0

Robert Lewandowski postawił na Francję czy o co chodzi?

0

Jedziesz Roberciku Lewandowski tam ich.

1

Kylian Mbappe zamiast na 2-0 to podał Skorupskiemu solidarnie dla Polski.

0

Oliver Giroud ma boisku. Obstawiam, że strzeli bramkę.

0

Tak w ogóle to 48 gol Kyliana Mbappe w reprezentacji Francji. Ciekawe czy na tym turnieju dojdzie do 50 bramek.

0

@John_Doe Oczywiście ale to też pokazuje, że w Arminii walcząc k utrzy potrafił strzelać jednak dosyć dużo bramek. Swoje zrobił mimo iż przy Lewandowskim wypada blado to jednak nawet Smolarek tego nie potrafił zrobić, a piłkarz dużo lepszy grając w lepszym zespole.

0

Kylian Mbappe! Pierwsza bramka na Mistrzostwach Europy!

1

Kylian Mbappe z pierwszą bramką na Euro czy Skorupski obroni i już nikt nie odważył się powiedzieć, że MŚ > Euro?

0

Dobra mecz meczem, żarty żartami ale strzelać bramki w meczu Francja vs Polska bo mi to jest bardzo potrzebne.

0

@krol211 Nie chciał grać dla Barcy czy o co chodzi? Bo chyba nie o to, że w tym wieku nie grał wszystkiego w pierwszej drużynie?

1

@John_Doe Mimo wszystko Artur Wichniarek mimo, że w reprezentacji Polski nic nie zdziałał to w Bundeslidze strzelił 49 bramek - do czasów Roberta Lewandowskiego nasz jeden z najlepszych tym bardziej patrząc na to, że jednak grał w gorszych ekipach niż Lewy.
2 Bundesligę także "zjadł" więc w Niemczech pokazał się z dobrej strony.

0

@mekston Ale do przerwy było 1-0. Tutaj jest bez bramek. Ewidentnie widać różnicę poziomów.

0

Patrząc na tą Francję to wydaje mi się, że finał Euro 2024 będzie w ćwierćfinale: Hiszpania vs Niemcy

2

Ja się nie dziwię, że Francuzi tak psują w ataku w końcu Euro to najtrudniejszy turniej. Na MŚ Francuzi zlali nas jak chcieli, a tutaj nie mają szans.

0

Łukasz Skorupski! Widać, że na bramkarzy narzekać nie możemy.

0

@mekston Chodzi mi o to, że Garnacho może być liderem po odejściu Leo czyli tak jakby jego następcą bo Leo piłkarsko nie zastąpi nikt.

0

@Emhyr Oczywiście, że tak. Nawet w Lazio wspominam go bardzo dobrze ale dla mnie właśnie Miro Klose to jeden z tych, który w reprezentacji praktycznie nigdy nie zawodził, a w klubie bywało różnie.

1

@ACMaldini3 W sumie może lepiej niech zagra Łukasz Skorupski, który jednak latami zasłużył na taki mecz, a że tutaj Francja może strzelić nam kilka goli to lepiej, że nie wpuści ich Marcin Bułka, który moim zdaniem powinien właśnie po Euro zostać numerem 1 w polskiej bramce.

1

@escarabajo Mogę się mylić i pewnie przegramy z Francją i to nie jednym golem ale moim zdaniem tej ten skład byłby dużo lepszy z Austrią. No może poza bramkarzem choć na tej pozycji mamy samych mocnych.

0

@Emhyr Mimo wszystko bardziej pamiętam Klose z reprezentacji Niemiec niż z kilku klubowej. Taz. w klubach potrafił grać bardzo dobrze ale jednak w moim odczuciu jego gra w reprezentacji > gra w klubie.

0

@Sysia11 Ty widzisz w nim ogromny potencjał? Ja tak pisałem, że będzie następcą Leo Messiego w reprezentacji, a "wy" go nie lubiliście.

0

@Herato Oczywiście nie chce bronić Viniciusa Juniora bo jego statystyki, a dokładniej liczbą bramek w reprezentacji jest tragiczna ale porównywanie go do Neymar też moim zdaniem jest bez sensu.

No bo to tak jakbyśmy porównywali Garnacho w reprezentacji Argentyny do Messi, Felixa w reprezentacji Portugalii do Ronaldo czy choćby Fullkruga do Klose. Każdy z nich ma swoje sukcesy, talent i potencjał ale żaden przynajmniej moim zdaniem nie będzie na tej samej półce co ich "poprzednicy" i nigdy nie strzelą tyle bramek choć rzeczywiście Vinicius wydaje się, że przynajmniej w tym momencie przy braku Neymara jako lider powinien ciągnąć tą drużynę i jednak strzelać tych bramek więcej, a on po prostu tego nie robi.
To już Endrick "gówniarz", który dostaje "ochłapy" ma lepszy bilans i tyle samo bramek.

1

@Danny Gaucho Taki piłkarski Noriaki Kasai choć jeszcze trochę starszy od kolegi skoczka.

0

@PatrykBarca Nie muszą ale jak widać te nasze największe talenty jak Kamiński czy Kozłowski nawet nie dojechali do poziomu starego niepotrzebnego Grosickiego.

0

@PatrykBarca Kilka lat za późno? To kiedy miał skończyć w 2014 roku?

Umówmy się, Grosicki ma swoje wady ale patrząc na naszą Ekstraklasę nie było za bardzo lepszego Polaka od niego w ostatnim sezonie.
Można mówić dużo ale akurat Grosicki może i powinien trochę wcześniej zakończyć karierę w reprezentacji ale że Ci nasi młodzi wcale nie byli za bardzo od niego lepsi to nie dziwi mnie, że grał do tej pory.

15

@Danny Gaucho Cristiano Ronaldo najlepszym strzelcem, asystentem i w kanadyjce ME. Do tego tytuł króla strzelców i złoto (a także srebro i brąz). 6 różnych turniejów ME - rekord.
Aż szkoda, że to jego prawdopodobnie ostatnie Mistrzostwa Europy.

A i za długowieczność Ronaldo też należą się brawa. Przecież nikt nie bronił innym zagrać na 6 turniejach. To też pewna dominacja Ronaldo, że był w stanie to zrobić.

0

@Barcasub W sumie tak. Nie jesteśmy na on. Wybacz. Chodziło o Ciebie, a nie o on.

0

@MesQueUnClub96 Malaga? O kurde, pamiętam te ich mecze ćwierćfinałowe Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund. Więcej szczęścia i kto wie czy to nie Malaga zagrałaby nawet w finale choć w półfinale myślę, że mieliby trudniej ograć Real niż BVB wtedy z kapitalnym Robertem Lewandowskim.

Cieszy mnie ich awans. Teraz kolejnym celem awans do La Liga.

0

@FCB_dimiC Dlaczego uważasz, że on ma w ogóle jakieś sumienie?

0

@FcPortoFan1999 Nie licząc Słowaka to pewnie masz na myśli Buksę i Piątka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?