1

@MesQueUnClub96 Brawo Casper Ruud! Teraz zacznie marsz po French Open.

3

@budel17 Nawet jeśli to było za ich wypłatę to sobie wyobraź ile oni zarabiają skoro stać ich na takie żarcie. Wielu z nas nie może sobie na to pozwolić, a oni sobie zdjęcia do Internetu wrzucają.

2

@Kazragore Słyszałem, że ten obiad stawiał szef szefów @Luciano99 za dobrze wykonaną pracę.

4

@Kessie Ale się zestarzał. Co ta robota u @Luciano99 robi z ludźmi.

1

@P33ck Ja też mam coś z bycia sentymentalnym ale głównie jeśli chodzi o piłkarzy choć nie ukrywam, że czasem sobie wracam właśnie do tych dawnych meczów i wyników.
Oczywiście jakoś bardzo tego nie przeżywam ale tak, brakuje w LL takich klubów jak Racing, Saragossa czy choćby Deportivo - w końcu były to kluby z pewną marką jak zaczynałem oglądać piłkę nożną więc nie jest to tak, że przechodzę obok nich obojętnie.
Jeszcze Malaga utkwiła mi mocno w pamięci ale oni głównie przez LM i te mecze ćwierćfinałowe z Borussią Dortmund.

2

@PatrychoO Na to wygląda. Oby był to taki powrót jak Undertakera na WrestleManii.

1

O Dariusz Szpakowski komentuje mecz Legii ze Śląskiem na TVP Sport.
Razem z legendą mikrofonu Grzegorz Mielcarski.

0

@FcPortoFan1999 Przed meczem widziałem, że Linette jest bez szans, a po pierwszym secie wszystko się zgadzało. Drugi dał pełno wiary i optymizmu ale ostatecznie Polka przegrała. Mimo wszystko bardzo dobry wynik ten finał i jednak fajna walka bo seta udało się wygrać. Szkoda no ale jednak Steohens to półka wyżej.

1

@P33ck Racingowi Santander też kiedyś kibicowałem ale podobnie jak z Auxerre głównie ze względu na Ebiego Smolarka. Mimo wszystko jakiś sentyment do tych zespołów pozostał.

Ogólnie kibicuję trochę Wolfsburgowi z Niemiec. Co prawda przygoda z nimi zaczęła się od Edina Dzeko i Grafite (Jacek Krzynówek też swoje wniósł), a więc stosunkowo nie dawna i to mistrzostwo Niemiec jednak zdobyli ale myślę, że można mówić iż są mniejszym klubem. Także Wolfsburg jeśli zaliczamy do mniejszych klubów cały czas jest tym których śledzę i czasem nawet obejrzę (choć teraz bardzo rzadko).

2

@Visca_barca Ja polubiłem Auxerre ze względu na Ireneusza Jelenia. Pamiętam ich mecze w LM.
Mimo wszystko nie powiedziałbym, że to mój ulubiony mniejszy zagraniczny klub. Po prostu był czas, że grał tam Polak (nawet dwóch), który był liderem zespołu to im kibicowałem, a teraz? Jak awansują do Ligue 1 to fajnie ale jeśli nie to jakimś wielkim ich kibicem nie jestem - szybko zapomnę.

1

@Sulimo Krótko mówiąc Feio jeszcze nic nie zepsuł na najwyższym poziomie, a to już jest duży wyczyn.
Ok, ktoś powie, że jeszcze nie miał okazji nic popsuć ale kogo to obchodzi?

0

@MesQueUnClub96 Z tą Szwecją to właśnie nie wiadomo do końca czy to dobrze.
Niby nazwa "mocna" ale na Euro nie pojadą, a pojedzie Polska więc można by rzecz, że polska Ekstraklasa ma większy poziom niż cała reprezentacja Szwecji.

0

@FcPortoFan1999 Oglądamy. Legia moim zdaniem mimo wszystko faworytem. Śląsk ostatnio cieniuje mocno. Myślę, że Lech wiceliderem po całej kolejce.
Ważne żeby Erik Exposito strzelił jakąś bramkę. Musi zostać królem strzelców najlepiej z +20 goli.

0

@FcPortoFan1999 Już wiemy kto wygra mecz i kto będzie MVP.

3

Maszyna Rumaka ruszyła. Lech Poznań mistrzem Polski 2023/24?

Myślę, że Jagiellonia cala w strachu widząc co gra wielki taktyk, polska myśl szkoleniowa niejaki Rumak.

0

@kigani Ja uważam trochę inaczej. Tzn oczywiście udział ma duży ale sam do niczego Aston Villi nie doprowadził. Ogólnie uważam, że wywalić Martineza, wstawić Skorupskiego lub Bułkę i Aston Villa osłabiona nie jest, a kto wie czy nie wzmocniona.

0

@mekston Dzisiaj Vinicius Junior hat trick i wszystko możliwe.

1

@P33ck Nie właśnie zauważyłem, że był moment w którym liderowali, a tu znowu brak awansu. Pytanie na ile frajerzą, a na ile nie chcą awansować? Tylko czy taka marka może nie chcieć awansować do Bundesligi?

2

Filip Marchwiński i 3-2 dla Lecha Poznań.

Przeprosić Rumaka bo już jedziecie po nim, a tu jego świetna decyzja i już Lech prowadzi. Genialny trener.

0

@FCB_dimiC @kigani Ja osobiście uważam, że Martinez to typowy średniak. Oczywiście bardzo dobry Mundial ale głównie przez obronę strzału Koło Muaniego (w sumie Francuz uderzył w niego ale mniejsza bo odbił piłkę) i karne z Francją ale też zgadzam się, że grając w średnim zespole trudniej o dużo lepsze występy choć nie zmienia to faktu, że ostatnio o nim cicho bo po prostu w meczach nie robi nic spektakularnego.

0

@FcPortoFan1999 Oho czyli Bellingham strzela dzisiaj bramkę/bramki, a Lewandowski królem strzelców nie będzie.

2

@P33ck To już 6 lat odkąd HSV frajerzy i nie gra w Bundeslidze?

0

@FCB_dimiC Jak to jest w ogóle możliwe, że ten bramkarski geniusz ostatnio dostaje średnie (żeby nie powiedzieć słabe) noty za swoją grę? Nawet Flashscore nie pamięta jego świetnego meczu.

1

@kigani Nic do Ciebie nie mam ale kibicuję Ruudowi. Potężny Norweg bierze to dzisiaj.

0

@Rupert_Haubica I gra w porównaniu do CR czy Leo praktycznie za darmo. Tzn. wiem, że jakieś pieniądze w Górniku dostaje ale to marne grosze w porównaniu z milionami Ronaldo i Messiego.

0

Która liga mocniejsza - liga arabska czy MLS?

0

@FcPortoFan1999 Trójmiasto rządzi pierwszą ligą, czy zarządzą Ekstraklasą?

0

@FcPortoFan1999 Myślę, że szanse byłyby bardzo duże.

0

@FcPortoFan1999 Nie ponieważ chciałbym awans Wisły i spadek Cracovii aczkolwiek gdyby nie udało się awansować Wiśle Kraków to takie derby w pierwszej lidze chętnie bym obejrzał.

0

Liczę, że Puszcza Niepołomice wygra dzisiaj w Krakowie i tym samym nie tylko ich szanse utrzymania się zwiększą ale zwiększą również szanse spadku Cracovii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?