0

@FcPortoFan1999 W teorii mają szansę ale bądźmy poważni. Mówimy o Pogoni Szczecin.

0

@Volk Tylko, że BVB na następny finał może czekać znowu z 10 lat jak nie więcej, a Real z takim składem, trenerem i Mbappe już za rok mogą zdobyć kolejną LM i wtedy BVB te pieniądze i tak dostanie. No chyba, że ta kasa tylko w tym roku ale wątpię żeby na tak krótko ustawili taki zapis.

0

Kylian Mbappe, Vinicius Junior, Rodrygo, Endrick - jak Real chce ustawić formację ataku z taką czwórką?

Patrząc na Endricka szkoda by było gdyby przyszedł grzać ławkę, a Mbappe przychodzi by być liderem zespołu.

Joselu pewnie odejdzie? Chociaż zmiennik bardzo dobry tym bardziej, że gdyby nie jego bramki to Real nie zagrałby w finale LM.
Ogólnie 16 bramek w tym sezonie - wynik moim zdaniem świetny.

0

@FcPortoFan1999 Pogoń Szczecin wciąż czeka.

2

@mekston Myślę, że Euro weźmie na lekko, a potem 6 ZP wjeżdża na spokojnie. Ciekawe tylko czy Ronaldo strzelił 7 goli na Euro czy 10. Jedna niewiadoma.

1

@AFA Słyszałem to nazwisko już wcześniej ale nie wiedziałem, że to taki talent tym bardziej, że gra w relr Ekwadoru. No cóż, zobaczymy jak to z nim będzie ale widzę, że do Chelsea przychodzi dopiero za rok w lipcu ale to może i dobrze.

0

@mekston Oczywiście droga daleka ale do wyrównania rekordu brakuje już tylko bramki, a do pobicia dwóch.

0

Widzę, że Cristiano Ronaldo strzelił 33 bramkę w lidze arabskiej w tym sezonie.
Portugalczyk zaczyna marsz po szóstą Złotą Piłkę.

0

@VeB 1899 Bez sensu w sumie z tymi godzinami. We wcześniejszych fazach są dwie godziny, a jak są półfinały czy ćwierćfinały (LM także) to tylko 21.

0

@AFA Nigdy nie widziałem go w akcji (Endricka tak choćby w reprezentacji Brazylii choć jak wiemy nie było tego dużo) ale właśnie, wystarczy inna flaga przy nazwisku i już dużo tańszy. Taką ceną Chelsea nawet nie ryzykuje dużo bo 10 mln warto zainwestować w młody talent nawet jeśli się nie sprawdzi.

Nie wiem jak on wygląda na tle Roque, który w sumie też za dużo nie grał ale różnica w cenie jednak jest dosyć duża i mam wrażenie, że gdyby Roque był Ekwadorczykiem to nie kosztowałby więcej niż ten Paez.

2

@AFA Oczywiście też tak uważam. W tym momencie zakładając, że to Real wygra LM to właśnie półfinał/finał CA przy jednoczesnym braku złota Mbaina Euro (najlepiej też finału) myślę, że Vinicius może wziąć ZP. Jest jeszcze Bellingham z Anglią ale nie wiem czy dałby radę z medialnością Viniciusa.

0

@626 No na pewno Roque dostał za mało szans by go oceniać ale Barca zapłaciła za niego dużo pieniędzy i właśnie - nie gra. Nie wiem czemu ale nie grając tylko potwierdza się fakt, że nie był tyle wart, a jeśli zacznie grać to może wyglądać to inaczej. Póki co pieniądze wydane na piłkarza, który nie gra.

0

@mekston No teoretycznie niemożliwa ale ciekawa.

1

@Herato Drugi punkt właśnie z tą bramką i już wiedziałem kto to będzie.

5

@Herato Jeffren

1

@Michael24 Ja nie, a Ty jakie masz objawy?

0

@Marcelinho99 Ale jest także Copa America. Jeśli Real wygra LM, a Brazylia Copa America to Złotą Piłkę Viniciusowi mógłby odebrać tylko Kylian Mbappe zdobywając złoto ME.

1

@norbi77 Ja mam wrażenie, że on jeszcze przed finałem MŚ uważał się za GOATA i często nie używał VAR-u bo był mądrzejszy. Może się mylę ale takie odnosiłem wrażenie.

1

@626 @BartqRKO Oczywiście ale dalej nie zmienia to faktu, że to kosmiczne ceny.
Jeszcze Vinicius czy Rodrygo swoje robią - Endrick w reprezentacji już strzeliła bramki ale taki Roque to na razie dramat. Ciekawe jak będzie z Estevao.

Od kiedy Endrick w Realu? Teraz od lipca?

@FcPortoFan1999 Wiem dlatego właśnie uważam, że liczba meczów czy turniejów (KMŚ) rośnie ponieważ ceny szybują do góry to muszą mieć gdzie zarobić na to wszystko.

1

Wracając do Złotej Piłki to Vinicius Junior stoi przed wielką szansą by zrobić to czego nie zrobił Neymar i przy okazji zdobyć to trofeum przed transferem do Realu Madryt Kyliana Mbappe.

Później z Francuzem już raczej Brazylijczyk nie będzie tym tzw. liderem i wszystkie sukcesy Realu będą szły na Mbappe podobnie jak to było z Cristiano Ronaldo, a więc reasumując Vinicius Junior może mieć tak na prawdę ostatnią (jak to brzmi w ogóle) tak wielką szansę na Złotą Piłkę.

Ogólnie jaki to by był dziwny splot wydarzeń gdyby Vinicius zdobył ZP szybciej od Mbappe, Haalanda i Neymara.

0

Co się dzieje ogólnie z piłką nożną, że Brazylijczycy i Argentyńczycy wołają za każdego jakkolwiek wyróżniającego się piłkarza tak chore sumy?

Ja rozumiem, że talenty, że coś tam pokazują w swoich ligach ale to wciąż moim zdaniem za mało by za takich małolatów tyle płacić.

5

@michaleu Śpiewają i tańczą jakby świętowali awans Realu do finału LM, a nie to, że Polsat traci prawa. Wszędzie Madrycioki.

0

@mekston Też tak uważam ale gdyby tak się stało? Generalnie byłby niezły ból głowy.

0

@Emhyr Też uważam, że te ceny za byle kogo są obecnie tragedią ale jeśli ktoś chce tyle płacić to niech płaci. Ich sprawa choć oczywiście to z góry w dużej mierze eliminuje mniej bogatsze kluby na walkę o takie nazwiska ponieważ ich po prostu nie stać żeby płacić 60 mln za 17 latków, którzy jeszcze nic nie pokazali w wielkiej piłce.

1

@Culer9002 Jednak trochę skuteczności miał w walce z Messim. Nie zapominaj, że to Ronaldo ma więcej LM, bramek czy nawet asyst i koron króla strzelców. Nawet rekord bramek w jednym sezonie należy do Ronaldo.

Poza tym kilka tych Złotych Piłek jednak zdobył, a więc w erze Messiego zdobyć 5 razy ZP to moim zdaniem bardzo dużo.

0

@FcPortoFan1999 Chyba zawsze sezon kończy się w maju. No czasem finał LM jest w czerwcu.

0

@mekston Wyobrażasz sobie taką sytuację?

Francja, Anglia, Niemcy, Hiszpania, Belgia i Brazylia nie wychodzą z grupy ME/CA.
Borussia Dortmund wygrywa Ligę Mistrzów.

Portugalia i Argentyna wygrywają ME i CA, a Ronaldo i Messi zostają królami strzelców i MVP całych turniejów - grają tak dobrze jak nigdy wcześniej.
Sytuacja, która się nie wydarzy ale co robisz w kwestii Złotej Piłki?

1

@FcPortoFan1999 Nie ale wyobrażam sobie, że będzie taki sam jak w tym sezonie z 2-4 meczami więcej z powodu europejskich pucharów, a KMŚ? To i tak w czerwcu więc nie koliduje z niczym no chyba, że z wakacjami ale skoro piłkarze chcą zarabiać coraz więcej to niech grają - chcą wypłaty większe ale najlepiej nie grać tylko balować.

Mnie jako kibica więcej meczów nie martwi - wolę żeby było ich dużo.

1

@Rl9k1nG Niestety nie.

0

@Bobo25 Oczywiście, że nie. Najważniejsza jest Barcelona nawet gdyby Real miał wygrać tą LM choć dalej będę się łudził że BVB jednak jakimś cudem to zgarnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?