2

@MesQueUnClub96 Nie żebym się czepiał ale Szkocja z Hiszpanią i Norwegią to już było jakiś czas temu więc wszystko mogło się zmienić ale fakt mimo całej słabości Szkocji Niemcy grają dobrą piłkę.

0

@kigani Takie ostre wejścia w jakiegokolwiek piłkarza powinny być mocno karane bo to moze skończyć się poważną kontuzją na bardzo długo. Dobrze, że dostał czerwoną ale myślę, że to wiele go nie nauczy.

1

2 gol Wirtza, 3 bramka Musiało i 17 bramka Havertza w reprezentacji Niemiec.

Wynik Kai'a imponujący patrząc na to, że to jego 47 mecz i na to, że nie jest typową "9-tką" i że w klubach nie zawsze grał jak od niego oczekiwano.

0

@kigani Mimo wszystko lepiej żeby nikt nie atakował brutalnie nawet piłkarzy Realu Madryt. Nie ma co życzyć nikomu takich wejść i później kontuzji.

1

Kai Havertz 3-0!

0

Mateusz Borek zastanawiał się po sezonie klubowym jak będą wyglądać Niemcy na Euro po zagraniu tylu meczów i stwierdził, że na razie wyglądają doskonale - no tak bo po 35 minutach gry pierwszego meczu powinni już leżeć ze zmęczenia.

10

"Nie będzie żadnych kontrowersji bo od tego jest VAR" - Mateusz Borek

No tak jakby z VAR-em nie było kontrowersji...

0

@bartekvisca Antek Rudiger TOP najlepszy!

0

Rzut karny dla Niemców! Niestety po Barze tylko wolny.

0

Bayer Leverkusen i Bayern Monachium z bramkami. 1-1.

0

Jamal Musiała! 2-0! Kai Havertz asysta mimo że wydawało się, że powinien uderzyć. Brawo Niemcy!

1

@Culer9002 @Matt_i1992 Ja także zawsze im kibicuję. Mam nadzieję, że wrócą po ostatnich kilku słabych latach do gry o najważniejsze trofea.

0

Pamiętam te imprezy mistrzowskie Niemców z których przywozili medale, a także MŚ 2014 z których wrócili ze złotem - aż chciałoby się ponownie zobaczyć tak mocne Niemcy jak w 2014 roku.
Kibicujmy im bo mają bardzo dobre nazwiska i już tą akcją bramkową pokazali, że potrafią grać w piłkę. Silne Niemcy muszą wrócić.

0

@mekston Klątwa? Czas żeby ktoś ją przełamał, a kto jak nie Niemcy?

0

Florian Wirtz! Niemcy prowadzą 1-0. Brawo! Fantastyczna sprawa. Pięknie! Jechać tam ze Szkotami.

0

Niemcy mają w składzie najlepszych piłkarzy Realu Madryt czyli najlepszego zespołu ostatniego sezonu klubowego, a także piłkarzy mistrza Niemiec - muszą to dzisiaj wygrać i iść po finał Euro.

1

@Rust_Cohle Deutschland! Jeśli nie Polska to właśnie najlepszy finał Euro 2024 to Niemcy vs Francja!

0

No to zaczynamy Mistrzostwa Europy 2024!

Niemcy po zwycięstwo w dzisiejszym meczu i walkę o czwarty tytuł w historii!

0

@mordini123 Za dużo meczów ich nie pokażą ale dobre i to dla nich.

1

Skoro już za 2 godziny z małym kawałkiem pierwszy gwizdek w meczu otwarcia Euro 2024 Niemcy vs Szkocja to może po typujemy kilka rzeczy?

Jak myślicie że kto zostanie:

1. Mistrzem Europy
2. Królem strzelców
3. MVP
4. Czarnym koniem
5. Największym rozczarowaniem
6. Jak daleko zajdzie Polska?

0

@Kubsoleon Ale jednak dyskutujesz. Topowy? Może i topowy ale tutaj Leo Messi mówi, że najlepszy, a to nie prawda.

0

@kigani Też uważam, że ktoś nieoczekiwany nie wygra aczkolwiek nawet jeśli takie Czechy czy Polska zrobią ćwierćfinał to moim zdaniem byłaby to jednak niespodzianka.
Co do zwycięzców - ja obstawiam, że Włosi drugi raz z rzędu Euro nie wygrają, a i Holendrów specjalnie z tytułem nie widzę choć ostatnio wyglądali bardzo dobrze.
Belgia też moim zdaniem w ostatnim momencie się wywali.

1

@kigani Moim zdaniem czarny koń to raczej niespodziewany zwycięzca, a Belgia to jednak jedna z tych ekip, która jest wysoko notowana. Oczywiście od lat są mocni ale wciąż nic nie wygrali jednak dalej uważam, że ich ewentualne zwycięstwo to jednak nie będzie jakaś szokująca niespodzianka.

0

@VegetaPolska Owszem nie były ale zobacz sobie choćby w tym roku jak wyglądali Włosi w tym sezonie. Cokolwiek więcej jednak mógł Kruczek tam zrobić.

2

@Kapitan hawk A Ty dalej możesz. Z Ciebie to przynajmniej można się pośmiać bo z tamtego to nawet nie wypada. A co do orania to już raz sam się zaorałeś, a po drugie to ładnie w parze "chodzicie". Jestem dumny z siebie, że dzięki mnie tak się połączyliście.

0

@VegetaPolska Niby tak ale z Kruczkiem sukcesy odnosił 10 lat temu, a więc w skokach prawie wieczność. Od tamtej pory poza wiekiem w skokach zmieniło się jednak sporo. Oczywiście to nie jest tak, że Kruczek od tamtej pory grał w bierki i nie wie co się dzieje ale jednak po nieudanych pobytach czy to we Włoszech czy z kadrą kobiet po tylu latach miałby "staruszka" Stocha wznieść znowu na wyżyny? Trochę w to wątpię axziz Doleżalem w duecie kto wie... Może jednak obaj wspólnie zrobią coś niespodziewanego.

1

@Lionel_Messi10 No ja nie wiedziałem. Także jeśli tak jest to się nie dziwię i jego kibice z Rosario zapewne też nie. Myślałem, że może od tak się rozmyślił.
Także niech wraca do Barcelony - może nie jako piłkarz ale jakiś działacz?

0

@Bagsik88 Okej drugi raz - mógłbyś do mnie więcej nie pisać?

0

@Lionel_Messi10 Oczywiście, że tego nie wiem ale szczerze mówiąc wątpię w Ekwador zdobywający mistrzostwo świata. Ale Ty możesz w to wierzyć, ja nie mam z tym problemu.

@Sysia10 @Sysia11 Nic nie umniejszam zespołom z Ameryki PŁD. Po prostu to jest fakt, że Europa ma więcej drużyn z mistrzostwem niż Ameryka.

0

@VegetaPolska Ja uważam, że Thomas Thurnbichler powinien zostać i dobrze, że został. Nie chce zmian bez żadnego przemyślenia tym bardziej, że u nas niestety trzech (czterech) emerytów, 30 letni Zniszczoł i większość niespełnionych talentów, którzy także wchodzą w wiek w którym już powinni cokolwiek pokazywać, a nie pokazują zupełnie nic więc jak sam zauważyłeś tu trzeba dużo pracy i czasu, a nie zmieniać trenera co chwilę bo nikt nie jest cudotwórcą.

Ale wspomniałem o Thurnbichlerze jako o ewentualnym przegranym przy ewentualnej dobrej formie Kamila dlatego że Austriak ma pewien warsztat trenerski, a jednak nie podołał z niby wiekowym Kamilem ale jednak z Kamilem, który z innym trenerem poprawił się znacząco (oczywiście zakładając jeśli się poprawi).

Co do Kamila i jego trenerów to tak. Ja myślę, że może mieć rację, że wie co jest mu potrzebne ale czy akurat Dolezal i Kruczek będą wstanie mu aż tak pomóc? Mogę się mylić ale mam pewne obawy. Ten Kruczek też wygląda jakby wyciągnęli go z szafy nie wiadomo skąd i po co. No ale oby tak się udało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?