0

@MichalZZZ Będę kibicował Wiśle żeby wrócili do reguralnej gry i trofea bo taki klub na to zasługuje.

0

@MichalZZZ Czytałem i słyszałem o tym. Na razie się nie nastawiam ale byłoby pięknie gdyby Cupiał wrócił.

0

@FcPortoFan1999 Cała Polska tym żyje - jedni się cieszą, drudzy płaczą. Pięknie.

6

@jakub1906 Boli? Ma boleć.

0

@HighestInTheRoom Spokojnie, napiszemy list do Wisły Kraków żeby oddali to miejsce w eLE Pogoni Szczecin. Oni przejdą eliminacje tak jak robią to co roku.

3

@JanneAhonen Dokładnie, świetny mecz, wielkie emocje i najlepszy możliwy zwycięzca. Czego chcieć więcej?

0

@HighestInTheRoom Piszesz tak jakby wszystkie polskie kluby z rozstawieniem zawsze przechodziły dalej. Gdyby była tu Legia lub Lech to bym jeszcze mógł przyznać rację ale Pogoń? Oni nigdy w całej swojej historii nie przeszli więcej niż jednego rywala i to jeszcze jak mówisz - akurat byli rozstawieni bo gdyby nie byli to lecieliby od razu. Akurat Pogoń to żadna strata, ewentualnie jakieś 0,250 pkt do rankingu ale nikt nie wie co zrobi Wisła, a skoro pokonali Pogoń to znaczy, że jednak byli lepsi.

0

Co ten Bożydar Iwanow gada. Przecież dla całej czołówki dalej nic się nie zmienia. Owszem przy zwycięstwie Pogoni byłyby dwa wolne miejsca na europejskie puchary (zakładamy, że Jaga już nie wypuści) ale przy zwycięstwie Wisły dalej są dwa wolne miejsce tylko w walce poza Śląskiem, Górnikiem, Lechem, Legią, Rakowem jest jeszcze Pogoń.

0

@Roobo Wisła Kraków jeśli dostanie licencję będzie bić się o Ligę Europy.

3

@Lionel_Messi10 A po co oni w ogóle mają tą gablotę?

0

Wisła Kraków znowu na szczycie. Na razie "tylko" w Pucharze Polski ale kto wie czy to nie jest nowy początek z nowymi nadziejami.

0

@MichalZZZ Marzy mi się powrót Wisły do czołówki Ekstraklasy i walki o fazę grupową LM. Może to się jeszcze kiedyś stanje? Ten mecz, to trofeum daje taką nadzieję, że nie wiem.

1

@IronSanHybrid On telewizora już nie ma więc nie wie jaki był wynik. Ciekawe jak będzie Realowi kibicował.

1

Europa już się boi bo Krakowska Wisła wraca do niej po ponad 12 latach.

2

Wisła Kraków z Pucharem Polski!

Piękna historia Białej Gwiazdy!
Polski Tottenham, Pogoń Szczecin musiał tak to skończyć.

Brawo Wisła Kraków, teraz awans do Ekstraklasy i potem jedziemy do Europy.

0

@FcPortoFan1999 Żeby wyżej nie przegrać.

1

@Rewolucja123 Nie golić się.

0

Pogoń gra bez bramkarza. Jaja by były jakby złapał piłkę w ręce w polu karnym Wisły.

0

Karny? Czyli konkurs jedenastek po takim meczu i takich zwrotach? Oby nie.

Dobra, emocje duże już. Dobrze, że nic nie było.

0

Patryk Gogół powinien to skończyć. Eh, jak się zemści to nie wiem.

1

@IronSanHybrid Pogoń naciera bo nie ma innego wyjścia, a Wisła jednak cały mecz gra więc zmęczenie na pewno potężne ale muszą coś zrobić bo w końcu stracą.

0

Obawiam się tej końcówki bo Pogoń usiadła w polu karnym Wisły i żeby nie wpadł jakiś farfocel.

0

@Anyma Do Barcy za Roberta Lewandowskiego?

1

@Lionel_Messi10 Chyba nie ale wolałbym żeby wiedział jak mecz przebiega.

0

Wystarczyły dwie bramki i jak ładnie La Rambla się zmieniła. Przez większość meczu cały czas więcej kibiców Pogoni, a teraz sami "Wiślacy". Pięknie to wygląda.

1

@Lionel_Messi10 Oznacz jeszcze @Bobo25 bo gdzieś zniknął. Obawiam się o niego bo miał wyrzucić tv przez okno, a za miesiąc jeszcze musi kibicować Realowi.

1

@IronSanHybrid Niech strzeli jeszcze jednego - to by był koniec, a tak to wciąż niby coraz bliżej ale daleko.

1

@IronSanHybrid Kandydata do czego? Wiesz, że mówimy o Pogoni Szczecin?

0

Spokojnie. To ledwo jeden gol różnicy. Pogoń ma wszystko by odrobić. Trzeba mocno trzymać i próbować strzelić na 3-1.

0

Angel Rodado!!! 2-1! Wisła Kraków!

@Bobo25 Spalony był? Bo nie pokazali, a chyba pazur u lewej nogi mu wystawał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?