2

@AlexDark00 Jeśli Ty potrzebujesz czekać kolejny rok żeby sprawdzić czy 90 pkt bez porażki to przypadek to rzeczywiście ta rozmowa jest bez sensu.

2

@mekston A właśnie ciekaw byłem jakie jest zdanie @AlexDark00 w tym temacie ale już mamy odpowiedź. To przypadek, że Leverkusen zagrał taki sezon.

@AlexDark00 Tylko, że Auba grał w Barcelonie pół sezonu i końcówka już była słabsza. Obstawiam, że grając dłużej przestałby dojeżdżać tym bardziej patrząc na tą Barcelonę, której w większości sezonu jednak nie dało się oglądać. A pensja? Ja wiem, że Barca robi to źle wymyślając te kontrakty ale to wina Lewandowskiego?

3

@AlexDark00 Ja nie neguję tego, że Auba w Barcelonie grał dobrze tylko, że nie wiem skąd u Ciebie przekonanie, że byłby lepszy od Lewandowskiego tym bardziej, że jest coraz starszy i jednak całą karierę był słabszy od Lewego.

Czyli Chelsea nie bierzemy pod uwagę bo się w niej nie sprawdził Salah? A widzisz, a Lewandowski sprawdził się wszędzie.

2

@mekston I jeszcze dodam, że ten średniak ligowy jeśli dobrze pamiętam (jeśli się mylę to poprawcie) pokonał w tym sezonie potężną Barcę dwa razy po 4-2 więc koniec końców może rzeczywiście łatwiej było w Gironie.

6

@AlexDark00 Powiedz to Liverpoolowi, który w sezonie 18/19 miał bilans bramek 89-22, a w sezon 19/20 bilans bramek 85-33 czyli miał na papierze gorszy atak i jeszcze gorsza obronę.

Zgadnij w którym sezonie zostali mistrzami? Możesz poprosić o jedną podpowiedź.

2

@AlexDark00 Ja to najbardziej żałuję Aubameyanga z sezonu 2022/23. Gość strzelił niewiarygodną liczbę bramek we wszystkich rozgrywkach - uwaga aż 3. Wiem, że z nim byłoby mistrzostwo, a z Lewym? Było tylko jakieś 1 miejsce w tabeli ligowej nie liczące się do niczego.

7

@AlexDark00 Tylko, że w jednym sezonie możesz zdobyć 99 pkt, mieć bilans bramek 100-25 i nie zdobyć mistrzostwa, a w kolejnym 83 pkt bilans bramek 80-35 i być mistrzem.

0

@AlexDark00 A wiesz, że sezon sezonowi nie równy?

0

@MesQueUnClub96 Hubert Hurkacz nieoficjalnie zakończył już karierę Nadala. Teraz będzie tylko dobijany by skończyć ją oficjalnie.

0

@mordini123 Ogólnie patrząc na te nazwiska, a na nazwiska Hiszpanów z lat 2008-2012 to nie dziwi mnie, że nic nie mogą wygrać. Nie wiem - może to z sentymentu do tamtych lat ale mam wrażenie, że ta Hiszpania szału przynajmniej na papierze nie robi ale problem w tym, że według mnie poza Francją, Anglią i Portugalią nikt szału nie robi.
A i jeszcze jedno - nie wydaje się Wam, że teraz jakieś te nazwiska dużo słabsze niż dawnej? Hiszpania, Holandia czy Włochy - takie potęgi, a jak dla mnie te nazwiska nie robią jakiegoś dużego wrażenia nawet Niemcy, które wyglądają lepiej niż ostatnio też nie mogą powiedzieć, że są 100% faworytem do końcowego triumfu.

1

@Zoker Oczywiście skoki narciarskie są w niewielu krajach, a już takich na poziomie to można policzyć w sumie na palcach jednej ręki. Popularność w skali światowej także jest dosyć mała ale czy to nudy sport? Dla mnie nie więc się nie zgadzam z tym. Równie dobrze dla kogoś nudny może być tenis.

0

No dobra to Alexander Zverev wywal Rafę Nadala już po pierwszej rundzie.

1

@mekston Fakt faktem, że La Liga poszła w złą stronę skoro Dovbyk, któremu nic nie ujmuję jest nie tylko królem strzelców ale i najlepszym w klasyfikacji kanadyjskiej. Mimo wszystko nie jego wina i on sam osiągnął świetny wynik grając tylko dla Girony, która może i skończyła sezon na 3 miejscu ale przed startem sezonu na papierze nie mieli lepszego składu niż co najmniej połowa ligi.

A co do Roberta Lewandowskiego to mimo iż wynik średni jak na niego i Barcelonę to wciąż najlepszy. Oczywiście ktoś powie, że to napastnik i musi strzelać bramki - zgodzę się z tym ale liczba asyst też wygląda dobrze.

0

@MateuszDoniec Kluczowy pod względem ustalenia koszyków na potrzeby losowania bo w innej kwestii nic nie zmienia bo i tak każdy zespół zagra po dwa mecze z rywalami z każdego koszyka.

1

@19Macio93 Nie odpadają bo od nowego sezonu jest zmieniony format Ligi Mistrzów i nie będzie już grup tylko jedna wielka tabela i każdy zespół zagra po dwa mecze z rywalami z każdego z koszyków więc Barca także dostanie dwóch rywali z 1 koszyka.

@Gall Czy ja wiem? Oczywiście lepiej być w grupie najlepszych ale jeśli Barca sportowo nie dojedzie to i tak nic to nie zmieni.

0

@19Macio93 A gdyby tak Barcelona była jednak w drugim koszyku to byłaby to zła wiadomość? Przecież to i tak nic w tym momencie nie zmienia.

1

@escarabajo No to najważniejsze. Oby tylko Szymański za bardzo nie chciał i żeby nie poszedł do drużyny w której będzie grzał ławę bo możliwości ma duże.

2

@Emhyr Najlepsi zawsze zamykają.

1

@AFA Może się nie znam ale moim zdaniem ta kadra szału nie robi i jeśli miałbym coś powiedzieć to reprezentacje z Ameryki Południowej względem ostatnich lat są słabsze. No może Argentyna mocniejsza (pytanie jak będzie po Leo) i Brazylia nie gorsza bo ostatnie lata i tak były bez sukcesów ale kiedy patrzę na kadry Chile, Kolumbii czy Urugwaju to nie jest to to samo co jeszcze kilka sezonów temu.

Nie chcę nikogo skreślać ale brak złota Argentyny na CA będzie dla nich dużą porażką.

0

@FcPortoFan1999 Nawet jeśli odejdzie to kto wie czy kolejnego Hiszpana sobie nie ściągną. Kto myślał po Fernandezie, że Rodado będzie strzelał jeszcze więcej. Papiery oczywiście na to miał ale w poprzednim sezonie szału z bramkami nie było więc nie było to takie pewne.

0

@escarabajo Fajnie, że Polak był tym pierwszym.

0

Czy Sebastian Szymański jest w tym momencie jedynym piłkarzem w Turcji z double double?

0

Ależ początek ostatniej kolejki ligi tureckiej. Krzysztof Piątek dwie bramki i Sebastian Szymański jedną.

Do tego Edin Dzięki z bramką ale ciężko mu będzie o króla strzelców.
Adam Buksa w tej kolejce także strzelił bramkę.

2

@Pawlak1992 Zlatan Ibrahimović

1

Co to za piłkarz?

- grał w Premier League
- gra w Bundeslidze
- nigdy nic nie wygrał
- miał bez problemu pobić rekord w ilości bramek w danej lidze najlepszej "9-tki" ostatnich lat

0

@FcPortoFan1999 Zobaczymy w lipcu ale mnie nie zdziwi zwycięstwo Wisły co nie znaczy, że na pewno wygrają.

0

@FcPortoFan1999 I po różnych transferach. Znając życie to Jagiellonia zaliczy najgorszy okres właśnie w lipcu i sierpniu i przerżną wszystko by potem od września lać wszystkich w Ekstraklasie.

Wisła zaś odwrotnie. Zacznie mocno. Być może nawet zdobędzie Superpuchar i w eliminacjach LE mimo szybkiego odpadnięcia się nie skompromituje ale czym dalej w sezon tym bardziej gorzej przez co znowu skończą sezon w połowie tabeli.

0

@Faro Być może dlatego, że aż tak nie kocha Barcelony?

6

@Chaoss I potem ogłaszający powrót do Monaco za Ben Yeddera, który odpuszcza zespół po 5 latach.

0

Co się dzieje z Maxem Verstappenem, który ma najlepszy bolid w stawce i nazywany jest GOAT-em, że dzisiaj nie wygra ani nawet na podium nie stanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?