1

Robert Lewandowski to zakończy, zrobi 4-2 dla Barcy.

0

2-3! Barca znowu prowadzi.

0

@TheNekro94 Jednak rywal też w teorii najsłabszy (lub jeden z najsłabszych), a i grają u siebie. Myślę, że na Signal Iduna Park będzie trudniej choć fakt - mieli odpaść z Interem, a jednak najbliżej półfinału.

0

Ogólnie kibice piłki nożnej mogą się cieszyć - 4 mecze w ćwierćfinałach i już 16 bramek, a jeszcze w dwóch meczach po 25 minut lub więcej jeśli sędziowie coś doliczą.

0

Jeszcze tylko brakuje jakiegoś genialnego gola Kyliana Mbappe.

0

Niech ktoś powie Barcelonie żeby wyszli na 2 połowę.

0

@Culer9002 Mimo wszystko przy zwycięstwie np. Barcy w LM wygrana Anglii na Euro może niestety dać ZP Bellinghamowi (tym bardziej, że indywidualne sezon ma świetny, a mistrzem Hiszpanii raczej niestety zostanie) lub nawet Kane'owi jeśli zrobiłby jakiś show na Euro.

0

@Culer9002 Trochę szczęścia na ME to nie tylko brak kompromitacji Polski ale i brak złota głównych faworytów - Francji (Mbappe) czy Anglii (Bellingham, Kane).

0

0-1 do przerwy, a więc wszystko idzie zgodnie z planem.
Brak porażki Barcelony w Paryżu, awans do półfinału i potem wygranie całej Ligi Mistrzów - trochę szczęścia na Mistrzostwach Europy i Robert Lewandowski odbiera Złota Piłkę 2024.

2

Na trybunach znowu pokazali legendę PSG niejakiego Ronaldinho.

1

Raphinha gol, a dopiero napisałem, że mógłby zejść. Oczywiście prosta sprawa ale znalazł się w najlepszym możliwym miejscu.

Brawo! Barca!

0

Komentatorzy zauważyli brak Kyliana Mbappe. Jestem w dużym szoku.

1

Ten Raphinha tylko mnie denerwuje w tym meczu. Mógłby już zejść.

24

Kylian Mbappe jest rocznikowo 9 lat starszy od Lamine Yamala, a według komentatorów to jest nie wiele. Aha.

2

Rodrigo de Paul z bramką w meczu Atletico - BVB.

Ambasada zapewne ten mecz ogląda bo tam dwóch Argentyńczyków.

1

@Ghostface Ja ogólnie myślę, że w tych czasach nikt nie kibicuje żadnej drużynie ze względu na historię czy jak napisałeś jakieś hasła.
Ja jak zacząłem interesować się piłką nożną to wcale nie znałem historii Barcelony i nie obchodziła mnie ona bo liczyło się to co widziałem w tv, a tam widziałem Ronaldinho i Samuela Eto'o. Nic więcej mi wtedy nie było potrzebne, nie miałem pojęcia ani o historii klubu, ani o tym kto jest prezesem, skąd ma pieniądze i w ogóle - interesował mnie mecz i piłkarze przez, których zacząłem kibicować Barcelonie.

Oczywiście też jest to trochę inna sytuacja ponieważ w tamtym czasie nie miałem internetu i oglądałem głównie to co było w tv. Teraz jest łatwiej ale wątpię, że młodzi np. 10 latkowie zanim zdecydują komu kibicować to wchodzą najpierw na internet i sprawdzają historię klubów i czy czasami aby nie mieli katarskich pieniędzy... Uważam, że każdy kibicować może komu chce i kiedy chce, a PSG myślę, że mimo iż nie ma tylu kibiców co Barca w Polsce to jednak obecne dzieciaki dzięki Kylianowi Mbappe kibicują głównie im i mają do tego prawo bo co 10-latka obchodzi historia klubu?

0

Anglicy przegrywają - jak nic wszystko idzie w tej edycji LM pod Barcelonę.

Barcelona z Robertem Lewandowskim w tym sezonie z Ligą Mistrzów. Brawo Xavi Hernandez.

0

Bernardo Silva! Manchester City prowadzi na Santiago Bernabeu.

2

@qbuteq Gdzie napisałem, że ma być brzydko, zimno i ponuro? Owszem, nie lubię temperatury powyżej 30 stopni ale jeśli już jest właśnie taka w okolicach 30 to jestem w stanie zrozumieć latem podczas wakacji ale na początku kwietnia?
I mimo wszystko dalej nie zmienia to faktu, że wcale nie musi być gorąco i zimo. Mi najbardziej pasuje pogoda od 10-25 stopni - oczywiście w zależności od różnych rzeczy i tego co robię i uwierz mi jakbym leżał i nic nie robił to pewnie olałbym ta dzisiejszą pogodę (na spacer i picie piwa ujdzie) ale ja w przeciwieństwie do niektórych pracuje i takie upały nie są dobre w mojej pracy.

Eh te lewackie wymysły, że musi być cały rok gorąco bo inaczej zmarzną przy+20 stopniach.

5

@JanneAhonen Dokładnie. Ja uważam, że ogólnie ten ranking nie jest zły. Problemem jednak jest to, że w LE czy LKE tak samo punktuje się zwycięstwa jak w LM co moim zdaniem jest trochę bez sensu.

0

@MesQueUnClub96 Niby i niczym nie świadczy ale każdy chciałby być wyżej by potem mieć łatwiej w europejskich pucharach.

4

@Lola120 I bardzo dobrze. Taka pogoda (już pomijam, że wcale jej nie potrzebuję) to latem - lipiec, sierpień, a nie początek kwietnia.

1

@GeneralXavi Oddanie nieważnego głosu to tak jakby oddanie głosu na przeciwnika choćby na kandydata PiSu czy Lewicy, a oni byliby jeszcze gorsi więc kogo chciałbyś na prezydenta Warszawy?

Ja już pisałem, JKM choćby dla jaj bo nikt lepszy od Trzaskowskiego i tak by nie był, a byliby pewnie gorsi.

7

@Comentateiro Dla mnie to tragedia jak zwykli ludzie nic z tego nie mający skandują nazwiska polityków, którzy potem ich robią jak chcą.

3

@GeneralXavi Nie żebym go bronił ale na kogo mieli głosować? Mogliby na JKM choćby dla jaj bo cała reszta to dramat.

0

Nieźle cyrki w tej Turcji. Galatasaray zdobywa trofeum pokonując Fenerbahce strzelając gola w pierwszej minucie i wtedy zakończył się mecz.
O co tam chodzi? O składzie Fenerbahce nawet nie wspominam.

0

@FcPortoFan1999 Już nawet nie chodzi mi o to, że Marco Paixao przepadł bo generalnie ma świetne liczby po odejściu z Lechii Gdańsk ale to "tylko" druga liga turecka.
Taki Christian Gytkjaer niby też gra w drugiej lidze ale przynajmniej we Włoszech, a i awans do Serie A zrobił będąc jednym z ważniejszych piłkarzy Monzy strzelając całkiem niezła liczbę bramek. W Serie A grał już mało i strzelił tylko jednego gola ale Serie B w pewnym sensie pokazał, że jest za dobry ma tą ligę.

0

@FcPortoFan1999 Mimo wszystko dalej nie zmienia to faktu, że 4 punkty w 7 meczach w polskiej lidze nie są nie do zniwelowania. Oczywiście jak pisałem wyżej dalej nie jest to łatwa sytuacja dla Legii ale nie takie straty się odrabia więc wiesz.
Chociaż i tak Legia nie wygrała więc nie ma tematu.

0

@FcPortoFan1999 Bayer Leverkusen zdobędzie pierwsze mistrzostwo Niemiec w historii więc dlaczego po tym remisie Jagiellonia nie może zdobyć pierwszego mistrzostwa Polski?

0

@FcPortoFan1999 Szkoda, że Marco Paixao odszedł z polskiej ligi bo gość mógł wykręcić statystyki dużo lepsze od brata. W drugiej lidze tureckiej nawet w tym wieku, a przypominam, że w tym roku kończy 40 lat więc mógłby zrobić kosmiczny wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?