Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ojciec Mateusz - co powiecie o tym serialu?
Podoba Wam się czy raczej wrzucacie go do kosza?
0
@MesQueUnClub96 @FCB_dimiC i inni, a teraz przyznać się, ile hot dogów dacie radę zjeść na raz?
2
Srebrny medal ME Anity Włodarczyk!
2
@NeroTFP1 No wiadomo, że formę trzeba budować na IO ale 74 w tym wieku po różnych jednak kontuzjach to już dosyć dużo.
@Culer9002 Tak jak wyżej napisałem. Formę trzeba budować na IO ale szczerze? Tego i tak zaplanować się nie da "a dzisiaj rzucam do 72 metrów bo 74 zostawię na IO". Mimo wszystko medal może być i tutaj i na IO ale złoto bez rzutów ponad 74 metry (na IO zapewne więcej) jest nierealne, a Włodarczyk jednak wieku nie oszuka.
@Ogorinho1974 Oczywiście, że tak. Przecież ja nie mówię, że to źle ale skoro zawody trwają to trzeba kibicować by było jak najwyższe miejsce.
0
Niestety Włoszka Fantini 74,18. Złoto dla Włoch? Chyba Włodarczyk nie jest tak mocna by to przerzucić.
2
72,92! Anita Włodarczyk wychodzi na prowadzenie w konkursie rzutu młotem! Oby tak do końca.
2
Natalia Kaczmarek mistrzynią Europy! Rekord Polski! 48.98!
1
@FabianekMrozek Nie żebym bronił Brauna ale możesz zająć się grą w bramce? Liverpool chce Cię wypożyczyć, a Ty zamiast iść po numer 1 to myślisz o Braunie.
0
@Crashynski Francja
Hiszpania
Kylian Mbappe
Polska
Tak
2
@escarabajo Gdyby nie Leo Messi kibicował bym Kolumbii na Copa America ale, że kariera Leo mimo wszystko dobiega końca to liczę, że jeszcze jeden tytuł z reprezentacją zdobędzie.
2
Srebro Mistrzostw Europy Ewy Swobody!
1
@NeroTFP1 Moim zdaniem to dobrze. Tzn. traci na braku medialności ale widać, że nie zależy mu za bardzo na tym żeby o nią jakoś szczególnie walczyć.
Mam wrażenie, że Nowicki oczywiście pewnie chciałby wygrać ale on już jest zadowolony jak jest w tej 10-tce bo oni wszyscy są tam docenieni, a kto wygrywa? Duże znaczenie ma też dana dyscyplina. On wie, że młot to nie jest u nas w kraju numer 1 więc i mają trudniej o więcej głosów.
0
@koziar A dlaczego ma być to nie zdrowe? I tak bym przełączył bo oglądam ME w lekkoatletyce, a że Max prowadził to ja już wiedziałem kto wygra. A co do Maxa to nie przesadzaj - nie kibicuję mu to oczywiste ale czy ja go nie lubię? Za dużo wymyślacie sobie różnych rzeczy. Poza tym o Maxie jak już czasem coś napiszę to podobnie jak o ambasadzie. Dla śmiechu bo wiem jaka będzie reakcja. Tyle ode mnie.
0
@mekston Nigdzie. Można tak zrozumieć to co piszesz. Z mojej strony koniec tego tematu.
1
@NeroTFP1 Oczywiście Mistrzostwa Europy tym bardziej w roku olimpijskim nie są aż tak ważne ale pięknie by było gdyby Nowicki dorzucił złoto IO i w styczniu na oczach Pawła Fajdka został Sportowcem Roku.
Oczywiście nawet przy złocie IO będzie to trudne ponieważ Iga Świątek także będzie grać na IO, a już ma bardzo poważny skalp w swojej kolekcji i jeszcze dwa wielkie szlemy przed sobą ale to by była historia gdyby tak się stało.
Paweł Fajdek to już chyba w ogóle dostałby regularnego szału.
2
@Popitek12 Zawsze miałem wrażenie, że to dwaj tacy sami napastnicy. Dla mnie osobiście jak widziałem ich na boisku to wiedziałem, że swoje strzelą ale nigdy pewnego poziomu nie przeskoczą choć bramek potrafili strzelać na prawdę sporo.
Nie wiem, który lepszy w prime - ex aequo chyba.
0
@mekston To muszę oglądać? Ty jak chcesz możesz oglądać każdy wyścig. Mnie już F1 tak nie jara jak dawniej tym bardziej kiedy jest jeden dominator i nijak nie da się go pokonać bo nawet kiedy ktoś jedzie lepiej to jest jakaś sytuacja losowa i i tak na końcu wygrywa Max. Ale powiem Ci więcej za czasów Lewisa też wszystkich wyścigów nie oglądałem.
0
@koziar Właśnie trwają ME w lekkoatletyce więc wolałem je obejrzeć niż kolejny wyścig mimo, że ciekawy to jednak zakończony zwycięstwem Maxa. Nie wolno?
I powiem Ci więcej - wyłączenie czegokolwiek w połowie to nic złego. Macie jakieś dziwne teorie, że trzeba zawsze wszystko oglądać do końca.
Dawniej nie wyobrażałem sobie weekendu bez obejrzenia F1 ale teraz już tak nie jest. Nie muszę oglądać wszystkiego i tak mnie do tego nie ciągnie.
2
@NeroTFP1 W tym roku są jeszcze przede wszystkim IO i za rok przydałoby się żeby do swojej bogatej kolekcji dorzucił złoto MŚ.
9
@BorzyKrzys I nie płacze, że nie wygrywa Sportowca Roku, a przecież sukcesy ma bardzo duże włącznie z mistrzostwem olimpijskim.
12
Trzeci złoty medal ME Wojecha Nowickiego!
6
80.95 w ostatnim rzucie Wojciecha Nowickiego! Dwa rzuty do końca. Będzie złoto?
0
@koziar Nic mnie nie boli. Nie ja zacząłem temat tylko mnie tutaj przywołali, a Maxowi nie kibicuję i nie będę bo inni tak chcą.
0
@mekston Zapytałeś ale nie skomentowałem bo nie oglądałem już wyścigu. Nie wiem dlaczego SC wyjechał, nie wiem jaka sytuacja była w wyścigu i nie za bardzo nawet mnie to obchodziło, a to dlatego że napisałem o Maxie bo trochę Was "znam" i wiedziałem, że będzie szum o nic. Tyle.
O Miami to już w ogóle nic nie napiszę bo tam też wyścigu nie oglądałem. Oczywiście pewnie zaraz wyjedziesz mi jak skomentuje wyjazd SC z 2016 roku z GP Monako czy innej Wenezueli to od razu mówię - nie wiem albo nie oglądałem albo nie pamiętam.
0
@mekston Po pierwsze - jakiej sprawie? Widzę, że zrobiłeś z tego jakąś ważną sprawę wagi państwowej.
A po drugie - jeśli to ma Ci pomóc to ok. Nie miałem racji. Max jeździ najgorszym autem w stawce, wszyscy podkładają mu nogi, a on mimo to wygrywa. Lepiej? Czy może coś jeszcze dodać?
0
@mekston Nie wiem. Odniosłem się tylko do tego, że Norris prowadził i wyjechał SC przez co skorzystał Max. Tyle, a Ty tutaj robisz aferę jakby niewiadomo co się stało.
31
@macio_944 Patrząc na to wszystko po czasie to szczerze? Tu jest Polska i to Polska powinna się najbardziej liczyć, a nie żydzi czy Ukraina.
1
@adi7adi8 Ja zawsze lubiłem oglądać F1 właśnie jak był deszcz. Teraz już tak nie oglądam jak dawniej ale wtedy kiedy tylko padało to od razu człowiek wiedział, że wreszcie będzie wyścig.
0
@Sulimo No bo bolid ma najsłabszy w stawce. Ale żeście się zesrali. Czym więcej pisze o Maxie tym bardziej Was bierze.
Tobie to się nie dziwię akurat po oglądaniu Rumaka ale @mekston jak bardzo udowadnia na siłę to jest aż komiczne. Cały wyścig czekał na okazje.
0
@joloskyy Właśnie napisałem to dla takich odpowiedzi. Gościu wrzuć na luz.