1

@HighestInTheRoom Wisła Kraków nie musi awansować do Ekstraklasy żeby wygrać LM 2026. Wystarczy wygrać LE 2025 i bez względu na sytuację w lidze Wisła gra w LM 2025/26.

4

@Pawel13sz Wiem, że zaraz może być atak na mnie ale czyżby Flick większym Cule od Messiego?

1

@ferdas_rawa Mam nadzieję, że Flick za nieodpowiednie zachowanie zrobi porządek w klubie. Nie żebym był przeciwko piłkarzom ale jednak to trener powinien rządzić.

1

@Bobo25 To, że typuję Real na wygraną nie znaczy, że za nimi jestem. Po prostu ciężko mi uwierzyć, że BVB wygra LM aczkolwiek dopóki piłka w grze to będę się łudził.
Mimo wszystko to jest finał - w teorii wszystko możliwe. Dortmund teoretycznie nie jest łatwym rywalem ale niestety gra z Realem.

@Linghunter88 Niby tak ale o dziwo nigdy z Realem nie licząc ich odpadnięć rok po roku przez kilka lat w 1/8 finału ale mimo wszystko finałów to oni nie przegrywają. No chyba, że z TOP Barceloną - mogłoby być różnie, a tak BVB moim zdaniem szanse ma małe choć będę im kibiców to jednak nie nastawiam się na jakieś szaleństwo sobotniej nocy. Przynajmniej jeśli chodzi o finał LM.

0

@Kozinho. Na Orlenie przynajmniej mają hot dogi. Głodny nie siedział.

4

@fcbarcafan19 Jak zaczną się niemieckie rządy to od razu tryplecik wpadnie.

0

@FcPortoFan1999 Nie chodzi mi, że bolesny ale w czym on był gorszy od Zahorskiego czy Saganowskiego?

2

@Jakchcesz Co Ty tu zwracasz uwagę osobie, która żyje na tym świecie 130 lat dłużej?

0

@mordini123 To jest ta gala na której zawsze najlepszy był Cristiano Ronaldo?

0

@FcPortoFan1999 Ireneusza Jelenia to chyba jednak wtedy nie było na Euro. Mogę się mylić ale to jeden z tych, którym najbardziej kibicowałem i nie pamiętam go z Euro 2008 podobnie jak Pawła Brożka.

1

@Maziarz Też mi się tak zdaje. Oczywiście te kluby, które prowadził były jednak dużo wcześniej niż prowadził Polskę więc mogło się trochę zmienić ale też obstawiam, że mając kadrę Nawałki mógłby zrobić jeszcze więcej. A awans Trynidadu jednak wtedy bardzo zaskoczył wszystkich. To też dużo mówi o nim jako o trenerze/selekcjonerze.

0

@Linghunter88 Tylko nie każdy był Realem. Oczywiście będę kibicował BVB ale piłkę nożną oglądam od wielu lat. Serio, ciężko uwierzyć, że Real to przegra w finale.

2

@Maziarz Ciekawe co by było gdyby Beenhakker miał kadrę Nawałki. Uważam, że wynik byłby jeszcze lepszy choć oczywiście jest to nie do sprawdzenia i koniec końców mogłoby i być gorzej.

0

@Objectivo Mimo wszystko Real chyba jest za pewny żeby przegrać z BVB więc myślę, że kto tam nie będzie bronił to Real to bierze.

8

@MichuZ44 Najważniejsze, że złapała się za cycki. Widać, że to lubi.

1

@VegetaPolska Co nie zmienia faktu, że Thibo zjada całą tą trójkę więc idąc zgodnie z hierarchią powinien jechać i grać, a co do ewentualnego konfliktu to powiem tak - nic nie wiesz ale wiesz?

Mnie nie obchodzi czy on ma z kimś konflikt czy nie. Nie oceniam tego i w dupie to mam. Mnie interesuje tylko sprawa piłki nożnej - w Realu jest hierarchia ale w Belgii już nie. I nie mi to tłumacz bo ja to wszystko rozumiem tylko trochę dali w łeb Łuninowi taka decyzją. Idź Belgom to powiedz.

0

@Pawlak1992 Myślę, że Jude Bellingham za to, że gra w Realu oczywiście jeśli będzie wyróżniał się na Euro bo jeśli tylko będzie w tej drużynie, a Kane będzie robił rzeczy niemożliwe to wtedy Harry. Mimo wszystko mam nadzieję, że Anglia nic nie wygra, a i dobrze by było gdyby Real nie wygrał choć z tym będzie trudniej.

2

@VegetaPolska Czyli Courtois jest lepszy od Łunina ale od Kamińskiego już nie? Nie opowiadaj mi tu bajek.

Ja wiem co to jest hierarchia ale w Belgii chyba nie wiedzą więc musisz im to wytłumaczyć.

0

@Objectivo Nawet jeśli to co? Lepiej zagrać w tym finale tym bardziej, że takiej okazji już może nie mieć niż martwić się, że może popełnić błąd. Myślę, że sam Łunin mimo tego że nie robi problemów nie podziela "waszego" zdania.

1

@kanver_ Cole Palmer w pierwszym składzie? Jeszcze nie tak dawno tutejsi eksperci twierdzili, że on żadnych szans na pierwszy skład Anglii nie ma, a tutaj jak widać wcale nie jest powiedziane, że się zmieści razem z Bellinghamem czy Fodenem.
Ogólnie mówiąc dziwi mnie brał Jadona Sancho. Może nie pierwszy skład ale jako zamiennik byłby idealny - bo chyba go nie powołali?

1

@KamQiX Może tak się zdarzyć, że to decyzja prawidłowa ale wątpię żeby BVB tak cisnęła Real, że Łunin nagle puściłby 5 szmat. Powiem więcej bramkarz u nich w tym momencie z takim rywalem w finale (z całym szacunkiem do Dortmundu) to najmniejszy problem. Ukrainiec dał radę z City i Bayernem więc nagle miałby zagrać jak junior z BVB?

1

@mientusek1407 @Transu96 W Madrycie uważają, że zasłużył na grę w finale LM kosztem bramkarza dzięki któremu tam się znaleźli więc to chyba nie jest dobry powód do nie zabrania go na Euro.

20

@tristan87 Jak to Courtois nie jedzie na Euro? Przecież w piłce nożnej nie ma miejsca na sentymenty i jest lepszy od bramkarzy powołanych.

W finale LM dadzą mu zagrać. Co tam, że Łunin zrobił robotę do finału. "Truskawkę" z tego tortu musi zejść Belg.
Dobrze, że w Belgii trochę mądrzejsi niż w Madrycie.

1

@NeroTFP1 Bardziej chodziło mi o to, że zaraz przeskoczy wszystkie hiszpańskie gwiazdy, a mimo to za bardzo nikt o nim nigdy nie mówił jako o kimś wielkim jak o Villi, Silvie czy Torresie.
Aspas nie robi na mnie wrażenia nie pod względem tego jak trzyma Celtę i jakie ma statystyki tylko według mnie jest to bardzo dobry napastnik ale bez tego czegoś co miał Villa czy Torres.

Gdy w tym momencie zapytasz o najlepszych piłkarzy czy napastników z Hiszpanii od 2000 roku wątpię żeby ktokolwiek podał w tych klasyfikacjach Aspasa.

0

@AlexDark00 Miej pretensje do Barcelony, a nie do Lewandowskiego. Sam sobie takiego kontraktu nie dał.

3

@NeroTFP1 Nawet jeśli Aspas wskoczy na 1 miejsce to mimo naprawdę dobrych wyników nigdy specjalnie nie robił na mnie wrażenia, a w reprezentacji to już w ogóle nic nie zdziałał.
Jak sobie porównam go do Davida Villi czy Fernando Torresa to nawet mimo całego szacunku do niego gość nie ma startu do tej dwójki.

1

@AlexDark00 W takim razie nie wiem czemu masz pretensje do Lewandowskiego skoro to wszystko wina obrony.
A co do króla strzelców to ja też uważam, że mógłby i powinien strzelić więcej bramek ale po pierwsze był praktycznie bez karnych co o Dovbyku tego powiedzieć nie można, a po drugie to, że przegrał z nim wcale za wiele nie oznacza. Nie tacy królowie strzelców byli w najlepszych ligach i nic się nie działo. Ot po prostu taka kolej piłkarskiego życia.

Pamiętam jak kiedyś w Anglii Anelka był królem strzelców z potężnymi 19 golami na koncie i oczywiście nazwisko większe niż Dovbyk ale pokonał wszystkich włącznie z Cristiano Ronaldo, Torresem, Rooneyem czy Drogbą - myślisz, że do dzisiaj przeżywają, że przegrali koronę króla strzelców do której wystarczyłoby ledwie 20 bramek? Czyli mniej niż teraz strzelił Dovbyk.

0

@DLFCB Myślę że można Wisłę mimo wszystko tam wrzucić. Puchar pucharem ale to co zrobili pod koniec sezonu to dramat i tragedia choć i tak w TOP 3 bym ich nie dał.

1

@A4ron Moim zdaniem jeśli wybieramy tzw. frajera to pół tych drużyn w ogóle tu nie powinno być.

Mimo wszystko moim zdaniem TOP 3 chyba wygląda następująco:

1. Fortuna
2. Pogoń
3. Broendby

Mógłbym dopisać do listy Arkę ale brakuje miejsc na podium.
Co do Royal to fakt - przewaga duża i ją stracili ale system dzielenia punktów jest do bani i bez dzielenia byliby mistrzami. Nie pochwalam tej straty punktów ale moim zdaniem nie jest to aż takie frajerstwo jak drużyny wyżej wymienione. System też dużo zawinił.

0

Dzisiaj poza Novakiem Djokoviciem French Open zaczyna Casper Ruud. Norweg może być trochę zmęczony po ostatnim turnieju ale miał chwilę by odpocząć i na start dostaje rywala, którego mimo wszystko ograć musi, a potem niech idzie po szlema.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?