Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Normalna sprawa, że Górnik nie dojechał, a pomyśleć, że rano jeszcze jeden kolega polecał drugiemu stawiać dom na Górnik bo lepszej okazji od bukmacherów nie będzie żeby stać się milionerem.
Oczywiście wynik jest jednak trochę niespodzianką ale do przewidzenia było, że Cracovia będzie tutaj mocniejsza.
0
@MesQueUnClub96 Jest dużo słabszych lig od Ekstraklasy. To, że u nas takie szachy nie oznacza, że liga choćby bułgarska jest lepsza bo ma jednego mistrza bez przerwy od sezonu 2011/12 (co ciekawe w sezonie 2010/11 grali jeszcze w drugiej lidze - to jaki tam był poziom jak drugoligowiec wszedł z buta i od razu 13 razy z rzędu został mistrzem) - oczywiście sam mistrz jest silniejszy niż często nasz mistrz ale cała liga mimo tego, że u nas często są kompromitacje w Europie i tak nie dojeżdża do naszej.
0
@mekston Niby trudno ale patrząc tylko i wyłącznie na sukcesy lepszego od Hamiltona nie było. Oczywiście może się to zmienić ale póki co to Lewis ma wszystkego najważniejszego najwięcej. No tytułów równiiz Schumacherem.
2
@FcPortoFan1999 Już samo to było ciekawie kiedy spuchnie Leverkusen i kiedy Bayern zacznie odrabiać punkty - nie mów, że to było nudne bo to oczekiwanie ludzi byleby Bayern wreszcie przegrał mistrzostwo było wielkie.
0
@Popitek12 Dziwnie piszesz Lewis.
0
@mekston 8 tytuł mistrza świata F1 dla GOATA Lewisa Hamiltona? Wszyscy tego chcemy.
2
@Criss18Barca W większości drużyn zapewne tak jest ale samo to, że jest więcej możliwości po długim sezonie klubowym tym lepiej. Poza tym przy kadrze 26 osobowej raczej nikt ważniejszy nie odpadnie, a przy 23 miejscach ktoś tam zawsze nie pojedzie co jest dużym zawodem dla samego piłkarza.
3
@MesQueUnClub96 I bardzo dobrze. Lepiej mieć trzech piłkarzy więcej tym bardziej przy pięciu zmianach niż kadrę 23-osobową.
1
@Lionel_Messi10 Pieczarki dla mnie są w bardzo małych ilościach ponieważ nie przepadam za nimi.
5
@azysko 1 punkt za awans do finału jeśli dobrze pamiętam czyli łącznie 3 punkty dla Bayeru przy zwycięstwie w rewanżu z Romą i potem jeszcze ewentualny finał.
1
@Lionel_Messi10 Bigos, młoda kapusta, pulpety, kluski na parze czy chociażby kluski śląskie - wszystko TOP no ale TOP 3 jak napisałem wyżej.
19
A niech Bayer Leverkusen wyrzuca Barcę z 1 koszyka - przecież teraz te koszyki i tak nie mają żadnego sensu. Są tylko na potrzeby losowania, a tak czy ktoś jest w pierwszym czy czwartym praktycznie nie zmienia nic.
Ranking klubowy UEFA w tym momencie dla najlepszych klubów przestaje mieć jakikolwiek sens.
1
@Lionel_Messi10 Oczywiście. Zawsze te trzy dania są dla mnie najlepsze. Oczywiście jem także co innego i też lubię wiele innych rzeczy ale w tym momencie nic innego nie przychodzi mi do głowy co bym postawił wyżej nad tym TOP 3. Jeśli miałbym wybrać trzy dania, które musiałbym jeść do końca życia to właśnie raczej te.
1
@Lionel_Messi10 Ciężko wybrać ale chyba klasycznie: pierogi, gołąbki i schabowy z ziemniakami/frytkami plus jakieś surówki.
Kolejność przypadkowa bo nie mogę zdecydować co najbardziej lubię, a i na pewno o czymś zapomniałem ale te trzy to jest bardzo ścisły TOP.
0
@Criss18Barca I co z tego, że trenerem Bayeru Leverkusen jest legenda Realu? Przecież jeśli zrobi sezon bez porażki to idzie on na konto Leverkusen, a jeśli kiedyś pójdzie do Realu to równie dobrze będzie mógł to powtórzyć lub nigdy takiego sezonu jak w Leverkusen nie powtórzyć.
3
@FcPortoFan1999 Orzeźwić to się możesz piwem podczas upałów ale wódką? Wtedy jeszcze szybciej jesteś pijany.
1
@tristan87 Najlepiej jeżeli zostanie w Europie tym bardziej w Bundeslidze ale moja chęć zobaczenia Messiego i Reusa razem w składzie jest duża więc fajnie by było jakby dołączył właśnie do drużyny z Miami.
2
@ranger3120 Pije się wódkę, głośno gada czyli po prostu robisz to czego teoretycznie nie powinieneś.
4
Skoro Marco Reus ma odjeść z BVB po zakończeniu sezonu to chciałbym żeby pożegnał się z klubem pucharem Ligi Mistrzów. Oczywiście będzie to bardzo trudne ale byłoby to piękne pożegnanie Marcu Reusa.
Gdzie ma odjeść Marco Reus? Zostanie w Niemczech czy jakaś egzotyczna liga coś w stylu Arabii Saudyjskiej albo USA?
Jeśli Reus miałby odejść z Europy (najlepiej żeby został) to chętnie zobaczyłbym go w Interze Miami z Leo Messim. Zawsze chciałem jego transferu do Barcelony, niestety nigdy się to nie udało.
Byłby w ogóle jakieś szanse na taki transfer?
3
@tristan87 Chciałbym powrotu Wisły Kraków do Ekstraklasy i walki o mistrzostwo Polski. Ten klub zasługuje by wrócić na szczyt. Piękny moment Białej Gwiazdy!
0
Już jutro startuje pierwszy z trzech wielkich Tourów, a więc Giro d'Italia 2024.
Faworytem oczywiście Słoweniec Tadej Pogacar ale ja liczę, że wreszcie do walki o triumf włączy się Francuz Romain Bardet.
Na liście startowej nie ma Primoża Roglicia czy Wouta van Aerta, a jeśli chodzi o Polaków to będzie Rafał Majka i Stanisław Aniołkowski.
Są tu jacyś fani kolarstwa?
0
@Dosq Elfsborg myślę, że najtrudniejszy. Poza tym Otelul czy może i Rużomberok także lepiej uniknąć. Azerbejdżan czy Irlandię też lepiej nie trafić aczkolwiek poza Szwedami mimo wszystko można z każdym wygrać tzn. Elfsborg też do ogrania ale myślę, że tutaj może być najtrudniej.
0
@TR3YWAY Ze Szczecina Pan? To chyba przyzwyczajony.
0
@FcPortoFan1999 Tak na dobrą sprawę to w eliminacjach Ligi Europy bo z tego co kojarzę tak oficjalnie nazywa się ten turniej. Liga Europejska to chyba jakiś wymysł żeby wydłużyć nazwę. Nie wiadomo po co w sumie.
1
@Hosh Ja Ci powiem tak. Wisła Kraków także miała mecz w lidze w weekend i także musiała grać na 100% ponieważ wciąż walczą o awans do Ekstraklasy i jakoś biegali, grali. Szczerze? Pogoń to sfrajerzyła i w moim odczuciu biorąc pod uwagę to, że Wisła również grała w weekend mecz ligowy to nie powinno być w ogóle takiego tematu.
2
@NeroTFP1 Oczywiście Tottenham ma trofea ale nie licząc tego jednego pucharu ligi angielskiej z 2008 roku, a więc sprzed 16 lat wszystkie pozostałe były przed 2000 rokiem, a większość z nich jeszcze wcześniej.
Wiem, że niczego to nie zmienia bo puchar to puchar nie ważne w którym roku zdobyty ale większość kibiców Tottenhamu zapewne ich nie pamięta - no może poza właśnie tym pucharem z 2008 roku.
0
@barcelonaLM Widać, że będzie następca Nadala. Możliwości duże ale lubi odwiedzać szpitale.
0
@Hosh A ja nie uważam żeby odpuszczenie meczu z Jagiellonią było gwarancją zdobycia Pucharu Polski. Oczywiście mogliby być bardziej wypoczęci i na większej świeżości przystąpić do finału ale to wciąż nie daje żadnej gwarancji tym bardziej, że to dalej Pogoń Szczecin.
1
@HighestInTheRoom Lech 2 miejsce, Legia 3 miejsce. Mistrzem oczywiście Jagiellonia ponieważ nie da sobie tego już wypuścić.
Taki obrót spraw byłby mimo wszystko całkiem dobry i byśmy mieli nawet niezły skład na europejskie puchary mimo Jagi w LM i Wisły w LE.
Można by z tego coś zrobić bo jeśli zabraknie Lecha i Legii, a będzie Górnik i Śląsk to wiadomo, że zmarnujemy punkty z dwóch ostatnich sezonów.
0
@PatrykBarca Dokładnie tylko różnicą polega na tym, że Pogoń byłaby rozstawiona w 1 rundzie LE, a Wisła jednak musi liczyć na pewne rozstrzygnięcia właśnie pod nią także tylko dlatego Pogoń miałaby większe szanse kogoś przejść ale koniec końców nigdy więcej niż jednego rywala nie przeszli. O fazie grupowej też nie wiedzą co to jest, a nawet nie widzieli nigdy fazy play-off.
3 rundę LKE widzieli raz bo akurat zaczynali od 2 i dzięki rozstawieniu udało się dostać słabszego rywala.