Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pomi11 Skoro wolisz hiszpańską piłkę to City nie jest z Hiszpanii.
0
@mekston Też miałem dzisiaj taką nadzieję i pewnie jak ten ostatni głupek będę ją miał 1 czerwca ale w sumie polecam nie robić sobie nadziei - ja już to znam na pamięć.
0
@Bobo25 PSG psuje futbol ale Man City, któremu jeszcze kilkanaście minut temu kibicowali tutaj chyba wszyscy nie psuje?
3
@pomi11 Oho, następnie wielcy kibice Barcelony, którzy będą kibicować Realowi. Dzisiaj też za Realem?
1
@Kamiloza91 Serio? Kibic Barcelony woli by Real wygrał LM byleby PSG nie wygrało? Aha.
1
@mr Barca Ok nie napisałeś ale można tak zrozumieć bo mimo iż nie lubię United ale jakby jakimś cudem zagrali w finale LM z Realem to bym im kibicował, a wiesz dlaczego? Nie dlatego, że chciałbym by zdobyli trofeum ale dlatego, że nie byłoby innej możliwości by Real go nie zdobył.
0
Jest możliwość by Barcelona wróciła do wygrywania LM, a Real do szybkiego odpadania (pamiętacie te lata liczone kiedy to odpadli w 1/8?) ale w zamian Argentyna przestaje wygrywać MŚ i CA, wchodzicie w to?
0
@mekston Teoretycznie mogą ale czy w finale? Pamiętasz Liverpool? Gdyby to nie był finał to by roznieśli Real z 5-0 ale że to był finał to przegrali.
Przeznaczenia nie oszukasz.
0
@mr Barca I serio Ciebie to martwi? Tzn. rozumiem, że możesz nie kibicować ani jednym ani drugim ale ja serio nie wierzę w ludzi co kibicują Barcelonie i jeszcze zastanawiają się komu tu kibicować w takim ewentualnym finale.
0
@Zip 4 najgorsze? Wszystko mogę zrozumieć ale BVB gorsza od Atletico?
Tzn. może kibicujesz Atletico - tego nie wiem ale jako kibice Barcy chcieliśmy awansu BVB głównie ze względu, że z nimi powinno być łatwiej więc akurat rywal Barcy awansował dobry. Gorzej bo sama Barca nie awansowała.
0
@mekston Tak ale czy da radę powtórzyć także trzy trofea z drużyną? W nim cała nadzieja na finał LM ale ma obawy bo Real nie przegrywa finałów.
0
@Aragorn33 Cud czy nie jakie to ma znaczenie? Odpadli w ćwierćfinale więc nikt za jakiś czas nie będzie pamiętał jak grali.
Fakt jest taki, że City odpadło i mogą sobie tak grać co mecz ale bez zwycięstw i trofeów to nie będzie żadna dominacja.
0
@mekston Myślę, że Kylian Mbappe dlatego, że BVB powinni pokonać zaś Bayern nie ma czego szukać z Realem. Oczywiście mogę się mylić i Bayern nawet odpadając może coś strzelić i Kane może jeszcze zostać królem ale stawiam na Francuza.
3
A jeszcze kilkanaście godzin temu trwały dyskusje jak to City zdominuje futbol - no to macie odpowiedź jak zdominuje. Przede wszystkim to do @FcPortoFan1999 piłka nożna to nie jest bolid Verstappena.
3
Widziałem, a teraz ograją Bayern i na koniec sklepią kogo tam trzeba i kolejna LM w Madrycie.
0
@clyde No właśnie Ederson był jedynym nie niebieskim dlatego tak luźno.
1
Ederson lepiej strzela bo nie ma błękitnego stroju.
3
Wiedziałem, że te placki z Manchesteru nie mają pojęcia o strzelaniu z karnych.
0
@Tollusiek Może nie w tym samym ale nie zmienia to faktu, że żadnego zagrożenia Alvarez nie stworzył. To już Haaland na początku meczu miał poprzeczkę.
0
Ale z tym Alvarezem to rzeczywiście jakiś żart. Oczywiście Haalanda nie było w meczu ale jego zmiennik pokazał dokładnie tyle samo.
5
Jeśli karne to chyba Real. Jakoś nie widzę tych błękitnych placków jak strzelają pewnie.
0
A jak tam mistrz świata Julian Alvarez? Jakoś szału u niego nie widzę.
2
@MesQueUnClub96 Ranking UEFA
1
Też myślicie, że jakby tutaj zamiast Realu grała Barca to już dawno byłoby jakieś 5-1? I to nie tylko dlatego, że Barca jest w słabej formie ale tyle farta co ma Real to nie ma nikt.
2
Man City znowu marnuje na potęgę czyli znaczy, że Real zaraz strzeli.
1
Teraz żeby tylko Real nie strzelił na 2-1 z dupy bo wszystko pójdzie na marne.
2
A mówili, że tylko Argentyna daje radość. Co by Man. City zrobił bez tej Belgii.
Belgia > Argentyna
2
Kevin de Bruyne! Jeremy Doku! 1-1!
0
@mekston Ja tam akurat nic do PSG nie mam więc byłbym ich wielkim kibicem w takim finale, a to że poszedł tam Dembele też mam gdzieś.
0
@VamoSBarca88 Że "Wam" serio chce się marzyć o trofeum dla BVB. Real Madryt to bierze chyba, że jakimś cudem City tutaj coś trafi.