4

@Barcasub Niestety nie mogę i nie chce podać jej nazwiska ale jest najpiękniejszą Polką jaką nie tylko znam ale i jaką kiedykolwiek widziałem.
Te wszystkie wasze aktorki, celebrytki i w ogóle się przy niej chowają.

0

@Amidamaru Lois Openda sprawdził się we Francji i teraz w Niemczech. W Holandii także swoje strzelił - myślę, że Belg jeszcze się rozwija i może być nie tylko lepszy ale i skuteczniejszy. Z tej dwójki zdecydowanie Lois Openda.

2

@Szpenser Jeśli planujesz wieczór kawalerski i załóżmy będzie na nim kilkanaście osób z wieloma atrakcjami, jedzeniem czy piciem to jak za wszystko płacić ma jedna osoba? Logiczne, że jest składka poza panem młodym rzecz jasna.

Jeśli chodzi o kopertę to moim zdaniem wszystko zależy od możliwości finansowych danej osoby aczkolwiek poniżej "talerzyka" po prostu wstyd dać, a że jesteś bratem i do tego świadkiem no to trzeba niestety trochę tam włożyć.

0

Dla mnie ten remis jest porażką. Spadkowicz z pierwszej ligi bardzo długo grał w 10-tkę, a Wisła nie dość, że wyrównała dopiero w końcówce podstawowego czasy gry to jeszcze marnuje karnego na wagę 3 punktów, a patrząc na ścisk w tabeli te 2 punkty mogą ważyć bardzo dużo.
---
Angel Rodado 17 bramek w lidze - idzie po koronę króla strzelców?

0

@MichalZZZ Świetna robota Goku, okazja na zwycięstwo, a ten nawet w bramkę trafić nie potrafi. Tragedia, jak oni chcą awansować?

2

Szymon Sobczak brawo.

1

Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda!

Wisła Kraków po zwycięstwie w Pucharze Polski czas zrobić kolejny krok w stronę Ekstraklasy, pokonać Zagłębie Sosnowiec i powoli zbliżać się do powrotu na salony.

Zaczynamy.

@MichalZZZ @FcPortoFan1999

2

Oglądałem trochę finał LM w futsalu i tak sobie pomyślałem - dlaczego futsalu nie ma na Igrzyskach Olimpijskich?

Chętnie obejrzałbym turniej olimpijski w futsalu i bardziej interesowałoby mnie to niż breakdance.
W ogóle mam wrażenie, że na IO sporo jest dyscyplin, które moim zdaniem są mniej ciekawe od futsalu.

0

@Danny Gaucho Bardzo mała grupa. Ledwie dwóch, a z trzema takimi sezonami? Dużo ich jest?

5

@Luciano99 Nawet tutaj nikt nie traktuje Pogoni Szczecin poważnie.

0

@mekston Pytanie tylko czy jest coś na rzeczy czy tylko tak sobie piszemy? Za bardzo nie śledzę MLS tylko widziałem, że kluby MLS są zainteresowane Reusem ale czy wśród nich jest Inter Miami?

0

@tomek8756 Ja tam wolę nie kończyć majówki.

3

@bartas97 Prawdziwy znawca polskiej Ekstraklasy.

2

Ligę Mistrzów w futsalu wygrywa Palma Futsal. Pokonali Barcelonę aż 5-1.

0

@mekston Byłoby dobrze aczkolwiek chciałbym tam Marco Reusa jeśli ten zdecyduje się opuścić Europę.

0

@marcin62 A ja pamiętam jak kopał się po czole w Chelsea. Nie wiem czy zamknął mi mordę ale jeśli zrobił jeden sezon bardzo dobry to w sumie nic dziwnego, że ludzie myśleli, że sezonowiec.
Jak się okazało z biegiem czasu Mo Salah stał się jednym z najlepszych.

1

@sergio5 Tak. W tym sezonie póki co Hiszpania nawet z Francją przegrywa.

0

@mekston Dla ligi może i lepiej ale nie dla mnie bo jeśli wszystkie takie gwiazdy zagrałby w jednym zespole to łatwiej miałbym obejrzeć taki mecz niż oglądać 5 czy więcej.

2

@sergio5 Z rankingu UEFA za obecny sezon w europejskich pucharach. Włochy i Niemcy zdobyli najwięcej punktów więc dostają na kolejny sezon LM jedno miejsce więcej.

0

@HypeR A to nie wiedziałem. W takim razie Oliver Giroud będzie walczył z nimi po innych stronach.

0

@Danny Gaucho A jak wygląda sytuacja z czterema takimi sezonami?

0

@P33ck Inter Miami niech się zgłasza po Oliviera Giroud i Marco Reusa. Wiem, że to niemożliwe ale Leo Messi i Luis Suarez potrzebują wzmocnień żeby wygrać Ligę Mistrzów swojej strefy.

0

@Stasiu84 Ja wiem, że prawdopodobnie już za rok mistrzem będzie Bayern i być może nawet nie dlatego, że zrobią formę jak nigdy ale po prostu oni trochę się poprawią, a Leverkusen takiego sezonu zapewne nie powtórzy co nie znaczy, że coś wygrali tylko dlatego, że inni byli w gorszej formie. I nawet jeśli to taki jeden sezon to co z tego? O to właśnie chodzi w piłce nożnej.

0

@Dari0G Daj spokój. Lech od początku Rumaka wygląda coraz gorzej więc niech kibice Lecha mają swoje sukcesy.

0

@FcPortoFan1999 Pogoń Szczecin na pewno by to wzięła ale to frajerzy więc im się nie należy.

0

@Stasiu84 Oczywiście Bayer poniekąd wykorzystał słabszą formę Bayernu ale nie pisz bzdur. Leverkusen może zrobić sezon z 90 punktami bez porażki, a Ty mówisz, że zostali mistrzami bo wykorzystali słabość Bayernu? Aha.

0

@Sulimo Dlaczego? Jaka jest różnica pomiędzy nimi? Może i Legia przegrała najwyżej ale większość meczu grali w 10-tkę.

Według mnie cała trójka skompromitowała się tak samo.

1

@Stasiu84 Sezonowiec czy nie to nie ma to teraz żadnego znaczenia. Bayer Leverkusen zrobił fantastyczny sezon i może to skończyć z trzema trofeami bez żadnej porażki. Tego już nikt im nie zabierze, a historia będzie to pamiętać bardzo długo.

0

@Sulimo Rzeczywiście wielki sukces Lecha Poznań. Wielkie ukłony i brawa. "Macie" powód do dumy.

0

@Bernard777 Leverkusen może sobie twardo stać i mówić stanowcze nie ale jeśli dany piłkarz będzie chciał odejść chociażby po to by więcej zarabiać to Bayer nic nie zrobi. Owszem, mogą kogoś takiego zatrzymać siłą ale z niewolnika nie ma pracownika, a kara dla takiego to także kara dla klubu bo za rok czy dwa już tak dużej kasy nie wezmą jak w momencie w którym dany piłkarz jest na TOPie.

Ja także chciałbym żeby Bayer Leverkusen nie tylko się nie osłabił ale również wzmocnił ale wiem, że nawet jeśli rok wytrzymają to po kolejnym sezonie będzie wyprzedaż. Niestety zawsze mniejsze i biedniejsze kluby będą w takiej sytuacji.
Barcelona także wykupuje piłkarzy z Atletico, Sevilli czy Valencii. Taka kolej rzeczy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?