Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pep Guardiola wie, że można robić zamiany czy dalej chce grać Grealishem?
0
Jeżeli miałbym szukać jakichkolwiek plusów tych dzisiejszych wyników to tyle, że po porażkach Arsenalu i Man. City Premier League nie dostanie piątego miejsca w LM w kolejnym sezonie ale mimo wszystko słaby pozytyw z racji tego, że Real idzie po kolejny puchar mistrzów.
2
Bayern Bundesligę może przegrał ale w Lidze Mistrzów jadą po półfinał w którym to będą musieli uznać wyższość Realu Madryt.
0
@Peciak Powodzenia bo Bayern może i przejdą ale Real ich upokorzy.
6
Wygląda na to, że to finał Ligi Mistrzów 2023/24.
Zwycięzca tego meczu podniesie 1 czerwca trofeum.
Oczywiście lepszym zespołem jest Man. City ale to Real zapewne wygra. Znam to już na pamięć.
4
Spokojnie, w drugiej połowie wejdzie mistrz świata Julian Alvarez i City to bierze.
Real nie ma mistrza świata, a że teraz tylko Argentyna daje radość to wiecie kto będzie bohaterem i kto wygra mecz.
0
Oczywiście wiem, że to dopiero początek meczu i w sumie jeszcze dużo się może zdarzyć ale według La Rambli Real dzisiaj miał nie mieć nic do powiedzenia, a ja chyba widzę, że na Etihad prowadzą 1-0?
0
@mekston I wygrał lepszy. Francuz też jest lepszym piłkarzem od Norwega mimo, że Haaland czasem bywa lepszym strzelcem.
Tym razem też wygrałby ten lepszy?
0
No dobrze, a więc czas na ostatnie mecze ćwierćfinałowe.
PSG vs Man. City w finale LM?
Może to nie jest wymarzony finał ale niech to zrobią.
Kylian Mbappe vs Erling Haaland - musi to się ziścić w wielkim finale Ligi Mistrzów.
0
@Culer9002 Przestaną jak Leo Messi skończy grać dla reprezentacji.
1
Widzę, że ostatnio tutaj można dowiedzieć się bardzo ciekawych rzeczy.
Barcelona przyzwyczaiła do porażek i tylko na Argentynę można liczyć bo tylko ona daje powody do radości ale jak latami dostawała po dupie od niemalże każdego czy to na Mistrzostwach Świata czy Copa America (o eliminacjach bodajże MŚ 2018 kiedy to Messi uratował ich w ostatniej chwili od światowego śmiechu nawet nie wspomnę) to już nikt nie pamięta bo dwa ostatnie turnieje wygrali głównie dzięki Leo Messiemu i już Barcelona jest zła, najgorsza i w ogóle bo liczy się tylko Argentyna.
Mówiłem Wam, że ambasada nie jest poważna i nie brać ich na poważnie. Niech zajmują się młodymi talentami z Argentyny bo już niebawem czekają ich porażki, poczekajmy tylko na odejście Leo Messiego i wtedy będą pisać tak nie o Barcelonie, a o reprezentacji Argentyny. Zresztą ambasada kończy kibicowanie Barcelonie bo odszedł Messi, odejdzie z Argentyny i skończą kibicować Argentynie.
0
@FCB17 Leo Messi do Interu Miami. Dzięki temu Inter zaczęło wygrywać jakiekolwiek trofea, a kibiców mają nawet tutaj na stronie.
4
@Emhyr Liczę na to, chciałbym mecz Barca vs BVB w Lidze Mistrzów. Co prawda za czasów świetności obu ekip byłby to wielki hit ale nawet teraz taki mecz z przyjemnością bym obejrzał, a właśnie Robert Lewandowski i Marco Reus ponownie mogliby stanąć przeciwko sobie.
0
@lucca87 Najbardziej chciałbym żeby LE wygrał Bayer Leverkusen, a LKE OSC Lille.
1
@ToWinaSedziego Każdą bramką losowego Argentyńczyka ambasada podnieca się bardzo mocno ale jak Cole Palmer strzelił 20 bramek w samej lidze dokładając do tego 9 asyst to wielu tłumaczy to tym, że sporo strzelił z karnych i że nie gra w Lidze Mistrzów (co to w ogóle ma za znaczenie skoro mówimy i lidze?).
Palmer wciąga tych Argentyńczyków jak chce.
2
@P33ck Chciałbym powrót Valencia do Europy. Nawet taka Liga Konferencji na początek nie byłaby zła. Szkoda tylko, że Sevilla i Villarrealu cieniują tak mocno w tym sezonie bo z nimi w Europie Hiszpania moim zdaniem mogłaby więcej znaczyć.
2
Widzę, że kolejny świetny występ Cole Palmera w Chelsea. 4 bramki i gość w tym sezonie Premier League ma już 20 bramek i 9 asyst w Chelsea , która nie gra o Ligę Mistrzów. Wyprzedził Watkinsa i dogonił Haalanda w klasyfikacji najlepszych strzelców - to by była historia gdyby były piłkarz City został królem strzelców grając dla Chelsea wyprzedzając takiego goleadora jak Haaland.
Możecie mówić co chcecie - oczywiście nie twierdzę, że Palmer jest najlepszy na świecie bo nie jest ale dalej nie rozumiem dlaczego bo kilku bramkach Bellinghamowi wręczano Złotą Piłkę, a o Palmerze dalej cisza. Palmer już w tym momencie ma więcej bramek i asyst od Jude zarówno w samej lidze jak i we wszystkich rozgrywkach w tym sezonie.
Tak wiem, zaraz ktoś powie, że kilka tych bramek strzelił z rzutów karnych i ok, zgadzam się ale karne też jednak trzeba umieć strzelać - to po pierwsze, a po drugie myślę, że trudniej ciągnąć Chelsea niż grać w Realu mając obok siebie dużo lepszych piłkarzy do pomocy.
Chciałbym żeby Chelsea wróciła do czołówki PL i ponownie zadała w Lidze Mistrzów. W przyszłym sezonie raczej jest to mało realne ale może za dwa sezony?
0
@kanver_ Niby tak ale jak pisałem wyżej - dla mnie mecz w finale LM Barca vs Real to coś niesamowitego i Bayern jaki rywal już nie robi na mnie żadnego wrażenia nawet jeśli Kane zdobyłby wreszcie jakiekolwiek trofeum.
Rozumiem o co Ci chodzi i generalnie Barca z Bayernem to wielki klasyk ale według mnie nie umywa się do El Clasico tym bardziej w wielkim finale Ligi Mistrzów. Może się mylę ale chyba cały świat marzy o takim meczu w finale LM, dlatego dziwi mnie, że ktoś w ogóle myśli inaczej. Oczywiście każdy ma do tego prawo ale czy według Ciebie Barca vs Real to nie jest największy mecz w historii klubowego futbolu?
0
@TR3YWAY Tak. Ja sam chodzę właśnie teraz do dentysty (tzn. akurat nie dzisiaj ale jestem w trakcie leczenia) i wiem jak szybko i łatwo ta kasa się rozchodzi ale wiem też, że mimo iż trochę szkoda tak od tak wydać tyle pieniędzy bo ciężko to zarobić ale bez zębów byłoby ciężko dlatego mimo wszystko lepiej nie żałować byleby udało się w miarę szybko wyleczyć i działać dalej.
0
@Lisek I oczywiście zmieni się także postrzeganie Leverkusen. Już nikt nie powie, że spuchną tylko będą bardziej jakby to powiedzieć "pilnowani". Poza tym na pewno Bayern będzie mocniejszy, a i sam Bayer siłą rzeczy po prostu może nie zrobić takiego sezonu bo sezon póki co bez porażki, a mamy już pół kwietnia to jednak jest coś ponad stan praktycznie każdej drużyny.
0
@TR3YWAY Oczywiście 600 zł to dużo kwota ale też nie mów, że poszło na zmarnowanie bo jednak zrobiłeś coś bez czego później trudniej żyć.
0
@kanver_ Tylko, że finał LM, a mecze ligowe to jednak inna bajka i dla mnie finał LM Barca vs Real ma największe emocje jakie w ogóle mogą być w klubowym futbolu.
Z Bayernem jak Barca krzefra to każdy powie, że trudno, a z Realem to wiesz co będzie się działo? I to samo w drugą stronę - upokorzenie Realu smakowało by najlepiej, a Real także nie chciałby przegrać tego najważniejszego klubowego meczu w całej historii futbolu właśnie z Barcą.
0
@Khajio Może i tak ale dalej nie zmienia to faktu, że był tam jednym z lepszych, a w Interze jednak sobie radzi.
Przecież na dobrą sprawę o Kolo Muanim czy Schurrle też za wiele się nie mówiło, a jednak byli wymieniani jaki gwiazdy Bundesligi, które sobie nie poradzili/nie radzą w innej lidze.
Tak na dobrą sprawę takimi wielkimi gwiazdami Bundesligi trzeba nazwać tylko Lewandowskiego, Haalanda, De Bruyne, Aubameyanga, Dembele, Sancho czy choćby Havertza. No może jeszcze Werner się łapie - o nich rzeczywiście było głośno ale cała reszta to bardzo dobrzy czy nawet świetni piłkarze ale na skalę światową to nie wiem czy aż takich by mówić, że sobie w innych ligach nie radzili.
De facto taki Aubameyang jednak sobie radził świetnie w Arsenalu. Dembele może rzeczywiście trochę gorzej w Barcelonie ale też u niego problemem były kontuzje.
Havertza czy Werner (szczególnie tej drugi) rzeczywiście w Anglii nie grają tego co w Niemczech ale LM z Chelsea wygrali także jedynie tej biedny Jadon Sancho tak na prawdę w United nie pokazał tego co powinien. Reszta albo sobie radziła albo nawet jeśli zagrali nieco gorzej to jednak ważne trofea podnosili.
0
@AxelF Ale po co miałem to sprawdzać skoro się zgadzam z tym, że Ligue 1 przełożyła mecz PSG?
Mi tylko i to chodzi, że Barca miała przerwę przed pierwszym meczem więc jeśli liga francuska przełożyła mecz PSG to nie zmienia to za wiele bo po pierwsze, Barca miała już przerwę, a po drugie to ich liga się na to zgodziła więc w czym problem? Jeśli La Liga jest na tyle głupia, że ewentualne zapytanie Barcy, Realu czy Atletico by odrzuciła to w czym jest winne PSG?
UEFA do tego nic nie ma, a jeśli własne ligi mają gdzieś swoje kluby to znak, że nie PSG czy Ligue 1 jest głupie tylko ta druga strona - w tej sytuacji La Liga (zakładając, że nie chcieliby przełożyć meczów ligowych).
3
@Reviven Zwycięzca
0
@ranger3120 Oczywiście nie zmienia to faktu, że Harry Kane to bardzo dobry napastnik, świetny strzelec i gość, który jednak kilka koron króla strzelców zgarnął.
Król strzelców PL (3 razy), Bundesligi (jeszcze nie oficjalnie), MŚ, a być może także LM to świetne trofea dla napastnika ale fakt, bez pokrycia tego trofeami jest co najmniej bardzo duży niedosyt i myślę, że sam Kane zamieniłby to na jakieś duże trofeum.
1
@kanver_ Nie wiem jak to u Ciebie wygląda ale skoro Real jest największym rywalem w historii Barcelony to nie wiem jakim cudem to Bayern byłby drużyną z największymi emocjami.
Dla mnie osobiście Barca vs Real to największe emocje i największy mecz w historii futbolu - oczywiście szkoda, że Barca już nie jest tą Barcą za najlepszych lat ale dalej nie zmienia to faktu, że to dwie ekipy, które zrobiłyby największe emocje.
W sumie taki finał bym chciał tylko pod warunkiem zwycięstwa Barcy, jeśli ma wygrać Real to nie chce takiego finału. Z innych możliwości fajnie byłoby zobaczyć Barca vs City lub Barca vs Arsenal.
0
@Danny Gaucho Niby tak ale trochę tych mistrzostw było. Z takich nowszych czasów choćby Tomasz Kiszczak ma 4 tytuły, Wojciech Szczęsny 3, Błaszczykowski i Piszczek po 2. Zastanawia mnie głównie to kto jest drugi na tej liście i ile tytułów traci do Lewandowskiego.
Wracając do Kuszczaka to oczywiście jechał na tym, że siedział na ławce w wielkim United ale w każdym sezonie kilka meczów zagrał więc skoro Comanowi liczy się każde mistrzostwo to i Polak 4 tytuły zgarnął choć głównie jako zmiennik van der Saara.
Taki Jerzy Dudek ma tylko jeden tytuł z TOP 5 lig i to z Realem kiedy praktycznie nie grał. Jeden mecz zagrał, a przecież karierę choćby w Liverpoolu miał bardzo dobrą.
0
@Danny Gaucho Tak ale chodziło mi o TOP 5 lig.
0
@MOLESTA Ok. Sytuacja nie jest identyczna ale co to zmienia? W dalszym ciągu nie widzę żadnego problemu w tym, że PSG przełożyło sobie mecz tym bardziej, że przed pierwszym meczem wolny weekend miała Barca - oczywiście z INNEGO powodu ale jednak wolne to wolne.