0

@pomi11 Skoro wolisz hiszpańską piłkę to City nie jest z Hiszpanii.

0

@mekston Też miałem dzisiaj taką nadzieję i pewnie jak ten ostatni głupek będę ją miał 1 czerwca ale w sumie polecam nie robić sobie nadziei - ja już to znam na pamięć.

0

@Bobo25 PSG psuje futbol ale Man City, któremu jeszcze kilkanaście minut temu kibicowali tutaj chyba wszyscy nie psuje?

3

@pomi11 Oho, następnie wielcy kibice Barcelony, którzy będą kibicować Realowi. Dzisiaj też za Realem?

1

@Kamiloza91 Serio? Kibic Barcelony woli by Real wygrał LM byleby PSG nie wygrało? Aha.

1

@mr Barca Ok nie napisałeś ale można tak zrozumieć bo mimo iż nie lubię United ale jakby jakimś cudem zagrali w finale LM z Realem to bym im kibicował, a wiesz dlaczego? Nie dlatego, że chciałbym by zdobyli trofeum ale dlatego, że nie byłoby innej możliwości by Real go nie zdobył.

0

Jest możliwość by Barcelona wróciła do wygrywania LM, a Real do szybkiego odpadania (pamiętacie te lata liczone kiedy to odpadli w 1/8?) ale w zamian Argentyna przestaje wygrywać MŚ i CA, wchodzicie w to?

0

@mekston Teoretycznie mogą ale czy w finale? Pamiętasz Liverpool? Gdyby to nie był finał to by roznieśli Real z 5-0 ale że to był finał to przegrali.
Przeznaczenia nie oszukasz.

0

@mr Barca I serio Ciebie to martwi? Tzn. rozumiem, że możesz nie kibicować ani jednym ani drugim ale ja serio nie wierzę w ludzi co kibicują Barcelonie i jeszcze zastanawiają się komu tu kibicować w takim ewentualnym finale.

0

@Zip 4 najgorsze? Wszystko mogę zrozumieć ale BVB gorsza od Atletico?

Tzn. może kibicujesz Atletico - tego nie wiem ale jako kibice Barcy chcieliśmy awansu BVB głównie ze względu, że z nimi powinno być łatwiej więc akurat rywal Barcy awansował dobry. Gorzej bo sama Barca nie awansowała.

0

@mekston Tak ale czy da radę powtórzyć także trzy trofea z drużyną? W nim cała nadzieja na finał LM ale ma obawy bo Real nie przegrywa finałów.

0

@Aragorn33 Cud czy nie jakie to ma znaczenie? Odpadli w ćwierćfinale więc nikt za jakiś czas nie będzie pamiętał jak grali.
Fakt jest taki, że City odpadło i mogą sobie tak grać co mecz ale bez zwycięstw i trofeów to nie będzie żadna dominacja.

0

@mekston Myślę, że Kylian Mbappe dlatego, że BVB powinni pokonać zaś Bayern nie ma czego szukać z Realem. Oczywiście mogę się mylić i Bayern nawet odpadając może coś strzelić i Kane może jeszcze zostać królem ale stawiam na Francuza.

3

A jeszcze kilkanaście godzin temu trwały dyskusje jak to City zdominuje futbol - no to macie odpowiedź jak zdominuje. Przede wszystkim to do @FcPortoFan1999 piłka nożna to nie jest bolid Verstappena.

3

Widziałem, a teraz ograją Bayern i na koniec sklepią kogo tam trzeba i kolejna LM w Madrycie.

0

@clyde No właśnie Ederson był jedynym nie niebieskim dlatego tak luźno.

1

Ederson lepiej strzela bo nie ma błękitnego stroju.

3

Wiedziałem, że te placki z Manchesteru nie mają pojęcia o strzelaniu z karnych.

0

@Tollusiek Może nie w tym samym ale nie zmienia to faktu, że żadnego zagrożenia Alvarez nie stworzył. To już Haaland na początku meczu miał poprzeczkę.

0

Ale z tym Alvarezem to rzeczywiście jakiś żart. Oczywiście Haalanda nie było w meczu ale jego zmiennik pokazał dokładnie tyle samo.

5

Jeśli karne to chyba Real. Jakoś nie widzę tych błękitnych placków jak strzelają pewnie.

0

A jak tam mistrz świata Julian Alvarez? Jakoś szału u niego nie widzę.

2

@MesQueUnClub96 Ranking UEFA

1

Też myślicie, że jakby tutaj zamiast Realu grała Barca to już dawno byłoby jakieś 5-1? I to nie tylko dlatego, że Barca jest w słabej formie ale tyle farta co ma Real to nie ma nikt.

2

Man City znowu marnuje na potęgę czyli znaczy, że Real zaraz strzeli.

1

Teraz żeby tylko Real nie strzelił na 2-1 z dupy bo wszystko pójdzie na marne.

2

A mówili, że tylko Argentyna daje radość. Co by Man. City zrobił bez tej Belgii.

Belgia > Argentyna

2

Kevin de Bruyne! Jeremy Doku! 1-1!

0

@mekston Ja tam akurat nic do PSG nie mam więc byłbym ich wielkim kibicem w takim finale, a to że poszedł tam Dembele też mam gdzieś.

0

@VamoSBarca88 Że "Wam" serio chce się marzyć o trofeum dla BVB. Real Madryt to bierze chyba, że jakimś cudem City tutaj coś trafi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?