Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Bez szans no chyba, że magicznie wyzdrowieje.
1
@Sysia11 Nawet transfer Mbappe nie zmieni u mnie tego, że będę im kibicował.
@budel17 Oczywiście. Właśnie teraz zespół jest budowany dużo lepiej i nie wiem jak Ty ale ja uważam, że jeśli Vinicius (m wrażenie, że nie będzie od tak chciał być numerem 2 ale może się mylę) nic nie odstawi to będzie tam elegancko jeśli chodzi o szatnię.
0
@Pawel13sz Eh te transfery do Barcelony z dawnych lat - Neymar czy Luis Suarez. Dlaczego to poszło w tak złą stronę?
0
@takisobiektos Wygrał dwa sety z Novakiem więc pytam czy był tak dobry czy Novak tradycyjnie?
2
Nie wiem jak wy ale zazdroszczę Realowi Kyliana Mbappe, a najgorsze jest to, że nie ma co liczyć na jakąkolwiek sensowną odpowiedź Barcelony. To się dzieje niestety.
Oczywiście transfer Francuza nie oznacza długoletniej dominacji Realu. W Madrycie już nie takie Galakticos było i nic z tego nie wyszło ale wygląda na to, że tym razem Real budowany jest tak dobrze, że nie mają prawa być słabsi.
0
@takisobiektos Z Musettim też miał kontuzję?
0
Kylian Mbappe - moje piłkarskie marzenie w Barcelonie niestety się już prawdopodobnie nigdy nie spełni.
No cóż, czego tu mu życzyć? Ciężko życzyć mu trofeów ale wiem, że wybierając Madryt Mbappe wchodzi w nową erę - erę Złotych Piłek? Może nie zdominuje tego plebiscytu jak Messi i Ronaldo ale będąc w Realu zapewne Złota Piłka trafi w jego ręce.
0
@Montjuic Dlaczego tylko do mnie to piszesz? Jeśli jesteś tutaj jedyny sprawiedliwy to teraz idź i napisz to każdemu kto wyśmiewa się z Novaka. Jeśli tego nie zrobisz to tylko potwierdzisz, że tylko mnie chciałeś skrytykować i niejako nie chodziło Ci o Novaka. Napinaczu, który napina się do mnie kiedy pół La Rambli robi to samo co ja.
0
@barcelonaLM @Montjuic Mam nadzieję, że nie zignorujesz tej wypowiedzi. Dolej mu.
0
@Montjuic No to inni też wyśmiewają kontuzje Novaka. Dlaczego to ignorujesz?
0
@Emhyr Chciałbym jeszcze poznać opinie eksperta @Montjuic zapraszam do dyskusji. Wątpię, że się tu zjawisz bo akurat nie ja o nim piszę.
0
@JimMorrisonFCB @Montjuic Opinia? Czy zdrowy Djokovic rozwaliłby sam wszystkich na raz?
1
@kubix05 Jeśli Bayern zagra "normalny" jak na siebie sezon to nikt ich nie pokona moim zdaniem ponieważ wątpię żeby Bayer powtórzył taki sezon ale jeśli zagrają tak jak w tym to kto wie. Lipsk papiery także ma - pytanie czy nie osłabią się za bardzo.
0
@Montjuic Niżej także była dyskusja o kontuzji Novaka - dlaczego tam nie zareagowałeś tylko drugi raz mnie "atakujesz"?
0
@Barcanajlepszyteam No w dalszym ciągu jest to pytanie, a nie stwierdzenie.
A co do meczu to nie oglądam ale patrząc na wynik można też zauważyć, że nie tylko kontuzja (nawet jeśli jest) ale i Argentyńczyk nie gra źle skoro tak sobie radzi z Novakiem ale jego nikt nie pochwali.
0
@Encore Ja wcale nie oglądam. Arnaldi czy Moutet też rozwalali swoich rywali w pierwszych setach i nie widziałem żeby ktokolwiek podał, że to przez kontuzję Greka i Sinnera.
0
@Barcanajlepszyteam W którym miejscu stwierdziłem, że Argentyńczyk gra mecz życia? Ja zapytałem dlaczego nikt tak nie napisze, a nie cokolwiek stwierdziłem.
A co do Djokovicia to oczywiście, że chce żeby odpadł co nie zmienia faktu, że zawsze kiedy przegrywa to La Rambla tłumaczy go kontuzją. Wiesz, że przegrać można też normalnie i że po tylu latach w TOP w tym wieku to nie jest wstyd? Zdajesz sobie z tego sprawę? On wiecznie wygrywał nie będzie.
1
@kubix05 Oczywiście, że może ale po takim sezonie Bayernu gdzie nie tylko przegrali z Leverkusen ale i Stuttgartem moim zdaniem drugi raz aż tak nie dadzą się zaskoczyć.
Poza tym BVB rok temu miała mistrzostwo na talerzu i chyba pamiętasz jak się to skończyło.
0
@Encore Casper Ruud to bierze.
0
@Montjuic Dlaczego nie mogę twierdzić, że to Cerundolo gra mecz życia?
Poza tym niżej jest dyskusja właśnie o kontuzji Novaka i jakoś Ciebie tam nie ma ale moje wpisy już komentujesz. Dobre.
@Barcanajlepszyteam Nie oglądam meczu więc nie wiem ile kto popełnia błędów.
0
@Encore Jakie grać? Wszyscy mówią, że Novak kontuzja jednocześnie lekceważąc Cerundolo. Dlaczego nikt nie powie, że to Argentyńczyk gra mecz życia tylko wszyscy tłumaczą Novaka kontuzją?
1
@kubix05 Kompany będzie miał łatwiej w Bayernie z tego względu, że wątpię w podobny sezon Leverkusen, a raczej nikt inny Bayernu drugi raz tak nie odstawi.
Chelsea w PL ma o wiele więcej mocniejszych rywali ale z drugiej strony Bayern ma LM, a Chelsea tylko LKE więc teoretycznie łatwiej będzie im (Chelsea) się skupić na lidze i poprzez ligę wejść do LM.
1
@betonito Neymar? Nawet nie żartuj. Oczywiście grywał na wyższym poziomie od Viniciusa ale sam sobie jest winny, że wybrał taką, a nie inną drogę. Gdyby wolał piłkę nożną dzisiaj mógłby mieć Złotą Piłkę albo i dwie ale wybrał pieniądze.
0
@agaFCB Czego tu wymagać od Argentyńczyka?
0
@Montjuic Udaje czy nie? Nie powinienem może tego oceniać ale bycie cwaniakiem też jest bardzo ważne, a moim zdaniem Novak jest takim sportowym cwaniakiem i wcale nie mówię, że to źle.
Wracając jeszcze na chwilę do tej "kontuzji" to pamiętam jak z Ronaldo każdy szydził bo udaje, a kto wie - może on też serio całą karierę grał z kontuzją?
2
@mekston Wiadomo, że są też inne kwestie ale to też nie jest tak, że Real wygrał fartem LM bo oni jeszcze dołożyli LL gdzie szczególnie w końcówce sezonu lali każdego jak chcieli, a nie zapominaj, że i oni mieli swoje problemy kadrowe.
City na dodatek przegrali finał pucharu z beznadziejnym przez cały sezon United - to też trochę mówi o tym sezonie i nie żebym cokolwiek umniejszał City czy Guardioli ale akurat ten mecz powinni wygrać.
City w lidze TOP - ciężko było zrobić cokolwiek lepiej ale w LM mając dwumecz będąc w całym dwumeczu zespołem lepszym powinni to wygrać bo nie oszukujemy się ale gdyby wtedy grali z kimkolwiek innym to by wygrali i to pewnie wysoko. Real zatrzymał ich i tutaj też należą się brawa dla Realu i Carlo, że potrafili przetrzymać taki napór City i ostatecznie mimo, że trochę szczęśliwie to ich pokonać. Po tym też się poznaje drużynę i trenera. Zresztą potem Real i Carlo wygrywając LM chyba udowodnili, że należało im się to skoro zdobyli puchar bez kontrowersji jak to bywało w poprzednim latach?
Ja rozumiem, że ktoś da wyżej Pepa niż Carlo po minionym sezonie ale zgadzam się też z tymi co dadzą Włocha wyżej. Oczywiście to tylko w kontekście ostatniego sezonu bo jeśli liczymy całą karierę to jednak Pep wyżej.
0
@Szreko Vinicius Junior. Brazylijczyk jeśli nie odstawi nic na CA to podpisze to wszystko Złotą Piłką. No chyba, że Kylian Mbappe zagra turniej życia na Euro ale to też dużo zależy od Brazylii na CA bo Vinicius ma już poważną kartę przetargową w postaci LM.
0
@Barcanajlepszyteam @Montjuic Nie wiem czy specjalnie ale widziałem już takich akcji z jego strony tak dużo, że serio od tak ciężko w to uwierzyć. Oczywiście może rzeczywiście coś mu jest i np. jeśli zejdzie z kortu bo nie będzie mógł grać to sam przyznam, że coś mu było.
Obiektywność z mojej strony? Fanem Djokovicia nie jestem ale gość ma najwięcej wielkich szlemów w historii więc ciężko żebym nie nazywał go numerem 1 choć przyznam, że samą grą bardziej podobał mi się Nadal i szczególnie Federer. Jeśli dla Ciebie nazwanie go przeze mnie numerem 1 to brak obiektywności to nie wiem co chciałbyś bym napisał.
0
@mekston Teoretycznie się z Tobą zgadzam ale właśnie po to zdobywa się trofea by uznawali Cię najlepszym. Oczywiście dla mnie Pep > Carlo ale jeśli weźmiemy pod uwagę tylko właśnie zakończony sezon to można powiedzieć, że Ancelotti był w nim lepszy. Jednak trofea są najważniejsze i kto tam będzie pamiętał za jakiś czas, że City było lepsze w całym dwumeczu z Realem jak to Real zgarnął LM?
Podobnie właśnie z City i Realem. Generalnie patrząc na cały sezon to City zostawili dużo lepsze wrażenie ale to Real kończy z ligą i LM więc którą drużynę uznajesz za najlepszą minionego sezonu? Real czy City?
0
@Barcanajlepszyteam A co ma mówić? Każdy normalny sportowiec powie, że rywal zasłużył co nie znaczy, że dobrze kombinować też trzeba umieć ale nie każdy się musi na to wiecznie nabierać.