Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Ja chyba też zaraz coś wyciągnę ale mocniejszego bo ciężko będzie teraz w dogrywce.
@szkudi7 Leverkusen najlepiej uczy żeby poczekać do ostatniego gwizdka.
0
@Inko Chyba chodzi mu o Polskę bo nie zauważyłem żeby był w ambasadzie.
0
@Bobo25 Teraz pokazali, spalonego nie było.
0
@jakub1906 Szczerze? Bardzo dobrze, że tak to się kończy. Zamiast grać na czas wystarczy grać w piłkę. Zemściło się? Może to ich oduczy grania na czas.
1
@Bobo25 Nie było tam spalonego. Mogę się mylić ale ja tam nic nie widziałem.
0
@LukaszFan No w teorii mając Legię, Lecha czy Raków można na coś liczyć ale jak do Europy wjedzie Śląsk i Górnik to zobaczysz co będzie.
2
@Sulimo Jakiego browara pijesz?
@szkudi7 U mnie mecz jeszcze trwa.
0
Wisła Kraków! Tak jest z zamykać mordy Portowcom.
0
Szkoda, że Jagiellonia musiała przegrać z Pogonią. Przy dzisiejszym ich zwycięstwie byłaby szansa, że jednak poza nimi w Europie zagraliby Lech, Legia i Raków, a tak już na pewno jednego z nich zabraknie, a może i całej trójki.
0
@Bobo25 Może jestem zbyt głupi ale jeśli finał będzie PSG vs Real i nie będziecie w nim kibicować PSG to nie ma innej możliwości jak zwycięstwo Realu. Czyli jaki z tego morał? A no tak, wygra City.
0
@IronSanHybrid Grają z Realem chyba. Tak to wygląda.
0
@Kuba_1 Najlepsze było to, że nie mogą ściągać za dużo gwiazd, a tu zaraz będzie tam pół Barcy i pół Argentyny.
0
@Bobo25 Nie. Po prostu nie chce powiększającej się przewagi Realu nad Barca. Młodzi piłkarze zobaczą jak wygrywa Real to zamiast do Barcy będą szli do Realu. Już mam wrażenie, że każdy woli Real niż Barcę, a "Wy" jeszcze "będziecie" im kibicować.
I jak później mają wybierać Barcę jak Real takimi triumfami tylko odjeżdża pod każdym względem?
0
@Bobo25 Cóż, nie każdy jest kibicem Barcy.
0
@Lucyfffer Mi też nie także nie jesteś sam.
0
@Bobo25 Bardziej boli mnie to, że kibice Barcy będą kibicować Realowi w ewentualnym finale z PSG. To jest dopiero niesamowite.
0
@MesQueUnClub96 W przypadku braku Lecha i Legii, a także być może Rakowa to w sumie nie ma znaczenia czy Wisła odpadnie po pierwszej rundzie czy Pogoń po drugiej.
Na 2 rundach eliminacji punktów się nie nabije. Trzeba wejść do grupy, a poza Legią, Lechem i Rakowem nikt nie ma szans no chyba, że Jagiellonia jakimś cudem przejdzie jedną rundę w eLM to może w końcowym rezultacie ugra LKE choć sam za bardzo w to nie wierzę.
0
Angel Rodado, Jesus Alfaro czy Joan Goku Roman - Wisła Kraków ma piłkarzy z przeszłością w Barcelonie. Ci prawda zagrali tylni w drużynie rezerw ale zagrali. I zamiast im kibicować to kibicują Pogoni.
2
@MesQueUnClub96 Oczywiście, że Pogoń Szczecin to przynajmniej w teorii lepszy kandydat na Ligę Europy niż Wisła Kraków ale ile rund Pogoń przejdzie? Jedną? Kiedy ostatni raz grali w choćby fazie play off?
0
@Lucyfffer Pani Kamila Kotulska. Wszystko jest napisane.
0
Polski Tottenham zamienia się w polski Real Madryt.
1
@Saviola88 Oby tylko nie wzorował się na głowie naszego państwa.
0
@Saviola88 Wisła Kraków to trochę taka polska Barcelona, a ludzie i tak kibicują Pogoni chociaż nie dziwię się skoro będą w ewentualnym finale LM PSG vs Real kibicować Realowi.
1
@Bobo25 Już nie narzekaj, że mecz jest zły. Moim zdaniem jak na polskie warunki to naprawdę jest bardzo dobrze. Tylko bramek brakuje ale nudy nie ma.
1
@Faro Nie wiem czy zdobędzie 5 ZP ale transfer do Realu to jest, a przynajmniej powinno być coś pewnego dla Kyliana Mbappe. Niee wierzę, że Mbappe grając w Realu nie będzie zdobywał trofeów, a jak będzie to Złota Piłka będzie jego.
1
@Rhaan Ale, że mają za rywala inny zespół z takim samym genem to może być różnie.
1
@Rhaan Oczywiście, że Wisła może ten mecz przegrać, to jest tylko piłka nożna ale ja już po półfinałach mówiłem, że Pogoń to polski Tottenham. Można ich ograć i nie zmienia to faktu, że grają dzisiaj z pierwszoligowcem.
Mimo wszystko dalej myślę, że to Wisła Kraków podnosi trofeum. Mam wrażenie, że w Pogoni wystarczy odciąć Grosickiego i wtedy sukces będzie bardzo blisko.
0
@Emhyr Tak ale skoro ZP wygrał Benzema, Modrić i generalnie powinien wygrać Lewandowski to nie mów, że Neymar moim zdaniem najlepszy piłkarz z tej czwórki mógł i powinien ją zdobyć.
Co do Henry'ego to moim zdaniem okradli go kiedy przegrał z Nedvedem. A Suarez? Cóż, Lech podobnie jak Xavi i Iniesta, że grał właśnie w erze Leo i CR ale Neymar uważam, że gdyby tylko został w Barcelonie mógłby ją zdobyć. To był ten materiał na Boga futbolu.
2
@tristan87 Erik Exposito ma odjeść podobno do Hiszpanii więc Robert Lewandowski mógłby go zastąpić - może nie w 100% ale w 50% jak najbardziej. Ma jeszcze pewne możliwości.
1
@Saviola88 Na szczęście nie grają z Realem tylko polskim Tottenhamem więc jest nadzieja, że się nie zemści.