Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bobo25 Akurat nie tyle, że jest zajechany co po prostu lubię oglądać piłkę nożną na IO, a każdy wielki piłkarz na IO, które są słabo traktowane na tej imprezie to plus dodatni.
@DonCarletto Też tak mi się wydaje ale ci mi pozostało? Jednak to też plus - będę oglądał Superpuchar więc debiut Kyliana coraz bliżej. Szkoda tylko, że w białych brawach.
2
@Chaoss Wątek o radiu Czerepacha był genialny ale jeśli już miałbym żałować czego nie było, a mogło by być to zdecydowanie na pierwszym miejscu stawiam sezon w którym Kozioł jest prezydentem, a Czerepach zapewne premierem (raczej nie dali by mu jakiejś podrzędnej roli) - to mogłoby być zbyt dobre dlatego tego nie zrobili. A szkoda... Jednak teraz bez kilku jednak ważnych postaci taki sezon mógłby być bez sensu.
0
@tomek8756 Na pewno bym jej nie brał.
0
Ostatnio były powołania reprezentacji Francji w piłkę nożną na IO i nie było w niej Kyliana Mbappe ale teraz czytam, że to wciąż nie jest niemożliwe. Chciałbym zobaczyć Kyliana Mbappe na IO.
Thierry Henry mając Kyliana Mbappe w składzie mógłby sięgnąć po złoto.
13
Czy wy też uważacie, że Ranczo to totalny majstersztyk?
Chociaż przyznaję, dalej nie wiem co się stało z Mroczkiem i nie chodzi mi o tych z M jak Miłość.
2
@mekston Najważniejsze żeby Iga Świątek to wykorzystała.
Oczywiście nie lekceważę Gauff ale Iga idzie po ten Roland Garros.
0
Casper Ruud vs Alexander Zverev
Carlos Alcaraz vs Jannik Sinner
Myślę, że tak będą wyglądały pary półfinałowe French Open.
Finał: Casper Ruud vs Carlos Alcaraz
Winner: Casper Ruud (Norwegia)
Nie musicie już dalej oglądać.
0
@Schoogs To, że byli mocni nie znaczy, że nie mogą być mocniejsi. Oczywiście transfer Mbappe nie daje gwarancji ani trofeów ani tego, że będą lepsi ale lepiej się wzmacniać takimi piłkarzami jak Mbappe i to jeszcze nie płacąc za transfer (wiem, prowizja) niż odpuścić ich i ostatecznie mieliby trafić do największych rywali.
0
@FcPortoFan1999 Moim zdaniem Ruud na papierze będzie minimalnym faworytem ale na korcie w takiej fazie turnieju myślę, że wszystko się już może zdarzyć. No ale trzeba być konsekwentnym - Casper Ruud idzie po French Open.
0
@FcPortoFan1999 Dobra skoro tak daleko poszliśmy to Casper Ruud w finale pokonuje Carlitosa. Teraz powiedz, że nie.
0
@FcPortoFan1999 Jakkolwiek to brzmi to ja też byłem za tym meczem. Czekałem na niego chyba najbardziej na tym turnieju (no chyba, że Ruud zagrałby w finale), a tu taka wiadomość. Plusem jest to, że Ruud awansuje bez gry - lepiej on niż ktokolwiek inny choć oczywiście niesmak pozostał.
0
@mekston Kiedy ostatni raz Włoch był liderem rankingu ATP?
1
@mekston 6-0, 6-3 i przegrał finał? Wtedy jeszcze nie oglądałem tenisa ale teraz brzmi to niewiarygodnie. Aż muszę prześledzić historię wielkich szlemów do momentu w których już wszystko pamiętam.
0
@mekston Wiem jak jest. Po prostu nie kibicuję Djokoviciowi - chyba każdy to zauważył ale też faktem jest, że on często ma medicala, a później nagle wygrywa. Mimo wszystko uznaje jego wielkość, gość zrobił coś czego nie zrobił Nadal i Federer. Szkoda tego meczu z Ruudem, nie ma to jak rywalizacją na korcie.
@FcPortoFan1999 Nie obrazisz się jeśli tenis będzie robić z Ciebie głupka aż do samego finału i to Ruud w nim wygra?
W sumie to nie wiem - chciałabyś zwycięstwo Ruuda czy jednak to tenisista, któremu nie kibicujesz?
0
@FcPortoFan1999 Zapewne wiesz, że jestem kibicem Caspera Ruuda? Ja także jestem rozczarowany. Czekałem na ten mecz i wielkie zwycięstwo Norwega. Niestety się nie odbędzie ale plusem jest fakt, że Ruud gra dalej i spokojnie może iść po Rolanda Garrossa.
0
@mekston Mimo całego uwielbiania dla Zvereva i kibicowania De Minaurowi z Miedwiediewem to także liczę na 5 setowy mecz najlepiej zacięty pięciogodzinny ze zwycięstwem "Niemca".
Casper Ruud po pierwszego Wielkiego Szlema w karierze.
0
@FcPortoFan1999 Powiem Ci tak - oglądasz i lubisz Ekstraklasę - możemy się w czymś nie zgadzać ale lubię z Tobą pogadać więc mam nadzieję, że dalej będziesz twierdził, że Ruud nie wygra French Open. To jest dobry znak.
0
@takisobiektos Ale napisałem też, że jeśli ma i się wycofa to sam przyznam, że się myliłem. Ok myliłem się.
Niestety Novak w tym wieku może mieć już duże problemy ze zdrowiem i formą. Gość z taką karierą - wolę Nadala i Federera niestety musi być numerem 1 w tenisie ale jednak szkoda że Ruud nie mógł pokonać go na korcie bo to zupełnie inne zwycięstwo i wiem, że Norweg mimo bycia jak to mówi @FcPortoFan1999 jest jeźdcem to mógł go pokonać.
0
@FcPortoFan1999 Mówiłem, że Casper Ruud idzie po szlema? To mówiłeś, że z Novakiem odpadnie.
1
@Ojciec5tkidzieci I znowu połowicznie ale jednak nie mogę się z Tobą zgodzić. Połowicznie dlatego że mam na myśli tutaj punkty zgromadzone dla ligi.
Patrząc tylko na poprzedni właśnie skończony sezon najwięcej punktów zdobyli Włosi przed Niemcami, a Hiszpania mając najmniejszą ilość klubów w TOP 3 najmniej przegrywając nawet z francuską Ligue 1, która ma najwięcej klubów w TOP 3, a więc w teorii powinni mieć tych punktów najmniej, a mimo to pokonali w La Ligę, która miała w swoich szeregach zdobywcę Ligi Mistrzów.
Powiem tak - dla nas dla Polaków jest to bardzo ważne, dla lig nam podobnych również (chociażby takie Czechy. Bez Sparty, Slavii i Pilzno nie byliby tam gdzie są) ale jeśli chodzi o TOP 5 lig większego znaczenia moim zdaniem to nie ma ponieważ tam są duże większe możliwości i de facto kto nie zagra w pucharach wcale nie musi od razu z nich odpaść (oczywiście nie mówię tu o "dnie" ligi tylko o drużynach w/w wraz z kilkoma innymi, które w TOP ostatnio nie bywały ale mają predyspozycje by w nich być i w Europie wcale źle nie muszą zagrać).
Oczywiście w walce pomiędzy tymi ligami może mieć to już większe znaczenie ale generalnie większych korzyści z tego nie ma bo i tak wszyscy mają w LM po 4 ekipy w LM poza Ligue 1, która oczywiście też ma 4 ale jedną w eliminacjach. Koniec końców czy w rankingu 5-letnim jesteś 1 czy 4 to tylko prestiż bo miejsca w Europie te same. Jedynie jak mówię tylko Francuzi mają jedną w eliminacjach LM zamiast od razu w grupie ale nawet jeśli co roku mieliby ten sam skład w Europie to wątpię żeby nagle zdobywali więcej punktów od lig z TOP 4 - pojedynczo tak ale w okresie pięcioletnim moim zdaniem marne szanse.
1
@Ojciec5tkidzieci Szczerze to nie wiem kim są Ci ludzie ale jeśli ta laska byłaby okej i winda by stanęła i nie byłoby to jedno co by w tamtym momencie stało to mógłbym się z nią pobawić. Przynajmniej czas by szybciej zleciał. Ale to mówię, nie wiem kim ona w ogóle jest.
1
@Adran360 Wcale mnie to nie cieszy choć nazwisko znajome na pewno będę sprawdzał wyniki.
@ennuye Bez przesady. Harry Kane tam nie idzie tylko Marco Reus. Ten to chociaż Puchar Niemiec zdobył więc jakieś marne szanse tam mają.
0
@mekston Nic nie wiem o składach. Tak przypadkiem zajrzałem na flashscore i zauważyłem te mecze jutro dlatego o nich wspomniałem.
Finału LM nie zagrał więc myślę że powinien być w składzie ale czy zagra to tylko trener wie. Osobiście mam nadzieję że zagra bo mimo wielkiego szacunku do Oliviera Giroud (który też mam nadzieję, że zagra bo on po Euro kończy karierę reprezentacyjną) to jednak tylko czekać kiedy Kylian Mbappe sprzątnie mu pozycję lidera bramek w reprezentacji Francji.
1
@Ojciec5tkidzieci Teoretycznie tak ale mówimy tu o najlepszych ligach Europy więc dla nich aż tak dużego znaczenia to nie ma, a czym większa różnorodność to także ciekawsza sytuacja od strony kibica.
7
@Knut Dokładnie. Tym bardziej pokonanie Realu na przestrzeni całego sezonu, który ma w składzie Kyliana Mbappe byłoby najlepszą odpowiedzią na ten transfer.
2
Uważam, że Barcelona nie powinna bać się transferu Kyliana Mbappe tylko zobaczyć do czego prowadzi tak źle prowadzenie klubu. Zamiast być w walce o LM i najlepszych piłkarzy świata ciągle są problemy, a Real bawi się w najlepsze.
Oczywiście Real potężnie wzmocniony Mbappe ale mam nadzieję, że to zmobilizuje Barcelonę do poprawy sytuacji finansowej i sportowej. Trzeba pokazać światu, że można wrócić na szczyt - oczywiście potrzeba na to czasu ale małymi krokami nawet bez Mbappe można to zrobić.
1
@tristan87 Szczerze? Ani MLS ani Arabii nie oglądam (chyba, że już serio nie mam ci robić) więc czy zagra w Los Angeles Galaxy czy w Arabii to nie ma dla mnie żadnego znaczenia ponieważ w Bundeslidze bym go pooglądał, a Inter Miami dla Leo i Marco także bym włączył (tym bardziej, że to moje takie niespełnione piłkarskie marzenie zobaczyć Leo i Reusa razem w jednej drużynie).
A czy mam włączyć Los Angeles Galaxy czy Al Nassr żeby go zobaczyć w akcji to dla mnie nie ma znaczenia, a nawet Arabia godzinowo często lepsza do oglądania.
0
Francja vs Luksemburg i Hiszpania vs Andora - takie mamy jutro mecze towarzyskie z udziałem potęg i jednych z faworytów zbliżającego się Euro.
Zawsze to zastanawia co im (Francji i Hiszpanii) dają takie mecze poza przynajmniej teoretycznie nabiciu kilku bramek?
Oczywiście być może możliwość kontuzji jest mniejsza gdyby grali z kimś mocniejszym szczególnie z jakimś przeciwnikiem co nigdy nie odstawia nogi ale generalnie nawet rezerwowych ciężko sprowadzić na tle takich rywali. Mam nadzieję, że Francja i Hiszpania wyjdą mocnymi składami by dać radość kibicom i urządzą sobie trening strzelecki.
0
@tristan87 Moim zdaniem też dobra opcja bo zostaje w mocnej lidze z szansą gry w europejskich pucharach ale czytałem, że podobno to właśnie Los Angeles Galaxy jest najbliżej zatrudnienia Marco Reusa, a więc ani go nie będzie w Europie ani nie zobaczę go razem z Messim w jednej drużynie.
2
Marco Reus prawdopodobnie w Los Angeles Galaxy. Szkoda bo po cichu liczyłem na jego transfer do Interu Miami i grę z Leo Messim.