Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mekston Jaką bzdurę? Za bardzo przeżywacie jak ktoś coś napiszę w internecie.
0
@joloskyy Nie oglądam ale wiedziałem, że jak to napiszę to się niektórzy odpalą. Zadziałało.
0
Holują Maxa po kolejne zwycięstwo.
0
@mekston Włączyłem coś innego bo wyścig z prowadzącym Maxem jest nudny, a nie komentuje tego co się wydarzyło bo nie wiem co się wydarzyło.
0
@Sulimo Ale to Ty czekałeś na cokolwiek żeby od razu mi napisać.
Jak napiszę, że Carlosa Sainza ciągną za uszy to nawet tego nie skomentujesz ale o Maxie od razu się odpalasz.
0
@mekston @Sulimo Akurat wolę teraz oglądać lekkoatletykę więc nie komentuje F1 bo nie wiem co się tam dzieje, a widzę wy nie oglądacie dla siebie tylko czekaliście na cokolwiek żeby mi coś napisać, a później będzie, że to ja się czepiam.
0
@Sulimo To niech zacznie jeździć z górki.
0
@mekston Jak wybiórczo? To teraz mam oglądać cały wyścig bo Ty tego chcesz? Aha.
Nie muszę nic komentować i nie będę bo tego nie widziałem.
A i czepianie się kogoś bo nie ogląda F1 to już totalne xd
5
Wojciech Nowicki ponad 80 metrów!
1
@mekston Nie oglądam już F1. Odkąd Max wyszedł na prowadzenie włączyłem ME w lekkoatletyce.
No ale najlepiej pisać, że cichutko siedzę jak nawet nie wiem co tam na torze się dzieje.
9
Jak widzę tę listę osób, które wchodzą do europarlamentu to mam wrażenie, że wyborcy w Polsce to serio są idioci.
Nie mówię, że mają nie głosować na "swoich" ale serio Kamiński, Wąsik, Obajtek czy Kohut? Przecież to jest dramat.
Serio, nie ma ratunku dla tego kraju.
0
@Albatros Już za 5 dni mecz otwarcia Euro 2024 Niemcy vs Szkocja. Będzie ciekawiej.
8
Ja to naprawdę nie rozumiem. PO i PiS rządzą od długich lat - z roku na rok jest coraz gorzej. Wszyscy narzekają. Nikt nie lubi Tuska i Kaczyńskiego ale wciąż mają razem ponad 70%.
Skąd to się bierze i jak to wytłumaczyć?
2
@Barcasub Ja to mam wrażenie, że w Barcelonie z każdego piłkarza z La Masii i rezerw robi się wielki talent, który będzie geniuszem piłkarskim.
1
@MichuZ44 Pierwszy tytuł Maxa właśnie dzięki SC. Oczywiście sezon miał świetny, kapitalny ale właśnie.
0
@MichuZ44 I tak samo ludzi boli jak Real Madryt zapełnia sobie gablotę LM. Normalny cykl życia kibiców piłki nożnej.
0
@Sulimo Ciekawiej jest jeśli nie ma jednego dominatora, a że mu nie kibicuję (mogę?) to nie chce żeby wygrywał.
0
@mekston Nie oglądałem ale Norris dzisiaj świetny to SC i tyle.
0
Widzę, że w F1 Maxa też ciągną za uszy jak mogą.
1
@MichuZ44 Najważniejsze żeby Max Verstappen skończył wygrywać.
0
A w Lidze Narodów siatkarzy mamy rewanż za piłkarskie MŚ 2022.
Argentyna gra z Francją.
0
Lando Norris po zwycięstwo!
1
@Sysia11 12 chyba
1
@MOLESTA Gdyby Borussia Dortmund wygrała z Realem to można powiedzieć, że byłyby 3.
6
Za tydzień o tej porze będziemy świętować pierwsze 3 punkty reprezentacji Polski na Mistrzostwach Europy 2024.
1
Kevin Magnussen to prawdziwy GOAT Formuły 1?
1
@blakkudium Szkoda, że bez Kyliana Mbappe ale mam nadzieję, że Olivier Giroud coś strzeli.
0
@KamQiX To ja poproszę o dowód, że sędzia nie popełnił błędu.
5
@KamQiX Barca też miała dużo czasu żeby strzelić bramkę Interowi więc nie wiem po co był ten płacz w 2010 roku, że niby sędzia zawinił.
Ja nie kwestionuję tego, że Alcaraz jest bardzo dobry ale serio ktokolwiek w ogóle broni błąd? Gdyby nie on wynik meczu byłby inny i zapewne byłoby także inne podejście do gry. Inne pomysły i w ogóle.
0
Robert Lewandowski z Ligą Mistrzów! Złota Piłka coraz bliżej.