Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub96 Pamiętasz co pisałem wcześniej? Jeśli Hurkacz przyjedzie 3 rundy to może wszystko ale najpierw musi je przejść.
3
@DonAndrzejos Ja uważam, że dużo zależy od sytuacji klubu. Ta kadencja Laporty nie jest łatwa po tym co zastał po duecie Rossell - Bartoemu. Oczywiście ma swoje za uszami ale czy za jego początków było źle?
0
@FcPortoFan1999 Obawiam się trochę o zmęczenie ale jeśli upora się z tym to to bierze. Norwegia górą!
1
@Nazio_87 Ale chociaż może duży balkon ma?
0
@FcPortoFan1999 Casper Ruud i Iga Świątek. Stawiajcie domy, a za dwa tygodnie będziecie mogli mi dziękować. Biorę 25%. Chyba to nie jest duża cena?
1
@kubix05 Chciałbym żeby Jagiellonia zrobiła chociaż grupę Ligi Konferencji ale wiem, że to będzie bardzo trudne. Mimo wszystko kibicuję im i wiem, że jeśli ktoś ma zrobić jakąkolwiek grupę poza Legią to właśnie niestety tylko Jagiellonia ma szanse choć małe.
Oczywiście Śląskowi i Wiśle także będę mocni kibicował ale wiadomo, że ich szanse są jeszcze mniejsze.
0
@Nazio_87 Najważniejsze, że ma duży balkon, a i grill elektryczny . Taka teściowa jest okej. Trzymaj się jej.
1
@MesQueUnClub96 Oczywiście Zverev klepie Nadala ale zgadzam się, że ważny mecz i będzie ciekawszy niż większość meczów na tym turnieju.
Jest już godzina czy jeszcze nie?
1
@MesQueUnClub96 Ale lubi przegrywać mecze, które po prostu musi wygrać więc dla mnie pierwsze 3 rundy to większy "stres" niż później bo nawet jeśli przegra później z kimś mocniejszym to tragedii nie ma, a przegrać z kimś słabym to kompromitacja.
0
@Popitek12 Rafa Nadal płynie już po pierwszej rundzie.
1
@MesQueUnClub96 Jeśli Hubert Hurkacz przetrwa pierwsze 3 rundy to nie zdziwi mnie dobry wynik Polaka na tym turnieju.
4
@FCB_dimiC Tak od dzisiaj przez 2 tygodnie. Później na chwilę się uspokoją żeby znowu grać do dwóch wygranych setów.
5
@NeroTFP1 Szkoda tylko tego finału LE - wtedy mimo braku gry w LM sezon idealny bez porażki z małym trypletem no ale nic i tak wielki sezon Bayeru i Alonso.
1
@FcPortoFan1999 No mi też najbardziej szkoda było Czechów ale mimo wszystko ja miałem jednak więcej niż 5 lat wtedy to i łatwiej zapamiętać.
0
@FcPortoFan1999 Myślałem, ze 1999 z twojego nicku to rok urodzenia no chyba, że w wieku 6 lat oglądałeś i doskonale pamietasz to inna sprawa.
0
@FcPortoFan1999 Obstawiam, że jeszcze wtedy nie oglądałeś tego finału?
1
@MichalZZZ Pamiętam i będę kibicował, a nawet planuje obejrzeć tylko sprawa awansu do baraży jest niestety nie łatwa.
2
Przypominam, że dzisiaj ostatni etap Giro d'Italia. Co prawda wyścig już dawno wygrał Słoweniec Tadej Pogacar ale żeby oficjalnie nim być trzeba zakończyć dzisiejszy etap.
Koniec Giro oznacza początek French Open. Dzisiaj z tego co widzę w rozpisce zagra Hubert Hurkacz, a także będziemy mieli mecz, który jeszcze nie tak dawno był uznawany za hit hitów - Stan Wawrinka vs Andy Murray.
Z większych faworytów na pewno warto spojrzeć na Alcaraza. Rublow czy Dimitrow to może nie jacyś faworyci ale jedni z "większych", którzy wyjdą dzisiaj na kort.
Ja sam osobiście ciekaw jestem tego co pokaże Kei Nishikori.
Ciekawe czy Casper Ruud po wygranej w Szwajcarii będzie miał na tyle dużo sił by ponownie bić się i finał całej imprezy. On co prawda gra dopiero jutro ale i tak odpoczynku dużo miał nie będzie tym bardziej, że w dziejach gramy do trzech wygranych setów więc siłą będzie ubywać dużo szybciej.
0
@FcPortoFan1999 Bardzo dobrze się stało. Pogoń Szczecin nie jest gotowa na trofea, a Wisła Kraków w pojedynczym meczu o puchar wcale nie musi przegrać z Jagiellonią dla której przynajmniej w teorii ważniejsze będą eliminacje do Ligi Mistrzów.
0
Z racji, że wczoraj poznaliśmy mistrza Polski to znamy także skład meczu o Superpuchar Polski: Jagiellonia Białystok vs Wisła Kraków.
0
@VegetaPolska Wiem jak jest ale z Bayernem Thibo nie wyszedł mimo, że był na ławce. Gdyby nie Łunin - w dużej mierze - to Thibo nie miałby gdzie wychodzić 1 czerwca. Chyba, że do baru wódkę o ile pije.
0
@DonCarletto Oczywiście rozumiem ale z Bayernem Belg siedział na ławce mimo, że był gotowy do gry. Nie bali się, że Łunin nie da rady?
2
@DonCarletto Jakiego skandalu. Akurat najmniej obchodzi mnie to co się dzieje w Realu, a skłócenie szatni (jeśli w ogóle jest to możliwe) to nawet na plus dla Barcy.
Ale mimo wszystko gdyby nie Łunin to Real mógłby w tym finale nie zagrać, a skoro gość dał radę z City i Bayernem to nie "mówicie", że nagle z BVB zacznie puszczać szmaty niczym junior w pierwszym meczu w pierwszej drużynie. Znając życie BVB pewnie nawet nie będzie mieć za dużo okazji na bramki więc wątpię żeby nawet ze słabym Łuninem Real miał przegrać. Serio w to wierzycie? @VegetaPolska
1
@VegetaPolska @DonCarletto @DDM Oczywiście niestety dużo w tym prawdy ale jak to się ma teraz do motywacji samego Łunina? Gość dawał z siebie wszystko. W dużej mierze zaprowadził Real do finału, a teraz usłyszy, że jest gorszym bramkarzem od Belga i ma się walić. Szkoda po prostu człowieka.
@VegetaPolska A teraz wyobraź sobie, że to Belg wpuszcza szmatę... Oczywiście może szanse na to są niewielkie w każdym razie mniejsze niż z udziałem Ukraińca ale nie jest powiedziane, że Łunin by puszczał szmaty,a Courtois nie. W sumie życzę tego Belgowi i Realowi. Może nie jest to dobre podejście ale niestety życzę im tego.
0
No dobra. Przyznawać się kto jest z Białegostoku i świętuje pierwsze w historii klubu mistrzostwo Polski zdobyte przez Jagiellonię?
Ci co nie są z Białegostoku ale również świętują także mogą się "przyznać".
Ja powiem tak. Już przed ostatnią kolejką było mi w sumie wszystko jedno kto będzie mistrzem ale zawsze piękny widok kiedy ktoś zdobywa tytuł po raz pierwszy. Brawo Jagiellonia Białystok! Teraz powtórzyć historię Rakowa Częstochowa choć myślę, że to może być trudniejsze zadanie.
10
@VegetaPolska Ja nie twierdzę, że Courtois jest słabszym bramkarzem ale gdyby nie Łunin to Real nie zagrałby w finale LM. Po prostu klepią Ukraińca w ryj i zmuszają go do cieszenia się tym.
Ze zwykłej normalnej przyzwoitości Łunin powinien zagrać ten finał ale nie bo Belg ma większe nazwisko. Życzę by puścił taką szmatę przez którą przegrają bo tak nie postępuje się z ludźmi szczególnie tymi, którzy bardzo się przyczynili do danego sukcesu.
2
@michal26 Atalanta zagrała TOP mecz. Nie będę mówił, że nie zasłużyli bo to byłaby nieprawda ale serio, gdyby Bayer przegrał gdzieś wcześniej to może podejście do tego meczu byłoby jednak inne dzięki czemu mieliby trochę łatwiej.
0
@FcPortoFan1999 Oczywiście to dobra lekcja dla Leverkusen i samego Alonso bo dzięki temu wie, że mimo fantastycznego sezonu wciąż ma nad czym pracować i się ulepszać w tym co robi ale nie zmienia to faktu, że bardzo szkoda tego finału grając taki sezon.
5
@mleczkoo Serio nie znasz Malika Montany?
Ja też nie.
0
@mekston Wielkie brawa dla Dovbyka, który nie tylko jest królem strzelców La Liga ale zrobił to grając mimo, że w trzeciej drużynie ligi to jednak w sensacyjnej trzeciej drużynie ale bardzo szkoda mi po tym czteropaku z Realem Alexa Sorlotha. Norweg miał wszystko przed ostatnią kolejką, a jednak kończy bez korony. Mimo wszystko pokazał, że jest serio bardzo dobrym napastnikiem i wcale nie musi być jednosezonowcem.