3

36 bramek póki co wpadło w 10 meczach Premier League. Ktoś wcześniej pisał, że do wyrównania rekordu wystarczy 14 goli więc rekord pobity i to dosyć znacznie. Mam nadzieję, że jeszcze coś strzelą.

1

@macio_944 Oczywiście. Autokorekta musiała zmienić bo mam wrażenie, że wpisałem kanadyjskiej.
@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że to nie jednosezonowiec tylko kolejny piłkarz, który będzie wielką gwiazdą.

0

Jeśli dobrze widzę to w tym momencie Cole Palmer najlepszy w klasyfikacji kanadyjskiej.

1

Ależ Crystal Palace klepie potężną Aston Villę już 5-0.
Hat trick Matety i dublet Eze. Co ciekawe Mateta strzelił nawet czwartą bramkę ale nie uznali.
To jeszcze Michael Olise mógłby wpisać się na listę strzelców i w lecie cała trójka będzie mogła przebierać w ofertach.

0

@Marcelinho99 Borussia Dortmund pamięta.

8

@macio_944 Wielka sprawa ale szkoda, że tak dali dupy z Realem w LM bo mogli obronić tryplet, a to byłaby niesamowita historia.

0

@mekston No wiem wiem ale to wszystko dziwne wygląda. Jak przyszedł Kane go przegrali wszystkie możliwe rozgrywki jednocześnie nie kwalifikując się do Superpucharu Niemiec 2024 czyli na kolejną szansę na trofeum Kane musi czekać do maja.

0

@mekston No ja się z tym zgadzam ale coś musi w tym być, że Kane przychodząc do Bayernu po trofea nie wygrywa nic i jeszcze kończą ligę na 3 miejscu nie kwalifikując się do Superpucharu Niemiec. To jest coś co w sumie nie miało prawa się wydarzyć.

0

@MesQueUnClub96 I tak tak będzie. Oczywiście z Legią teoretycznie dzięki rozstawieniu szanse na jakikolwiek niezły wynik będzie większy ale w tej formie niezależnie od którejkolwiek naszej drużyny nie mamy za bardzo czego szukać w Europie tym bardziej, że Jagiellonia i Śląsk zapewne jeszcze się osłabią.

1

@MesQueUnClub96 Zakochałaś się? Jeśli tak i jest tak jak napisałeś to najgorsze uczucie jakie może być. Żadne pocieszenie nie jest wtedy pocieszające. Ogólnie mówiąc wpadłeś tak, że nie ma czego zbierać i szybko z tego nie wyjdziesz.

0

@mekston Tak zapytałem, a Ty odpowiedziałeś ale uznaliśmy, że i tak większego sensu takie gdybanie nie ma bo tego nie było i nie będzie. Niestety ale tacy piłkarze jak Kane do klubów pokroju BVB nie pójdą no chyba, że pod koniec kariery chcąc dalej grać w Europie ale i to wątpliwe biorąc pod uwagę możliwości finansowe Arabii czy USA.

Ja nie winię Kane'a, że Tottenham nie zdobył tytułu ale jeśli mogli piłkarze Leicester to zrobić to tym bardziej mógł Tottenham, a że nie byli faworytami? Tym bardziej Leicester nie był. Powiem więcej Leverkusen też w tym sezonie nie był faworytem, a pozamiatali, że nie ma czego sprzątać.

0

@mekston Co nie zmienia faktu, że Kane dalej bez jakiegokolwiek trofeum, a Lewandowski ma ich całą półkę. Oczywiście zmiana "9-tki" na jakąkolwiek inną zapewne i tak nie dałaby im tytułu bo tu problemem nie był napastnik ale statystycznie każdy sezon z Lewandowskim kończyli na 1 miejscu. Z Kane pierwszy sezon na 3.

Gdyby grał rok temu Kane w BVB to istniała by szansa na tytuł ale nie grał i grał nie będzie więc w sumie też gdybanie nie ma sensu. A faktem jest, że Lewandowski dwa tytuły z BVB ma, a w tym czasie w "słabym" sezonie w Anglii kiedy to Leicester zdobywali mistrzostwo Kane z Tottenhamem znowu oglądali czyjeś plecy i ok, gra cały zespół ale nie mów mi, że Tottenham miał gorszy jakościowo skład od Leicester - przy tej mizerii City, Chelsea, United czy Liverpoolu to właśnie Arsenal i Tottenham powinni bić się o mistrzostwo, a tymczasem Leicester pokazało im jak się wykorzystuje gorszy sezon najlepszych i zdobyli mistrzostwo na które Tottenham z Kane czekał i czekał aż Anglik odszedł do Bayernu po trofea i póki co ich tam nie zastał.

Wiem, że trofea zdobywa drużyna, a nie dany piłkarz ale wciąż to z Robertem Bayern nie zszedł poniżej 1 miejsca, a z Anglikiem mimo iż nie z jego winy skończyli sezon na ledwie 3 miejscu. A może Harry jest tak pechowy, że jednak jego wina?

1

@Lisek Dlatego napisałem, że jeśli wygrają. Kiedy jeszcze DFB Pokal muszą wygrać tak z Atalantą będzie trudny mecz. Włosi są mocni i na pewno będą grać o Ligę Europy.

0

@FcPortoFan1999 W teorii wciąż Arsenal ma szanse. Wiem kto jest rywalem City ale może się postawią. Kto wie.

1

@kubix05 Może bez występów w Lidze Mistrzów ale jeśli wygrają LE i DFB Pokal to będzie to coś niesamowitego nie przegrać przez cały sezon żadnego meczu, a przecież będzie ich aż 53.

0

@FcPortoFan1999 W Anglii walka o mistrzostwo i puchary, a Ty od tak sobie to odpuścisz? Nie mówię, że musisz oglądać wszystko ale nie będziesz nawet tego śledził?

0

@FcPortoFan1999 Rozumiem, że poza Ekstraklasą będziesz także dostępny podczas ostatniej kolejki Premier League, przed ostatniej w La Lidze i na koniec dnia ostatniej w Ligue 1?

Jeśli będzie tak bramkostrzelnie i ciekawe jak wczoraj w Bundeslidze to szykuje nam się kapitalne popołudnie wraz z wieczorem. Aż szkoda, że to się już kończy w tym sezonie.

0

@mekston Ale ja się nie czepiam Kane'a bo problemem jest cały zespół, a nie sam Anglik tylko miałem na myśli to, że nawet Kane mimo świetnego sezonu nie pobił rekordu Polaka i jak widać nie wystarczyło pozbyć się Lewandowskiego by dalej zdobywać trofea. Oczywiście nie mówię, że z Lewym to mistrzostwo by mieli ale kiedy Kane jest ostatnim, którego można się czepiać tak Lewandowski jest ostatnim którego od tak można sobie zastąpić.

Robert Lewandowski nie tylko zdobywał tytuły z Bayernem ale zrobił to również dwukrotnie z Borussią Dortmund - widzisz Kane'a idącego do BVB i zdobywającego tam mistrzostwo?
Poza tym Polak zdobył też tytuł z Barceloną, która nie oszukujemy się nie grała wielkiego futbolu. Kane z Tottenhamem przegrał tytuł "nawet" z Leicester.

I nie, nie chcę tutaj wyśmiewać Kane'a bo to świetny napastnik - byle kto nie jest trzykrotnym królem strzelców Premier League, królem strzelców MŚ, królem strzelców Ligi Mistrzów (jeszcze nie oficjalnie ale...) i królem strzelców Bundesligi z 36 bramkami ale jak widać to wciąż za mało by zdobyć jakiekolwiek trofeum.

1

@BorzyKrzys Widzę, że się powodzi - kotlety w samo południe.

1

@Culer9002 I potem dostaje dwie Złote Piłki - najpierw za 2024 rok, a chwilę później tą ukradzioną za 2020 rok.
Dobrze, że za marzenia nie wsadzają do więzienia.

0

@MOLESTA Nie no ja nie mówię, że będzie jakiś nowy Xabi Alonso i wiem, że Lopetegui ma lepsze CV niż Fonesca czy Van Bommel ale moim zdaniem to wciąż nie wiele zmienia. W Realu mając bardzo dobry skład sobie nie poradził i bardzo szybko wyleciał. Z Porto nie wygrał nic co w sumie jest zaskoczeniem i to dużym bo nie oszukujemy się, tam powinien cokolwiek zdobyć, a tymczasem Porto za jego kadencji grało kiepsko. Gość nic szczególnego nigdy nie wygrał poza Ligą Europy z Sevillą (w lidze też nigdy powyżej 4 miejsca ani razu w tabeli nie wyprzedzając nikogo z lepszą kadrą), a piszesz jakby miał być jakimś zbawcą Milanu.

Oczywiście może i z Milanem nagle wygrywałby trofea ale przynajmniej dla mnie żaden z niego zbawca żeby teraz narzekać, że go odpuścili. Trener jakich wielu. Moim zdaniem nic szczególnego i taki Fonesca wcale gorszy być nie musi.

0

@tbas Być może ale ja już słyszałem różne głosy, że będziemy walczyć. Oczywiście nikt nie mówi o awansie ale ludzie przynajmniej w mojej okolicy nastawiają się na walkę o awans i jednak wierzą, że będzie dobrze. Co do MŚ w hokeju - tutaj rzeczywiście nie było żadnych szans na jakiś dobry wynik, a poza tym o tych MŚ wiedzą tylko kibice hokeja. O Euro w piłce nożnej wiedzą wszyscy.

1

@MOLESTA Być może ale chociażby Xabi Alonso przed przyjęciem do Bayeru nie miał żadnego CV, a mimo to w drugim sezonie robi mistrzostwo Niemiec bez porażki nie tylko w lidze ale póki co w całym sezonie. Oczywiście nie każdy będzie teraz jak Alonso ale akurat moim zdaniem czy to Lopetegui czy Fonesca to większej różnicy to nie robi. Żaden z nich nie powinien być trenerem Milanu.

0

@Lukiss Myślę, że kolega zakłada, że DFB Pokal wygra Bayer Leverkusen, a że są już mistrzami Niemiec to w takiej sytuacji wicemistrz zagra w Superpucharze więc wczorajsza porażka wywaliła Bayern z gry właśnie o Superpuchar bo mimo iż nie wolno odbierać nikomu szans to jednak chyba nie wierzysz, że drugoligowe Kaiserslautern będzie tym, które jako pierwsze pokona Leverkusen i to jeszcze w meczu o trofeum?

0

@Criss18Barca Wszyscy wiedzą jak to się skończy ale ta wiara jest niesamowita i to czekanie na pierwszy mecz by już po 90 minutach pierwszego meczu mówić, że więcej nie oglądam, a za 3 dni ponownie każdy przed tv.

5

@Bagsik88 Gdyby Borussia Dortmund nie sfrajerzyła w poprzednim sezonie to dwa sezony bez Lewandowskiego i byłyby dwa sezony bez mistrzostwa ale i tak ktoś powie, że każdy może wejść w jego miejsce i nie będzie widać różnicy, a nawet z kimś innym Bayern będzie lepszy - no właśnie widzę.
Oczywiście nie wiadomo jakby Bayern wyglądał gdyby w poprzednim sezonie ostatecznie to BVB została mistrzem ale wątpię żeby wyglądali lepiej niż Bayer Leverkusen.

0

@bartekvisca Gdyby tam nie bo takiej kasy to w życiu tam by nie poszedł. Oczywiście nie chcę usprawiedliwiać Adamka bo gość najpierw coś mówi, a potem robi całkiem na odwrót ale skoro pchają duże pieniądze w ręce Adamka to z drugiej strony głupi by tego nie wykorzystał. Jedynie te dekoracje, że nigdy nie zawalczy w FAME były nie potrzebne i właśnie głównie przez to ludzie zaczynają po nim jeździć.

1

@Striker Nie do końca bo w pierwszej rundzie eliminacji Ligi Konferencji dostaną jakiś wyjazd do Kazachstanu i za co tam polecą? A znając życie gra w Europie skończyłaby się właśnie na tej pierwszej rundzie. Zysku prawie wcale, a problemów bardzo dużo.

6

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że wicemistrzostwo byłoby dla Bayernu porażką ale zakładając, że Bayer Leverkusen wygra DFB Pokal to zagraliby w sierpniu o Superpuchar Niemiec, a tak na następne trofeum muszą czekać przynajmniej rok. To dla nich jeszcze większa porażka tym bardziej, że 2 miejsce przegrali ze Stuttgartem, który rok temu utrzymał się po barażach i generalnie nie ma tam dużych nazwisk.

0

@NeroTFP1 W takim razie dobrym klubem dla niego byłby Milan i powrót na tron w Lidze Mistrzów.
W Niemczech póki co go nie widzę bo wątpię w jego powrót do BVB, a do słabszej drużyny raczej nie pójdzie chyba, że Bayern.
Reprezentacja Niemiec? Myślę, że kiedyś obejmie ich ale raczej nie teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?