Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamiloza91 Chyba zapomniałeś o Tonim Kroosie.
0
Deutschland! Niemcy 2-0!
0
Widzę, że Jagiellonia Białystok miała bardzo dobre losowanie drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów.
Mistrz Litwy to konieczność żeby przejść, a HJK czyli mistrz Finlandii? To na pewno lepsza drużyna i będzie trudniej ale łatwiej wylosować dzisiaj chyba się nie dało.
Nie wolno i nie chcę lekceważyć rywali ale Jagiellonia po prostu musi awansować do 3 rundy, a wtedy europejskie puchary (minimum Liga Konferencji) pewne do samej zimy.
Jagiellonia stoi przed dużą szansą na fajną przygodę i mam nadzieję, że tego nie popsują.
4
@Kessie Ależ laskę wyrwał @Rust_Cohle szacun
1
@Rust_Cohle Liczę na kolejne bramki Floriana Wirtza i Kai'a Havertza.
0
@Emhyr 33 królów strzelców? Tego jeszcze nie było.
1
@Aferzysta Przypominam, że Lewandowskiemu ukradli dwie Złote Piłki i za ten rok miałby 3. To już blisko ich poziomu.
1
@Kamilos84 I wtedy wygra Czechosłowacja.
0
@mekston Myślę, że założenie deszczówek na nogi zrobiło swoje.
8
@Aferzysta Jeszcze jest możliwość, że to samo zrobi Robert Lewandowski z Polską.
1
@MesQueUnClub_87 Krzywo skrajne.
1
W tym momencie MVP Euro 2024 Cristiano Ronaldo? Chyba największy faworyt? @Aferzysta
0
Zaryzykuję, że ta drużyna, która strzeli w tym meczu więcej bramek to wygra.
1
@Comfortable_ Można mówić wiele ale ten Arda Guler wejście do Realu bardzo dobre. 10 meczów w lidze i aż 6 bramek i teraz debiut na ME z bramką.
Nie uważam go za większy talent od Lamine Yamala ale zwolennicy Turka mają prawo się nim zachwycać.
2
Gdyby był Leao to by trafił, a tak ten Lią nie dał rady.
1
@tbas "Prawdziwy samochód dla dziadów i emerytów na ryby - Subaru Outback" - tutaj jest odpowiedź, chyba.
6
@pt9 I myślisz, że tymi zdjęciami przekonasz kogokolwiek, że to Twoje? Nie z nami te numery.
4
@BulaKG Brąz MŚ z 2018 roku to ich największy sukces. Szczerze mówiąc jak na takie nazwiska i taką drużynę, która dosyć długo była liderem rankingu FIFA jest to zdecydowanie za mało tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że nawet tacy Włosi wygrali ostatnie Euro, a jednak ich skład nie wyglądał lepiej.
0
@mordini123 Zakładając przejście Kosowian to na papierze najlepiej trafić na Botew (żeby ograli Maribor) lub Sheriff/Zira choć i oni wyglądają chyba mocniej więc raczej 2 rundy przejść się nie da, a jak odpadać? To na pewno taki dwumecz z Ajaxem byłby ciekawy - gorzej tylko jeśli będzie "za dużo" bramek.
0
@mordini123 Oczywiście, że tak dlatego nie można narzekać na losowanie ale gdyby Wisła Kraków awansowała do Ekstraklasy to byłbym spokojniejszy dlatego że łatwiej byłoby nie tylko utrzymać skład (liderów z Angelem Rodado na czele) ale i się wzmocnić, a tak? Odejdzie kilku piłkarzy w tym liderzy i zanim Moskal to poukłada to będzie out z pucharów. Oby nie z Kosowem bo lekki wstyd będzie.
0
@mordini123 Myślę, że trzeba się cieszyć bo udało się ominąć Elfsborga, który na papierze wyglądał najmocniej i wyjazdu do Azerbejdżanu ale patrząc na sytuację Wisły to nie wiem czy jest z czego się cieszyć. Mimo wszystko trzeba zagrać i powalczyć o awans dalej.
1
Boston Celtics mistrzem NBA?
Luka Doncić znowu bez mistrzostwa.
4
Na Mistrzostwach Świata byłaby bramka. Widać, że Mistrzostwa Europy są trudniejsze.
0
@Zoker Gość ma ochronę 24/7 i nic nie musi robić? Okej, ma ale dostał to za darmo? Nie, sam na to zarobił. A, że płacą mu miliony? Dawno mówiłem, że zarobki w sporcie są za duże.
0
@Colon Dobrze, że siedzi w szpilkach, a nie NA szpilkach. Dlatego bez sensu włączać bo i tak nie widać nóg jak siedzi.
0
@Lukikiki No ma swoje plusy ale jednak lepiej mieć gdzie wejść i słuchać narzekania niż odwrotnie.
0
@Objectivo Z jednej strony dobrze ale jeśli z drugiej byłyby bardziej zadowolone to co byś na to powiedział?
1
@Aferzysta Nie wiem z kim grają ale najlepszy strzelec w historii Mistrzostw Europy Cristiano Ronaldo musi coś strzelić.
0
@Objectivo A do ich kolegów?
0
Już za parę minut zaczynamy Euro 2024 od rozklepania Holandii. 3 punkty będą nasze.
Polska Biało Czerwoni!