15

@blakkudium Gdyby nazwisko Mbappe zaczynało się na "A" ale tak to wyjęte ze środka - dla mnie trochę na siłę szukanie.

2

@adi7adi8 Dlatego trzeba odróżniać sport kobiet od mężczyzn. Iga Świątek jako kobieta w sporcie jest fantastyczna i tego się trzymajmy.
Ona i tak ma jeszcze dobrze bo jak sobie przypomnę chociażby Joannę Jóźwik kiedy musiała mierzyć się na bieżni z tym czymś to aż dziw, że była ich tak blisko.

0

@A4ron Ale idąc w drugą stronę gdybyś Ty stanął na przeciwko Igi to rozgromiła by Cię tak szybko, że nawet byś tego nie zauważył.

3

Iga Świątek od tej reanimacji z Osaką idzie jakby miała za rywalki same amatorki. Mam nadzieję że do końca turnieju już tak zostanie.

0

@PW27 Ja tam się nie znam ale gość wyląduje w Barcelonie za 40 mln euro i z miejsca będzie musiał strzelać bramkę za bramką. Presja, stres, mocniejszy klub z dużo większymi oczekiwaniami i Dovbyka nie będzie. Nie życzę mu źle, mogę się mylić ale szczerze? Nie widzę ratunku w Dovbyku, który tak naprawdę rozegrał dopiero jeden sezon na dobrym poziomie i wciąż jest niewiadomą. Na pewno nie dałbym sobie ręki uciąć, że będzie lepszy od Ferrana Torresa, który jednak w Valencii i City potrafił grać w piłkę.

2

@Ojciec5tkidzieci @NeroTFP1 Oczywiście Janusz Tracz bez względnie na 1 miejscu.

4

Artem Dovbyk za Roberta Lewandowskiego po jednym mimo że bardzo dobrym sezonie? Znając życie zaczął by kopać się po czole i tyle z niego by było.

0

@revolution33 Chciałbym żeby jeszcze trochę się ochłodziło i byłoby nieźle.

0

@Kamiloza91 Oczywiście. Jagiellonia też ma takie same szanse. Wystarczy przejść eliminacje, fazę ligową ligowa i pucharową. Przed startem sezonu wszyscy ruszają od zera więc mamy 150 faworytów z równymi szansami.

0

@alegre84 Ale, że niby Warta "grozi" czy jak?

0

@FcPortoFan1999 Norweg idzie po szlema. Zapamiętaj moje słowa.

0

Casper Ruud w ćwierćfinale French Open!
Teraz pokonać kontuzjowanego Novaka Djokovicia i po pierwszego Wielkiego Szlema w karierze.

6

@tomek8756 Zależy wszystko od jego żony. Jeśli byłaby konkretną suczką to bym powiedział i zaczął pocieszać.

0

@Kamiloza91 Mniejsza szanse? Może nie mają mniejszych szans ale chyba logiczne, że obrońca tytułu tym bardziej jak jest nim Real Madryt to faworyt numer 1?

Mam City ma tylko jedną LM w swojej gablocie, a wiele osób w jakiś dziwny sposób zawsze stawia ich ponad wszystkich.

1

@Kamiloza91 Obrońca tytułu wzmocnieni Kylianem Mbappe - oczywiście, że muszą być na papierze faworytem numerem 1.

Ale jak pokazał ten sez nawet "faworyt" numer 15 może dojść do finału i przez większość meczu być lepszym od późniejszego zwycięzcy.

0

@mientusek1407 Harry Kane? Nawet Bayern nic z nim nie wygrał.

0

@FcPortoFan1999 Cicho. Ruud ma kontuzje. Skoro Djokovic może to i Norweg może. W sumie dobre wytłumaczenie.

8

@Luciano99 Czyli jednak będzie odpowiedź Barcelony!

0

@FcPortoFan1999 Podobno ma kontuzje.

0

A może kontuzja przeszła z Djokovicia na Cerundolo? Kto wie?

0

@mekston Novak już to bierze. Niesamowicie szybko zdrowieje. Szacunek.
Teraz ogólnie wygląda jakby miał 25 lat w szczycie kariery, a nie jakiś uraz.

0

@Kozinho. Oczywiście nie ma co się poddawać ale porównanie do PSG moim zdaniem trochę nie trafione. Ten klub jest jakiś przeklęty jeśli chodzi o LM. Real zaś całkowicie w drugą stronę.

0

@FcPortoFan1999 Lepiej w nich nie wierz. Bo jak zaczniesz to wiadomo, że wtedy Ruud nic nie wygra.

0

@Herato A ma odejść? Nawet jeśli odejdzie to wróci władca Zinedine Zidane - teraz mając Kyliana Mbappe pewnie chciałby wrócić.

1

Casper Ruud! Ale wyciągnął tego tie breaka!

0

@Bobo25 Ja w to wchodzę i chciałbym to zobaczyć ale jeśli już miałbym stawiać to postawiłbym na LM Realu w ciągu tych 5 lat (może nawet ze dwie) - dużo bezpieczniejsza opcja.

0

@Bobo25 Ciężko mi się z Tobą zgodzić. Oczywiście nie da się cały czas wygrywać ale Real ma we krwi wygrywanie na styku. Jakoś nie wierzę, że nagle takie mecze będą przegrywać. Już od lat mają przegrać i wciąż licznik LM bije.

0

2-2 Novak Djokovic się wyleczył! Co teraz na to lekarze z La Rambli? Jak to wytłumaczą?

0

@Bobo25 No oczywiście nie twierdzę, że wygrają wszystko bo jak pokazało City nawet będąc dużo lepszym zespołem można przegrać dwumecz. Mam na myśli tylko to, że się wzmocnili jeszcze bardziej i bez odstawiania szopki (gwiazdy lubią to) mogą mieć jeszcze lepsza drużynę. Mi się zdaje na pierwszy rzut oka, że w tym momencie wyglądają dużo mocniej, a co będzie? To się okaże już za rok.

0

@Emhyr Ale Ty masz szczęście, że @Montjuic nie widzi Twoich postów. Ale by Cię dojechał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?