0

@Bagsik88 Statystyki Leo są również świetne ale kiedy ludzie będą patrzeć w tabelki to będą widzieć kto ma więcej trofeów, bramek, asyst czy koron króla strzelców, a nie kto miał lepszy współczynnik goli na mecz.
Cristiano Ronaldo w pewnym sensie jest TOP 1 Ligi Mistrzów.

0

@Herato Tak, Kroos i Modrić mogą mieć szóstą LM, a Chorwat wszystko z Realem Madryt ale mimo wszystko Ronaldo najwięcej bramek, asyst i koron króla strzelców z największą liczbą bramek w jednym sezonie. Aż szkoda, że odszedł z Europy bo mógłby śrubować te rekordy do granic możliwości.
Myślałem, że jego odejście pozwoli Messiemu aby go dogonić ale nic z tego, Leo odszedł do Ameryki.

2

Liga Mistrzów to rozgrywki Realu Madryt i Cristiano Ronaldo - królowie najważniejszych klubowych rozgrywek w Europie - zgadzacie się z tym?

0

@FcPortoFan1999 Przecież wiadomo, że Ty w życiu byś nie kibicował Porto w finale LM z mistrzem Polski. Oczywiście do tego i tak nie dojdzie bo ani mistrz Polski ani Porto tam nie dojeżdżają al faktem jest to, że nick to jedno, a jednak wolisz Ekstraklasę niż samo Porto.

0

@Jakchcesz W nic się nie wkopałem. Zadałem pytanie, a nie obiecałem, że ja będę rozdawał pieniądze.

@AFA A Ty bez odpowiedzi na pytanie tylko o czymś innym. Czemu? Wszyscy znamy odpowiedź.

0

@FcPortoFan1999 Polska? Nic bo tu w grę wchodzą najlepsi plus 100 tys.

0

@Luciano99 Raczej to drugie ale gdyby była taka możliwość panie Lucku.

Jestem dumny z tych co wybraliby 100 tys. Czekam na ambasadę.

0

Macie do wyboru:

Cristiano Ronaldo zdobywa za 2 lata MŚ, Leo Messi odpada już po fazie grupowej ale w zamian dostajecie 100 tys zł

czy Leo Messi broni złoto MŚ, Cristiano Ronaldo odpada już po fazie grupowej ale nie dostajecie żadnych pieniędzy za to

Co wybieracie?

0

@DonCarletto Być może ale w takim razie jak to się stało, że dostał polski paszport? On nie chciał ale Polacy pojechali i siłą go mu wręczyli?

1

@97ketrab Powoli Argentyna szykuje się do zejścia ze sceny. Niestety, nie umniejszam Hezze ale jeśli on chciał grać dla Polski bo był zbyt słaby dla Argentyny i teraz ta sama Argentyna chce go u siebie to chyba to coś jednak mówi. Gdyby był taki wspaniały to nigdy nie byłoby jego tematu gry dla Polski.

0

@Lucyfffer „Ale kto ci każe to robić?”. W tamtym momencie powiedziałem sobie: „Masz 20 lat i nie możesz pomóc 60-letniemu robotnikowi?”

Teraz pewnie wszyscy się na mnie rzucą ale to ich praca więc do końca nie rozumiem dlaczego ktoś miałby to robić za nich?
Oczywiście można pomóc i takie coś się chwali - wielkie brawa dla Klose, że mimo bycia pewnego rodzaju gwiazdą potrafił tak po ludzku komuś pomóc ale każdy wykonuje swoją pracę za którą ma płacone (lepiej - gorzej ale jednak) i taki robotnik bez względu na wiek wiedział na co się pisze i myślę, że nie miał z tym problemu żeby po treningu czy meczu nosić worki z piłkami. Już nie przesadzajmy.

Inną sprawą jest to, że też mam takie wrażenie, że kiedyś piłkarze przede wszystkim grali w piłkę, a teraz piłka to sprawa drugorzędna i liczy się wszystko tylko nie piłka.

1

@bartas97 Myślę, że na pewno tak było aczkolwiek można było się spodziewać, że Kulesza będzie zatrudniał swoich więc siłą rzeczy Papszun był na straconej pozycji.

@Arden Tylko nie każdy może sobie na to pozwolić. Inną sprawą jest to, że ja do końca w to nie wierzę. Papszun mając takie wyniki (mimo że tylko w Polsce) nie dostał czego chciał i wraca do Rakowa.
Mógł walczyć o Ligę Mistrzów ale odszedł bo marzyło się coś większego, a nic nie było. Teraz wraca i albo potwierdzi swój kunszt trenerski albo zginie wśród totalnych średniaków.

4

@bartas97 Szczerze? Bardzo dobry trener jak na nasze warunki ale skoro po roku wraca to po co odchodził?

Moim zdaniem jest pewien niedosyt bo Papszun zostawił Raków przed Ligą Mistrzów i kiedy mógł pokazać, że może do niej awansować i co też ważne przy tak marnym sezonie obronić tytuł to odszedł by dostać lepszą propozycję. Nie dostał i teraz wraca. Jak dla mnie fajnie, że wraca do Częstochowy ale trochę to jest nie logiczne.
Generalnie śmieszna sprawa stawiająca to trochę w dziwnej sytuacji.

0

@MOLESTA Nie wiem nie oglądałem. Po prostu sprawdziłem wynik i Polak wpisany był jaki asystent ale mimo wszystko podobno Urbański zagrał dobry mecz.

0

Widzę, że Bologna już 2-0 z Juventusem i asystę przy drugiej bramce zaliczył Kacper Urbański.

0

@Lionel_Messi10 Pamiętam jak ambasada za nim nie przepadała, a ja na przekór mówiłem, że to on po odejściu Leo Messiego będzie liderem Argentyny. Garnacho ma coś z Ronaldo ale będzie najlepszym Argentyńczykiem na CA nie licząc Messiego.

4

Mimo że to nie jest najważniejsze bo najważniejszy jest wynik całego zespołu to chciałbym żeby Marc Andre Ter Stegen zdobył tą nagrodę.

4

Teraz czytam, że Atletico zainteresowane Alexandrem Sorlothem (przy okazji Dovbykiem czy Guirassy'm także) i myślę, że Norweg zostając w Hiszpanii zrobiłby najlepiej. Jakoś niespecjalnie widzę go w Anglii. Oczywiście może się mylę ale tutaj ligę już poznał, zaczął strzelać regularnie i w mocniejszym zespole niż Villarreal mógłby się odnaleźć szybciej i lepiej niż w Anglii.

6

@Albatros I bez tego gola w 96 minucie Lyon był w pucharach tylko, że w LKE, a dzięki tej wygranej zagrają w Lidze Europy.

4

@blakkudium I miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie dalej numerem 1 w bramce Monaco będzie Radosław Małecki. Szkoda trochę Marcina Bułki bo również mógłby zagrać w LM ale trochę słabszy okres Nicei i ostatecznie trochę zabrakło żeby wyprzedzić Lille.

4

PSG, Monaco i Brest w Lidze Mistrzów.
Lille w eliminacjach Ligi Mistrzów.

Nice i Lyon w Lidze Europy, a Lens w Lidze Konferencji.

Szkoda, że ostatecznie jednego punktu zabrakło Marsylii by zamiast Lens wejść do LKE.

0

@Emhyr Z tego co wiem to dalej czwarta drużyna Ligue 1 musi grać w eliminacjach.

2

Jednak nie uznali trzeciej bramki Nice ale ten wynik i tak daje Brestowi miejsce w LM.

Alexandre Lacazette 19 bramka i Lyon w tym momencie na 6 miejscu w tabeli i z grą w Lidze Europy. Pamiętacie ich początek sezonu i to gdzie byli?

8

Brest w Lidze Mistrzów! Nice 3-2 z Lille!

0

@Amidamaru Jeśli dostanie dobrą ofertę to na pewno będzie chciał odejść ale nie wiem czy w Anglii będzie w stanie strzelić tyle bramek ile w Hiszpanii wszak de facto Sorloth dopiero drugi raz strzelił ponad 20 bramek w lidze w karierze. Pierwszy raz 4 lata temu w Turcji - 24 bramki.
Wcześniej nawet do 15 bramek nie mógł dobić ale życzę mu jak najlepiej więc niech idzie do Anglii i stoczy bój z Haalandem jakiego Premier League nie widziała.

0

@Matheu12 Jagiellonia, Śląsk, Legia i Wisła Kraków na europejskie puchary. Tutaj już nic się nie zmieni. Nie wiadomo tylko kto zagra o Ligę Mistrzów - Jaga czy Śląsk?

0

@Amidamaru Generalnie mając (prawdopodobnie) króla strzelców i najlepszego asystenta zająć dopiero 8 miejsce w lidze nie kwalifikując się nawet do LKE to jest to swego rodzaju sytuacja bez precedensu. Szkoda, że dzisiaj nie pokonali Realu bo mogliby w ostatniej kolejce powalczyć i LKE, a tak już wszystko jasne.

Co do Sorlotha to jeszcze nie widzę go w Premier League aczkolwiek na pewno będzie łakomym kąskiem na rynku transferowym.

0

@mekston Co nie zmienia faktu, że w klasyfikacji Złotego Buta będzie przed Haalandem czy Mbappe. Może tam tylu bramek by nie strzelił lub Mbappe mając godnego rywala grałby więcej i jego wynik byłby inny ale tego się już nie dowiemy, a licznik Guirassy'ego pokazuje więcej niż Norwega i Francuza.

0

Jak wygląda sytuacja polskich piłkarzy jeśli chodzi o tytuły mistrza kraju w tym sezonie?

* Szymon Włodarczyk mistrzem Austrii
* Jakub Piotrowski mistrzem Bułgarii
* Tomasz Kędziora mistrzem Grecji
* Maik Nawrocki mistrzem Szkocji
* Adrian Cieślewicz mistrzem Walii

Wciąż szanse na mistrzostwo w swoich ligach mają:

* Michał Skóraś - Belgia (szanse bardzo duże)
* Kamil Grabara - Dania (ostatnio zawalił mecz, który przegrali i ich szanse są już tylko matematyczne)
* Łukasz Łakomy, Kacper Przybyłko - Szwajcaria (jeden z nich będzie mistrzem Szwajcarii ponieważ nie ma już innej możliwości niż mistrzostwo Young Boys lub Lugano)
* Sebastian Szymański - Turcja (szanse matematyczne)

A więc dwóch z tej czwórki (piątki) powinno zostać mistrzem w swoich ligach. Mam tu na myśli Skórasia i Łakomego.
Chyba nikogo nie pominąłem.

1

@mekston Bardziej o to mi chodziło, że gość robi wynik lepszy niż królowe strzelców innych lig ale zostaje bez korony bo trafił na Kane'a.
Wiadomo, że gdyby Mbappe miał konkurencję to i grałby więcej i ciśnienie na bramki byłoby większe. W Anglii też pewnie tyle by nie strzelił ale to dalej nie zmienia, że Guirassy strzelił więcej bramek niż królowie str wszystkich TOP 5 lig poza własne Bundesligą.

Generalnie gdyby w poprzednim sezonie strzelił tyle bramek to bez problemu zostałby królem, a teraz? Teraz ma drugi wynik w Europie, będzie drugi w klasyfikacji Złotego Buta, a mimo to bez nagrody.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?