Stinger_
Dołączył/a: październik 2021
9 obserwujących
14 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Po pierwsze tutaj gra Wisła Kraków, a oni są ciekwasi niż minimum połowa Ekstraklasy jak nie więcej, a po drugie ta czerwona myślę, że trochę też ustawiła nam ten mecz, że siłą rzeczy musi być ciekawiej.
0
@FcPortoFan1999 Być może ale niestety Wisła już przegrywa. Teraz będzie tylko ciężej.
0
@FcPortoFan1999 Ja też bym nie dał czerwonej ale wiesz. Jednak trochę niebezpieczne zagranie. Dopiero kilka minut grają jednego mniej więc jeszcze nie zdążyli się zmęczyć. Nie wiem co będzie dalej ale czym dłużej będzie ten mecz trwał tym Wisła będzie się szybciej męczyć z racji braku tego jednego piłkarza.
1
@tristan87 Oczywiście. Nie ma podjazdu do hymnów Wisły i Legii.
0
@FcPortoFan1999 Ależ fatalny początek meczu dla Wisły. Teraz praktycznie cały mecz w 10-tkę - ciężary się szykują niestety choć jak dla mnie trochę pechowa interwencja. Uważam, że jednak żółtą mogli dać bo mimo iż faul był to jednak trafił pierwszy w piłkę i nie zrobił Jaroch tego specjalne. Mimo wszystko sędzia się obroni.
1
@tristan87 Być może dlatego, że autorski to bardziej mi się podoba choć Sen o Warszawie również świetny.
1
Hymn Wisły odśpiewany - nie wiem jak wy ale według mnie piękny hymn ma Wisła Kraków, można słuchać non stop.
Także teraz po zwycięstwo i zbliżenie się do awansu do Ekstraklasy.
0
@FcPortoFan1999 O 12.40 przy Reymonta w Krakowie, Wisła podejmie Motor Lublin. Moim zdaniem to będzie lepszy i "ważniejszy" mecz.
2
Maciej Iwański pogratulował Hubertowi Hurkaczowi awansu do finału.
2
Ostatni i w sumie jedyny Puchar Hiszpanii, który zdobyła Mallorca był jeszcze za czasów "naszego" geniusza ataku Samuela Eto'o.
Nie mam nic do Bilbao ale kibicuję tutaj byłemu klubowi Kameruńczyka. Jeśli się nie mylę to mija 21 lat kiedy ostatni raz Mallorca podniosła jakiekolwiek trofeum więc świetną sprawą by było gdyby dzisiaj wygrali CdR.
1
@emeu Gość mnie zadziwia oglądając aż tyle meczów Ekstraklasy. Wiem, że dużo wie więc chcę go pokonać. Sam niegdyś także sporo oglądałem więc wiem, że to coś specjalnego bo oglądać Premier League każdy może ale Ekstraklasę tylko najwytrwalsi.
1
Real Mallorca!!! 1-0!
1
@emeu Nie no akurat na Polsce chciałbym być i pobić tam @FcPortoFan1999
0
@FcPortoFan1999 W sumie tylko Jagiellonia wygląda lepiej od Śląska i ma przewagę punktową.
Cała reszta po pierwsze gra w kratkę niczym Śląsk, a po drugie wciąż mają mniej punktów od drużyny z Wrocławia.
Jeśli chodzi o Erika Exposito to myślę, że 20 goli to spokojnie król strzelców. 18? Też spore szanse. Rok temu Marc Gual z 16 bramkami został królem czyli tyle ile Exposito ma w tym momencie.
1
@Faro Oczywiście mam włączone. Jakoś szczególnie nie wpatruję się w tv ale u mnie finał CdR zawsze ma pewne miejsce w kalendarzu.
Komu kibicujesz?
0
@FcPortoFan1999 Panie, powiedz mi pan jedną rzecz. Jak widzisz Śląsk Wrocław w walce o mistrzostwo Polski i ewentualnie o grę w pucharach i czy Erik Exposito wrócił by dociągnąć koronę króla strzelców czy jednak ktoś go dojdzie i wyprzedzi?
Odpowiadać oczywiście może każdy ale zapytałem głównego zainteresowanego bo chyba nikt nie ogląda praktycznie każdego meczu Ekstraklasy poza właśnie fanem Porto.
2
@emeu W sumie chyba prawie cały luty mnie nie było. Nie mogłem się wstrzelić w dzień quizu, a czasem brak czasu nie pozwolił wziąć udział.
Kiedy będzie Anglia? Bo chyba jeszcze nie było?
1
@emeu Pogoń nie wygra PP także szykuj pytanie o Wiśle Kraków.
1
@emeu Dałem im żeby nie było. Tamto za szybko to udawałem.
0
@emeu Dundermline 65/66
0
@BorzyKrzys W ogóle dziwna sytuacja. Bayern bez mistrzostwa, Stuttgart ich dogonił, a już widziałem komentarze na temat tego ile czwarty zespół traci do Bayernu. Szok co stało się z Bayernem, że w ogóle ktoś zaczyna to liczyć z (tak mi się wydaje) nadzieją na brak Bayernu w LM w przyszłym sezonie.
Szkoda, że tak mało kolejek do końca bo kto wie co by było. Lipsk i BVB na pewno powalczyli by choć Dortmund lubi robić prezenty.
1
@emeu Powiedz, że to rekord bo nigdy bliżej nie będę.
2
@emeu 64/65 - Kilmarnock, Heart of Midlothain, Dunfermline
0
@emeu Hibernian
4
@emeu Aberdeen 84/85
0
@AFA Tego nie wiem ale skoro odpowiedziałeś na moją wypowiedź to myślałem, że właśnie Ty tak uważasz bo w mojej pierwszej wypowiedzi tylko o to chodziło.
1
@MesQueUnClub96 Kiedy jeszcze w LM dalej mogą być po prostu za słabi na walkę o trofeum tak w Bundeslidze spokojnie z takim składem nawet z Tuchelem na ławce za rok mogliby sięgnąć po mistrzostwo i nie mówię tego tylko dlatego, że Bayern nagle zacząłby grać świetnie ale wątpię w ich drugi z rzędu tak słaby sezon i na dodatek tak świetny sezon Leverkusen choć nie ukrywam, że liczę na Bayer, że się nie wysprzeda, a nawet wzmocni.
0
@AFA Może nie jestem obiektywny ale potrafię ocenić, że Martinez miał bardzo dobry mundial co nie zmienia faktu, że nie jest w samym TOP-ie bramkarzy.
Ochoa nie takie miał interwencje na mundialach, a do dzisiaj nikt go nie stawia obok Neuera, Cecha, van der Saara czy Casillasa.
Oczywiście wiem, różnica jest taka, że Ochoa nie był mistrzem świata, a Martinez jest ale Meksyk, a Argentyna to jednak co najmniej półka różnicy więc Martinez miał łatwiej.
0
@AFA Nie wiem o co się czepiasz ale strzał w bramkarza to też obrona bramkarza.
1
@Ojciec5tkidzieci Bardzo szkoda ZAKSY jak niegdyś Skry Bełchatów ale wiesz jaka jest różnica między nimi? Oczywiście Skra dominowała, miała duże sukcesy ale nigdy nie wygrali Ligi Mistrzów, a ZAKSA wygrają ją 3 razy z rzędu także jeśli ma przyjść gorszy okres to dobrze, że zapisali się w historii tak mocno.