1

@budel17 Czyli tak jakbyśmy pokonali Słowację, wszystko jedno.

1

Słowacja 1-0! Jedziemy tą Anglię!

2

@Hindus Czyli grałby na tym Euro prawdopodobnie najlepiej.

1

@Rust_Cohle Matka Polka, ojciec Niemiec, w Rosji się urodziłeś? Czy jak to wygląda?

0

@FcPortoFan1999 Jakby nie Ekstraklasa to gość nie wiedziałby co to Euro.

2

@Rust_Cohle Serio? Ale tylko naje*bał czy też był seks po skończonej walce?

4

@Firestone Gościu @wpwelement to przyjaciel, swój człowiek.

0

@Rust_Cohle Zgadzam się z Tobą. Oczywiście w hierarchii niby IO są wyżej ale Adam Małysz ma 4 PŚ i 4 MŚ, lata skakania na najwyższym poziomie i można powiedzieć, że sam wzniósł polskie skoki na wyżyny.
Jaki dzieciak jarałem się wszystkim co było związane ze skokami i Małyszem. Można mówić wiele ale gdyby nie Małysz to prawdopodobnie Stocha na takim poziomie by nie było.

Uwielbiam Kamila Stocha ale Adam Małysz numer 1 i gdyby nie niebotyczne osiągnięcia Mattiego Nykaenena (albo jakieś złoto Adama na IO) dałbym mu numer 1 w całej historii skoków narciarskich.

Mimo wszystko jak kibic skoków narciarskich uwielbiam obu, nawet Dawida Kubickiego czy Piotrka Żyłę - czterech wielkich mistrzów. Chciałbym doczekać i zobaczyć na własne oczy następnych... Nie muszą być jak Adam lub Kamil ale żeby byli w czołówce i walczyli o zwycięstwa, a że wielki mistrz to zwycięzca to chciałbym w najbliższych latach obejrzeć jakiegoś Polaka na najwyższym stopniu podium MŚ czy IO lub z Kryształowa Kulą. Ciężko będzie.

0

@mekston Mateusz Bogusz co najmniej 5 bramek w Lidze Narodów. Michał Probierz musi go powołać we wrześniu, październiku i listopadzie.

0

@FcPortoFan1999 Można mówić wiele ale jeśli w fazie pucharowej jest Słowacja, Gruzja czy Słowenia to i Polska nawet po grupie śmierci mogłaby się tam znaleźć, a nawet powinna.

3

Ale by sobie człowiek obejrzał teraz jakiś konkurs skoków narciarskich z końcowym zwycięstwem Adama Małysza lub Kamila Stocha.

Nie miałbym nic przeciwko gdyby były to Mistrzostwa Świata lub Igrzyska Olimpijskie.
Dwie wielkie postacie w polskim nie tylko sporcie zimowym (to oczywiste) ale ogólnie.

1

@kubix05 Ja go pamiętam z Oficera jako "Cypa". Dobry gość.

2

@Criss18Barca Tylko woda wchodzi w grę? Czy woda ognista także?

0

@FcPortoFan1999 Myślę, że brąz to nie jest aż taki sukces tym bardziej grając u siebie. Polska wczorajszą porażką z Francją i tak jest podrażniona.

1

@chavez Gość w erze Leo Messiego wygrał 5 Złotych Piłek (moim zdaniem co najmniej jedną powinien mieć mniej), a więc dla mnie numer 2 w historii. Oczywiście dla Pele czy Maradony mogę być trochę niesprawiedliwy bo ich nie oglądałem w akcji ale mimo wszystko jakbym miał ustawić TOP 2 to właśnie Leo Messi i Cristiano Ronaldo.

3

@michal26 Bartosz Bednorz bardzo niedoceniany.

0

@MichuZ44 Dzisiaj holowania nie było i Max nie wygrał.

#TeamLandoNorris
#OddaćZwycięstwo
#LaćHolendra
#MistrzŚwiataLandoNorris

2

@mekston Zawołaj jak będzie Adam Małysz.

0

@FcPortoFan1999 Już szukam kurtki, szalika i czapki.

0

@TheNekro94 Ten z Rancza.

1

@Criss18Barca W sumie akurat dlaczego za dwa lata? Bo będzie Mundial z jednym meczem więcej? Przecież to żadna różnica.
Gorzej, że już za rok KMŚ gdzieś na Bezludnej Wyspie i praktycznie co rok w czerwcu/lipcu najlepsi piłkarze będą grać.

2

@mekston Bardzo dobry przykład z tym Rivaldo. Ewidentnie widać, że gość w dużej mierze Złotą Piłkę dostał właśnie za Copa America.
Oczywiście zgadzam się ze stwierdzeniem, że Copa America jednak ma nieco mniejszy prestiż niż Euro przez co trudniej zdobyć Złotą Piłkę za samo Copa America ale jak widać jest to duży turniej i jeśli głosujący są w porządku to wygrać może każdy kto rozegrał świetny sezon.

Wracając do tego prestiżu to nie chodzi mi o to, że CA jest mniej ważne bo to takie same rozgrywki jak Euro i dla Ameryki Południowej one są ważniejsze ale, że Złotą Piłkę wręcza francuski France Football i jednak największa piłka jest w Europie to dlatego właśnie uważa się, że triumf w ME może teoretycznie więcej dać.

1

@Pawlak1992 Czy ja wiem? Dla mnie Vinicius w najważniejszym momencie był bardziej kluczowy niż Bellingham, a to już dużo tym bardziej, że jak pisałem wyżej medialność także robi swoje w Złotej Piłce.

Druga sprawa jest taka, że wracając do ZP 2021 to jeszcze dla Leo Messiego ułożyło się wszystko bardzo dobrze - LM i Euro wygrały drużyny bez zdecydowanego lidera i wielkiej gwiazdy. Leo robiąc show na CA i po bardzo dobrym sezonie klubowym indywidualnie zasłużył na tą ZP.
Gdyby LM i Euro wygrały Kylian Mbappe albo co trudniejsze Robert Lewandowski to nawet nazwisko Leo Messiego by mu nie pomogło.

1

@Pawlak1992 Być może by nie zdobył bo jednak Robert Lewandowski miał świetny sezon i był po oszustwie rok wcześniej ale dalej nie zmienia to faktu, że sama gra Leo, a Lautaro to jak niebo i ziemia.
Ale fakt, z jednym mogę się zgodzić. Skoro było takie parcie dla Jorginho swego czasu to dlaczego miałoby nie być dla Lautaro? Różnica jednak jest taka, że w LM nie zaistniał, a za to bardzo zaistniał Vinicius Junior, który i ligę wygrał.
Za czasów Leo wtedy LM wygrała właśnie Chelsea bez zdecydowanego lidera właśnie z Jorginho... Jak widzę różnicę.
Nawet patrząc na ten sezon i tylko Viniciusa i Lautaro to jednak Brazylijczyk górą jak jakkolwiek to brzmi.
Gdyby Real odpadł z City i LM wygrała BVB to w sumie wszystko byłoby możliwe, a tak Vinicius ma mocne karty w rękawie i Lautaro bez błysku na CA nawet ze złotem i królem strzelców nie ma z nim szans. Poza tym medialność też robi swoje.

3

@Pawlak1992 Tylko sama gra Leo Messiego, a Lautaro Martineza trochę się różni. Nie zauważyłeś?

5

Kylian Mbappe podobno jak dowiedział się, że Barca chce kupić Jadena Philogena to chcę rozwiązać kontrakt z Realem Madryt.

0

@mekston No tak wiadomo ale mimo wszystko Leo Messi to Leo Messi. Nie mówię, że tej rekord pobije bo szanse są już niestety bardzo małe ale nigdy go nie skreślam.
Wracając do Lautaro to właśnie wiem, że karne u niego to trochę porażka i gdyby był po jego drugiej bramce to mógłby uderzać właśnie na hat tricka, a tak to gdyby nawet uderzał to nie jest powiedziane, że później strzelił by bramkę bo mecz mógłby ułożyć się inaczej. Mimo wszystko nie jest stary więc dwie edycje i kto wie jaki będzie miał wynik. Może będzie numerem 1. Będę mu kibicował.

5

@Gall_Anonim Myślisz, że urośnie jeszcze ten jeden centymetr?

0

@Trojanek23 No to prawda. Czasem ciężko patrzeć przed siebie kiedy na chodniku, przystanku gdzie gdzie tam indziej lepsze widoki.

0

Wracając do tego, że dzisiaj jest niedziela handlowa i nikt za bardzo o tym nie pisze to moim zdaniem też dlatego bo po prostu jest fatalna pogoda dzisiaj. Nie da się normalnie funkcjonować więc i ta niedziela handlowa zbędna.
Ja sam dzisiaj tylko w domu (ewentualnie na podwórku) i szukam cieniu gdzie tylko mogę ale gdyby tak było 20 stopni to zapewne korzystał bym z tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?