Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@regatta52 Też wolałem dawniejsze mecze finałowe w środę ale skoro od jakiegoś czasu zrobili tak, że grają w sobotę to zawsze tak planuję sobie czas by ten mecz obejrzeć.
0
@FcPortoFan1999 Wątpię w to ale będę kibicował żeby tak się stało. Mimo wszystko nowy sezon nowe rozdanie. Kto wie co się wydarzy?
Skoro w tym sezonie w finale jest Dortmund to równie dobrze za rok może być finał Bayer Leverkusen vs FC Barcelona.
@Criss18Barca Ja zawsze oglądałem całe mecze. Tzn. może jakąś minutę przegapiłem ale nigdy nie miałem ani zakazu ani nic z tych rzeczy co nie znaczy, że dawniej rodzice nie pilnowali żebym nie siedział za długo.
0
@FcPortoFan1999 Tak. Dzisiaj 20 finał Ligi Mistrzów, który obejrzę - przynajmniej mam taki zamiar. Również szkoda, że bez Barcelony ale co zrobisz? Nic nie zrobisz.
0
@Criss18Barca Ja od 2005 roku i Dudka Dance oglądam wszystkie finały Ligi Mistrzów i dzisiaj planuje podtrzymać tą tradycję. Oczywiście kilka razy wygrywał zespół, któremu nie kibicowałem ale ma nadzieję, że dzisiaj wygra ta ekipa, której kibicuję choć wiem, że to będzie ciężkie zadanie dla BVB.
0
@okiemtypera_lucaxx95 BVB > reprezentacja Argentyny
0
@Bobo25 A ja wyśmiewam Twój trochę ograniczony tok rozumowania i brak możliwości pojęcia, że najpierw pisałeś jak to będziesz kibicował Realowi, a teraz nagle za BVB.
A i jeszcze jedno. Niezła prowokacja z tą Wisłą. Dla Wisły lepiej żeby wygrał BVB, a ty tu o Realu do mnie aby tylko sprowokować. I kto tutaj jest ograniczony?
Bez urazy.
1
@Lionel_Messi10 Ok, masz takie prawo. Ja nie mówię, że masz wybrać to co ja bym chciał.
0
@mekston Oznaczyłem Ciebie bo zacząłeś temat ale koniec końców Ronaldo to TOP 2 i wypominanie mu tego MŚ na każdym kroku to moim zdaniem jest trochę śmieszne. I ok, nie osiągnął wszystkiego ale nikt mi nie wmówi, że Pedro więcej osiągnął. Bo jeśli osiągnął to znaczy, że Pedro > Ronaldo?
Tzn. dla sprostowania - Pedro ma wszystkie najważniejsze tytuły ale korzystał też na tym, że grał dla najlepszej Hiszpanii w historii. Indywidualnie nikt go nie zapamięta nawet kibice Barcelony nie będą wymieniali go wśród najlepszych w Barcelonie.
0
@chavez No dlatego te dwa miejsca (obrońca tytułu i miejsce z puli dwóch najlepszych z rankingu UEFA) są już wliczone w fazę grupową więc jeśli LM wygra Real to do grupy poprzez przesunięcia wchodzi Szachtar ale jeśli wygra BVB to wchodzi... Eintracht Frankfurt dlatego, że BVB wtedy wejdzie jako obrońca tytułu, a piąte miejsce z racji rankingu UEFA dostaje kolejna drużyna Bundesligi czyli Frankfurt, a to dlatego, że BVB niejako zwalnia to piąte miejsce bo ono nie jest dla obrońcy tytułu tylko dla kolejnej drużyny z ligi (wtedy BVB się nie liczy bo oni mają zapewnią grę z innej "drogi").
0
@Lionel_Messi10 Wiesz co? To było takie luźne pytanie na temat tego czy ktoś woli Leo czy 100 tys za free. Jeśli umiesz zarabiać pieniądze to bardzo dobrze ale jeśli zarabiasz 3,500-5000 tys miesięcznie to powodzenia zanim sobie odłożysz 100 tys... I nie, ja się z Ciebie nie śmieje bo wiele ludzi pracuje za takie pieniądze tylko chodzi mi o fakt, że żeby tyle zarobić to trzeba na harować się niesamowicie, a przy dzisiejszych cenach jest to naprawdę trudne, a tutaj gdybyś dostał 100 tys za free to chyba logiczne, że mocno Cię to wspiera? No ale ok, jedni wolą 100 tys dla siebie, rodziny czy dzieci, a inni by woleli kolejny sukces odniósł piłkarz, który nawet nie wiem kim jesteś.
0
@mekston Oczywiście, że Cristiano Ronaldo nie wygrał MŚ ale takie nabijanie się z niego moim zdaniem jest trochę nie na miejscu dlatego że jest wielu piłkarzy czy sportowców, którzy są wielcy w swoich dyscyplinach, a mimo to nie wygrali wszystkiego ale nikt z nich nie szydzi.
Pierwszy przykład? Chociażby Adam Małysz. Polak nigdy nie był mistrzem olimpijskim, a nikt nie mówi, że trzeba go stawiać niżej niż Larsa Bystoela (a wielu mówi, że to TOP 2 w całej historii - coś jak CR, także drugi) ani nikt z niego się nie naśmiewa, a tutaj widzę, że już niektórzy piszą, że Pedro więcej osiągnął.
Oczywiście Pedro jest mistrzem świata ale idąc tym tropem Douglas wygrał tryplet czyli osiągnął to czego nigdy nie wygrał Cristiano Ronaldo, Thierry Henry czy chociażby Andrij Szewczenko.
0
@Lionel_Messi10 No skoro zadałem pytanie o 100 tys zł to logiczne, że chodzi o 100 tys zł, a nie o 1 tys zł. Jeśli 100 tys zarabiasz np. w 5 lat to to żaden wyczyn. Zarob to w miesiąc.
0
@chavez @mordini123 @Herato Chodzi o to, że Real wchodząc z ligi niejako zwalnia miejsca w fazie grupowej LM jaki obrońca tytułu. Gdyby Real skończył ligę poza TOP 4 to by weszli do LM jako obrońca trofeum więc zwalniają to miejsce i następują przesunięcia z czego skorzysta właśnie Szachtar.
0
@Bobo25 @JanneAhonen Szczerze? Biorąc pod uwagę brak awansu do Ekstraklasy to Wisła Kraków zapewne nie wytrzyma składu więc pewnie będą słabsi niż za rok, a więc dla nich lepiej zagrać od 2 rundy LE dlatego że nawet jeśli nie zdobędą punktów to nikt pretensji mieć nie może, a w 1 rundzie zamiast punktów może być kompromitacja więc jaki z tego wniosek? Lepiej żeby BVB wygrała LM i Wisła zaczyna od 2 rundy.
Nie udało się. Próbuj dalej. Aha i mam nadzieję, że wrzucisz zdjęcie z finału LM jak kibicujesz w koszulce Realu.
4
@KamQiX Znając życie okaże się, że skreślany Kompany zrobi lepszy wynik niż pewniak Flick. Oby nie ale wcale nie mówię, że tak być nie musi.
2
@VegetaPolska No to teraz będą mieli wytłumaczenie czemu nie grał Łunin ale nawet gdyby był zdrowy to i tak by nie zagrał.
A co by było gdyby nie mógł zagrać i nie byłoby Thibo? Byłbym bardzo zadowolony, że musi zagrać Kepa ale znając życie wtedy zagrałby mecz życia.
1
@Sulimo Właśnie grilla będę rozpalać także kiełbaska czy karkóweczka na pewno będą.
2
@NeroTFP1 Mister Ambalabamba? I am very wesoły że mister tu do nas herzlich wilkommen ocien haraszo Amigo cabana.
0
@Joe_Barbaro Czy to miłość czy rozpusta?
1
@Jakchcesz A jak spadnie z łóżka tak niefortunnie, że złamie sobie rękę? Ja na jego miejscu bym nie leżał na łóżku. Za duże ryzyko.
0
@JohnnySilverhand Żaden ale biorąc pod uwagę to jak w dwóch z trzech rozgrywek Guardiola dostał po dupie nie znaczy, że Hiszpanie nagle są najlepsi tym bardziej jak sobie przypomnimy nie tak odległe czasy i trójkę Niemców - Flick, Tuchel, Klopp, którzy zamiatali każdego. Owszem teraz Niemcy mają nieco gorsze wyniki ale za rok sytuacja może się odwrócić to znowu to niemieccy trenerzy mogą być najlepsi.
0
@Uukasz_93 Można powiedzieć, że idzie w dół. Rok temu Liga Europy, a teraz tylko Liga Konferencji. Za rok nic nie wygra.
1
@VegetaPolska Ze dwa powołania i gość przepadnie i zacznie stękać jak to chciał grać dla Polski.
1
@Ojciec5tkidzieci "bądź psychofanem wszystkiego co holenderskie" - teraz tak mamy tylko z inną reprezentacją. Tzn. ja nie mówię, że tejże reprezentacji nie da się oglądać tylko wszystko co argentyńskie to najlepsze, a jak ktoś powie, że nie to od razu jest atakowany z każdej strony.
Wracając do tamtego Euro to ja też żałuję, że wtedy Czesi nie wygrali tamtej imprezy. Skoro mogli Grecy, a Czesi wyglądali dużo lepiej to tym bardziej to Czechy mogły być mistrzem Europy 2004.
1
@JohnnySilverhand Nie chce być złośliwy ale gdybym taki był to napisałbym o tym jak Ancelotti i Ten Hag pokonali Guardiolę. Jeden w ćwierćfinale LM, a drugi w finale Pucharu Anglii.
0
@koziar No wiadomo o tym tym bardziej jeśli mówimy o tak długim czasie jak 15 lat ale też właśnie chciałem zauważyć, że Haaland miał wielką szansę i niestety miał pecha w postaci MŚ bo gdyby taki sezon zrobił w tym sezonie to nawet Euro nie musiałoby zabrać mu ZP, a rok bez MŚ czy ME to już totalny pewniak.
Oczywiście jeszcze typowanie Haalanda można zrozumieć zaś typowanie Gulera w tym momencie nawet za kilkanaście lat to totalne xd i nie żebym go wyśmiewał czy coś bo gość talent ma więc wszystko przed nim ale w tym momencie równie dobrze można napisać, że w 2038 roku ZP zdobędzie Endrick czy inny Palmer.
0
@koziar Erling Haaland miał po prostu pecha, że zrobił taki sezon z Man. City w roku MŚ ponieważ czy to Messi czy Mbappe pokonali by Norwega ale bez imprezy reprezentacyjnej Haaland by to wziął lekko. Teraz tylko pytanie czy powtórzy kiedykolwiek taki sezon jak ten poprzedni - idealny z klubem, idealny indywidualnie. Ciężko będzie.
1
@Culer9002 Dlatego właśnie jest typowany na 2026 rok. Obrona MŚ z jego szaleństwem na boisku - tylko tak może wygrać 9 ZP.
1
Iga Świątek mental niczym Cristiano Ronaldo i Real Madryt.
1
@Popitek12 Stan Wawrinka lepiej żeby wygrał z jakimś Kotem.