4

@Mario96w Nie wiem jak jest w Lidlu bo nie mam go w pobliżu i nie chodzę ale w Biedronce rzeczywiście burdel jest niesamowity i to głównie przez ten bałagan tak rzadko chodzę do biedronki.

0

Patrząc na ten konkurs i ogólnie końcówkę tego sezonu to aż szkoda, że się kończy bo myślę, że Aleksander Zniszczoł mógłby tej zimy nawet jeszcze wygrać gdyby tylko trochę dłużej ten sezon trwał, a i na pewno Daniel Huber żałuje, że to koniec bo widać, że u niego forma rośnie, a tu niestety czas na wakacje, a mógłby sobie teraz powygrywać.

2

@NeroTFP1 Dopiero co awansował z Jastrzębskim Węglem do finału LM, a teraz wygrywa sobie loty w Planicy i małą Kryształową Kulę. Teraz celem jest finał LM bodajże 5 maja, a potem złoto IO.

5

@MesQueUnClub96 Przede wszystkim pokazał, że jego poziom maksymalny jest naprawdę wysoki i przy odpowiednim szczęściu, a także zgraniu wieku czynników mógłby być się cały sezon wśród najlepszych, a to jest optymistyczne przed kolejnym sezonem.

2

@Popitek12 Aleksander Zniszczoł 30 lat, Manuel Fettner w czerwcu skończy 39 lat - jeśli Zniszczoł skończy karierę że srebrem IO to nie mam nic przeciwko ale póki co poczekajmy.

3

3 zwycięstwo w karierze w zawodach PŚ w skokach narciarskich Daniela Hubera!

Austriak nokautuje w Planicy wygrywając konkurs, turniej Planica Seven i Puchar Świata w lotach narciarskich!

Domen Prevc na 2 miejscu, a na najniższym stopniu podium Aleksander Zniszczoł!

Stefan Kraft z dużą Kryształową Kulą za Puchar Świata ale bez małej za loty - mimo to król sezonu.

Piotrek Żyła także na wysokim 5 miejscu.

3

Aleksander Zniszczoł dzisiaj na podium!

6

Aleksander Zniszczoł zdecyduje do kogo trafi mała Kryształowa Kula za PŚ w lotach narciarskich.

0

Niestety Stefan Kraft atakuje 2 miejsce i małą Kryształową Kulę za loty narciarskie.

1

@abram3k Finał sezonu, gospodarz i koniec kariery - dla mnie tragedia, że jak zwykle w Planicy rozdają noty za wszystko tylko nie za styl.
Całe szczęście tymi notami nie wygrał z Żyłą.

0

Piotrek Żyła już w TOP 6 w najgorszym przypadku. Piękny atak Polaka w drugiej serii. Do podium zapewne zabraknie ale świetny koniec sezonu.

0

@LukaszFan Nawet w tym wieku jeszcze może osiągnąć bardzo dobre wyniki. Chciałbym zobaczyć Zniszczoła za rok w takiej formie ale przez cały sezon. Myślę, że spokojnie predyspozycje na walkę o TOP 10 PŚ.

1

@LukaszFan Aleksander Zniszczoł pierwsze 9 konkursów bez punktów (nie zawsze też startował). Pierwsze punkty w Nowy Rok w Ga-Pa.
Ogólnie lepsze występy zaczął dopiero od końcówki stycznia, a i tak po drodze miał jeszcze jeden konkurs bez punktów i tylko jedno podium więc nic dziwnego, że nie jest wyżej w klasyfikacji generalnej choć predyspozycje ma żeby za rok walczyć o coś więcej.

0

@MesQueUnClub96 Zaryzykują trenerzy (nie obniżą belki) czy jednak postawią na bezpieczniejszą opcję?

0

@clyde Czyli krótko mówiąc według Ciebie Lidl > Biedronka?

0

@JanneAhonen Oczywiście, że tak dlatego jeśli tylko jury nie bawi się belką to jest to bardzo dobra zmiana ponieważ to pozwala bez konieczności restartu dalej prowadzić konkurs.

1

@JanneAhonen Teoretycznie można ustawić belkę niżej pod najlepszego ale wtedy większość lotów byłaby lub mogłaby być w granicach punktu K lub mniej i wtedy także byłoby narzekanie bo sędziowie źli bo za niską belkę dali.

4

@WiernyKibic111 Tylko pamiętaj o różnicach w belkach. Gdyby zawody były po staremu to Daniel Huber właśnie leciałby jakimś śmigłowcem do szpitala albo byśmy po raz 12 zaczynali pierwszą serię.

1

@Ptasior I ukarali trenera Bayeru Leverkusen Xabiego Alonso za to? Wszystko zrobią byleby Bayern Monachium był mistrzem Niemiec.

0

@tadzik447 Nie mam nic przeciwko choć nie życzę tego Danielowi Huberowi bo gość ma wielką formę i jest tu po prostu najlepszy.

1

Aleksander Zniszczoł na 2 miejscu po 1 serii. Daniel Huber to bierze - pytanie tylko czy Polak się utrzyma czy spadnie?

2

Jan Hoerl zamiast decydować się wcześniej, że nie skacze w finale to zrobił to dopiero dzisiaj tym samym marnując jedno miejsce gdzie mógł skakać kolejny z PŚ - Kilian Peier (on akurat i bez formy i nie jest lotnikiem więc też mógł zrezygnować) lub Tate Frantz.
Jak zwykle Austriak sam nie skoczył i innemu nie dał.

1

@Mario96w Andrija Szewczenkę pokonał dzisiaj?

0

@MesQueUnClub96 Oczywiście ale jeśli ktoś skoczy stylowo gorzej lub podeprze skok (nie mówiąc o upadku) to automatycznie traci masę punktów bo kogoś ocenili ponad stan.

2

@MesQueUnClub96 Nie ma szans według mnie. Tutaj maksymalna walka dla całej reszty co najwyżej o 2 miejsce. Mogę się mylić ale tak myślę i tak obstawiam.

1

Lovro Kos oddał bardzo dobry daleki lot jednak styl pozostawiał wiele do życzenia ale to nie przeszkodziło słoweńskiemu sędziemu dać notę 19 dla Kosa.
Oczywiście ona odpadła ale mimo to dramat co oni tam wyprawiają. Kogo obchodzi, że to finał sezonu? To ocenia się styl czy to jaki etap sezonu jest?

5

@Popitek12 Nie wiem czy to sarkazm ale odpowiem. Taki Prime, że Daniel Huber może co najwyżej wygrać dwa konkursy PŚ i małą Kryształową Kulę za loty.

2

Sędziom w Planicy jak zwykle odcięło dopływ tlenu. Nie ważne jak lądują - jeśli daleko to i tak noty 19 tym bardziej gospodarzom.

1

Wielka forma Daniela Hubera. Jeszcze belkę niżej na życzenie trenera i 247 metrów.
Dzisiejszy zwycięzca, zwycięzca Planica Seven i zdobywca Pucharu Świata w lotach narciarskich?

0

237 metrów Aleksandra Zniszczoła z 8 belki. Oczywiście sporo punktów odjętych ale dzięki temu bardzo dobry oceny za styl. Myślę, że atak na ścisłą czołówkę tego konkursu po 1 serii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?