2

@FcPortoFan1999 E gościu, jakie odpali? Oficjalnie wciąż jesteśmy w grze!

2

@Encore Oczywiście - siatkarze i siatkarki to teraz TOP (siatkarze od długiego czasu). Ja lubię siatkówkę i bardzo im kibicuję ale szczerze? Możecie mi wmawiać co chcecie ale nikt nie przekona mnie, że poza prawdziwymi fanatykami siatkówki ktoś bardziej woli siatkę niż nożną i gdyby była możliwość to oglądałby siatkę, a nie nożną.

0

@Herato Wiemy, że nawet jak Francja dzisiaj przegra to Polska i tak nie awansuje dalej ale matematycznie i oficjalnie to nie Polska odpadnie pierwsza.

Edycja - jednak liczą się mecze bezpośrednie czyli Polska może odpaść jako pierwsza.

0

@Faro Kylian Mbappe na ławce i Oliver Giroud nie gra? Eh, Francja nie chce wygrać tej grupy.

4

Cóż przegraliśmy. Austria była lepsza ale serio ktoś myśli, że gdyby Lewandowski nie wszedł to byśmy to wygrali?

0

@RichardWinters Ekspercie z mocną psychą, był karny czy Szczęsny mordą kopnął rywala w nogę?

0

Najważniejsze żeby drużyny z 3 miejsc z grup A i B nie wyszły, a wtedy gramy ze zwycięzcą grupy E.

1

@tomek8756 Dobrze, że kasę, a nie głowę.

0

@RichardWinters Gościu w tamtej sytuacji karnego nie było bo ręka przy ciele, a teraz morda Szczęsnego nie była przy ciele czy o co chodzi? Ekspercie czekam na opinię.

0

@RichardWinters Ekspercie, był karny czy nie?

1

@Kozinho. I Kubę Błaszczykowskiego ze studia.

0

La Rambla na rzeka na Kamila Grosickiego? Nie zdziwi mnie jak jebnie bramkę albo zrobię akcje bramkową.

1

@escarabajo Znaczy się Polki. Półki są w komodzie.

0

Jest Robercik królu złoty. Dojedź ich tam.

0

@escarabajo Półki ograły Turcję? Zajebiście!
Siatkarze zgodnie z planem.

0

@kanver_ Zależy w której grupie.

0

@RichardWinters Po pierwsze to nie rozmawiamy o tej konkretnej sytuacji bo już wyżej napisałem, że to, że sędzia na Varze "nakazuje" grać dalej nie znaczy, że się nie myli (nie powinien się mylić ale już takich sytuacji trochę było ale Ty pewnie nie zauważyłeś), a po drugie sędzia nie zawsze ma rację co nie znaczy, że w tej sytuacji nie ma. Powtórki do teraz nie widziałem więc nie wiem czy był karny. Tyle ode mnie.

Aha i "specjalny kolego" to może mówią do Ciebie koledzy i znajomi... Powtarzam może bo być może ich nie masz ale ja się z tego nie śmieję.

0

@TheNekro94 Ryzykownie odpowiem narażając się wielu osobom, że gdyby był Argentyńczykiem to byłby najlepszy na świecie, a tak? Daleko gdzieś.

0

@RichardWinters Zauważyłeś, że na La Rambli zaczynają narzekać na sędziego? Idź i napisz im, że najważniejsze, że sędzia jest pewny swojej decyzji.

0

Obrońca trafiony piłką, a Szpakowski gratuluje Szczęsnemu.

0

@RichardWinters A gdzie ja napisałem, że powinien być karny?

1

@Danny Gaucho A więc gdyby z Holandią grał Bartłomiej Niedziela to byłoby zwycięstwo?

1

Komentarz usunięty

0

@RichardWinters Jeśli twierdzisz, że po Varze nigdy nie było błędów to rzeczywiście brawa dla Ciebie.

0

Jednak dobrze, że gra Krzysztof Piątek. Brawo 1-1!

0

@RichardWinters A wiesz, że sytuacji po Varze z błędami było już dużo? Wiesz o tym?

PS mogę nie znac przepisów ale nigdzie nie napisałem, że był karny. Ja nie znam przepisów, a Ty czytać ze zrozumieniem nie umiesz.

0

@Herato Myślę, że nie. Nie byłem za Probierzem ale widać różnicę. Ja bym go mimo wszystko zostawił po Euro.

0

@Matheu12 Nawet do dupy. Jeśli zmieściłby to czemu nie?

0

@RichardWinters Milion meczów z VAR, a Ty dalej nie zauważyłeś, że nie raz i nie dwa godzinami oglądają akcje i nie wiedzą co robić, a tutaj ogarnęli w sekundę.

1

@michal26 Ja nigdy nie marnuję. Jestem w tym lepszy od Zalewskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?