Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@HighestInTheRoom Mogą kibicować ale jak przestanie grać Messi i przestaną zdobywać trofea to sami się uciszą. Co będą chwalić?
0
@Kidd I dobrze. Ogólnie mam gdzieś Aston Villę, ani im nie kibicuję ani nie życzę źle ale lepiej jak to przegrają, a najlepiej jakby wylecieli z LM.
1
@Faro Przynajmniej sam piłki do bramki nie wpakował jak Martinez.
1
@HighestInTheRoom Poczekaj jeszcze jeden turniej. Na CA 2024 już nie muszą ale jeszcze Argentyńczycy mogą zdobyć złoto ale później już bez Messiego przestaną wygrywać turnieje i podniecenie nimi się skończy.
1
@Messibestplayerintheworld Martinez dzięki złotemu medalowi dostał tytuł najlepszego bramkarza ale najlepszy nie był.
Gdyby Francja zdobyła złoto to wtedy MVP zgarnął by Mbappe, a nie Messi. Takie prawo, kto zdobywa złoto zdobywa większość nagród indywidualnych.
1
@Jakchcesz La Rambla nigdy nie wybacza. Martinezowi musiało się dostać, ambasadzie również.
0
@Lucyfffer Wy? Ja go nie chcę sprzedawać tylko właśnie odniosłem się do tego co tutaj co niektórzy wypisują. Sprzedać Ter Stegena i jako następcę brać Martineza. Dramat.
Gdyby jeszcze była jakaś oferta z Arabii 100 mln euro za Niemca i w jego miejsce jakiegoś młodszego dobrego bramkarza to można się zastanawiać ale tego placka z Argentyny?
1
@MesQueUnClub96 Co fakt to fakt. Nikt tak nie wychwalał nikogo jak ambasada Martineza. Chyba każdemu ten piłkarz zbrzydł właśnie przez ambasadę i mam wrażenie, że więcej ludzi cieszy się kiedy Argentyna przegrywa niż wygrywa, a kiedyś było odwrotnie. Efekt ambasady - potrafią obrzydzić wszystko i wszystkich.
0
Mieliście rację, ten Martinez akurat pasuje do Barcelony. Niech wymienią go za Ter Stegena.
0
Dzisiaj Robert Lewandowski podobno z hat trickiem. Dogoni Dovbyka by potem go wyprzedzić i zdobyć koronę króla strzelców La Liga.
0
@Benz Ja nie mam pretensji do Marciniaka o wynik bo winny jest sam Bayern ale kilka błędów popełnił co też w jakimś stopniu mogło przełożyć się na wynik meczu.
2
Hubert Hurkacz 7-6(7), 6-2
Polska gniecie Argentynę! Bardzo dobrze - bić Argentyńczyków.
4
Pogoń Siedlce podobnie jak ich imienniczka ze Szczecina umie w kompromitacje. Jednak Pogoń to Pogoń.
1
@Deviler Szczerze? Ja na miejscu władz Bayernu bym go zostawił. Uważam, że to nie jest zły trener i w kolejnym sezonie mogliby zacząć zdobywać trofea. W tym sezonie w LM mieli trochę pecha, frajerstwa i Marciniaka bo tak było naprawdę blisko finału.
0
@Herato I to jeszcze ze Stuttgartem, który rok temu utrzymał się w Bundeslidze po barażach i Gironą, która jednak na papierze nie miała prawa wyprzedzić takich drużyn jak Atletico, Sociedad czy Villarreal, a tu są nawet przed Barcą.
7
Hubert Hurkacz 7-6(7)!
Bardzo dobrze. Lać Argentyńczyka.
0
@marcin62 I serio myślisz, że to wina Lewandowskiego, że Roque dostał tak mało minut? Winił bym trenera, a nie Lewandowskiego.
3
@MichuZ44 Tak, może być.
0
@FCB_dimiC Wiem, że debiutowali ale generalnie Endrick można powiedzieć, że gra. Poza tym Vinicius i Rodrygo jednak dostali tę szanse w Madrycie, a Roque w Barcelonie nie. Jest mniej utalentowany, nie nadaje się czy co?
@Gibbon_FCB W sumie tak. Pamiętam jak Vinicius kopał się po czole. Rodrygo zaczął w rezerwach.
@priest9999 Reinier rzeczywiście mało udany transfer. Oczywiście dużej szansy w Realu nie dostał ale skoro do dzisiaj tuła się po wypożyczeniach to może rzeczywiście nie miał po co dostawać szans w Realu.
0
@prokar1 Na świnię?
1
@PIWOSZ89 A tego nie wiem tylko po prostu dziwi mnie, że wywalają tyle kasy na gościa, którego praktycznie nie chcą bo nie dając mu szansy dają jasny sygnał, że ściągnęli go niewiadomo po co.
0
@AlexDark00 Tylko, że tej dziadek cały czas jest najlepszym napastnikiem i tak, powinni wpuszczać młodego i dawać mu szanse ale opieranie gry na Roque może skończyć się źle dla całej Barcelony. On powinien stopniowo być wprowadzanym, a nie od razu zajmować miejsce dziadka.
1
Jak to jest, że transfery Realu z Brazylii (Vinicius, Rodrygo, Endrick) się nie tylko sprawdzają (Endrick może jeszcze nie ale...) ale i grają w reprezentacji Brazylii (...mimo, że jeszcze Endrick nie zagrał w Realu to jednak w reprezentacji już gra i nawet strzelił dwie bramki), a Vitor Roque przechodząc do Barcelony nie tylko nie dostaje szans gry w klubie ale i o reprezentacji może pomarzyć (w tej chwili logiczne bo nie gra ale grając w Brazylii też nie grał w reprezentacji poza jednym krótkim epizodem, a Endrick dostał powołanie i jak widać gra i strzela).
Czy Real umie się wstrzelić w tych najlepszych czy po prostu Barca nie potrafi wykorzystać Roque?
I ciekawi mnie jak to będzie z Estevao - gdyby trafił do Barcy to pewnie by przepadł, a tak za jakiś rok może być nawet w reprezentacji Brazylii.
1
@PIWOSZ89 Masz na myśli Roque? To on przecież przyszedł do pierwszej drużyny, coś tam na początku zagrał, nawet jakąś bramkę strzelił i został przyspawany do ławki. Ogólnie transfer tragedia bo tu już nie chodzi o Roque tylko o to, że zapłacili kupę szmalu i nie dają mu grać. Amatorzy czy ustawka?
0
@Luciano99 Mimo wszystko w poprzednim sezonie mistrzostwo Hiszpanii jednak zdobyła więc jeszcze nie było tak źle żeby nie mogło być gorzej. Z transferami typu Martinez będzie tylko gorzej bo ani on lepszy od Ter Stegena ani młodszy, a co za tym idzie nie ma powodu do myślenia, że się rozwinie i za 5 lat będzie lepszy.
0
@MichuZ44 Kilka stopni więcej? Jak jest 23, kolejnego dnia 27 to mógłbym się zgodzić, a nie jak jest 28, a kolejnego dnia 36.
2
@MichuZ44 Ja dzisiaj właśnie wróciłem nie dawno z roweru - świetnie się jeździło przy takiej pogodzie choć nie ukrywam, że jak dla mnie lekko przy ciepło ale przy duchocie i 36 stopniach jeździć rowerem? Nie wyobrażam sobie tego no chyba że 100 metrów ale to nie jazda.
Na spacer przy takiej duchocie też ciężko. O siłowni nawet nie wspomnę. Oczywiście poleżeć nad jeziorem można choć dla mnie to męczarnia w taką pogodę nie mająca nic wspólnego z odpoczynkiem.
I oczywiście praca, wolne czy urlop należy się każdemu ale jeśli gorąco będzie 2 miesiące lub 3 to w taką pogodę nie da się pracować, a jakoś wątpię by wszyscy 2-3 miesiące jeżeli nad jeziorem.
Reasumując - w taką pogodę jaka jest dzisiaj można robić praktycznie wszystko. "Wam" serio potrzebna jest duchota i 36 stopni? Przecież dzisiaj zimno nie jest, a w słońcu wręcz bardzo ciepło.
2
@ToWinaSedziego Barcelona w tym momencie nie wygląda najlepiej ale jeśli będzie robić takie transfery to bardzo szybko się stoczy.
0
@MichuZ44 Ja rozumiem, że można lubić ciepło ale co można robić w duchocie i 36 stopniach?
0
@kigani Po pierwsze tej sam rocznik, a patrząc na miesiące to Martinez jest starszy więc jaki z niego następca?
A po drugie niezłe żarty po weekend się Ciebie trzymają, że chcesz jego na bramkarza Barcy.