0

@MesQueUnClub96 Ta druga nie wyszła na drugiego seta czy jak?

1

@daniel32778 Dla mnie słabe pocieszenie no ale Real z LM był pewny od rewanżu z City. Trzeba było się przyzwyczaić.

0

@Faro A to czasami nie Mbappe "zabijał" Albę?

1

@Jonyx Uważam, że tak będzie. Oczywiście jeszcze trzeba będzie patrzeć na CA i Brazylię z Viniciusem ale przy mega turnieju Mbappe moim zdaniem to Francuz weźmie Złotą Piłkę.

1

@sebo939 W takim meczu mentalnie nikogo by nie było no chyba, że Barcelona za najlepszych lat ale to tyle. Real w finale LM nie ma rywala nawet jak jest zwyczajnie słaby. Tylko Barca w TOP formie mogłaby im zagrozić.

0

@VegetaPolska Ale napisałeś to w taki sposób jakby Łunin nie potrafił bronić. Przecież Courtois wczoraj nie zrobił nic ponad stan, a Ty go wychwalasz pod niebiosa. Takie mecze jak Thibo to wielu bramkarzy ma na co dzień. Nic specjalnego. Łunin także dałby radę.

0

@IronMan43 Dla mnie jest ale ja go oglądałem i w ogóle ale czy kibic Bayernu powie to samo? Nie wiem. Kibice Barcy go zapamiętali ale czy cały świat? Nie dam głowy, że tak było.

0

@against_modern_football Oczywiście chwalenie Courtois teraz będzie ale fakt jest taki, że i Łunin zrobiłby to samo. Nie oszukujemy się - w sytuacji sam na sam Thibo przegrał. Nie wybronił nic spektakularnego ale i tak będzie pisanie, że Łunin w jednej akcji puściłby 3 gole. Mi tam to wisi ale pamiętając mecze z City i Bayernem jako kibic Realu (gdybym im kibicował) nie mógłbym napisać, że z nim w bramce byłoby gorzej tym bardziej, że gdyby nie Łunin to Realu w finale by nie było, a teraz po fakcie widać, że Thibo mimo bardzo dobrego meczu nie zrobił nic ponad stan. To tylko potwierdza tezę, że i z Ukraińcem zapewne by to wygrali. Pewności nie ma to jasne ale gość zatrzymał City, a to chyba nie byle co.

Jednak jaki kibic Barcy mogę tylko powiedzieć, że chyba kibice Barcy bardziej cenią Łunina niż kibice Realu. Dziwne.

0

@VegetaPolska Nie zapominaj, że mówiłem przede wszystkim, że bramka to najmniejszy problem Realu i nie pisałem nigdy, że z Courtoisem Real jest słabszy tylko miałem na myśli to, że Łunin robił takie interwencje, że z BVB też nie musiałby puścić bramki.
Oczywiście Belg zachował czyste konto więc nie ma w ogóle tematu ale szczerze? Gdyby Adeyemi to strzelił, a jak wiesz Thibo ograł na luzie to sytuacja byłaby inna ale, że nie strzelił to nie była inna choć to dalej nie dzięki Thibo, a samemu napastnikowi BVB i obronie Realu. W tej sytuacji Thibo został ograny, a Łunin? Nie wiem co by było gdyby to oczywiste ale Belg został ograny i tylko szczęście Realu nie dało tak bramki.
Ale to też już inna sprawa. Nadzieja była ale każdy wiedział jak to się skończy i z Łuninem innego rozstrzygnięcia by nie było. To wciąż Real miałby puchar, a nie BVB tym bardziej, że choćby strzał Fulkruga był w słupek, a później był spalony, żadna to interwencja Thibo.

1

@Fake69 Vinicius może był głupi. Ważne żeby grał, strzelał bramki, ciągnął drużynę i zdobywał tytuły - to wystarczy na Złotą Piłkę i to w pełni zasłużenie bo ZP daje się najlepszemu piłkarzowi, a nie najmądrzejszemu.

22

@Szklaner A ja bym powiedział inaczej. Oczywiście, że są większe problemy niż nakrętki z butelek ale jeśli PiS najpierw był za, a teraz przeciwko to trzeba o tym mówić, a nie udawać, że wszystko jest okej.

Podobnie z zielonym ładem. Najpierw premier Morawiecki był za, a potem mówił, że będą strajkować razem z rolnikami.

Szczerze? O takim robieniu z mordy dupy trzeba mówić głośno i nie tyczy się to tylko PiS-u ale każdej partii, która swoich wyborców ma za idiotów. Bo PiS w tym momencie robi ze swoich wyborców idiotów, a nie z wyborców innych partii.

0

@MESSIah16 No to oczywiście bardzo możliwe ale musi też zacząć ciągnąć w "pojedynkę" Real w ważnych chwilach inaczej nawet jeśli będzie miał 600 meczów, a nie zrobi nic spektakularnego to poza kibicami Realu niewielu jeśli w ogóle ktokolwiek go zapamięta.

0

@mekston Jak dla mnie jeśli Euro weźmie Kylian Mbappe tym bardziej z koroną króla strzelców i MVP to bez względu na CA weźmie Złotą Piłkę. No chyba, że Vinicius Junior także poza złotem zdobędzie koronę i MVP, a także będzie grał tak, że wszyscy tylko o nim będą mówić to wtedy może być walka na milimetry. Przy braku jego złota oczywisty Kylian, przy braku złota Francuza Vinicius no chyba, że Brazylia nic nie zdziała, a Niemcy lub Anglicy wezmą Euro to może wtedy Bellingham, Kroos ewentualnie Kane ale słabo to widzę.

0

@FCBMati10 Z tego ale ile to było dwa miesiące temu? Takie tematy są tutaj od razu po całej akcji, a gość wylatuje z tym jakby dopiero co to odkrył jednocześnie innym coś zarzucając. Aha.

1

@Donnie_Darko A to czasami nie jest stare jak świat? A no tak, Ty to ten, który bez Ronaldo żyć nie może.

0

@MESSIah16 Wracając do legend Realu to kiedy pomyślę sobie o Ronaldo, Benzenie, Modriciu, Kroosie czy Ramosie to rzeczywiście od razu przychodzi do głowy słowo legenda, a Valverde? Z całym szacunkiem do niego ale moim zdaniem ilość meczów nie wystarczy by być aż taką legendą jak wyżej wymienieni. Musi zostać bohaterem na boisku i być tym, który będzie przeważał.

5

@mekston Tutaj moim zdaniem teraz najwięcej do powiedzenia będzie miał Kylian Mbappe. Jeśli wygra Euro z bardzo dobrą grą (może król strzelców lub MVP) to bez względu na wszystko bierze Złotą Piłkę ale jeśli nie wygra to wtedy kandydatów zostaje 2-3, a więc Vinicius (w tej sytuacji moim zdaniem CA praktycznie zapewnia mu ZP chyba, że...), Bellingham (...to Jude rozwali system na Euro to wtedy być może on weźmie ZP) i Toni Kroos właśnie ze względu na to, że kończy karierę i takie złoto Euro przy braku złota Brazylii na CA mogłoby mu jakoś pomóc.
Niby jeszcze jest ten Harry Kane - złoto ME, król strzelców i MVP i różnie może być ale raczej na lidera będą kreowali Bellinghama tym bardziej, że wygrał LM więc to pewnie on ma dużo większe szanse niż Kane, który mimo króla strzelców Bundesligi i LM nic nie wygrał z klubem także raczej jedynie o co może walczyć o końcowe podium.

0

@Donnie_Darko Pieniądze to oczywiste. Tylko, że ja nie mówię, że mnie Ronaldo czy Messi nie interesują, a później nie piszę o nich 50 postów. Jest różnica?

Jeśli jest dany moment to napiszę zarówno o CR jak i Leo czy kimkolwiek innym.
Często tutaj są różne tematy, które mnie nie interesują więc o nich nie piszę tylko pomijam i jadę dalej, a ten jeden gość ma taki ból o Ronaldo, że codziennie wstawia coś na jego temat jednocześnie pisząc, że go to nie obchodzi. Właśnie bardzo go to obchodzi bo inaczej nic by nie pisał.

0

@FcPortoFan1999 A właśnie, że moze mieć jeszcze lepszy koniec kariery ale czy da radę wygrać Euro z Niemcami?

2

Moim zdaniem w pierwszej połowie BVB gra zbyt idealnie. Robi co chce z Realem tylko brakuje skuteczności i szczęścia.
Dzięki temu co się wydarzyło w 1 połowie chyba można być niestety pewnym, że zaraz Real wciśnie jakiegoś farfocla i będą się napinać jakby zgnietli Borussię.

0

@AFA To złoto reprezentacji Argentyny na ostatnich MŚ widzę, że nieźle namieszało Ci w głowie. Daj niż spokój gościu.

0

@AFA Nudny się już robisz. Idź zmień płytę.

0

@AFA A Ty nie zapomnij wejść komuś w dupę. I mnie prowokować.

0

@PatrychoO Widzę, że masz wielbiciela ale czego oczekiwać od fanów Martineza? Bawcie się tam dobrze we dwóch z @AFA

1

@PatrychoO Cały czas o nim piszesz. Wrzuć na luz bo wyglądasz jakbyś jeszcze szkoły nie skończył tak płaczesz. Idź popatrz sobie na Martineza.

0

@NeroTFP1 Dokładnie. Gość cały czas pisze o Ronaldo ale to dobrze. @PatrychoO boli CR. I ma boleć. Ale Ronaldo go nie interesuje.

1

@Gibbon_FCB Czyli już za parę godzin Vinicius Junior > Neymar w trofeach LM, a za kilka miesięcy Vinicius Junior 1, Neymar 0 w Złotych Piłkach. Historia pisze się na naszych oczach.

0

@Herato Tak oczywiście ale pamiętam ich grę na MŚ 2006 i trochę się zaskoczyłem, że nie zagrali już nigdy później tym bardziej z że nawet Polska zagrała 2 razy od tego czasu (nie licząc 2006 roku).

0

@Herato Czechy zagrali tylko na jednym mundialu? Ale szok. Szczerze mówiąc to nawet bym nie pomyślał.

0

@FabianekMrozek Oczywiście, że PR w Realu jest niesamowity ale nie przesadzał bym, że wyczyn Haalanda był pomijamy. Zgadzam się, że nie było wokół niego takiego szumu ale to też dlatego, że Leo Messi skradł show na MŚ. Gdyby nie MŚ (nawet jakby Leo nie wygrał to wygrałby Kylian Mbappe i on też byłby przed Norwegiem) to Haaland zjadł by plebiscyt na śniadanie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?