1

@Bagsik88 Jaka opinia? Co ty nie widzisz, że ta tabelka idealnie pokazuje, że Luuk De Jong i Pierre Emerick Aubameyang > nic, zero, gówno > Robert Lewandowski?

Ja od razu zauważyłem, że De Jong bije Lewego na głowę.

0

@ArcziArtt To by było coś genialnego i szokującego jednocześnie. Szkoda, że tak mało realne.

1

@MichalZZZ PSG to mimo wszystko trudniejsze zadanie w finale jeśli zagrałby tam Real. Chciałbym BVB w finale LM - najlepiej z trofeum ale bądźmy poważni, Real z nimi niestety nie przegra. Ja wątpię, że w ogóle taki finał przegrają skoro nawet w pamiętanym finale z Liverpoolem wygrali ale jednak PSG i Kylian Mbappe będą mieli przynajmniej na papierze większe szanse.

Mimo wszystko liczę dzisiaj na świetny mecz, a co będzie dalej to się zobaczy.

1

@MesQueUnClub96 Najlepiej finał niemiecki, a następnie niemiecki Superpuchar.

Borussia Dortmund vs Bayer Leverkusen w sierpniu siadłoby idealnie ale obawiam się, że to mało realne i kiedy jeszcze Leverkusen może tam zagrać tak ich rywalem zapewne niestety będzie Real Madryt.

Wtedy rewanż za finał LM 2002?

0

@MesQueUnClub96 Nie wiem co zachęca ludzi do kibicowania Realowi ale zauważ jedną mimo wszystko bardziej śmieszną rzecz - są tutaj na stronie tacy, którzy będą kibicować Realowi w ewentualnym finale z PSG. Dla mnie to jest dopiero coś niesamowitego i dziwnego jednocześnie. Oczywiście każdy ma takie prawo ale ja tego pojąć nie mogę - chyba, że lubią jak później w różnych tabelkach Real gwałci Barcę swoimi trofeami.

0

@michal199500hehe Wolałbym żeby Barca zrobiła wszystko by zdobyć Kyliana Mbappe. Wiem, że prawdopodobnie sprawa jest już przegrana ale powinni walczyć o niego bo to piłkarz na lata, który oczywiście nie musi ale może rządzić futbolem w najbliższych sezonach.

1

@FcPortoFan1999 To byłby chyba najlepszy scenariusz ale chyba sam nie wierzysz w to, że jeśli finał LM byłby BVB vs Real to Borussia by go wygrała. Oczywiście kibicował bym im bardziej niż komukolwiek innemu (poza Barcą rzecz jasna) ale Real nie przegrywa finałów więc wątpliwa sprawa, że Dortmund by sobie poradził z było nie było jednak dużo lepszą drużyną.

0

@TheNekro94 Ja akurat nie widziałem, a bardzo fajna statystyka.

Wracając do tabelki - oczywiście Ronaldo TOP. Wiem, że jednak były pewne dziwne rzeczy ale fakt jest taki, że Ronaldo wszystkich zjadł dwukrotnie.
Riyad Mahrez mnie osobiście najbardziej zaskoczył - najmniej meczów, trochę w cieniu wszystkich, a tu i tak 4 bramki załadował. Teraz pewnie wszyscy już o nim zapomnieli (ja także - tą tabelka mi o nim przypomniała), a się okazuje, że wiedział kiedy strzelić.

2

@Bobo25 Masz takie prawo ale ja będąc kibicem Barcy nie wyobrażam sobie kibicowania Realowi bardziej niż PSG (City też jest przeklęte?) tym bardziej biorąc po uwagę to puszenie się kibiców Realu i to czego nie wygrali, a prawdą będzie to, że kolejna LM dla Realu to kolejna powiększająca się dziura między Realem i Barcą. Lubisz jak Real odjeżdża Barcelonie? Ja kiedyś miałem nadzieję zobaczyć na własne oczy jak Barca dogania Real w ilości LM - oczywiście nie spodziewałem się takiego obrotu sprawy, że w erze Leo tak mało LM wygra Barca, a Real zacznie wygrywać 3 razy z rzędu ale mimo wszystko, Real gniecie Barcę w ostatnich latach, a kibice Barcy wolą Real bo PSG. Niesamowite to jest dla mnie.

5

@maroon Nie chcę znowu zaczynać od nowa tej dyskusji ale pięknie to będzie wyglądało jak kibice Barcy i Realu złącza się żeby tylko Real wygrał LM. Eh, ja nikomu nie mówię co mają lubić ale serio, jeśli nikogo z tej czwórki nie lubisz to chyba lepiej, że wygra ktokolwiek niż Real, a więc największy rywal w historii Barcelony? Chyba, że nie jesteś kibicem Barcy tylko np. Milanu to luz, nie było pytania.

5

@ranger3120 Oczywiście. Będę kibicował żeby tak się stało - problem w tym, że nawet jak PSG wygra LM to pewnie Kylian Mbappe i tak odejdzie do Realu ale mimo, że z bólem serca bo lubię go jaki piłkarza wolę to niż zwycięstwo Realu w LM i do tego transfer Mbappe.

1

@Visca_barca Też tak uważam, nawet uważam, że ostatnio to Cole Palmer gra lepiej od Bellinghama ale, że wyniki ma, trofea także może mieć (oficjalnie jeszcze nie jest ani mistrzem Hiszpanii ani nie ma LM), nazwisko już mocne i to, że gra w Realu robi dużą robotę, niestety.

0

@tadzik447 W teorii to wypić można zawsze, a i okazje znaleźć także.

0

@Visca_barca Tutaj pewnie o to chodzi, że Jude Bellingham jest liderem Realu, a że Real niestety idzie po LM to niestety Anglik może iść po Złota Piłkę. Oczywiście jest jeszcze Euro i CA ale przy zwycięstwie LM przez Real Bellingham mocno ustawia się na PP w walce o ZP.

Dlatego z całym szacunkiem do BVB, uwielbiam ich i chciałbym żeby Marco Reus wygrał LM ale chyba tylko Kylian Mbappe może ich pokonać więc trzeba kibicować PSG. Choć ja za bardzo nie wierzę w innego zwycięzcę LM niż Real (edycja tak pod nich, że szok) tym bardziej po tym dwumeczu z City, że chyba Bellingham naprawdę zdobędzie tą ZP. Chyba, że na Euro Francja z Mbappe zrobią show ale to się dopiero zobaczy.

0

@Bykunn Oczywiście nie nie stu procentowej pewności, że Leo Messi dalej byłby najlepszy ale chyba nie wierzysz, że nagle grając w Europie Leo nie dawałby już rady? Gra w PSG i na ostatnim Mundialu pokazała, że jeśli tylko Messiemu się chce to dalej może czarować na boisku, asystować czy strzelać bramki.

Ja ogólnie uważam, że czysto piłkarsko Leo dalej jest w samym TOP w odróżnieniu od takiego CR, który oczywiście strzela dużo bramek ale już jego czysto piłkarska gra jest po prostu na niskim poziomie.

6

@xvcWinterSoldier Dzisiaj zrób powtórkę, a najlepiej zalecz się pierwszym browarem już teraz. Ewentualnie setkę machnij to będzie lepiej.

0

@tadzik447 Browar otwarty już czy po prostu namawiasz innych?

4

@reloaded Szkoda, że Leo Messi idąc do MLS sam wypisał się z walki o Złotą Piłkę bo tu nie chodzi o to, że jest już za słaby tylko po prostu gra w kelnerskiej lidze więc siłą rzeczy nie będzie nikt na niego patrzył jak na faworyta choć piłkarsko dalej jest jeśli nie najlepszy (a raczej najlepszy) to jeden z najlepszych.

Myślę, że zostając w Europie i grając w LM mając do tego w tym sezonie Copa America Leo Messi spokojnie mógłby zdobyć 9 ZP.

1

@agaFCB Ja także miałem wizytę u dentysty ale wziąłem w poprzednim tygodniu żeby na majówkę być w dobrej formie. Co prawda leczenie, a nie wyrywanie ale jednak.

@NeroTFP1 Wiem co masz na myśli. Rok temu akurat także całą majówkę pracowałem. Nie w pracy ale w domu - miałem taki mały remont więc czasu na nic innego nie było.
W tym roku miałem niby pracować ale jednak dali wolne choć jutro można iść do pracy - szef nikogo nie zmusza ale kto chce może pójść więc zastanawiam się czy nie popracować właśnie jutro.

0

Witam wszystkich. I jak tam majówka rozpoczęta?

Raczej w domu będziecie czy jakiś wypad gdzieś?

9

@Rewolucja123 Zacznij brać od nich ten alkohol i jedzenie, a potem sprzedaj to wszystko i będą pieniądze.

0

@mekston Tak ale pamiętam tylko Ciebie więc nikogo więcej nie oznaczyłem bo zapomniałem kto to był.
Mimo wszystko nawet po tym hat tricku będzie ciężko o króla strzelców.

0

@Gaucho Robert Lewandowski strzelił wczoraj hat tricka i tym samym ma 16 bramek w La Lidze tracąc trzy do lidera Dovbyka.

Polak tym hat trickiem wrócił do walki o koronę króla strzelców - kiedyś była rozmowa i kiedy ja napisałem, że hat trick któregokolwiek piłkarza z czołówki da mu spore szanse na króla strzelców to większość stwierdziła, że Polak raczej tego nie zrobi, a jednak zrobił. Oczywiście przez ostatnie mecze bez gola wciąż Lewandowski musi oglądać plecy innych ale hat tricka strzelił i wciąż jest w grze o króla strzelców.

Tylko o to mi chodziło w tym wpisie. Nie pisałem nic o wychwalaniu Roberta ani o tytułach z klubem bo miałem na myśli tylko i wyłącznie tytuł króla strzelców. Rozumiesz?

0

I hat trick Roberta Lewandowskiego, który wraca go niemal do wyścigu o koronę króla strzelców.

@mekston i cała reszta (nie pamiętam dokładnie kto) jak pisałem o hat tricku to byłem wyśmiewany, a tutaj Polak pokazał, że wcale nie zamierza rezygnować z obrony pichichi. Oczywiście dalej nie jest łatwo bo do lidera Dovbyka traci 3 bramki ale mając 5 meczów do końca wszystko jest możliwe.

A i kto mówił, że hat trick Lewandowskiego jest niemożliwy? Przyzna się teraz ten ktoś?

1

Za 15 godzin i 50 minut swój mecz w tej kolejce (33) rozegra FC Barcelona, a jej rywalem będzie Valencia.

Bardzo dobry termin i pora meczu. Do tego spotkanie pokaże Eleven Sports 1.

1

@Krzysztof1987 Jeśli te kobiety nie mają innego wykształcenia by podjąć się innej pracy to strzelam, że jest to tylko i wyłącznie z ich wyboru.
Sorry, nie chce nikogo obrazić ani nic ale co mnie obchodzi ich wykształcenie? Mogły się uczyć i teraz być w innym położeniu. Wybrały pracę w sklepie? Wybrały to muszą się dostosować, a jak się nie podoba to mogą zmienić pracę - nie mogą bo wykształcenia nie mają? Ich problem.
Ja także nie skończyłem jakiś wielkich uczelni nie wiadomo skąd i nie wymagam od nikogo nie wiadomo czego bo wiem, że mogłem zrobić osiem licencjatów i teraz pokazywać palcem innym co mają robić - nie zrobiłem więc jutro rano muszę udać się do roboty, zrobić swoje i tyle. Nie ma co płakać.

1

@ObiektywnyKibic121 Tak. Chwilę z nim porozmawiałem i powiedział mi, że jest wielkim fanem Karola i po seansie chciał go poznać i pójść z nim na kawę do kawiarni ale przed kawą chciałby wykąpać się w basenie.

1

@Krzysztof1987 "Trzeba by głównie ich zapytać czy im to odpowiada."
Myślisz, że jeśli one podejmowały się tej pracy to nie wiedziały, że będą handlowe niedziele (rzadko ale jednak) i mieli obiecywane każdą niedzielę wolną, a tu zonk i nagle dzisiaj o 5 rano zadzwonił kierownik, że mają pojawić się w pracy?

Aha i jeśli myślisz, że ja ich wyśmiewam to znak, że albo nie czytałeś gorących albo kompletnie nie zrozumiałeś żartu.

1

@ObiektywnyKibic121 Zapomniałem o najważniejszym. Kiedy wracałem już do domu zobaczyłem w rowie zataczającego się turystę z Nowej Zelandii. Zatrzymałem się i zapytałem co się stało - on odpowiedział mi po swojemu, że przyjechał tutaj specjalnie tylko po to by obejrzeć film w kinie ale niestety pracownicy kina nie pozwolili mu wieść na seans.
Nie wiem czy państwo Polskie się z tego podniesie bo turysta chciał nawet 20 zł zapłacić za bilet, a już wcześniej w pobliskim Lidlu kupił paczkę popcornu.

2

Jastrzębski Węgiel mistrzem Polski, a Perugia mistrzem Włoch.

Norbert Huber, Tomasz Fornal, Wilfredo Leon czy Kamil Semeniuk - ważni nasi siatkarze odnieśli dzisiaj bardzo duży sukces i mam nadzieję, że podobną formę, a nawet lepszą będą prezentować reprezentując kraj szczególnie podczas IO w Paryżu.

Mam nadzieję, że już w najbliższą niedzielę Jastrzębski Węgiel pokona Trentino i po raz pierwszy w historii zdobędzie puchar Ligi Mistrzów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?