Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 Nie wiem bo nie oglądam MLS ale biorąc pod uwagę nazwiska jakie tam grają to wątpię żeby nasze polskie drużyny miały jakiekolwiek szanse z choćby takim Interem Miami z Leo Messim i Luisem Suarezem w składzie.
1
@Mavcin1980 Chyba podpadniesz wielu za chwilę za te słowa choć dużo w tym prawdy. Kiedy Cristiano Ronaldo odpadał ze "swojej" ligi mistrzów były śmiechy ale jeśli Inter Miami dostał po dupie na swoim kontynencie to jakoś obeszło się to bez echa.
2
@sevs Artykuł o Interze Miami, Leo Messim i Luisie Suarezie bo znowu zagrali świetny mecz, a Ty i tak musisz umniejszyć Cristiano Ronaldo.
Może charakter i zachowanie CR7 jest dziwne - bardzo często głupie i nie na miejscu ale gość także w tym wieku ładując tyle bramek robi coś niesamowitego. Przypominam, że cała trójka gra w farmerskich ligach więc to też nie jest tak, że Leo Messi bawiąc się w MLS ma tam jakoś trudno - oczywiście uważam, że Messi w Europie dalej mógłby grać świetnie i wykręcać może trochę słabsze liczby ale jednak lepsze niż niejeden piłkarz z obecnej czołówki (Ronaldo czy Suarez mogliby z tym mieć większy problem) ale MLS to dalej liga nie lepsza niż arabska i wyczyny całej tej trójki moim zdaniem należą do czegoś czego poza nimi nikt nie robi.
Najlepszy przykład to Karim Benzema, gość miał jeden genialny sezon okraszony Złotą Piłką, jest jednak młodszy od Cristiano Ronaldo, a mimo to o takich liczbach jak Portugalczyk może tylko pomarzyć. Jego gra też pozostawia wiele do życzenia, a przypominam, że grają w tej samej lidze.
6
@Prorokk Ale nie będzie gry w Superpucharze Hiszpanii więc jednak lepiej być na 2 miejscu niż 3 czy 4.
2
@FCBparasiempre I dlatego "połowa" La Rambla będzie kibicować Realowi w finale LM gdyby tak zagrali z PSG?
Jak nazwiesz takich ludzi? Oni uważają, że PSG jest większym rywalem Barcy i największym wrogiem.
2
@Ptasior To też pokazuje jak siła ligi hiszpańskiej mocno spadła. Teraz tutaj grają albo już mimo wszystko dziadki (niestety Robert Lewandowski najmłodszy już nie jest), którzy mają też nie najmocniejsze zespoły albo napastnicy, którzy jednak na nikim nie robią wielkiego wrażenia czyli w sumie poza Lewandowskim ciężko wskazać kogokolwiek z mocnym nazwiskiem.
Inna sprawa, że moim zdaniem w ogóle w piłce nożnej obecnie nie licząc tych kilku jak Mbappe, Haaland czy Kane nie ma takich napastników, którzy strzelali by co sezon masę goli, a i oni w tym sezonie poza Kane w normalnym trybie.
3
@Visca_barca Właśnie tutaj wiele osób lubi Real Madryt. Będą kibicować im w ewentualnym finale z PSG - oczywiście jeśli do takiego finału dojdzie ponieważ na ten moment to BVB jest bliżej.
Myślę, że to mistrzostwo Hiszpanii zdobyte przez Real będzie przyjęte z radością przez całą Hiszpanię, Katalonię i La Ramble bo skoro będą im kibicować w najważniejszym klubowym meczu czyli finale LM to chyba także cieszą się z ich mistrzostwa?
2
Braut Erling Haaland strzelił wczoraj 4 bramki w meczu Premier League i chyba ostatecznie przesądził o tym kto będzie królem strzelców w tym sezonie w angielskiej lidze.
Będę kibicował Norwegowi żeby w trochę słabszym sezonie, z kontuzjami/urazami jednak wykręcił te 30 bramek - łatwo nie będzie ponieważ zostały mu tylko 3 mecze ale to Haaland, jeden mecz taki jak wczoraj lub z jakimś hat trickiem (jest w stanie to zrobić) i wszystko możliwe.
---
W La Liga trójka liderów, a więc Dovbyk, Bellingham i Lewandowski po bramce więc w tabeli strzelców za wiele się nie zmieniło. Zobaczymy jak odpowie dzisiaj Alexander Sorloth - 4 kolejki do końca (Norweg 5) i wciąż moim zdaniem cała czwórka jest w grze choć Ukrainiec mimo iż nie ucieka to pilnuje dystansu, a wraz z coraz mniejszą liczbą kolejek przybliża się do jednak moim zdaniem trochę sensacyjnej korony króla strzelców.
---
Harry Kane królem strzelców Bundesligi został już jakiś czas temu ale po wczorajszej bramce wciąż liczy na pobicie rekordu Roberta Lewandowskiego. 36 bramek i 2 mecze do końca. 5 goli do wyrównania, 6 do pobicia. Moim zdaniem nie zrobi tego choć na pewno Bayern będzie grał pod niego.
---
We Włoszech i Francji królów strzelców też praktycznie znamy od dłuższego czasu i po tej kolejce za wiele się nie zmieniło. Lautaro Martinez znowu bez gola (strzelił ale mu nie uznali - zaciął się niesamowicie), a Kylian Mbappe w ten weekend nie gra.
4
Leo Messi - bramka i 5 asyst
Luis Suarez - hat trick i asysta
Cristiano Ronaldo - hat trick
Owszem, cała trójka gra w farmerskich ligach ale fajnie widzieć, że ciągle im się chce grać w piłkę i strzelać bramki, zbierać asysty i być kluczowym w swoich zespołach.
Przypominają się czasy kiedy cała trójka grała w La Lidze. FC Barcelona vs Real Madryt - piękne czasy.
0
@Pasiak Właśnie o tym mówię. Jeśli tylko znowu zajdzie taka potrzeba to znowu będą go zatrudniać mimo, że Rumak nie nadaje się do tego zawodu.
1
A wiecie co jest najgorsze (najśmieszniejsze?) w tym wszystkim?
Mariusz Rumak wyleci po sezonie ale jeśli za pół roku, rok czy dwa będzie konieczność zmiany trenera w Lechu to władze Lecha znowu zatrudnią tego pajaca z nadzieją, że coś się zmieniło.
1
@HighestInTheRoom A do tego na papierze moim zdaniem mają może i najlepszy skład w całej lidze.
1
@FcPortoFan1999 Cudem to by było gdyby cała czołówka wygrała swoje mecze.
3
Jaki ten Lech Poznań jest tragiczny i ten wynik ze spadkowiczem. Tyle prezentów od czołówki, a oni i tak nie potrafią tego wykorzystać.
I pomyśleć, że jeszcze wczoraj kibice Lecha mieli "pretensje" do Wisły, że przez nich skład polskich drużyn na europejskie puchary będzie najgorszych z możliwych, a tu Lech znowu daje dupy - już mówiłem, pretensje najpierw do Lecha, Legii i Rakowa i dopiero do całej reszty.
0
@Lucyfffer Rumaka Lech się nie bał.
4
@Czajka90 Skoro był Ham to jest nie dziwię.
0
@FcPortoFan1999 Faworytem tego meczu jest Jagiellonia Białystok.
0
@Marcelinho99 Spokojnie. To i tak obecnie nie ma żadnego znaczenia.
2
@FcPortoFan1999 Na torze.
2
@agaFCB Miodowe lata? TOP!
0
@mekston Fernando Alonso kilka razy jednak też jeżdżąc w Ferrari przewalił tytuł z Vettelem. Oczywiście Red Bull był wtedy bardzo mocny co nie zmienia faktu, że Alonso jeżdżąc 4(?) lata w Ferrari ani razu nie bym mistrzem, a jak sam wspomniałeś w pierwszym sezonie z Hamiltonem przegrał z nowicjuszem. I to raczej nie Hamilton przegrał tamten sezon (tzn. To też ale...) ale Alonso nie dał rady pokonać młodszego kolegi i przez ich walkę ze sobą wszystko idealnie o 1 punkt wykorzystał Kimi Raikkonen.
Mimo wszystko też uważam, że Alonso to TOP kierowca ale za 10 lat kto go nie oglądał patrząc na suche wyniki nawet nie postawi go obok Lewisa czy Michaela, a nawet Vettela choć moim zdaniem Vettel nie był złym kierowca ale idealnie wykorzystał kapitalny bolid i dlatego ma więcej mistrzostw od Alonso.
0
@Kazragore Widziałem ale akurat Górnik może serio mieć w dupie grę w Europie.
1
@LukaszFan Za udział w poprzednim sezonie w 1 rundzie eliminacji Ligi Konferencji kluby dostały po 150 rys euro. Oczywiście gdyby tak Górnik wylosował kogoś kogo jest w stanie ograć i byłby to bliski wyjazd to na pewno by nie narzekali, a tak pojadą do Kazachstanu czy jakiegoś Azerbejdżanu i więcej kłopotów jak to warte.
0
@LukaszFan Tak ale dostaną rywala z jakiegoś Kazachstanu, pojadą wyłapią 3-0 i odpadną. Na co im to? A za darmo tam nie pojadą.
0
@mekston Jak to w sporcie. Nie zawsze się wygrywa, a skoro z kimś przegrał to znak, że po pierwsze nie z byle kim, a po drugie na pewno nie z nikim jeżdżącym złomem.
0
Tak w ogóle to nie uważam żeby Górnik specjalnie przegrał 5-0 ale myślę, że oni z tego sezonu i tak są zadowoleni bo utrzymanie zapewnili sobie już dawno, a wciąż mogą zakończyć sezon na wysokim miejscu jednocześnie nie grając w pucharach. Może o to im chodziło? Gra w pucharach dla takiego bankruta to też w pewnym sensie kłopot i pewna kompromitacja.
0
@Kazragore Dlaczego? Dlatego, że bankrut dostaje 5-0? Wolałbym tutaj remis żeby Cracovia jednak spadła z tej ligi ale przynajmniej mogą uratować sezon Legii i Lechowi i trochę całej Polsce bo Górnik w pucharach właśnie tak się skończy.
1
Tak w ogóle ludzie oczekują emocji w ligach i walki do ostatniego meczu sezonu. W polskiej Ekstraklasie można powiedzieć, że to mamy to narzekanie, że liga słaba. To mówimy o poziomie ligi czy o tym żeby były duże emocje i ciekawe aż do samego końca?
Ja mam takie wrażenie, że mimo iż liga niezbyt mocna to jest ciekawe do samego końca i to w każdej fazie sezonu i w każdej części tabeli.
0
@FcPortoFan1999 Myślę, że Lech wymęczy jakieś 1-0/2-1.
0
@FcPortoFan1999 Możesz mówić co chcesz ale mimo pewnej przewagi Bayeru nad Bayernem po kompromitacji BVB w zeszłym sezonie według mojego odczucia ten sezon był jednak bardzo ciekawy i gdyby nie to, że Anglicy nie dojechali w Europie to wciąż byłaby fajna walka o LM w Bundeslidze.