Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Nie przegra. Jeszcze do dwóch setów to może bym uwierzył, a tak to musi dostać solidnego pacjenta by przegrać. Herbert jest za cienki by cokolwiek zdziałać z Novakiem. Niech seta wyrwie, a będzie dobrze.
1
@Chaoss Też tak uważam ale gdyby zrobił coś spektakularnego na MŚ to kto wie co by było tym bardziej gdyby w Europie nie było wyraźnego lidera choćby w LM.
Oczywiście uważam, że Neymar ani MŚ ani ZP nie wygra, a już tym bardziej nie będzie jakimś wielkim liderem Brazylii ale generalnie kto wie, może tak się zmotywuje na ten turniej i zrobi last dance.
1
@AlexDark00 Czyli bez goli Lewandowskiego tak to mistrzostwo by było? Czyli w tym sezonie to nie wina Lewego tylko obrony?
1
@mekston Moim zdaniem to jest jego jedyny cel jeśli chodzi o piłkę nożną. MŚ 2026 plus ewentualna Złota Piłka. W sumie szkoda, że taki piłkarz prawdopodobnie zakończy karierę bez Złotej Piłki.
0
@mekston Oglądałem wtedy ten mecz ale teraz już nie pamiętam dokładnie, a żeby nie pisać głupot to tylko powiem, że szkoda mi wtedy było Wolfsburga. Nie dlatego, że nie kibicuję Realowi ale dlatego, że właśnie lubię były zespół Dzeko - Grafite. Gdyby nie oni to może i bym dzisiaj miał gdzieś Wolfsburg.
1
@mekston Ja ogólnie życzyłem mu tego rekordu bez względu na ilość meczów - fakt, że wtedy jeszcze nie wiedziałem o ilości meczów Hamdallaha ale gdyby za rok pobił ten rekord grając w mniejszej ilości meczów to byłbym zadowolony.
0
@mekston Niby tak ale mimo wszystko Neymar gdyby tylko mu się chciało i był zdrowy mógłby sam strzelić kilkanaście bramek nie mówiąc o asystach. Oczywiście jeśli on by grał to ktoś siedział by na ławce więc kilka goli trzeba by odjąć ale myślę, że Neymar to taki piłkarz, który przynajmniej w teorii daje więcej gwarancji niż ktokolwiek inny w lidze arabskiej (i nie tylko) może Ronaldo nie bo ten to ma parcie na bramki jak nikt inny.
2
@Heros11 I w pierwszym meczu Wolfsburg ograł Real 2-0 w ćwierćfinale LM. Fakt w rewanżu dostali trójkę i odpadli ale znając życie gdyby grali wtedy z Barceloną to ten wynik z pierwszego meczu by utrzymali...
1
@mekston Nie no wiek wiekiem ale jednak 26 meczów i 34 bramki to jest to. Szczerze? Do dzisiaj nie wiedziałem w ilu meczach Hamdallah to zrobił ale skoro CR obrał kurs Arabia to warto zwrócić na to uwagę.
Teraz kiedy w Arabii gra więcej gwiazd w teorii pewnie jest łatwiej o bramki ale generalnie wtedy bez gwiazd też o te bramki nie musiało być łatwiej.
1
@mekston Ciekawe co by było gdyby Neymar mógł zagrać cały sezon?
0
@mekston Nie właśnie tego Mbappe najbardziej żałuję.
Yamal? Mam nadzieję, że będzie kimś wielkim ale jak sam zauważyłeś jednak różnica wieku duża także zanim Yamal będzie (oby) najlepszym to Mbappe może (ale nie musi - już nie takie Galaktikos było i za wiele z tego nie było) zrobić dużą różnicę.
1
@mekston Z tego co widzę to CR strzelił 35 bramek w 32 meczach zaś Hamdallah 34 w 26 spotkaniach. Rekord jest rekord ale rzeczywiście wynik Hamdallaha wygląda jeszcze lepiej - może za rok Ronaldo dobije?
Oczywiście na wiek też zwrócił bym uwagę bo jednak Portugalczyk sporo starszy niż Hamdallah robiący rekord w lidze arabskiej.
1
@Albatros Możemy się śmiać ale dla mnie jako kogoś kto żył rywalizacją Messi vs Ronaldo co tydzień przez kilkanaście jest to jednak pewien powód do radości. Może śmieszny, może głupi ale sentyment do tej rywalizacji pozostał. I nikt mi nie wmówi, że po odejściu CR z Realu i Leo z Barcy ta rywalizacją jest taka sama.
1
@mekston Myślę, że Portugalią jest w TOP 3 góra 4 (licząc gospodarzy Niemców) faworytów całego Euro. Ronaldo wciąż jest głodny bramek i trofeów. Nie mówię, że będzie liderem Portugalczyków ale swoje może zrobić. Na MŚ nigdy mu nie szło zaś na ME często był w czołówce.
1
@Danny Gaucho Tylko nie bądź zły, że Cię nie oznaczyłem. Myślałem, że śpisz.
Wracając do rekordu to fajna sprawa. Największy rywal Messiego w takim wieku wciąż potrafi strzelać masę bramek.
0
35 goli Cristiano Ronaldo w tym sezonie w lidze czyli rekord pobity?
@mekston
0
@mekston Leo Messi może więcej rozgrywać właśnie mając obok siebie Luisa Suareza. Ale to też dobrze. Luis bramki, Leo asysty.
0
@mekston Oby strzelił jeszcze jedną. Można się śmiać, że liga farmerów ale gdyby Messi bił rekord MLS wielu by się zachwycało. Oczywiście Leo z pewnych powodów rekordu nie pobije ale fajnie by było gdyby obaj za koniec kariery właśnie bili rekordy nawet w ligach farmerów.
1
@mekston Obroną wygrywa się trofea. Messi i Eto'o równie dobrze mogli nie grać w tym meczu.
2
@mekston A nie właśnie. Kto wie co by było gdyby była normalna formuła.
@AlexDark00 Z wyżej wymienionych nic bo nie grał dla Barcelony ale jeśli już szukasz to podpowiem król strzelców z poprzedniego sezonu dał Barcelonie mistrzostwo Hiszpanii w poprzednim sezonie. Mało? A no tak, mógłby zrobić jeszcze mistrzostwo Anglii.
3
@AlexDark00 A który z nich zrobił to w półfinale LM?
Który z nich zdobył tryplet z drużyną zdobywając wszystkie trzy korony króla strzelców?
Który z nich został królem strzelców LM z 15 golami - więcej niż sam Leo Messi?
Który z nich ma 94 bramki w Lidze Mistrzów?
Który z nich był piłkarzem roku UEFA i FIFA?
Który z nich był na 2 miejscu z Złotej Piłce?
Który z nich zdobył dwa Złote Buty?
Gdzie jest teraz Castellanos?
0
@MesQueUnClub96 Koszmarnego? Zverev zaczął od wygranej z Nadalem, Świątek po treningu w 2 rundzie. Chyba, że masz na myśli coś poza sportem ale w to nie wnikam.
0
@AlexDark00 Ale chociażby 5 goli w 9 minut albo 4 bramki grając w BVB w półfinale LM przeciwko Realowi to już nic co nie? No chyba, że to norma to podaj przykłady. I to takie, które były powtórzone. Myślę, że Ty zrobisz to bardzo szybko bez żadnych problemów.
0
@AlexDark00 Zrozumiałem ale dalej z tego nic nie wynika.
Poza tym pamiętam co pisałeś o Lewandowskim. Dalej się tego trzymasz?
0
@mekston Żarty żartami ale będę mu kibicował. Niech Ronaldo weźmie ten rekord.
1
@zodiak_10 Nigdy więcej tego nie powtórzył. Nie liczy się ta bramka.
1
@Trojanek23 Olał go tylko raz. Nigdy więcej tego nie powtórzył także przestań go szanować.
1
@AlexDark00 Leo Messi tylko raz strzelił 91 goli w roku kalendarzowym, a ktoś śmie mówić o nim najlepszy. Nigdy tego nie powtórzył cienias jeden. Jak myślisz kto jest najlepszym piłkarzem w historii? Ja bym obstawiał Luuka de Jonga. Gość po 5 latach powtórzył koronę króla strzelców Eredivisie. Coś niesamowitego.
0
@MesQueUnClub96 Za to miał z jakimś Michozakim, to przecież półka wyżej niż Nadal.
1
@tristan87 Czwarty to i tak tylko pewnie by przyjechał, zobaczył i odjechał. Trójka moim zdaniem oczywista. Drągal nie zawsze grał w Grecji, a Grabara moim zdaniem trochę zapłacił za błędy w Kopenhadze.