ciekawe gdzie @Luciano99 znajdzie drugiego takiego głup... co będzie za tyle robił.
0
@tristan87 To będzie na samym końcu więc bez sensu dawać znać.
2
Jeśli kogoś nie interesuje Euro to na TVP Kultura leci Ranczo Wilkowyje.
Inspektor Czerepach właśnie w urzędzie gminy sprawdza samego wójta Kozioła.
0
@tadzik447 Oczywiście ale to tylko turniej towarzyski. Fajnie tam wygrać ale najważniejsze teraz IO.
0
@Ogorinho1974 A kto niby inny? Każdy mówi na trenera ale to Kane jest winny wszystkiego.
9
Brąz Ligi Narodów polskich siatkarzy!
Teraz jedziemy do Paryża po złoto olimpijskie!