0

@Emhyr Neymar piłkarz, który miewał zagrania niczym dam Ronaldinho. Grał w Barcelonie, miał mega atak w PSG, gra w reprezentacji Brazylii, która przecież zawsze ma bardzo dobry skład, a mimo to Neymar mając takie możliwości skończy karierę bez Złotej Piłki. To dla mnie coś niesamowitego - oczywiście wiem, że w erze Messiego i jego walki z Ronaldo ciężko o to było ale gość mógł ją zdobyć rok, dwa czy trzy lata temu, a mimo to jej nie zdobędzie.

0

Przydałby się gol do szatni dla Wisły Kraków.

0

@Dosq Z tą LM to nie przesadzaj ale mam wrażenie, że gdyby wtedy Wisła Kraków miała obecne eliminacje to w tej Lidze Mistrzów by zagrali i to może nawet nie raz.
Oczywiście kompromitacje też się zdarzały ale kiedy masz za rywala Real czy Barcę to z góry jesteś skazany na odpadnięcie z rozgrywek.

1

@FcPortoFan1999 To, że grają w pierwszej lidze nic nie znaczy. Oczywiście faworytem Pogoń ale Wisła zna swoją wartość i historycznie Wisła to dużo większy klub. Idą po Puchar Polski dzisiaj.

0

@Technik W teorii jest taka możliwość. Tzn. musiałbyś wyciszyć i już ale wtedy nie tylko nie słuchasz komentatorów ale również stadionu.

5

@Anyma Bredzisz

2

@DLFCB Marzenie żeby w tym sezonie Signal Iduna Park mogła się cieszyć z Ligi Mistrzów dla Borussii Dortmund.

10

2

@Visca_barca Akurat lubię Wisłę Kraków i w tym meczu jestem za nimi ale także chciałbym powrót Wisły do czołówki polskiej ligi dlatego, że brakuje ich w meczach z Legią czy Lechem.

1

@Visca_barca No nie mówię, że to się wydarzy dzisiaj czy w tym roku ale krok po kroku aby do przodu. Zresztą te mecze na szczycie Wisła vs Legia - tego potrzebujemy jako kibice polskiej ligi.

Dzisiejszy puchar dla Wisły to jest pierwszy krok w stronę wielkości i powrotu na salony.

0

@SawneyBean @tbas To może jestem dziwny ale obejrzę ten finał - oczywiście pogody szkoda na siedzenie przed tv dlatego wolałbym ten mecz wieczorem ale to "tylko" 2 godziny więc myślę, że warto obejrzeć by zobaczyć wreszcie Wisłę Kraków z trofeum.

1

@Visca_barca Nie ma takiej opcji. Dzisiaj zaczyna się powrót wielkiej Wisły Kraków. Najpierw Puchar Polski, potem awans do Ekstraklasy, a następnie powrót do Europy.
Polska piłka potrzebuje mocnej Wisły Kraków.

0

@Chucky @TR3YWAY Nie wiecie co tracicie - dzisiaj znowu Pogoń Szczecin nie zdobędzie trofeum.

0

Czyli rozumiem, ze od godziny 16.00 cała La Rambla ogląda wielki finał Pucharu Polski Pogoń Szczecin vs Wisła Kraków?

A może jest ktoś kto obejrzy ten mecz z trybuny stadionu PGE Narodowego?

3

@NeroTFP1 Wiadomo, że kiedy oglądało się pana Wacława Kowalskiego jako Pawlaka to ciężko uwierzyć, że ktoś inny mógłby tak dobrze zagrać tą rolę ale według mnie to było połączenie idealne.

Myślę, że nikt nawet pan Hańcza grający Kargula nie zagrał tak świetnie roli jak Kowalski Pawlaka choć oczywiście to był duet idealny.

0

@FcPortoFan1999 Jak? To kibice Legii nie będą kibicować Wiśle Kraków podczas finału Pucharu Polski tak jak kibice Barcy będą kibicować Realowi podczas ewentualnego finału z PSG?

1

@Criss18Barca W Anglii nawet jeździ się po innej stronie niż u nas także to nie jest dobry przykład.

7

@esem91 Daj spokój z tym Varrattim. Gość mimo, że jeszcze nie stary to jednak po 30-stce grający gdzieś u Arabów nie robiąc tam niczego nadzwyczajnego. W reprezentacji też widzę, że nie gra - olać i poszukać kogoś młodszego i lepszego, a nie kolejnego, który przyjdzie tylko po to by skasować dobre pieniądze i pochwalić się po karierze, że w CV ma Barcelonę.

1

@FcPortoFan1999 Ale generalnie jaki jest tego powód? Tak na dobrą sprawę moim zdaniem lepiej jeśli mecz odbywałby się wieczorem - wielki finał, a tu można powiedzieć, że sam środek dnia, jeszcze słońce świeci, może być gorąco - ciężko i na trybunach i na murawie.

To tak jakby finał LM rozgrywali o 16 zamiast 21 (choć klasyczna 20.45 zawsze najlepsza).

1

@Herato W ogóle dziwnie się patrzy na tabelę strzelców wszech czasów Ligi Mistrzów i dorobek Ronaldo Nazario, a chociażby liczbę bramek innych napastników, którym oczywiście nie umniejszam ale jak widzę, że taki Thomas Mueller ma 54 bramki nie będąc nawet dziewiątką to można się zastanawiać jak Brazylijski Ronaldo mógł strzelić tak mało bramek.

Oczywiście wiem, że sam Ronaldo stosunkowo dużo w tej LM nie grał ale mimo wszystko taki napastnik w 40 meczach strzelił ledwo 14 goli.
Niby piłka nożna mocno się zmieniła ale w tym momencie Erling Haaland ma 39 meczów w LM, a więc jeden mniej niż Ronaldo w całej karierze i aż 41 bramek.
Ktoś nie znający historii piłki nożnej, ktoś kto nie oglądał Ronaldo na boisku i ktoś kto nie wie co wyczyniał Ronaldo powie, że Haaland go zjada na śniadanie. Oczywiście to tylko w kwestii LM ponieważ wynik Ronaldo na MŚ robi już duże wrażenie, a sam Haaland może nawet nigdy na mundialu nie zagrać ale to też nie jego wina.

0

@FcPortoFan1999 Już nawet nie chodzi o samą Wiśle ale o to, że ten finał przynajmniej dla mnie zapowiada się bardzo ciekawie i już nie mogę się go doczekać.

0

@FcPortoFan1999 Czasem się zdarzy. Ogólnie szkoda, że nie pomyślałem żeby na PP jechać. Dzisiaj dobry mecz się szykuje.

0

@FcPortoFan1999 No wiem wiem ale gorzej może być z dobrą grą i zwycięstwem reprezentacji Polski ale mimo wszystko chcę przeżyć tą atmosferę Narodowego podczas meczu naszej reprezentacji więc na pewno pojadę ale terminu jeszcze nie znam.

0

@FcPortoFan1999 Być może bo właśnie zawsze chciałem na reprezentację jechać z tym, że najlepiej z jakimś mocniejszym rywalem ale żeby był dobry mecz - najlepiej wygrany ale o to ciężko niestety.

1

@FcPortoFan1999 No właśnie na meczu na Narodowym nigdy nie byłem. I tak, planuje to zmienić ale dokładnie kiedy to się wydarzy to jeszcze nie wiem ale wiem, że chcę pojechać na mecz na Narodowym.

4

@FcPortoFan1999 Tak. Tzn. akurat nie na meczu ale stadion zwiedziłem.

0

@FCB_dimiC Wiem dlatego napisałem, że dla mnie (a nie dla innych) odpoczynek wygląda trochę inaczej ale nie zmienia to faktu, że rozumiem ludzi, którzy właśnie w majówkę gdzieś pojechali bo zazwyczaj jest to kilka dni wolnych od pracy i można sobie gdzieś wyjechać.

Ja też jak gdzieś wyjeżdżam to niby odpoczywać ale generalnie więcej się nachodze, nazwiedzam i w ogóle niż w normalne dni co nie znaczy, że narzekam bo po to jeżdżę ale jak mówię gdyby miał tylko odpoczywać to tak jak napisał @Herato najlepiej działka, grill, leżak tym bardziej przy takiej pogodzie u jakieś zimne piwko. Wtedy mógłbym powiedzieć, że odpoczywam.

0

@FCB_dimiC Oczywiście w takie dni kiedy większość ma wolne to gdzieś ludzie wyjeżdżają i jest to całkiem normalna sprawa ale czy to aby jest odpoczynek? Wątpię.

Dla mnie odpoczynek to coś innego niż chodzenie całymi dniami, zwiedzanie, stanie w długich kolejkach czy korkach na drodze (szczególnie w drodze powrotnej - nie ma bata, że nie będzie żadnych korków z tego typu miejsc) ale nie zmienia to faktu, że rozumiem ludzi, którzy właśnie w takie dni gdzieś wyjeżdżają bo akurat jest więcej dni wolnych bo normalnie niestety trzeba pracować więc i jest mniej czasu na inne rzeczy.

0

@MesQueUnClub96 No tak bo Pogoń od 5 lat co roku gra w grupie LE.

Sprawdziłem teraz i Pogoń w LE i LKE nigdy jeszcze nie przeszła więcej niż jednego rywala - zazwyczaj tego, który miał po prostu jeszcze gorszy ranking, a więc był teoretycznie dużo słabszy. Najdalej Pogoń zaszła rok temu do 3 rundy ale zaczynali od drugiej więc tylko rundę przeszli.

Oczywiście Pogoń to większa gwarancja, że zdobędą dla Polski jakiekolwiek punkty do rankingu ale to i tak drobnica, która owszem w końcowym rozrachunku może mieć duże znaczenie ale bez Legii, Lecha czy Rakowa i ich punktów z grup i tak się skompromitujemy w Europie. Chyba, że Jagiellonia jako mistrz Polski będzie mieć jakieś świetne losowanie w eLM i jakoś dociągnie na farcie do grupy LKE - Śląsk czy Górnik żadnych szans.

A i jeszcze jedno - zapowiada się na bardzo mocny skład Ekstraklasy w Europie - Jaga, Śląsk, Gronik i Wisła lub Pogoń - tu po prostu musi być kompromitacją.
Lech, Legia i Raków mają swoje minusy - Lech pokazał to na starcie obecnego sezonu ale zawsze jakieś punkty nam biją i czasem wchodzą do grup i bez nich kto tam nie zagra będzie kiepsko

12

@Ojciec5tkidzieci Tylko ta skaza Roberta Lewandowskiego to jednak wyższy poziom. Setki Higuaina w jakimś tam finale MŚ nie mają aż takiej wagi. Ogólnie nic nie znaczący mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?