1

@maj_lo Jeśli ma w sobie trochę ambicji to będzie chciał pokazać, że emerytura to jedno ale jeszcze może zagrać taki sezon podczas którego nikt nie będzie na niego narzekał.

0

@MessiForeverTheBest Tylko, że Giroud tych bramek nastrzelał w swojej karierze jednak bardzo dużo, a ten z Arki niekoniecznie już. Poza tym robił mega robotę w inny sposób - oczywiście ten z Arki może też robi ale jeśli sezon minął, a on bez gola to nie wiem czy to dobrze dla napastnika.

@mkord To tym bardziej dziwi mnie, że na tak ważny mecz dają gościa co wchodzi na kilka minut i do tego nie wie jak się strzela bramki.

3

Widzę, że w ataku Arki Gdynia według flashscore najbardziej wysuniętym napastnikiem jest Tornike Gaprindashvili. Ogólnie mega napastnik - w tym sezonie 15 meczów w lidze i żadnej bramki. Sztos totalny.

0

@takisobiektos Dzisiaj albo po raz pierwszy go ogra albo znowu będzie mógł sobie zaśpiewać "ta ostatnia niedziela".

0

@Popitek12 Ale niestety zawsze przegrane. Czas odwrócić złą kartę i wreszcie taki bliski mecz wygrać.

0

@FcPortoFan1999 Stawiam na Arkę Gdynia. Do boju!

9

Robert Lewandowski jeszcze musi coś w Barcelonie udowodnić. Z Flickiem za sterami musi być tylko lepiej jeśli chodzi o Polaka jak i cała drużynę.

0

@Popitek12 To jak - Hubert Hurkacz pisze dzisiaj historię czy przy pierwszym mocniejszym rywalu wraca do domu?

Jeśli dobrze pamiętam to chyba Polak jeszcze nigdy Bułgara nie ograł notując 5 porażek? @MesQueUnClub96 @mekston @FcPortoFan1999

1

A teraz sobie wyobraźcie, że to wszystko sen - budzimy się i to Barca ma 15 LM, a Real 5.

0

@Joe_Barbaro Jeśli poza Polską to Francji i Niemcom. Nie wiem jak układa się drabinka ale jeśli możliwy jest taki finał to biorę go w ciemno.
Kylian Mbappe bierze złoto, król strzelców i MVP. Na koniec dostaje Złotą Piłkę.

0

@Kamiloza91 Z tym strachem to miałem na myśli to, że zarządzanie jest fatalne. Pieniędzy brak przez co i trudniej będzie o trofea tym bardziej takie jak LM.
Oczywiście Endrick jest niewiadomą ale jakieś mam przeczucie, że akurat on szybciej się sprawdzi w Madrycie niż Roque w Barcelonie, a wiesz czemu? Bo Real w tym momencie jeden z najlepiej zarządzanych klubów i oczywiście wtopy transferowe się zdarzają to jednak myślę że Endrickowi dadzą grać bo nie po to wpakowali w niego tyle kasy żeby za pół roku go wywalić co robi Barcelona z Roque.

0

@Herato Niesamowite jest też to, że już chyba ponad 15 lat jak nie więcej Milan jest cieniem dawnej drużyny, a wciąż historyczne patrząc tylko na Ligę Mistrzów są tym drugim zespołem Europy.
Marzy oczywiście poza Barceloną mi się powrót Milanu do zwycięstw w Lidze Mistrzów.

0

@barcanawieki @Herato @NeroTFP1 Wracając do najlepszych trenerów to szkoda trochę tych przerw Zinedine Zidane. Gość w krótkim czasie zdobył chyba 11 pucharów w tym 3 LM - miałby bardzo duże szanse walczyć właśnie z Guardiolą i Ancelottim o bycie numerem 1, a niestety poza Realem nie za bardzo chyba chce mu się prowadzić jakikolwiek zespół co jest moim zdaniem trochę dziwne tym bardziej, że po popisach w Realu znalezienie mocnego zespołu to chyba nie byłby problem.
Chyba, że czeka na reprezentację Francji ale tak to może i 10 lat czekać.

1

@NeroTFP1 O właśnie. Ta druga zdobycz czyli mistrzostwo w każdej z TOP 5 lig to moim zdaniem równie wielkie osiągnięcie. Oczywiście wiem, wystarczy iść do najlepszych zespołów tychże lig i szanse na takie osiągnięcia mocno rosną ale jak widać nie jest to aż tak łatwe skoro tylko Carlo to osiągnął.
Moim zdaniem Guardiola i tak jest wyżej ale chętnie zobaczyłbym obu panów w walce o ME i MŚ - mam nadzieję, że jeszcze nie teraz ale zdobycie przez jednego z nich (może obu) Euro i Mundialu mogłoby ustawić kogoś na 1 miejsce na długie lata.

1

@Herato Tylko, że ja jednak widzę różnicę między Ancelottim, a Nacho poza tym ja nie napisałem, że Carlo to numer 1 tylko przypadkiem tych 5 LM nie wygrał, a to jest moim zdaniem coś bardzo dużego. Nie łatwo nawet Guardioli będzie go wyprzedzić.

4

@barcanawieki Myślę, że Pep Guardiola zajmuje 1 miejsce ale ilość pucharów Ligi Mistrzów musi robić wrażenie. Najważniejsze klubowe rozgrywki więc ciężko obok tego przejść obojętnie.

0

@chavez I pomyśleć, że od nowego sezonu będą wzmocnieni Kylianem Mbappe i Endrickiem. Oczywiście to jeszcze nic nie znaczy bo wcale te nazwiska nie muszą być gwarancja trofeów ale mam dziwne przeczucie, że szczególnie z Francuzem Real jeszcze niejedną Ligę Mistrzów wygra, a Barca? Strach pomyśleć nawet.

1

@Herato Szwecja?

0

@fart Każdy ma inne podejście do piłki nożnej czy ogólnie sportu to prawda. Chociażby Oscar - pamiętasz go? On jak tylko dostał ofertę z Chin nie zastanawiając się przyjął ją i powiedział, że gra dla pieniędzy, a przecież możliwości miał duże.
Mimo wszystko uważam, że Neymar jednak sportowo miał takie możliwości, że nawet zarabiając te gigantyczne pieniądze i bawiąc się poza boiskiem mógł i powinien osiągnąć więcej.
Ronaldinho także dosyć szybko zszedł ze sceny ale gość poza LM wygrał MŚ i zdobył Złotą Piłkę, a Neymar? Kylian Mbappe idzie z PSG do Realu, Neymar poszedł do PSG z Barcelony... To jest chyba ta różnica.

4

@Gibbon_FCB Co prawda Neymar też już 25 lat nie ma ale faktem jest, że to właśnie on powinien teraz nadawać ton rywalizacji i zdobyć choćby jedną Złotą Piłkę, a tymczasem praktycznie skończył karierę i moim zdaniem zostanie jako jeden z tych największych niespełnionych.

1

@Gibbon_FCB Wszystko rozumiem tylko śmiesznie to brzmi.
Powiem tak, gdyby wywalić Real to wszystko byłoby możliwe, a tak jeśli Barca czy City może Bayern nie zagrają TOP sezonu to znowu Madryt będzie cieszył się z LM bo oni jak nikt inny potrafią wykorzystać wszystkie potknięcia rywali dlatego właśnie nie przegrywają żadnych finałów, a już takich jak ten BVB to nawet jak grają fatalnie to wygrają.

1

@Gibbon_FCB Najpierw napisałeś, że Liverpool, a potem, że już wystarczy Anglii. To wystarczy czy jednak nie?

Wracając do pytania to poza Anglia i Hiszpanią chyba ciężki będzie o innego zwycięzcę ale jeśli już to chciałbym kogoś nieoczywistego jak chociażby Bayer Leverkusen czy Milan. Wiem, że mało możliwe ale byłby to taki powiew świeżości, a nie ciągle Real na zmianę z Anglikami choć Arsenal z LM chętnie bym zobaczył. W końcu grali kiedyś w finale, wielki klub, a nigdy LM nie wygrali.
To wszystko oczywiście w razie gdyby jakimś cudem Barca nie wygrała ale wiadomo, że wygra.

5

@AmigoBlancos Tylko Cristiano Ronaldo mierzył się z najlepszą Barceloną w historii i ogólnie cała La Liga była duża lepsza, a teraz? Liga ogólnie słabsza i Barcelona, która bardziej jest pośmiewiskiem niż poważnym rywalem. Niestety.

2

@koksik2700 Dlatego trzeba o tym głośno mówić i rozliczać ich za te kłamstwa. Oczywiście nic z tego nie będzie ale tak to powinno wyglądać.

0

@marcin62 Cristiano Ronaldo grając w United strzelał jeszcze trochę tych bramek ale często już nie dojeżdżał sportowo ale Messi moim zdaniem dalej mógłby grać w Europie z dużym powodzeniem co pokazuje ostatni mundial. Szkoda, że wybrał MLS bo kto wie czy nawet 10 ZP by nie zdobył...

2

@FabianekMrozek Lepiej oglądało się Neymara ale patrząc na trofea to można powiedzieć, że Vinicius > Neymar.

1

Bardzo dobrze, że Iga Świątek wygrała bardzo szybko bez żadnych problemu. Już nie chodzi o rywalkę ale po prostu po ostatnich turniejach będzie chwila odpoczynku, która może być nawet na wagę złota w tym French Open.
Wiem, że Polka jest totalnym zawodowcem ale wchodzimy w taki okres turnieju, że najmniejsze szczegóły mogą dać wygraną dlatego bardzo ważne, że Świątek wygrała szybko.

1

@michal199500hehe Oczywiście były różnego rodzaju różne "wałki" ale w tym sezonie to rywale sami oddali Realowi wygraną LM. Ja tutaj nie widzę żadnego wałka. Real nie grał wybitnie ale wykorzystał fakt, że rywale jacy by nie byli nie potrafili ich pokonać.

1

@Faro Ja akurat lubię Mbappe, a że Alba to trochę cymbał to się zgadzam.

2

@HighestInTheRoom Szczęście, fart, pakt z diabłem - każdy może nazywać to jak chce ale Real zgwałcił każdego w ostatnich 10 latach w LM. Barca wygląda przy nich fatalnie, a mimo to wciąż byli tacy co woleli Real z LM niż PSG.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?