0

@agaFCB Nie ma szans ale prowadzi w meczu. A to chyba najważniejsze mimo wszystko.

1

@Sysia11 W swoim prime? Przecież to logiczne. Skoro zamiatali tyle lat to teraz także by to robili.

0

@michal26 Ciężko cokolwiek stwierdzać teraz ale myślę, że Iga Świątek ma bardzo duże szanse żeby przynajmniej nie zrobić wyniku gorszego na Wimbledonie i US Open, a także powalczyć nawet o złoto IO.

1

@Balboa901 Argentyna, Brazylia, Hiszpania, Francja, Niemcy, Belgia, Włochy

Edit - no dobra Holandia też była niech Ci będzie @Danny Gaucho

3

@Danny Gaucho I myślisz, że ktoś się na to nabierze, że Ty to wiedziałeś, a nie, że dostałeś cynk?

1

@Comentateiro Sugerujesz, że za rok Złotą Piłkę otrzyma Lamine Yamal czy Robert Lewandowski?

1

@Danny Gaucho Wygląda na to, że to Romelu Lukaku będzie numerem 2, a nie Robert Lewandowski choć ma nadzieję że Polak też wskoczy do grona TOP 100 bramek w reprezentacji.

0

@Balboa901 Włochy i Urugwaj

0

@Balboa901 Włochy, Urugwaj, RFN

1

@Balboa901 USA vs Portugalia

7

@draxidox Zrobiłeś 670 km by oddać głos na kogoś kto i tak będzie miał Cię w dupie? To ja mam około 6 km i jeszcze nie byłem ale pojadę by później móc z czystym sumieniem narzekać.

2

@Aferzysta Odpaść po pierwszej fazie w takiej grupie to nie wstyd, a że Polacy bardziej "lubią" trudniejsze grupy to nie wykluczał bym walki z Austrią i Holandią o awans choćby z 3 miejsca.

0

@MesQueUnClub96 Mimo że trzeba podziwiać wielką trójkę i generalnie szkoda, że powoli kończy się ta era ale właśnie koniec tej ery rozpoczyna inną, może bardziej wyrównaną gdzie będzie ciekawiej. Ja jestem dobrej myśli - może nie będzie aż tak wielkiego poziomu ale może będzie nieco bardziej "sprawiedliwiej" kiedy do gry przystąpią ludzie, a nie "maszyny".

0

@FcPortoFan1999 Wimbledon to trochę inna bajka ale właśnie moim zdaniem Ruud na French Open ma największe szanse co nie znaczy, że wygra ale jeśli już to moim zdaniem właśnie Francja.

0

@Lucyfffer Tylko, że ten podrabianiec patrząc na wszystkie statystyki zjadł tego prawdziwego Ronaldo ale wracając do tematu to oczywiście, że Brazylia nie ma już takich piłkarzy jak Ronaldo, Ronaldinho, Rivaldo, Kaka czy nawet Neymar ale nie zmienia to faktu, że teraz Ci młodzi nie tylko w Brazylii mają ciężko się przebić, a i tak patrząc na Brazylijczyków nie wygląda to źle. Może nie są Ronaldo czy Ronaldinho ale swoje mogą zrobić. Vinicius, Rodrygo czy właśnie Endrick co nieco już pokazali.

Tak w ogóle moim zdaniem poza Francją, Anglią, Portugalią czy Argentyną (choć ich ratuje jeszcze Messi) jakby tak spojrzeć to ani Hiszpania, ani Niemcy, Włosi czy Holendrzy nie wyglądają lepiej niż te kilka lat temu. Także to nie jest tylko problem Brazylii ale prawie wszystkich, że teraz nie ma aż tak wielkich gwiazd jak niegdyś choć talenty oczywiście są bo jak inaczej nazwać takich jak Yamal, Wirtz, Simons czy chociażby Gavi lub Pedri?

0

@FcPortoFan1999 Szczerze? Nie mówię, że będzie łatwo ale trudniej niż w erze Federer - Nadal - Djoković wraz z dochodzącymi ale jednak nie zawsze dojeżdżającymi Murray'em i Wawrinką moim zdaniem nie będzie. Poza tym Alcaraz i Sinner to "tylko" dwa nazwiska, a wcześniej było ich od 3 do 5.

1

Wracając jeszcze do Endricka to Brazylijczyk zagrał do tej pory 5 meczów w reprezentacji strzelając 3 bramki.

Trzy ostatnie mecze (towarzyskie) i 3 bramki. Łącznie tylko 92 minuty gry.
Wcześniej Endrick zagrał w dwóch meczach eliminacji MŚ 26 minut. Bramki nie zdobył ale patrząc na to, że w pierwszym meczu zagrał ledwo 8 minut, a w drugim wszedł w meczu z Argentyną na tylko 18 minut to w sumie nic dziwnego.

Może to wiele nie znaczy ale gość wszedł z buta do reprezentacji i wcale się nie zdziwię jeśli na Copa America także coś strzeli, a potem w Realu Madryt będzie tak dobrze się rozwijał, że wcale nie będzie na straconej pozycji by grać w pierwszym składzie choć oczywiście nie od razu.

8

Chciałbym żeby kiedyś Lamine Yamal znaczył do Barcy może nie tyle co Leo Messi bo taki piłkarz trafia się bardzo rzadko - może tylko raz w historii ale tyle żeby był wielkim liderem Barcelony, reprezentacji Hiszpanii i zdobywał Złote Piłki.
On wciąż jest bardzo młody więc ma bardzo dużo czasu na to wszystko ale chciałbym żeby już na Euro 2024 pokazał jak duży potencjał w nim jest . Oczywiście pokazał go już w Barcelonie ale teraz ma mocną reprezentację i może z nią powalczyć o na prawdę dobry wynik. Czy o złoto? Ciężko będzie ale myślę, że Hiszpanie są w stanie grać o medale.

0

@FcPortoFan1999 Cóż szkoda ale półfinał to i tak bardzo dobry wynik ale liczyłem, że wreszcie zrobi to czego nie potrafił zrobić do tej pory. Mimo wszystko Casper Ruud na French Open grać potrafi więc liczę, że kiedyś go wygra choć łatwe to nie będzie.

1

@FcPortoFan1999 Bo dwa wielkie nazwiska ale ogólnie nawet panowie nie grają trzy setowych meczów po 4-5 godzin dlatego nie zgadzam się z tym jakoby mecze panów były mega długie ze względu, że jest duża różnica pomiędzy nimi, a kobietami. Różnica jest ale gdyby kobiety także grały pięciosetowe mecze to i one na korcie byłby dużo dłużej. Sam mecz Świątek z Osaką trwał 3 godziny. Teraz pomyśl sobie ile mógłby trwać gdyby zagrały jeszcze dwa sety.

A co do Caspera Ruuda to po pierwszym secie zamiast iść po swoje to "oddał" mecz ale nie ma tego złego - Zverev niech dzisiaj pokaże jak się wygrywa.

0

@bartekvisca Dużo też zależy od tego, że panie grają do dwóch setów, a panowie do trzech. Oczywiście zgadzam się, że między kobietami, a mężczyznami jest jednak różnica to też zauważył bym tę różnicę bo przecież maksymalnie kobiety mogą zagrać 3 sety, a panowie 5 więc siłą rzeczy te mecze są dłuższe.

Zakładając, że dzisiaj któryś z zawodników będzie prowadził 2-0 to sam się przekonasz, że ten mecz do dwóch setów nie trwałby 5 godzin, a nawet po trzech setach (2-1 dla kogoś) też nie będzie trwał 5 godzin.

2

@tristan87 Kto ją w ogóle jeszcze dopuszcza do głosu?

0

Trzecia bramka Endricka w reprezentacji Brazylii. I oczywiście dalej jest wielką niewiadomą jeśli chodzi o grę w Realu Madryt tym bardziej, że ma dopiero 17 lat ale gość z tymi bramkami w doliczonym czasie jest tak skrojony pod Real, że obstawiam, że będzie transferem trafionym.

1

Marcell Jacobs mistrzem Europy po raz drugi w karierze na 100 metrów! Czas 10.02!

1

Jakob Ingebrigtsen mistrzem Europy na 5000 metrów!
Trzeci złoty medal Norwega na tym dystansie! Łącznie piąte złoto ME - dwa razy na 1500 metrów.

12

Niestety jeśli Kylian Mbappe nie zrobi fantastycznego Euro to Złota Piłka będzie się należała Viniciusowi Juniorowi. Inną sprawą jest to, że statystycznie gość nie ma podjazdu nie tylko do Leo czy CR ale nawet Benzema zdobywając ZP zjadał go na śniadanie. Lewandowski gdyby dostał ZP za 2020 rok także był bardziej przekonywujący i dominujący ale cóż takie czasy.

W ogóle zobaczcie jak sezon sezonowi jest nie równy. Erling Haaland robiąc taki sezon 2022/23 kończy Złotą Piłkę na 2 miejscu, a teraz nic nie ujmując Viniciusowi bo w piłkę grać potrafi może na luzie ją dostać.

2

@Nazio_87 Złoto to minimum. 2 miejsce to pierwsi przegrani.

1

@Comentateiro A Niemcy to faworyt numer 4-5 jeśli chodzi o wygranie Euro. Czyli co to znaczy?

1

2-0. Ale luźno ich klepiemy. Gdzie jest król strzelców La Liga?

0

@Faro A teraz już prawie jesteśmy mistrzami Europy. Niesamowita historia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?