Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 W teorii mają szansę ale bądźmy poważni. Mówimy o Pogoni Szczecin.
0
@Volk Tylko, że BVB na następny finał może czekać znowu z 10 lat jak nie więcej, a Real z takim składem, trenerem i Mbappe już za rok mogą zdobyć kolejną LM i wtedy BVB te pieniądze i tak dostanie. No chyba, że ta kasa tylko w tym roku ale wątpię żeby na tak krótko ustawili taki zapis.
0
Kylian Mbappe, Vinicius Junior, Rodrygo, Endrick - jak Real chce ustawić formację ataku z taką czwórką?
Patrząc na Endricka szkoda by było gdyby przyszedł grzać ławkę, a Mbappe przychodzi by być liderem zespołu.
Joselu pewnie odejdzie? Chociaż zmiennik bardzo dobry tym bardziej, że gdyby nie jego bramki to Real nie zagrałby w finale LM.
Ogólnie 16 bramek w tym sezonie - wynik moim zdaniem świetny.
0
@FcPortoFan1999 Pogoń Szczecin wciąż czeka.
2
@mekston Myślę, że Euro weźmie na lekko, a potem 6 ZP wjeżdża na spokojnie. Ciekawe tylko czy Ronaldo strzelił 7 goli na Euro czy 10. Jedna niewiadoma.
1
@AFA Słyszałem to nazwisko już wcześniej ale nie wiedziałem, że to taki talent tym bardziej, że gra w relr Ekwadoru. No cóż, zobaczymy jak to z nim będzie ale widzę, że do Chelsea przychodzi dopiero za rok w lipcu ale to może i dobrze.
0
@mekston Oczywiście droga daleka ale do wyrównania rekordu brakuje już tylko bramki, a do pobicia dwóch.
0
Widzę, że Cristiano Ronaldo strzelił 33 bramkę w lidze arabskiej w tym sezonie.
Portugalczyk zaczyna marsz po szóstą Złotą Piłkę.
0
@VeB 1899 Bez sensu w sumie z tymi godzinami. We wcześniejszych fazach są dwie godziny, a jak są półfinały czy ćwierćfinały (LM także) to tylko 21.
0
@AFA Nigdy nie widziałem go w akcji (Endricka tak choćby w reprezentacji Brazylii choć jak wiemy nie było tego dużo) ale właśnie, wystarczy inna flaga przy nazwisku i już dużo tańszy. Taką ceną Chelsea nawet nie ryzykuje dużo bo 10 mln warto zainwestować w młody talent nawet jeśli się nie sprawdzi.
Nie wiem jak on wygląda na tle Roque, który w sumie też za dużo nie grał ale różnica w cenie jednak jest dosyć duża i mam wrażenie, że gdyby Roque był Ekwadorczykiem to nie kosztowałby więcej niż ten Paez.
2
@AFA Oczywiście też tak uważam. W tym momencie zakładając, że to Real wygra LM to właśnie półfinał/finał CA przy jednoczesnym braku złota Mbaina Euro (najlepiej też finału) myślę, że Vinicius może wziąć ZP. Jest jeszcze Bellingham z Anglią ale nie wiem czy dałby radę z medialnością Viniciusa.
0
@626 No na pewno Roque dostał za mało szans by go oceniać ale Barca zapłaciła za niego dużo pieniędzy i właśnie - nie gra. Nie wiem czemu ale nie grając tylko potwierdza się fakt, że nie był tyle wart, a jeśli zacznie grać to może wyglądać to inaczej. Póki co pieniądze wydane na piłkarza, który nie gra.
0
@mekston No teoretycznie niemożliwa ale ciekawa.
1
@Herato Drugi punkt właśnie z tą bramką i już wiedziałem kto to będzie.
5
@Herato Jeffren
1
@Michael24 Ja nie, a Ty jakie masz objawy?
0
@Marcelinho99 Ale jest także Copa America. Jeśli Real wygra LM, a Brazylia Copa America to Złotą Piłkę Viniciusowi mógłby odebrać tylko Kylian Mbappe zdobywając złoto ME.
1
@norbi77 Ja mam wrażenie, że on jeszcze przed finałem MŚ uważał się za GOATA i często nie używał VAR-u bo był mądrzejszy. Może się mylę ale takie odnosiłem wrażenie.
1
@626 @BartqRKO Oczywiście ale dalej nie zmienia to faktu, że to kosmiczne ceny.
Jeszcze Vinicius czy Rodrygo swoje robią - Endrick w reprezentacji już strzeliła bramki ale taki Roque to na razie dramat. Ciekawe jak będzie z Estevao.
Od kiedy Endrick w Realu? Teraz od lipca?
@FcPortoFan1999 Wiem dlatego właśnie uważam, że liczba meczów czy turniejów (KMŚ) rośnie ponieważ ceny szybują do góry to muszą mieć gdzie zarobić na to wszystko.
1
Wracając do Złotej Piłki to Vinicius Junior stoi przed wielką szansą by zrobić to czego nie zrobił Neymar i przy okazji zdobyć to trofeum przed transferem do Realu Madryt Kyliana Mbappe.
Później z Francuzem już raczej Brazylijczyk nie będzie tym tzw. liderem i wszystkie sukcesy Realu będą szły na Mbappe podobnie jak to było z Cristiano Ronaldo, a więc reasumując Vinicius Junior może mieć tak na prawdę ostatnią (jak to brzmi w ogóle) tak wielką szansę na Złotą Piłkę.
Ogólnie jaki to by był dziwny splot wydarzeń gdyby Vinicius zdobył ZP szybciej od Mbappe, Haalanda i Neymara.
0
Co się dzieje ogólnie z piłką nożną, że Brazylijczycy i Argentyńczycy wołają za każdego jakkolwiek wyróżniającego się piłkarza tak chore sumy?
Ja rozumiem, że talenty, że coś tam pokazują w swoich ligach ale to wciąż moim zdaniem za mało by za takich małolatów tyle płacić.
5
@michaleu Śpiewają i tańczą jakby świętowali awans Realu do finału LM, a nie to, że Polsat traci prawa. Wszędzie Madrycioki.
0
@mekston Też tak uważam ale gdyby tak się stało? Generalnie byłby niezły ból głowy.
0
@Emhyr Też uważam, że te ceny za byle kogo są obecnie tragedią ale jeśli ktoś chce tyle płacić to niech płaci. Ich sprawa choć oczywiście to z góry w dużej mierze eliminuje mniej bogatsze kluby na walkę o takie nazwiska ponieważ ich po prostu nie stać żeby płacić 60 mln za 17 latków, którzy jeszcze nic nie pokazali w wielkiej piłce.
1
@Culer9002 Jednak trochę skuteczności miał w walce z Messim. Nie zapominaj, że to Ronaldo ma więcej LM, bramek czy nawet asyst i koron króla strzelców. Nawet rekord bramek w jednym sezonie należy do Ronaldo.
Poza tym kilka tych Złotych Piłek jednak zdobył, a więc w erze Messiego zdobyć 5 razy ZP to moim zdaniem bardzo dużo.
0
@FcPortoFan1999 Chyba zawsze sezon kończy się w maju. No czasem finał LM jest w czerwcu.
0
@mekston Wyobrażasz sobie taką sytuację?
Francja, Anglia, Niemcy, Hiszpania, Belgia i Brazylia nie wychodzą z grupy ME/CA.
Borussia Dortmund wygrywa Ligę Mistrzów.
Portugalia i Argentyna wygrywają ME i CA, a Ronaldo i Messi zostają królami strzelców i MVP całych turniejów - grają tak dobrze jak nigdy wcześniej.
Sytuacja, która się nie wydarzy ale co robisz w kwestii Złotej Piłki?
1
@FcPortoFan1999 Nie ale wyobrażam sobie, że będzie taki sam jak w tym sezonie z 2-4 meczami więcej z powodu europejskich pucharów, a KMŚ? To i tak w czerwcu więc nie koliduje z niczym no chyba, że z wakacjami ale skoro piłkarze chcą zarabiać coraz więcej to niech grają - chcą wypłaty większe ale najlepiej nie grać tylko balować.
Mnie jako kibica więcej meczów nie martwi - wolę żeby było ich dużo.
1
@Rl9k1nG Niestety nie.
0
@Bobo25 Oczywiście, że nie. Najważniejsza jest Barcelona nawet gdyby Real miał wygrać tą LM choć dalej będę się łudził że BVB jednak jakimś cudem to zgarnie.