0

@19Macio93 W sumie tak ale to kobiety, a ja porównywałem tylko panów bo nie wiem w innych dyscyplinach kto u kobiet wygrywał LM.

0

Zwycięstwa w Lidze Mistrzów w sezonie 2023/24:

FC Barcelona 1-1 Real Madryt

3

A mówili, że Barcelona się skończyła ale nie ta w piłce ręcznej .
Zdobywcy Ligi Mistrzów 2023/24 - FC Barcelona.

0

Jak było wszyscy wiemy ale faktem jest, że Carlos Alcaraz zdobył trzeciego Wielkiego Szlema i dogonił pod tym względem Stana Wawrinkę i Andy Murray'a.

0

@Mario96w Podobnie mówili kibice Realu.

2

@Rust_Cohle Ale jak Real wygrywa w ten sposób to skandal.

2

@Luciano99 I wreszcie jakaś dobra i ważna informacja, a nie ciągle paletkarze.

1

@barcelonaLM Czyli jeśli ktoś jest słabszy to można mu źle sędziować? Nie wiem co brałeś ale odstaw to.

0

@Encore Alcaraz, Ruud, Hurkacz, Tsitsipas, Rublow, De Minaur, Fritz, Dimitrov, Janowicz, Kubot, Przysiężny, Maciek z Klanu - 3 szlemy

Sinner, Miedwiediew - 2 szlemy

2

@barcelonaLM Idąc tym tropem to popatrz co psuła Barcelona z Interem, a potem narzekaj na sędziów.
Ja wiele rozumiem ale, że ktoś w ogóle próbuje bronić błąd... Barca też sama sobie winna, że w 2010 roku nie pokonała Interu?

0

@derlysy1979 Właśnie widzę. Sporo sportu mimo braku piłki nożnej.

0

@barcelonaLM Każdy błąd może być decydujący. W piłce nożnej jak sędzia uzna nieprawidłową bramkę w 50 minucie i skończy się 1-0 to ale to drużyna przegrywająca będzie nacierać to też powiesz, że to nie był decydujący moment meczu więc błąd nie ważny?

0

@Barcasub Ale później byłyby łatwiejsze. Same plusy.

0

@barcelonaLM Co nie zmienia faktu, że mogła być decydującą tym bardziej w takim momencie w takim meczu.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiem ale wiem, że z rzędu na pewno nie no chyba, że spał na korcie.

0

@Encore Tzn. wiesz jego winy pewnie nie ma ale jak Ronaldo strzelał ze spalonych i potem Real wygrywał LM to też można powiedzieć, że ich winy w tym nie ma. Sami sobie tych bramek nie uznali.

0

@Xaviball To chyba zależy kto ma wygrać. Jak ten ktoś sobie nie radzi to wtedy sędziowie odpalają.

0

@MesQueUnClub96 To w tenisie też można ciągnąć za uszy?

1

@derlysy1979 Tenis, F1, ME w lekkoatletyce - wszystko fajne ale gdyby tak jeszcze konkurs skoków narciarskich był to już w ogóle byłoby zajebiście.

0

@MesQueUnClub96 I do tego z poddaniem meczu, a on zaraz może to wziąć.

0

Miał poddać mecz, a tu nagle 2-2. Set numer pięć przed nami.

0

@Encore No rozumiem. Novak też co chwilę medicala, a potem jak nowo narodzony tylko bardziej o to mi chodzi, że wszyscy już w panice bo zaraz będzie poddanie meczu, a on sobie przełamuje i nic sobie z tego nie robi dlatego zapytałem czy serio coś mu jest czy tylko gadanie głupot żeby potem dobra wymówka była.

0

Ja tu czegoś nie rozumiem. Wszyscy zaczynają pisać, że Alcaraz taki kontuzjowany, że zaraz podda mecz, a tu nagle przełamuje sobie jak gdyby nigdy nic Zvereva.
To w końcu jak to jest?

0

@mekston Byli wielcy mistrzowie to będą i kolejni ale dalej będę się upierał, że Murray czy Wawrinka mieli gorzej grając całą karierę z TOP 3. Może się mylę i to nie TOP 3 było tak świetne ale reszta cienka ale uważam, że Alcaraz czy Sinner mają to szczęście, że weszli do gry przy zmierzchu TOP 3. Nie oznacza to, że będą wygrywać bo nie ma TOP 3 ale uważam, że łatwiej mają bez nich.

0

@kigani Ale Andy Murray ma aż 6 przegranych finałów i to właśnie tylko z najlepszymi (Federer i Djoković). To pokazuje gdzie mógłby być gdyby urodził się trochę później i nie musiał całą karierę grać z nimi w ich prime.

@mekston No ale już taki Djoković nie jest aż tak nie do ogrania jak dawniej. Szczerze? Taki Alcaraz ze względu na wiek nie musiał całą karierę grać z TOP 3, a że wciąż jest bardzo młody i z wielkiej trójki praktycznie został tylko Novak, który też jest już bliżej końca to może tych szlemów nastukać, a gdyby zamienić im kariery z Murray'em to nie wiem ile dałby radę wygrać. Na pewno moim zdaniem miałby trudniej.

4

Czy też uważacie, że gdyby teraz swój prime mieli Andy Murray i Stan Wawrinka to zamiast 3 WS mieliby ich o kilka więcej?

Jednak w erze Federera, Nadala i Djokovicia wygrali po 3 WS, a dodatkowo Murray dwa złota olimpijskie.
Myślę, że ta dwójka jest taka trochę niedoceniana bo nie mają tyle WS co trzech GOAT-ów ale potrafili wygrywać z nimi ważne mecze w ich latach świetności.
Moim zdaniem gdyby grali teraz to spokojnie mogliby bić się o wielkie szlemy i karierę zakończyli by może nawet z dwucyfrówką.

3

Alexander Zverev 2-1! Jeszcze set by wreszcie wygrać wielkiego szlema.

Tak w ogóle dzisiaj była rozmowa jak to mecze panów są długie - gdyby grali do dwóch wygranych setów to mecz właśnie by się skończył. Trwałby 2 godziny 41 minut.
To już Iga Świątek z Osaką grała 3 godziny także mecze panów są przede wszystkim dłuższe bo grając do 3 wygranych setów, a także często pięć w całym meczu siłą woli musi to się rozejść w czasie.

0

Dzisiaj Alexander Zverev gra w finale French Open, a od jutra rusza turniej w Stuttgarcie i co ciekawe Niemiec jest tam rozstawiony z numerem 1.
W pierwszej rundzie ma wolny los więc pewnie gdzieś od środy miały grać ale serio on myśli tam grać czy po prostu został zgłoszony w razie gdyby w Paryżu mu nie poszło?

1

@Lucyfffer Powiem tak - piłka nożna dla piłkarzy to przede wszystkim praca, a że w Realu są dobre pieniądze i duża szansa na trofea to nic dziwnego, że wielu piłkarzy tam chce grać.
Mesut Oezil był bodajże kibicem Barcy, a grał w Realu.

0

@Lucyfffer Problem w tym, że Real Madryt nawet nie wie o jego istnieniu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?