0

@FcPortoFan1999 Mi akurat szkoda bo mogli skończyć sezon z małym trypletem bez porażki aczkolwiek ta passa kiedyś musiała się skończyć więc w teorii lepiej, że pokonała ich Atalanta niż chociażby Real w Superpucharze.

4

@AlexDark00 Oho zaczyna się. A gdzie był Aubameyang rok temu w Chelsea?

4

Bayer Leverkusen zdobywcą DBP Pokal!
Dublet ekipy Xabiego Alonso w tym sezonie!

Superpuchar Niemiec 2024: Bayer Leverkusen vs VfB Stuttgart.

0

@mekston Tak. Jeszcze pisaliśmy, że dwie to możliwe żeby byli ex aqeuo królami strzelców, a tutaj Dovbyk wali 3 i jeśli Sorloth nic nie strzeli to Ukrainiec królem.

0

@mekston Norweg z Realem zrobił coś niemożliwego, a tutaj Ukrainiec nagle ładuje hat tricka i to teraz Dovbyk jest liderem klasyfikacji strzelców. Jutro Sorloth zagra z Osasuną na wyjeździe. Łatwo nie będzie choć tą jedną bramkę może strzelić aczkolwiek teraz pod większą presją ciekawe jak się odnajdzie.

0

Coś dużo porażek ma już w tym sezonie Novak Djoković. Myślicie, że powolny koniec Serba nadchodzi czy jednak na French Open nie będzie na niego nocnych?

1

@FcPortoFan1999 Ja także generalnie nie za bardzo lubię okres bez ważnych meczów w piłce nożnej ale dzięki Euro i CA będzie można bardzo szybko przejść przez ten ogórkowy sezon.

0

@AFA Możesz myśleć co chcesz. Myślisz, że będę się przejmował zdaniem kogoś z internetu?
Jeśli to Cię zadowoli i zmieni Twoje życie to możesz to traktować jako prowokację. Mi będzie lepiej, że komuś pomogłem, a Ty się lepiej poczujesz. Mam nadzieję, że to sprawi, że Twoje życie będzie lepsze. Życzę Ci abyś nie szukał wszędzie prowokacji.

0

@Lucyfffer Worek na głowę - nie wiesz kto to jest, patrzysz na figurę i co robisz?

3

@Lola120 Niestety odpoczywam w domu przeglądając Internet, a to dlatego, że jutro bardzo wcześnie rano muszę wstać do pracy więc żadnych większych planów nie mogłem mieć za bardzo.

0

@mekston Ale jeśli patrzę na klasyfikację strzelców wszech czasów to po to żeby dowiedzieć się kto ma najwięcej goli, a nie analizować teraz wszystkich piłkarzy i liczyć kto ma najlepszą średnią goli na mecz. Oczywiście to jest bardzo ważne - czy ja gdzieś napisałem, że to nie ma znaczenia? Tylko kiedy pisałem o golach to miałem na myśli gole, a nie średnią na mecz. Tylko tyle i aż tyle. Zaraz dojdziemy do wniosku, że Haaland zjada ich obu.

Sprawa numer dwa - oczywiście licząc tylko sezony od transferu Ronaldo Messi średnią ma większą ale tu znowu dochodzimy do sytuacji kiedy statystycy nie wpisali do tabelki Leo średniej goli na mecz od początku kariery, a obok od początku kariery Ronaldo w La Lidze - jest tylko ta pierwsza.

I nie nie musimy być jak wszyscy ale kiedy pisałem o najlepszym strzelcu to miałem na myśli największą ilość goli, a nie średnią goli na mecz, a w tym CR jest przed Leo. O tym pisałem.
A korony króla strzelców? Wiem, że miał Ronaldo bramki ze spalonych - bardzo byłem zły w tamtych sytuacjach ale faktem jest to, że ma więcej koron i mam pisać, że nie ma bo kiedyś strzelił ze spalonego i się nie powinno liczyć? Powinno czy nie CR ma więcej koron i możemy tutaj pisać różne rzeczy to tego się już nie zmieni i za 20-30 lat nikt nie będzie pamiętał kto kiedy strzelał poza ewentualnie ludźmi którzy doskonale pamiętają te czasy.

Ja np. nie pamiętam czasów Pele i Maradony więc być może trochę im umniejszam ale słyszałem mnóstwo głosów, że to piłkarze lepsi od Leo i CR.

0

@Bagsik88 Eh, zamiast napisać konkretnie to lepiej kłamać.

0

@AFA Jeśli dla Ciebie to prowokacja to ok. Ja nie będę Cię do niczego przekonywał.

0

@Bagsik88 Wybacz ale ja dalej tam kłamstwa nie widzę.

0

@mekston To Twoje xd i pisanie o sędziach... Przecież ja wiem jak wyglądały ostatnich kilkanaście edycji LM ale fakty są takie, że to Ronaldo ma ich więcej i niestety to jest najważniejsze, a nie to co by było gdyby.

Tak samo jak to co napisałem - jeśli zrozumiałeś to w tej sposób to trzeba było zapytać, a nie od razu wyśmiewać. Nigdy nie napisałem, że Ronaldo zdominował Messiego w LM ale na papierze patrząc na najważniejsze statystyki wygląda jakby to były jego rozgrywki - możne miał więcej szczęścia ale nie zmienia to faktu, że kiedy przychodziła Liga Mistrzów to Ronaldo dwoił się i troił - czasem przesadzał ale chciał jak najwięcej.

A co do goli na mecz to przecież ja się z tym zgadzam - co mam jeszcze napisać żebyście mi uwierzyli? Tylko nie wiem czy wszyscy patrząc na listę strzelców wszech czasów najpierw spojrzą na średnią goli bo ja w to wątpię.
Średnia goli na mecz to wielka sprawa ale kiedy mówimy o najlepszym strzelcu w historii LM to musimy mówić i Ronaldo bo ma ich najwięcej mimo słabszej średniej.

0

@HighestInTheRoom Ja się na wiele na nastawiam ale już pisałem, że jeśli Jagiellonia się nie rozsprzeda to w połączeniu ze szczęściem w losowaniu przy przejściu jednej rundy LM mogą zrobić grupę LKE ale właśnie, bez farta w losowaniu żadnej rundy pewnie nie przejdą i skończy się na eliminacjach. Mimo wszystko wszystko w grupie poza Legia (która i tak nie jest żadnym pewniakiem) będzie sensacją.

1

@HighestInTheRoom Ja akurat nie mam nic ani do Śląska ani do Jagiellonii. Kto będzie mistrzem to dla mnie większych emocji nie robi jedynie uważam, że Jagiellonia przynajmniej w teorii może mieć nieco większe szanse w europejskich pucharach ale to nie wiele większe bo podobnie jak Śląsk i tak żadnego rozstawienia nie będzie.

0

@Bagsik88 Ale co skłamałem? Że Ronaldo ma najwięcej goli, asyst i koron króla strzelców z rekordem goli w jednym sezonie i że ma więcej LM od Leo? Wasza nienawiść do Ronaldo jest tak duża, że szok.

Możesz sprawdzić sobie to co napisałem wyżej, jeśli się mylę to mnie popraw. Akurat ja nie mam nic przeciwko jeśli ktoś mnie w czymś poprawi jeśli czegoś nie wiem. Nauczyć się czegoś to bardzo ważna sprawa i to tyczy się wszystkiego, a nie tylko statystyk piłkarskich.

Edycja - wybacz ale nie wiem o co Ci chodzi. O ten współczynnik goli na mecz? Przecież nie napisałem, że Ronaldo ma większy tylko, że wątpię w to,że kiedy ktoś będzie sprawdzał statystyki to najpierw sprawdzi na współczynnik, a dopiero potem na bramki... Idąc dalej, Ronaldo bodajże ma lepszy współczynnik goli na mecz w La Lidze i co z tego? Wiem, że Leo grał tam od najmłodszych lat więc siłą rzeczy nie mógł mieć aż tak dobrego jak CR ale skoro to dla Ciebie jest najważniejsza statystyka...

0

@FcPortoFan1999 Mimo całej tej bezsensownej walce lepiej żeby mistrzem była Jagiellonia.

1

@Sulimo Podobno Wisła Kraków życzy sobie za Rodado 2,5 mln euro, a to zapewne za duża kwota dla Lecha ale tak na dobrą sprawę gdyby Wisła nie awansowała to znowu będą jednak straty więc jakieś pieniądze im się przydadzą, a sam Hiszpan jednak zrobiłby krok do przodu i kto wie czy z normalnym trenerem obok Ishaka nie byliby najlepszym duetem w całej lidze.

Powiem tak, najlepiej gdyby Wisła awansowała i Rodado został ale jeśli nie i Hiszpan odejdzie to kierunek Poznań mógłby być bardzo dobry.

0

@PatrychoO Wracaj do plakatów Martineza i Messiego.
Już Ci napisałem, osiągnij w życiu coś więcej niż pisane na La Rambli, discordzie i granie w gry to wtedy możesz kogoś wyśmiewać.

0

@Bagsik88 Ale lubicie się czepiać za słówka. Ok, mieć w każdej ale w każdej najważniejszej Ronaldo jednak jest przed Messim i na teraz nie umniejszam Leo tylko próbuje pokazać co niektórym, że Ronaldo jest jednym z najlepszych w historii i to wyśmiewanie go bo jest na tej grafice jest serio żałosne.

Obaj czyli CR i Leo mają swoje sukcesy. Jeden lepszy w jednym, drugi w drugim ale tutaj napisanie czegoś dobrze o CR to od razu strzał w kolano bo ma się wychwalać tylko Leo.
I kto jak kto ale, że taki @mekston będzie pisał w takim stylu to się nie spodziewałem. Gość zna się na piłce jak mało kto tutaj ale dla zielonych jest w stanie zrobić wszystko.

0

@Tollusiek Jeżeli zadanie normalnego pytania to dla Ciebie jakoś problem to gratuluję. Aż dziw, że tylko tacy jak Ty mają z tym problem, a cała reszta nie. Dlaczego? A no tak, odpisując mi zwróciłeś na siebie rozpaczliwie uwagę.

0

@AFA Ale dlaczego nie mogą zadawać takich pytań? Aż tak Cię one bolą?
Możesz podyskutować. Zadałem pytanie i chciałem dostać jakieś odpowiedzi, a tymczasem zacząłeś się czepiać bez sensu.

0

@Lionel_Messi10 Szach mat? Zadałem proste pytanie, nie po to by się szachować
Bardzo dobrze, że umiesz sam zarabiać takie pieniądze. Można wiedzieć czym się zajmujesz? Przyznam, że także chciałbym od tak szybko tyle zarobić.

0

@PatrychoO Szkoda, że on z Ciebie śmiać się nie może bo miałby ubaw z pajacyka, który nic poza pisaniem na La Rambli nie osiągnął, a śmie śmiać się z innych.

Wyśmiewanie Ronaldo lepsze od postów typu co byście woleli... Brak słów w ogóle ale od takiego kogoś i tak niczego się. Ile spodziewam. Wracaj do piwnicy śmiać się dalej bo nic innego zrobić nie możesz.

1

@PatrychoO Nawet nie patrzę na to zdjęcie bo wiem, że chodzi o Cristiano Ronaldo i powiem tak - jego kariera na Mundialach szału nie robi ale to ciągle wyśmiewanie piłkarza który chociażby w LM bije Leo w każdej statystyce robi się już serio śmieszne.

0

@Donnie_Darko Jaka granica? Wy z @AFA serio bierzecie to na poważnie? Aha. Więcej pytań do waszej dwójki nie mam.

A co do granic to jest La Rambla gdzie można o wszystkim, a ja nie pytałem na temat zdrowia tylko luźne pytanie nie mające żadnego wpływu na nic ale Ty już o jakimś życiu. Nie no hit.

0

@AFA A jaki jest sens ciągłego pisania na temat Xaviego? Idąc dalej nie ma sensu w ogóle rozmawiać na temat Barcelony bo i tak nie mamy na nic wpływu. Jeśli Cię to nie interesuje i nie chcesz odpowiedzieć to dlaczego nie pominiesz? A no tak, nie pominiesz bo ambasada.

0

@Herato Też tak uważam, a w ostateczności miałby więcej ważnych trofeów - czytaj Ligi Mistrzów i zapewne gdyby grał w tym Realu do dzisiaj jako joker bramek trochę dalej by nastrzelał, a kto wie czy jeszcze jakiejś korony króla strzelców by nie zdobył patrząc na to, że chociażby w tym sezonie "tylko" 8 bramek zdobędą królowie strzelców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?