Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bayer Leverkusen 48 mecz bez porażki we wszystkich rozgrywkach. Rekord Benfici Lizbona wyrównany.
Wielki Xabi Alonso. Wielki Bayer Leverkusen!
Teraz rewanż z Romą i bijemy rekord.
0
@Konfederat W teorii nie ale jeśli kibice Legii to może chcą pokazać, że Radom nie jest częścią Polski?
0
@Konfederat A kibice której drużyny śpiewali?
0
@MesQueUnClub96 Ważne żeby nie przegrali meczu. Chciałbym żeby Bayer Leverkusen mimo iż bez gry w LM zakończyli sezon bez porażki.
Hugo Ekitike 3 bramka w tym sezonie i trzecia z rzędu. Młody talent z Francji chyba wreszcie otrząsnął się po pobycie w PSG i trudnych początków we Frankfurcie.
0
Przypominam, że na Polsat Sport Premium 2 właśnie w tym momencie zaczyna się finał Ligi Mistrzów w futsalu.
FC Barcelona vs Palma Futsal.
Hiszpański pojedynek w wielkim finale. Barcelona po raz 5 czy Palma po raz 2?
Obrońcą tytułu jest Plama ale faworytem tego meczu jest Barcelona.
Visca el Barca!
1
@kulek22 Biorąc pod uwagę, że turniej finałowy Ligi Narodów będzie rozgrywany w Polsce. Dopiero co skończyliśmy sezon klubowy, a niebawem mamy najważniejszą imprezą czterolecia - Igrzyska Olimpijskie to przy naszym mimo wszystko bogatym zapleczu dobrze, że zaczniemy składem rezerwowym.
1
@Encore Moim zdaniem jest to trochę bez sensu, że obrońca tytułu nie zagra w kolejnej edycji LM ale akurat dla nas to dobra wiadomość ponieważ jeden mocny rywal już wyeliminowany z kolejnej edycji.
0
Drugi finał Ligi Mistrzów z rzędu przegrany przez Jastrzębski Węgiel.
Kiedy rok temu przegrywali z ZAKSĄ chyba tylko kibice Jastrzębskiego byli smutni po tamtym meczu, a dzisiaj chyba cała Polska żałuje tego wyniku bo to kończymy 3-letnią dominację w Lidze Mistrzów.
Szkoda ale cóż, Trentino było dzisiaj dużo lepsze. Kiedyś Skra Bełchatów byka dużo bliżej zwycięstwa i do dzisiaj pozostają bez LM. Oby Jastrzębski za rok był jeszcze mocniejszy.
3
Chelsea wygrywa dzisiaj 5-0 z WHU i tym samym pozostaje w grze i europej puchary.
Na Ligę Mistrzów nie ma szans, i Ligę Europy będzie ciężko ale o Ligę Konferencji mogą spokojnie jeszcze w tej końcówce sezonu powalczyć.
W sumie chciałbym ich zobaczyć w LKE - byliby dużym faworytem do zwycięstwa ale najpierw trzeba się tam zakwalifikować.
0
@sevs Ani Arabska nie wejdzie do TOP 5 ani MLS. Tam piłkarze idą dla pieniędzy albo się bawić życiem, a nie na poważnie.
0
@Herato Nie wiem ale chociażby taki Haaland i Palmer w samym tym roku (nie sezonie) dostali po dwie 10 na Flashscore więc taki Leo Messi musiałby mieć ich ze 100.
0
@Encore Dwa i to jeszcze nie całe sezony i Erling Haaland już na 8 miejscu w historii Premier League. Myślę, że ten rekord będzie jego oo warunkiem, że jeszcze trochę w tym City zostanie.
2
@Deviler Z własnego doświadczenia czy czyjegoś to wiesz?
2
@D10SLEO Dla mnie w ogóle dzielenie punktów jest totalnym bezsensem. Cały sezon grasz za połowę tego tak naprawdę.
Mi w ogóle nie podoba się pomysł dzielenia na grupy ale jak już jest to mogliby zostawić przynajmniej punkty zdobyte przez większość sezonu bo później wygląda to tak jak podałeś wyżej - tragedia.
0
@Sulimo To kto w końcu tego gola strzelił? Ty i Flashscore podajecie, że Kupczak, a @FcPortoFan1999 czyli gość, który ogląda wszystkie mecze Ekstraklasy uważa, że to Bartkowski strzelił tego gola - czy to może dwie różne bramki? Bo już się pogubiłem.
1
@mekston Tym bardziej, że Leo Messi nie jest tak napalony na strzelanie bramek jak choćby Cristiano Ronaldo, gdyby był to mógłby powalczyć o to, a tak będzie wolał zrobić asystę czy "oddać" karnego niż bić rekord.
0
@mekston Nawet nie wiem jak tam grają podczas CA więc nie wiedziałem ile Messi może opuścić meczów Interu Miami ale jeśli opuści ponad 10 łącznie z tymi, które już opuścił to jasna sprawa, że tego rekordu nie zrobi, a czy Suarez gdyby nie pojechał na CA go zrobi? Bez Leo w tych kilku meczach w sumie może to być trudniejsze ponieważ nikt mu takich piłek nie zagrywa jak właśnie Argentyńczyk.
1
Porażka Jagiellonii i zwycięstwo Śląska daje nam walkę prawie, że od nowa o mistrzostwo Polski.
Czyżby Jagiellonia mając taką szansę na ostatniej prostej rozwaliła sobie krzywy ryj i mistrzostwo trafiłoby do Wrocławia?
A może jednak na samym finiszu to Legia pokaże wszystkim jakimi są frajerami i sprawi, że to Warszawa będzie świętować?
Lecha Poznań już nie liczę mimo iż ciągle są blisko. Oni mając Rumaka nie są na to gotowi.
0
@mordini123 @negreanu Czyli w Bloodline zmiany i mimo braku Reignsa jest ciekawe. W sumie może dobrze bo nudno się robiło.
Jimmy Jak wywalony? Ciekawe czy bracia Uso znowu się nie połączą, a powrót Romana Reignsa ponownie nie wpłynie na to, że znów będą razem tylko tym razem może bardziej dla widzów, a nie przeciwko.
Jest jakaś szansa w najbliższym czasie by Randy Orton powalczył o pas?
0
@negreanu @mordini123 Jakieś duże zmiany po drafcie? Tzn. jakiś duży transfer z jednego brandu do drugiego albo rozdzielenie jakiegoś teamu/drużyny?
Tama Tonga i Tanga Loa to jakaś rodzina Reignsa czy po prostu dołączyli do grupy?
0
@mordini123 Ogólnie od WM przestałem oglądać wrestling. Dużo się zmieniło od tego czasu? Jak tam teraz to wszystko wygląda?
1
@FCB_dimiC Cesc Fabregas jest asystentem w Como. Prowadził kilka meczów Como jako trener główny ale to było tylko na jakiś czas kiedy szukali nowego trenera po zwolnieniu poprzedniego. Oficjalnie trenerem jest tam ktoś inny, a Część asystentem.
0
@FCB24 Oby Jastrzębski wreszcie zdobył Ligę Mistrzów. Norbert Huber i Tomasz Fornal przyjeżdżając na kadrę byliby na pewno jeszcze bardziej zmotywowani żeby w Paryżu sięgnąć po to czego naszej siatkówce brakuje od lat
0
@Danny Gaucho Cristiano Ronaldo powinien wziąć ten rekord i nawet będę kibicował żeby go pobił.
W MLS może być trudniej o nowy rekord bo jednak Messi i Suarez grają w jednej drużynie więc siłą rzeczy będą sobie "zabierać" bramki ale myślę, że jeśli będą zdrowi i chętni do gry to mogą albo chociaż jeden z ich zakręcić się koło rekordu.
0
@Xpert77 Oczywiście, że robi tym bardziej w tak krótkim czasie i to jeszcze w sytuacji gdzie nie wszystko zależy od Leo bo jednak nawet często najlepsze podanie, które powinno być asystą nie zawsze kończyło się golem i czyja jest to wina? Na pewno nie podającego, a robotę zrobił za dwóch.
8
@Xpert77 Ciężko powiedzieć ale pamiętam mecz na duży wyższym poziomie i 4 asysty obecnego trenera Barcelony, a niegdyś całkiem dobrego piłkarza Xaviego Hernandeza - z kim? Oczywiście z Realem Madryt.
Oczywiście 4 asysty to mniej niż 5 ale La Liga i to w tamtych czasach nawet by nie spojrzała na obecną MLS.
@Danny Gaucho może będzie wiedział coś więcej. Sam jestem ciekaw kto jest takim rekordzistą.
0
@mekston Dlatego właśnie uważam, że to będzie bardzo ważny turniej. Po pierwsze zawsze kolejny szlem w CV, po drugie obrona punktów, a po trzecie idealna sytuacja by nawet do końca roku nie stracić pierwszego miejsca w rankingu.
Łatwo nie będzie ale Świątek może to zrobić.
3
@NeroTFP1 Wielka Iga Świątek z kolejnym dużym tytułem ale najważniejszy teraz będzie Roland Garros.
0
@yzyr Przecież ja nie mówię, że polskie zespoły na pewno by przegrywały tylko patrząc na naszą ligę w tym sezonie i choćby na Messiego i Suareza to myślisz, że taka Jagiellonia grając na przeciwko im wygrała by z nimi? Ja wątpię ale napisałem, że nie oglądam MLS więc nie wiem jakby takie mecze wyglądały. Podałem przykład Interu Miami ponieważ są tam piłkarze, którzy mogą w pojedynkę wygrać mecz - oczywiście to dalej poziom dużo niższy niż w Europie ale jednak wątpię żeby Leo z Luisem na tle Jagiellonii wyglądali jak dzieci we mgle. O innych drużynach w sumie nie powinienem mówić bo nawet nie wiem kto tam gra.
4
Odchodzący z Borussii Dortmund po sezonie Marco Reus wczoraj strzelił bramkę i zaliczył dwie asysty w wygranym 5-1 meczu z Augsburgiem.
Wiek już robi swoje, Niemiec gra dużo mniej niż wcześniej ale mimo wszystko dalej potrafi strzelać bramki i asystować. Szkoda by było gdyby miał się wypisać z poważnego futbolu ale jeśli musi i ma to zrobić to chciałbym żeby najpierw podniósł puchar Ligi Mistrzów, a potem dołączył do Leo Messiego i Luisa Suareza. Nie wiem czy w ogóle jest to możliwe ale chciałbym zobaczyć atak Messi, Suarez, Reus.