0

@FcPortoFan1999 Ledwo dwa mecze (no ewentualnie 4) więcej w nowej Lidze Mistrzów i już panika bo jak to pogardzą. Bez przesady, są piłkarzami, zarabiają miliony więc niech grają.

0

@Bobo25 Odpowiem w Twoim stylu. Kibicował bym Barcelonie żeby zagrali w LM.

0

@FcPortoFan1999 Oczywiście, że nic nie zmieni ale jak mało brakowało by to stało się faktem. I pomyśleć, że zamiast Griezmanna wszystko wykorzystał Cristiano Ronaldo wygrywając i Ligę Mistrzów i Mistrzostwa Europy.

0

@FcPortoFan1999 W tej Belgii to mają coś nie tak chyba pod sufitem. Nie dość, że w lidze mają podział na grupy i dzielenie punktów (totalny bezsens) to jeszcze finał krajowego pucharu robią w środku tygodnia o 15.30 - co za dramat.

To już finał PP był w lepszym terminie (mimo iż też moim zdaniem co najmniej godzina jest niezbyt sensowna) bo mimo, że także to był czwartek i bardzo podobna godzina (16.00) to przynajmniej było to między świętami w tzn. weekendzie majowym gdzie większość osób i tak nie pracowała.

5

A teraz pomyślcie jakby wyglądała piłka nożna gdyby w 2016 roku Ligę Mistrzów wygrało Atletico, a Mistrzostwa Europy Francja.

Złotą Piłkę wygrałby wtedy Francuz Antoine Griezmann.

0

@Joe_Barbaro Ciężko stwierdzić ale może tak? Xavi, Iniesta, Zidane, De Bruyne, Pirlo, Lampard, Gerard, Modrić, Kroos, Scholes.

0

@Bobo25 Ogarniam ale to, że chciałbyś by szejk przegrał równa się z tym, że musiałby wygrać Real.
Oczywiście ja także za BVB i mimo iż znam tą historię już na pamięć to będę się łudził do 1 czerwca włącznie.

1

Hubert Hurkacz pogromca legend.

Polak zakończył karierę Rogera Federera, a teraz zakończy karierę Rafy Nadala.

0

@CuleXaume Internet 300 + Eleven + Canal + ? Czyli co plus?

0

@maroon Generalnie wszystko jedno kto zagra w finale ale mam wrażenie, że Marsylia może być lekko lepszą opcją dla Bayeru Leverkusen jeśli oni zagrają w finale. Z Atalantą jednak może być trudniej więc będę kibicował Marsylii.

0

@Amidamaru Tak, całe TOP 10 będzie dla Realu. Nie przesadzaj bo równie dobrze w TOP 10 będą mogli być tacy jak: Foden, de Bruyne, Haaland, Lautaro Martinez czy jakiś piłkarz, który miał dobry sezon klubowy ale na ME czy CA pokaże coś co będzie zapamiętane na długo.

1

@norbi77 Generalnie chyba wszystkie duże finały poza ME zrobili więc i spadek formy nie dziwi. Oczywiście nie powinno się to zdarzyć tym bardziej na takim etapie ale gość zrobił karierę sędziego piłkarskiego tak duża, że może mieć już wiele rzeczy gdzieś.

0

@kuz A ja zaryzykuję, że za 9 lat BVB zagra w finale LM.

0

@Hindus I to mi się podoba. Ile wypijesz zanim się upijesz?

0

@norbi77 Oczywiście błędy były ale gdyby Bayern się nie zesrał to by awansowali i nikt o błędach (przynajmniej poza kibicami Realu) by nie mówił. Bo nie wierzę, że mówisz o błędach kompletnie nie mając na uwadze wyniku meczu i tego kto awansował dalej.

0

@norbi77 Już bez przesady. Bayern się zesrał metr przed, a jak zwykle winni wszyscy poza nimi. Niestety nawet jakby Marciniak sam podawał do Kane na pustą to pewnie Anglik by spartolił. To już taki gen frajerstwa w meczach z Realem.

Co innego jakby grali z Barcą. Wtedy Bayern zagrałby mecz życia, a trzeci bramkarz rezerw drużyny juniorskiej wyszedłby w pierwszym składzie i bronił jak Buffon, Neuer, Casillas i van der Saar razem wzięci.

1

@Hindus Nie tyle porównywałem miasta co kluby.

@Bobo25 Ok, każdy ma prawo do swojego wyboru. Jedni są kibicami Barcy, a inni wolą żeby Real zdobył 15 puchar mistrzów. Gniotą Barcę coraz bardziej.

2

@NeroTFP1 @JanneAhonen Na następnych zawodach Cię pokonam. A tak serio to dobrze, że wpadasz do Polski.

1

@Bobo25 Ty byłeś jednym z tych, którzy mieli kibicować Realowi więc wiesz jakie to uczucie im kibicować.

@Hindus Paryż > Madryt

0

@Hindus Madryciaku, ciesz się z finału Realu.

0

@GeneralXavi Widziałem pisząc z nimi. Nie chce mi się sprawdzać ale wystarczy wejść w komentarze i wyszukać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ja nie rozumiem skąd to niezadowolenie, że Real awansował do finału skoro jeszcze kilka dni temu wiele osób stąd aż się ośmieszyła pisząc, że w ewentualnym finale z PSG będą kibicować Realowi.
Po prostu udawajcie, że będą grać z PSG i już - będziecie mieć dzień triumfu.

4

@Arden A wiesz co jest najśmieszniejsze w tym? Gdyby to było w drugą stronę tylko zamiast Realu była Barcelona to Bundesliga zweryfikowała by i Barcelonę i La Ligę.

1

@ranger3120 Ząb to nie noga. Dasz radę zagrać.

0

@Hartge Nie ma szans.

0

@MesQueUnClub96 Gdyby w Niemczech były takie pieniądze jak w Anglii to kto wie czy to Bundesliga nie byłaby najlepszą ligę choć w sumie gdyby były tam takie pieniądze to właśnie może właścicielom klubów mieszało by się w głowach i za nic w świecie nie byliby lepsi niż są obecnie.

2

@Kidd Oczywiście liga ważniejsza i miejsce dające prawo gry w LM w przyszłym sezonie niż nawet zwycięstwo LKE ale myślę że Aston Villa spróbuje odrobić straty w dzisiejszym meczu dlatego że AV w lidze ma jednak pewną przewagę, a za rywala ma Tottenham, który wątpię żeby wygrał wszystkie trzy mecze do końca sezonu tym bardziej, że mają Man City walczące i mistrzostwo.
Reasumując, AV nie jest jeszcze 100% pewna TOP 4 PL ale szanse, że z niej wylecą nie są duże więc moim zdaniem spróbują i powinni spróbować zagrać dzisiaj o odrobienie strat.

2

Bayern przegrał wczoraj przed ostatnią szansę dla Barcy na trofeum. Myślę, że kibice Barcy już nienawidzą Bayernu bardziej niż Realu. To teraz ostatnia szansa 1 czerwca na Wembley - BVB, potem już będą tylko wrogami.

0

@mleczkoo Tylko, że PSG, a Real to dwie inne drużyny. Będę kibicował BVB w finale, będę się łudził, że mogą to wygrać ale niestety wiary za bardzo nie ma i wiem jak wygląda Real w LM. Znam to na pamięć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?