5

@Albatros I Bayern do wszystkich ma pretensje tylko nie do siebie. Barany zostali frajerami i tyle.

0

@Lanosss Wystarczy Kylian Mbappe ze świetnym Euro kończąc złotem i męczennik myślę, że nawet przy zdobyciu CA nie ma szans z Mbappe.
Oczywiście przy zwycięstwie Realu w LM i Brazylii na CA i braku złota Francji na Euro istnieje duże prawdopodobieństwo, że to właśnie Vinicius dostałby Złotą Piłkę więc dla pewności lepiej żeby CA wygrała Argentyna.

0

@Lanosss Leo Messi nawet jak wygra CA to przez grę w MLS nie dostanie Złotej Piłki. Nie chcesz piłkarzy Realu z ZP? Kibicuj Francji na Mistrzostwach Europy, Kylian Mbappe zdobywając złoto bierze Złotą Piłkę 2024.

Chociaż po transferze Mbappe do Realu i tak to piłkarz Realu dostałby ZP tylko, że tak naprawdę w tej sytuacji powinna pójść na konto PSG, a nie Realu.

0

I jak tam Bayern w finale? Mówiłem, że to niemożliwe żeby Real odpadł na tym etapie z takim Bayernem. Niestety za długo oglądam piłkę nożną żebym nie wiedział jak to się skończy.

Oczywiście teraz do 1 czerwca będę się łudził, że BVB jednak może ma jakieś szanse ale już po samym finale będzie można powiedzieć, że wszyscy wiedzieliśmy.

0

@MesQueUnClub96 Nie rób sobie żartów nawet. Real to wygrał już.

1

A więc Real Madryt, Borussią Dortmund w finale Ligi Mistrzów.

Łatwo było za typować drugiego finalistę. 15 LM bardzo blisko Realu.

1

@MesQueUnClub96 Jak nie da? Mistrzowie takich sytuacji to Real Madryt.

1

Przypominała mi się Liga Mistrzów 2015/16.

Barcelona w 1/4 grała z Atletico i w pierwszym meczu wygrała 2-1, za to Real w pierwszym meczu ćwierćfinałowym zagrał z Wolfsburgiem i przegrał 2-0.

Zgadnijcie co się wydarzyło w rewanżach i kto ostatecznie wygrał Ligę Mistrzów.

No właśnie. Wiara w Bayern jest potężna. Boję się tego huku około godziny 23. Będzie dramat.

1

@FcPortoFan1999 Pogoń Szczecin może Realowi swoją wypożyczyć jeśli zabraknie im miejsca. Jakoś upchną w gablocie Pogoni 15 puchar mistrzów Realu.

3

@lang W 2013 roku był finał niemiecki - Der Klassiker.

4

@Luciano99 Zawsze wiedziałem, że lubisz życie na krawędzi.

1

A więc już niedługo dowiemy się kto - czy Real Madryt zbliży się do drugiego (dużego) trofeum w tym sezonie czy Barca zdobędzie je po raz pierwszy w tym sezonie.

0

@tristan87 Wydaje mi się, że to nie jest skład na zwycięstwo w Lidze Mistrzów ale generalnie Borussia Dortmund też najmocniej nie wygląda, a jednak w tym finale zagra - problem w tym, że Bayern ma za rywala Real, a nie PSG.

6

@pt9 Wątpię żeby Bayern bardziej bolała porażka na Bernabeu niż na Allianz Arena.

1

@shinthps Nie tyle podważają sens chwalenia się czymś takim co po prostu uważam, że nie ma co za bardzo iść w zbyt duże gratulacje dla kogoś kto rzucił picie praktycznie nie pijąc... I nie chce żeby kolega @NeroTFP1 mnie źle zrozumiał bo bardzo dobrze robi, że nie pije ale to tak jakbym ja teraz napisał, że rzucam palenie, a nie paliłem poza spróbowaniem tego 10-12 lat temu praktycznie wcale i nagle wszyscy zaczęliby mi gratulować, że dobrze robię. Że to dobry krok itp.

Gdyby totalny alkoholik wytrzymał np. dwa tygodnie albo chociaż tydzień w niepiciu to byłby to dużo większy sukces niż 129 dni nie picia kogoś kto prawie wcale nie pije. I uwierz mi dla kolegi @NeroTFP1 mimo tego, że ma prawo z tego się cieszyć to żadne wyzwanie ale dla alkoholika tydzień bez wódki to bardzo dużo.

I tutaj wracam do mnie i mojego "sukcesu" 10-12 lat nie miałem papierosa w ustach i myślisz, że to jest jakiś wielki sukces? Oczywiście cieszy mnie bardzo, że nie palę i że się nie namówiłem do tego ale te 10-12 lat to dla mnie żadne wyzwanie bo po prostu ani tego nie lubię ani do tego mnie nie ciągnie czyli coś jak u kolegi Nero, nie ciągnie go do alkoholu więc de facto za bardzo też nie miał czego rzucać.

Za to mam pewne inne rzeczy, które mógłbym i powinien ograniczać lub poprawiać i tutaj, a i owszem jeśli coś osiągnę co nie jest łatwe to bardzo mnie to cieszy ale nie palenie? Ok, może to i dużo ale nie odczuwam tego w jakiś dużych kategoriach sukcesu bo jak już pisałem praktycznie nigdy nie paliłem i dla mnie nie było to trudne rzucić coś co miałem głęboko w dupie.

2

@Gaucho Zdecydowanie Marco Reus - zawsze go chciałem ale niestety się to nie udało.
Teraz można powiedzieć, że Kylian Mbappe - oczywiście się to nie uda.

1

@FcPortoFan1999 Wisła Kraków czy Wieczysta Kraków?

Mam wrażenie, że Carlitos mimo że dalej ma pewne umiejętności to za bardzo grać w piłkę niż mu się nie chce więc lepszym wyborem byłaby Wieczysta.

2

@Hindus Mimo wszystko Real Madryt to największy rywal w całej historii Barcelony. Po kolejnym pucharze Ligi Mistrzów zobaczysz co się będzie działo ale tak, PSG gorsze.

8

I pomyśleć, że gdyby był finał LM PSG vs Real to kibice Barcy kibicowali by Realowi. Dalej nie mogę w to uwierzyć co niektórzy wypisują.

0

@blakkudium Lepiej żeby Estevao Willian trafił do Chelsea niż do Realu - oby to się udało. Poza tym chciałbym powrotu Chelsea do LM i walki o trofea i mimo, że Estevao to póki co młody talencik, który nic nie gwarantuje to kto wie czy w przyszłości nie będzie jednym z najlepszych.

3

@NeroTFP1 Oczywiście ja też nie będę Cię przekonywał żebyś wypił jedno piwko na tydzień bo po pierwsze jeśli nie chcesz to nie pij, a po drugie ja też się zgadzam, że alkohol nie pomaga nawet w małych dawkach. Po prostu uważam, że jedno piwo może zrobić mniej złego niż chociażby śmieciowe żarcie czy cukier.

Funkcjonowanie mózgu po alkoholu? Na pewno mózg ma się lepiej po cukrze ale idąc tym tropem to cała reszta ma się dużo gorzej.

1

@Safrani Tak, przecież ja nie mówię, że ktokolwiek kto z czegoś zrezygnował ma czasem jednak to zjeść czy wypić. Nie moja sprawa - wyraziłem tylko swoje zdanie, że ta trucizna wcale nie musi być taka zła skoro wokoło jest dużo więcej różnych trucizn i nie za bardzo zauważyłem żeby ktokolwiek się chwalił "rzuciłem hamburgery".

7

@MesQueUnClub_87 O właśnie, to jest to co ja uważam za najlepsze. Nie zmuszam nikogo do pewnych rzeczy ale także nie uważam żeby cokolwiek rzucać na zawsze bo i po co? Oczywiście mówię tu o osobach, które nie są w żaden sposób uzależnieni od czegoś bo jeśli ktoś jest uzależniony od alkoholu to oczywiście powinien zrobić wszystko by go rzucić.

0

@FcPortoFan1999 A ja nie uważam, że Euro czy CA muszą być najważniejsze, oczywiście mogą i pewnie będą ale zakładając, że Euro nie wygra Francja i Anglia, a CA Brazylia to wtedy właśnie zwycięzca Ligi Mistrzów (Jude, Vinicius lub Kane) mogą zgarnąć ZP mimo braku dobrego wyniku na ME i CA, a także przede wszystkim Francji i Mbappe.

1

@Safrani Ja nie napisałem, że piwo od czasu do czasu w czymkolwiek pomoże ale takich trucizn jest dużo więcej chociażby papierosy (raczej kolega nie pali bo zapewne wie, że to dużo gorsze), McDonald's, różnego rodzaju fast foody, cukier, napoje gazowane, dużo tłuszczu samo w sobie też nie pomaga - czyli idąc tym tokiem trzeba to również rzucić by żyć zdrowo chociaż i tak ciężko żyć zdrowo w obecnych czasach gdzie wszędzie dawane są równego rodzaju nawozy itp.

Podsumowując - wypicie piwa czy dwóch w tydzień czy miesiąc nie pomoże ale na pewno mniej zaszkodzi niż to co podałem wyżej.

4

@NeroTFP1 Oczywiście ale czy tylko alkohol to trucizna? Nie, a wątpię, że po jednym piwie czy nawet jakiejś dawce wódki (nie mówię o zwykłym waleniu do lustra ale kulturalnego napicia się podczas imprezy) nagle umrzesz, a np. jedząc śmieciowe żarcie (dobre jest ale takie są fakty) z McDonald's będziesz żył wiecznie i czuł się zajebiście.

Nic dziwnego w tym nie widzę tylko trochę nie rozumiem tego, że piłeś mało lub prawie wcale, a jednak jesteś zadowolony z rzucenia picia jakbyś przezwyciężył nałóg.
Ja np. nie palę co nie znaczy, że nie spróbowałem bo spróbowałem i to nawet kilka razy (nie wiem czy 3 czy 5 razy w każdym razie mało) i oczywiście polecam każdemu nie palić ale nie musiałem rzucać czegoś co tak naprawdę poza spróbowaniem nie robiłem.

0

@FcPortoFan1999 Ale napisałeś, że tak wygląda na ten moment podium ZP, a ja się z tym nie zgadzam ponieważ albo Real albo Bayern (lub nawet BVB co jeszcze zwiększa szanse Mbappe) wygra LM więc siłą rzeczy kogoś z tej trójki Mbappe wyrzuca więc jedynym takim pewniakiem do trójki ZP patrząc póki co tylko i wyłącznie na sezon klubowy (Euro i CA mogą to zmienić) jest Kylian Mbappe, a więc ten który wczoraj poleciał na pysk z LM. Dziwne nie?

18

@NeroTFP1 Szczerze? Może i dobrze robisz - będziesz zdrowszy i bogatszy ale jeśli ktoś nie wali codziennie to ja w ogóle nie rozumiem tego fenomenu przestania picia i jeszcze się tym chwalić.
Chodzi mi o to, że alkoholik kiedy przestanie pić to się chwali ile już nie pije i to jestem w stanie zrozumieć bo jednak wychodzi lub wyszedł z danego nałogu ale skoro Ty piłeś mało, nie ciągnęło Cię do tego to po co to rzucać? Tzn. rzucać jak rzucać ale postanawia sobie, że "nie na pije się już wcale".
Oczywiście masz do tego prawo i w ogóle ale jeśli nie byłeś alkoholikiem to nie wiem w czym miało by Ci przeszkodzić jakieś piwo od czasu do czasu.

1

@FcPortoFan1999 Ale dałeś podium. Przy wygraniu LM przez Real automatycznie Mbappe wchodzi za Kane, a gdyby to Bayern wygrał LM to Mbappe wchodzi za Bellinghama i Viniciusa. Jeśli LM wygra BVB to wciąż Kylian Mbappe najpoważniejszym kandydatem.

Także moim zdaniem co się nie wydarzy w LM to Kylian Mbappe na podium. Pytanie co dalej po turniejach Euro i CA.

2

@Radioactive9705 Ogólnie wielki trener z masą tytułów ale te dwie Ligi Mistrzów wyglądają jednak skromnie przy tak długim prowadzeniu Man United.

Oczywiście to nie wiele znaczy bo nie ma zbyt dużo trenerów, którzy wygrywali więcej razy LM ale jak na takiego giganta na pierwszy rzut oka można by było strzelać, że tych LM wygrał więcej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?