Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 To jeśli możesz to odpraw te same modły w sobotę 1 czerwca podczas finału LM. Jeśli pomogą i BVB wygra to uznam, że coś w tym jest.
3
Iga "Wielka" Świątek!
0
@kanver_ Jest czas pisać ale nie ma o czym pisać.
2
@NeroTFP1 Adam Małysz skacze?
0
@Azi Ja też nie. Nawet Hurkacz ograł gościa z trzeciej setki.
2
@HighestInTheRoom Podczas meczów Barcy jest inaczej? Też większość pisze zamiast oglądać.
0
@Azi Zverev tam się nie męczył z gościem z trzeciej setki rankingu. Załatwił to w trzech setach.
2
@adamLeo66 @Sysia11 już mowę końcową zapodała nawet.
0
@Encore Kiedyś już @Sysia11 pożegnała reprezentację Argentyny w ten sposób, a potem wyrównali i grali dogrywkę. Było to bodajże na MŚ U20.
1
@fart To za wiele nie zarobisz stawiając na wygraną chociażby Francji. Jaki tam kurs może być? Chyba, że dasz trzy zdarzenia na kuponie i z milion ale to wtedy za złość Polska wszystkiego nie przegra.
0
@agaFCB Z tym "plackiem" zapewne wygra bez problemu ale czekam na jego mecz z kimś mocniejszym. Ciekawe czy jest w stanie wygrać ten turniej?
0
@David_Martin Szczerze? Nie wydaje mi się żeby zdobył Złotą Piłkę no chyba, że naprawdę wydarzy się sporo nieoczekiwanych zdarzeń.
0
@Bobo25 Jak dla mnie możesz im (Realowi) kibicować nawet w konfrontacjach z Barcą. W sumie nie moja sprawa, a że PSG coś tam kłóci się o kasę? A niech się kłóci. Mnie to nie dotyczy i w sumie mam to gdzieś, a jakby coś wyciągnęli z Realu to bym nie płakał.
0
@barcelonaLM Można wiedzieć jaką obietnice?
1
@LukaszFan Zależy czy na kolacji był z Laportą ale pewnie jakaś wódka.
0
@CPuyol Brat bliźniak Kyliana, a tak na poważnie to autokorekta Kylian zmienia na Julian. Ciekawe czy Mbappe o tym wie?
7
I co z tego? Nawet jakby dał Barcelonie tryplet to i tak nie miałoby to znaczenia bo w pierwszym meczu z Atletico nie wystawił patelni Raphinhi.
0
@kanver_ Szczerze? Ja tam ekspertem nie jestem ale przecież poza nimi i tak nie ma kogo powołać. Jedynie można kogoś usunąć ale mając 26 miejsc lepiej zabrać całą piątkę.
0
Jude Bellingham mistrzostwo Hiszpanii i tytuł najlepszego piłkarza La Liga.
Zobaczymy co będzie w Lidze Mistrzów ale można powiedzieć, że jest liderem Realu i będą go mocno forsować na Złotą Piłkę.
Moim zdaniem tylko Julian Mbappe i Vinicius Junior mogą mu to zabrać ale to dużo zależy od finału LM, Euro i CA.
6
@Arden Szkoda trochę, że taki klub jak Milan nie ma w swoim zespole tak dużych gwiazd jak dawniej. Może jestem sentymentalny ale chciałbym powrotu Milanu nie tylko do czołówki do której wrócili ale żeby znów najlepsi piłkarze chcieli tam grać.
Wyobraża sobie teraz ktoś najlepszych piłkarzy grających w Milanie?
0
@Tridente2015 No ale pierwszym trenerem był tylko w Bayernie w którym osiągnął bardzo dużo i reprezentacji Niemiec z którą nie osiągnął nic. Jeszcze kiedyś bodajże Hoffenheim prowadził ale generalnie nie wiem jakie tam miał sukcesy. Myślę, że to ważniejsze niż to co osiągały drużyny w których był asystentem.
0
6-3, 6-4, 6-3 - Casper Ruud w 2 rundzie French Open!
0
@Tridente2015 Myślałem, że to logiczne skoro przychodzi na pierwszego trenera to najważniejsze jakie sukcesy odnosił jako trener główny.
0
@Tridente2015 Miałem na myśli karierę trenerską, a nie bycie asystentem.
0
@Fido66 Generalnie to chyba żadnych takich większych sukcesów to nie miał i gdyby nie Bayern to zapewne nikt by go nie znał.
0
6-3 w pierwszym secie dla Caspera Ruuda. Norweg to zwycięzca French Open 2024.
2
@Reviven Jeśli były to panie do towarzystwa to w sumie nie tak źle. Gorzej jakby byli to panowie do towarzystwa.
2
@Pawel13sz @Zoker Co się czepiacie? Może jest wtorek ale już po południu. Można coś walnąć dla ochłody.
0
@Joe_Barbaro Najlepsze jest to, że całe MVP strzelili wtedy po bramce.
5
@tristan87 W sumie to może nic ale gdybym miał taką żonę, która co chwila tańczy z innymi i tak się wygina przy tym to chyba bym ją odesłał jak najdalej od siebie.
Ciekawe co by powiedziała gdyby Lewandowski tańczył sobie z jakimiś laskami i ich macał przy okazji.